Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie » WYSYŁKA PRZED WPŁATĄ!!!

Autor Wiadomość
dufft Offline
Banned
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Jul 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #21
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
Sprawdź:
Recenzji nie pisze surfer tylko nitram.

Zarobki są z jednej niszy ponieważ akutalnie tylko tej używam. Jak ktoś się zna na PPA (a recenzent się musi znać) to potrafi ocenić mniej więcej ile można zarobić na dzień...więc potrafi oszacować czy zarobki są realne więc nie będę nikomu udowadniał tego ile zarabiam na tym.


Po za tym nie wiem kiedy będzie recenzja..wiec w przedsprzedaży poradnik kosztuje 20PLN.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 18:15 przez dufft.)
01-07-2013 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
bitu92 Offline
Banned
*

Liczba postów: 982
Dołączył: Apr 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 15.00
Post: #22
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
śmierdzi mi tu wałkiem Wink
ale zobaczymy jak nitram da recenzje
01-07-2013 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cffaniak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 142
Dołączył: Jun 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
Widzisz xd kazdy chce Ss z calego miesiac z zarobkow. I no jak ktos napisal to w tym miechu zarobiles tyle czy w czerwcu ? Big Grin
01-07-2013 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bitu92 Offline
Banned
*

Liczba postów: 982
Dołączył: Apr 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 15.00
Post: #24
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
Przecież pisze w 1 poście

Cytat:3.Zdjęcia :

Screen z ostatniego miesiąca:

[Obrazek: 23.jpg]
01-07-2013 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cffaniak Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 142
Dołączył: Jun 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #25
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
Bitu - tu jest coraz wiecej kretaczow na tym forum Big Grin

Ja czekam na recenzje xD
01-07-2013 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roxi5017 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,111
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1410 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 169.70
Post: #26
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
@dufft Aż takie trudne jest wykonanie JEDNEGO screen'a ze statystyków plików, że faktycznie z tego pliku tyle zarobiłeś? Statistics -> File Statistics . Uwierz jeśli nic nie miałbyś na sumieniu lub zależało by Ci na sprzedaniu niszy to zamieściłbyś owy screen Tongue

Wiesz co, też sobie wlepię Today's Earnings: $215.01 - zarobiłam na jednej niszy bo tak sobie napisałam, uwierzyłbyś? Wątpię Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 19:43 przez Roxi5017.)
Glosy: Nicktim (+1)
01-07-2013 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Symbian Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,438
Dołączył: Jul 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 85.00
Post: #27
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
Dlaczego tak tanio skoro te 30-60 zł można zarobić w 1 dzień ? Lol
01-07-2013 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dufft Offline
Banned
*

Liczba postów: 45
Dołączył: Jul 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
(01-07-2013 20:50)Symbian napisał(a):  Dlaczego tak tanio skoro te 30-60 zł można zarobić w 1 dzień ? Lol

A zapłaci ktoś więcej? Konkurencji i tak tutaj nie będzie praktycznie. Wyceniłem to na tyle i już. To tylko poradnik.

Dostałem info od nitram że recenzje może zrobić na jutro wieczór lecz dla niego to NIC INNOWACYJNEGO. Chociaż ja osobiście nie wiem co to ma do rzeczy...ważne że $ lecą i sposób jest skuteczny bo chyba o to w tym chodzi.

UWAGA! Zmieniłem formę płatności.

WYSYŁAM ZAINTERESOWANYM OSOBĄ PORADNIK PRZED WPŁATĄ.

Dostajesz poradnik, czytasz -analizujesz - płacisz. Oceniasz sam. Jesteś sam w stanie ocenić potencjał. Jestem osobą uczciwą na tym da się zarobić bo sam tak zarabiam od jakiegoś czasu.

Pewnie ktoś zada pytanie a co jeśli wezmę i stwierdzę że na tym nie da się zarobić? Myślę że tak nie stwierdzisz..i te 30zl ci się tak czy siak szybko zwróci..na pewno na tym nie stracisz..nawet jeśli nie spodoba ci się ta forma zarabiania to możesz poświęcić na to 1 dzień aby zwróciły ci się koszty zakupu. Jestem uczciwy uszanuj moją pracę, czas poświęcony na napisanie poradnika i to że sprzedaje to bez wpłaty z góry. Jeżeli masz zamiar wziąść i nie płacić, wykorzystując moją "naiwność" i pisząc że na tym nie da się zarobić to sobie daruj. Skoro ja jestem uczciwy to ty też bądź. Nie przyjmuję zapłaty w formie "Jak na tym zarobię to zapłacę"

PS. Te osoby które w wątku oskarżały mnie o coś i stwierdzały że to śmierdzi że to bubel że zarobki są podrobione..mogą sobie darować bo nie otrzymają poradnika przed wpłatą. Tym osobą go po prostu nie sprzedam bo nie lubię chamstwa.

Uczciwość za uczciwość.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 21:33 przez dufft.)
Glosy: Nemezis (+1)
01-07-2013 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bitu92 Offline
Banned
*

Liczba postów: 982
Dołączył: Apr 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 15.00
Post: #29
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
(01-07-2013 21:30)dufft napisał(a):  
(01-07-2013 20:50)Symbian napisał(a):  Dlaczego tak tanio skoro te 30-60 zł można zarobić w 1 dzień ? Lol

A zapłaci ktoś więcej? Konkurencji i tak tutaj nie będzie praktycznie. Wyceniłem to na tyle i już. To tylko poradnik.

Dostałem info od nitram że recenzje może zrobić na jutro wieczór lecz dla niego to NIC INNOWACYJNEGO. Chociaż ja osobiście nie wiem co to ma do rzeczy...ważne że $ lecą i sposób jest skuteczny bo chyba o to w tym chodzi.

UWAGA! Zmieniłem formę płatności.

WYSYŁAM ZAINTERESOWANYM OSOBĄ PORADNIK PRZED WPŁATĄ.

Dostajesz poradnik, czytasz -analizujesz - płacisz. Oceniasz sam. Jesteś sam w stanie ocenić potencjał. Jestem osobą uczciwą na tym da się zarobić bo sam tak zarabiam od jakiegoś czasu.

Pewnie ktoś zada pytanie a co jeśli wezmę i stwierdzę że na tym nie da się zarobić? Myślę że tak nie stwierdzisz..i te 30zl ci się tak czy siak szybko zwróci..na pewno na tym nie stracisz..nawet jeśli nie spodoba ci się ta forma zarabiania to możesz poświęcić na to 1 dzień aby zwróciły ci się koszty zakupu. Jestem uczciwy uszanuj moją pracę, czas poświęcony na napisanie poradnika i to że sprzedaje to bez wpłaty z góry. Jeżeli masz zamiar wziąść i nie płacić, wykorzystując moją "naiwność" i pisząc że na tym nie da się zarobić to sobie daruj. Skoro ja jestem uczciwy to ty też bądź. Nie przyjmuję zapłaty w formie "Jak na tym zarobię to zapłacę"

PS. Te osoby które w wątku oskarżały mnie o coś i stwierdzały że to śmierdzi że to bubel że zarobki są podrobione..mogą sobie darować bo nie otrzymają poradnika przed wpłatą. Tym osobą go po prostu nie sprzedam bo nie lubię chamstwa.

Uczciwość za uczciwość.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW
Bo wiesz że te osoby mogą znać ten sposób .
Chątnie gdybyś podesłał przed wpłatą i bym to przeanalizował , jak by było godne tych 30 zł zapłacił bym nie było by problemu.
01-07-2013 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nemezis Offline
Banned
*

Liczba postów: 162
Dołączył: Dec 2011
Forum Gold: 16.00
Post: #30
RE: Jak zarabiać 10-20$ dziennie na PPA w 1-2godz dziennie
Kurde a już myślałem że mi się upiecze Sad Jerk
01-07-2013 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukuje 5-10 osob chetnych zarabiac przez internet m1kie 66 16,343 17-05-2022 07:46
Ostatni post: Majka
  MENTORING DISCORD - Jak zarabiać na bitcoinach Kasunio 1 578 17-10-2021 11:48
Ostatni post: Hybrid1990
  Konta SPOTIFY- Zacznij Zarabiać mcmaks 7 1,709 19-05-2021 19:03
Ostatni post: Hybrid1990
  Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ danoneksss 12 4,351 14-09-2019 15:46
Ostatni post: Admin
  Jak zarobić dużo kasy pasywnie na Subsms/PPA Aleksy Zieliński 5 2,079 30-07-2018 18:53
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości