Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Max998 - mówi jak jest.

Autor Wiadomość
Zemix Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 438
Dołączył: May 2013
Reputacja: 148 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 91.00
Post: #41
RE: Szpan - głupotą.
Sprawdź:
Są ludzie i parapety Smile

[Obrazek: 27.png]
25-06-2013 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Szpan - głupotą.
..ale żeby być klamką..?beka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2013 11:06 przez aero2.)
25-06-2013 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Takeshi Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 48
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Szpan - głupotą.
Ej, ej. Ale mój komputer to kobieta, więc co wy macie do wolenia dziewczyny od kompa? Do tej mam kobiety mam większy dostęp, praktycznie całkowity. impreza
Glosy: diabloo07 (+1), Nutric (+1)
25-06-2013 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BuczerProforma2 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: Apr 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Szpan - głupotą.
Widze ze kilka osób z tego forum też woli komputer -.-
25-06-2013 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #45
RE: Szpan - głupotą.
Witam, przepraszam, że ze wczorajszego odcinka nic nie było ale po prostu.. nie chciałem się denerwować po miłym spotkaniu z dziewczyną. Zajętą ale dziewczyną mego życia.. Tongue

Jedziemy..

Cytat:Internetowy szpan przed znajomymi alkoholem.

O ile mogę zrozumieć ludzi pijących raz w tygodniu najczęściej w piątek po pracy lub w weekend po męczącym tygodniu jakieś piwo, tak nie potrafię zrozumieć ludzi młodych (mowa tu o moich znajomych i ich znajomych), którzy przed sobą szpanują zdjęciami siebie z dziesiątkami puszek piwa lub innego trunku. Co drugie zdjecie pokazuje wznoszony toast z różnych spotkań. Sam czasami pozwolę sobie wypić jakieś piwo ale nie chwalę się tym wszędzie gdzie tylko mogę. Większość z nich zapomniała już o NK.pl i śledziku bo i tam by się pochwalili. Ale tak na prawdę czym? Alkoholizmem? Inaczej tego się chyba nie da nazwać jeśli co dwa dni urządza się libację gdzieś pod mostami.. Jestem chyba człowiekiem należącym do sporej grupy ludzi (jak nie ogromnej) którym to nie imponuje a wręcz przeciwnie odrzuca i eliminuje jakikolwiek szacunek dla tej osoby (jeśli kiedykolwiek taki był). Teraz mamy lato, piękne ciepłe dni. Wszyscy wyjeżdżają nad wodę itp. ale nie po to by się tam poopalać, zrobić grilla itp. ale po to by uchlać się jak dzika świnia a potem pochwalić się głupimi zdjęciami np. jak dwóch kolesi się obmacuje lub jeden przed drugim się wypina i udają, że uprawiają sex. Sami najgłośniej wyzywając homoseksualistów.. Skoro tak wygląda zabawa w XXIw. to na prawdę cieszę się, że mnie to nie ''jara''. Często wiek takich ''balangowiczów'' zaczyna się od 12 do max. 20-21 lat. A co najlepsze imponuje to większości płci przeciwnej (tzw. pięknej - chodź nie zawsze) no bo przecież nie ma nic lepszego niż użeranie się potem w autobusie z pijanym chłopakiem prawda? A już jak idealnie i romantycznie kiedy taki pajac komuś niewinnemu przyleje. Inna sprawa dotyczy np. Sylwestra tutaj owszem można zabalować ale w tym okresie moja tablica na Facebook'u wygląda jak sklep spożywczy.. Dziesiątki zdjęć na których widać jedynie alkohol. Po co w takim razie w ogóle wtedy imprezować? Można od razu przecież siąść i zacząć się upijać bo i tak się nic nie będzie pamiętać na drugi dzień a niepotrzebnie do tego męczyć się zabawą? Coraz częściej zastanawiam się czy to ze mną coś nie tak czy po prostu jako jeden z niewielu mam coś jeszcze w głowie i ogólny szacunek do siebie.. Nie mówię tutaj oczywiście o tym, że nigdy nie byłem na imprezie ponieważ kilka w moim życiu było lecz doskonale je pamiętam w porównaniu do moich znajomych. Alkohol, imprezy jaranie czego popadnie tak w tych czasach wygląda dzieciństwo i okres dojrzewania. Zastanawiam się tylko co będzie za 10-20 lat kiedy to wracając z pracy będę zaczepiany przez znajomych mówiących: ''daj pan ze 2 zł na chleb''.

Pozwoliłem sobie wypowiadany przeze mnie tekst zaznaczyć by nie zlewało się wszystko w jedną całość.

Następny odcinek dotyczyć będzie płci pięknej - dziewczyn w XXI.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2013 14:21 przez Max998.)
Glosy: Bandaid (+1), Nutric (+1), rosa1822 (+1), Symbian (+1), separacja (+1)
26-06-2013 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Mimethic Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Szpan - głupotą.
Szczerze, kiedy to wszystko czytam dochodzę do wniosku, że to nie tyle wina wieku co czasów. Otoczenie robi się coraz bardziej zidiociałe. Ludzie zatracają wszelkie ideały o wzorcach już nie wspomnę. Ludzie nie mają szacunku dla pewnych wartości dlatego oddają się w pełni głupocie. Coś w rodzaju wirusa.

Niestety mimo że jest w tym sporo prawdy, prawdziwa prawda jest jeszcze gorsza. Samotność. Po co człowiek siada do facebook'a? Po co człowiek wysła pierdyliard smsów dziennie. Po co ludzie zakładają konta na YT i pokazują swoje życie itd? Ponieważ są sami. Ponieważ idiotyczny like na FB poprawia im humor. Dymanie lasek jedna za drugą zadowala obie strony, które w równym stopniu są samotne. To wszystko jest wynikiem braku konkretnego celu i przypływu gotówki.

Na pewno jesteście w stanie zauważyć, że dookoła najbogatszych dzieciaków tworzy się pewna ekipa. Potem dochodzą do niej coraz to "niższe" ( jakkolwiek obraźliwie to brzmi) warstwy młodocianego społeczeństwa. Tym samym powstaje nam grupa, która w każdy piątek - weekend idzie sie nawalić do miasta, upodlić do nieprzytomności. Stworzyli swój własny smutny świat.

Taka konstrukcja jest widoczna w szerokiej gamie innych szczebli życia. Można dostrzec to chociażby w pracy, na budowie itd. Tyle, że tutaj nie ma granic. Tutaj nie ma rodziny na utrzymaniu, chorych matek w sanatoriach. Są tylko dzieci i kasa od rodziców. Rodziców którzy najczęściej mają ich głęboko w dupie.


ALe faktem jest, że masa z tych ludzi ogarnia się w pewnym momencie.
Glosy: Bandaid (+1), Nutric (+1), Max998 (+1)
26-06-2013 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Davi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 405
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 189 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.02
Post: #47
RE: Szpan - głupotą.
Takie życie nic nie zrobisz dużo jest szpanerów, którzy mają kasę od rodziców i chcą wyrwać laski na to, że jechali tatusia autem 200 czy piciem albo co jeszcze śmieszniejsze paleniem - ale to ich sprawa olej ich i idź w drugą stronę rób swoje.

Rób to co kochasz Smile
Glosy: Nutric (+1), Max998 (+1)
26-06-2013 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Max998 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,589
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1149 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 209.35
Post: #48
RE: Szpan - głupotą.
Na szczęście to robię. Smile
Jestem strażakiem ochotnikiem kiedyś chcę zostać zawodowym i wstąpić do PSP (Państwowa Straż Pożarna), często widzę jak jakaś grupka kolesi/dziewczyn coś mówi na mój temat lub głupio zaczepia, wtedy sobie myślę - będziesz kiedyś potrzebować pomocy, zobaczymy jaki wtedy będziesz mądry. Smile
Glosy: Nutric (+1)
26-06-2013 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Davi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 405
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 189 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.02
Post: #49
RE: Szpan - głupotą.
Jakieś pustaki widocznie te laski Big Grin
26-06-2013 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
separacja Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 78 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Szpan - głupotą.
Jestem w tej młodszej części przedziału wiekowego, który podałeś, a więc chętnie wypowiem się jak to wygląda u "gimbusów", z którymi tak naprawdę nie mam styczności, acz widzę sytuacje przykładowo na/przed/po wycieczkach czy po prostu na ulicy.

Czuję, że akurat jestem jedną z mądrzejszych osób, jeżeli chodzi o mój wiek.
Osoby tego wieku często pijąc alkohol celowo udają napitego, podczas gdy na siłę próbują sobie wmówić, że są napici - taką sytuację zauważyłem ostatniego sylwestra rozmawiając z jednym z takich charakterków. Otóż po wypiciu nawet niewielkiej ilości alkoholu, co dostrzegłem właśnie na wyjeździe szkolnym, osoby często zaczynają się denerwować, robią się czerwone oraz pragną więcej, a także oczywiście zaczyna się popisówka. Chodzi o to, że tak jak wcześniej wspomniałem na siłę wmawiają sobie, że są napici, najarani czy zćpani. Jeżeli chodzi o portale społecznościowe jakim jest na przykład Facebook to często są utworzone prywatne grupy. Ja wraz z moimi znajomymi często wrzucamy tam zdjęcia bardziej wstydliwe, lecz wszystko dzieje się w zamkniętym gronie, a osoby z zewnątrz nie mają tam wstępu. Niektórzy jednak wolą pokazać wszystkim jacy są dorośli, wrzucanie pół-nagich zdjęć (z tym w moim wieku także się spotkałem) czy także z alkoholem itp. w tle. Takie zdjęcia oczywiście mają na celu pokazania innym, że są dużo wyżej niż oni, że są bardziej dorośli, silniejsi (sterydy Wink) i tym podobne podczas gdy tak naprawdę robiąc to co robią są większymi dziećmi niż ci wcześniej wymienieni, a gdy w końcu dorośleją zdadzą sobie z tego sprawę i będą żałować, bądź całe życie będą takimi samymi dziećmi.
Glosy: Bandaid (+1), Nutric (+1), Max998 (+1)
26-06-2013 14:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości