Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krisu74

Autor Wiadomość
Andrew86 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Krisu74
Sprawdź:
Łukasz - czyje ty grasz typy ? z jakiej strony ?

Znam temat bardzo dobrze, bukmacherką zajmuje sie ładnych kilkanaście lat, i grałem Krisa74.

Jeśli grasz typy "Krisa74" z tego śmiesznego bloga, to wiedz że jest to "podróba" prawdziwego typera o nicku Krisu74. Typer ten podawał swoje typy na stronie http://bet-insider.pl/. Grałem z nim dość długo i musze potwierdzić tą fenomenalną serie chyba 10 win pod rząd... powiem że dało nieźle zarobić. Później forma spadła, zaczęło sie kombinowanie, aż odszedł z serwisu zakładając własną działalność pod adresem http://krisu74.boo.pl/

Nie dajcie sie jednak zwieść, gdyż jest to próba zatarcia złego wizerunku z ostatnich typow we wcześniejszym serwisie bet insider. Najprawdopodobniej sam autor serwisu jest owym fikcyjnym krisem - miał poprostu szczęście, zrobił na nim marke i natrzepał troche siana bo brał nawet po 1000 - 1200 zł za JEDEN TYP.

Na famie tego chyba 10 albo i wiecej nawet winów z rzędu, w sieci pojawiły się bolgi i serwisy innych Krisów Smile oczywiście tańszych, takich jak ten twój blog. Czyli to jest podszywacz - celowo nie pisze oszust.

Nie pisze oszust dlatego (o tym blogu) gdyż on tylko porzyczył tożsamość jakiegoś fikcyjnego typera, i o ile typy ci wchodzą, i rozlicza je prawidłowo to spoko - ale wiedz że tego bloga założył byle kto, z myślą wyłudzenia pieniędzy od użytkowników... Także większych pieniędzy nie inwestuj w to.

Postaram się wam pomóc w tym dziale swoją wiedzą na temat bukmacherki.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2013 15:01 przez Andrew86.)
23-07-2013 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Lukasz36016 Offline
CWANIACZEK
*

Liczba postów: 374
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 120.00
Post: #42
RE: Krisu74
Hm, właśnie widziałem tą nową stronkę Krisu i od razu napisałem do tego co kupiłem czy to jego, to mówi że tak. Ale nie wydaje mi się. Hehe, może i dałem zarobić podszywaczowi ale za to on dał mi zarobić kilkakrotnie więcej Lol Nie wiem, czy to ściema że jakimś nieziemskim fartem 3 typy które mi podał były trafne... Cholerka wie, ale nawet jak teraz okazuje się że to podszyty Krisu to i tak jestem na kilka setek do przodu nawet po zakupie. Ciekawi mnie czy da mi kolejne takie mecze czy już nie
23-07-2013 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cielson Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 30
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Krisu74
A ja mam dziwne przeczucie że ta nowa strona Krisu74 http://krisu74.boo.pl/ jest zrobiona przez ludzi z betinsider. Obie te strony mają wiele wspólnych cech, czcionki, styl archiwum, A nawet strukture maila, kropeczki i inne pierdułki. Może to oni chcą naciągnąć ludzi na kase którzy już grali. A tak ogólnie mówiąc dlaczego na nowej stronie Krisu wszystko jest pisane liczbie mnogiej? "Zapoznaj się z naszą ofertą", skoro Krisu brzmi jakoby to była jedna osoba. Dziwnie to wygląda
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2013 16:24 przez Cielson.)
23-07-2013 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andrew86 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Krisu74
Dokładnie masz racje. Dlatego nie brnijcie w Krisa, nie ładujcie w niego pieniędzy, bo na dłuższą mete popłyniecie Wink

To samo tobie bym poradził Łukasz, zarobiłeś - to wypakuj sie z tego gówna, bo na dłuższej współpracy więcej stracisz.
23-07-2013 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukasz36016 Offline
CWANIACZEK
*

Liczba postów: 374
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 120.00
Post: #45
RE: Krisu74
Może i dobrze prawisz mimo małego stażu na tym forum. Czas szukać czegoś nowego może. Jak i rozpocząłem ten temat tak i go kończę

DO ZAMKNIĘCIA!
23-07-2013 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Cielson Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 30
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Krisu74
Sory że wcinam, Wysępiłem za free typ z tej nowej strony Krisu, by się upewnić czy ten to ten:

Värnamo - Degerfors
typ 2
2.4 kurs

Zobaczymy czy ten sam będzie w archiwum. I sprawa będzie jasna
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2013 09:04 przez Cielson.)
24-07-2013 09:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andrew86 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Krisu74
Co z czym chcesz porównywać bo nie za bardzo rozumiem ? Typ z "nowej strony krisa" porównać do czego ?
25-07-2013 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cielson Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 30
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Krisu74
(25-07-2013 16:06)Andrew86 napisał(a):  Co z czym chcesz porównywać bo nie za bardzo rozumiem ? Typ z "nowej strony krisa" porównać do czego ?

Czy ten sam pojawi się w archiwum, no i tak jak przeczuwałem, typ który mi podano nie zgadza się z tym w archiwum... Zapewne dali byle co na odczepkę. Na nowej stronie To nie jest prawdziwy krisu
25-07-2013 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andrew86 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 19
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Krisu74
Wysępiłeś za free typ z tej stronki http://krisu74.boo.pl/ mecz:

Värnamo - Degerfors
typ 2
2.4 kurs

i nie zgadza sie on z którym archiwum ? z tym podanym na tej samej stronie (http://krisu74.boo.pl/) ? czy z jakimś innym archiwum sprawdzasz ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2013 22:30 przez Andrew86.)
25-07-2013 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cielson Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 30
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Krisu74
Na Krisu boo.
26-07-2013 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości