Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROARINGCASH.COM - Serwis PPA

Autor Wiadomość
Ty27mek Offline
Wtajemniczony
*

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 725 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 104.00
Post: #191
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
Sprawdź:
(21-04-2014 21:09)daniel42na napisał(a):  Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.
Jeśli wchodzisz tu z jakimiś żalami i atakami to nie oczekuj ciepłego przyjęcia z wisienką na wierzchu.
Zachowujmy się poważnie, jeśli uważacie że wam się nie opłaca kupowanie działu to nie kupujcie i tyle.
Masz potrzebe wypłakania się w ramie z tego powodu że ludzie tu kojarzą was z CF i nie ufają?
Na Waszym miejscu również nie kupował bym działu bo rzeczywiście się nie opłaca, skoro negatywne wypowiedzi większości którzy was znają na wstępie was zniszczą.
Wracajcie na to forum gdzie się to opłaca i panuje ta błoga nieświadomość, na forum które zostało zbudowane na spam-konkursie zbierając samą nieświadomą "śmietankę" osobników którzy nie są trolami - z zc i lcp. Lol

I prosze Cie - jeśli nie podoba Ci się czytanie takich rzeczy to nie wtykaj kija w mrowisko.

Skończ pieprzenie głupot, bo czytają Twoje niektóre posty płakać się chce.
Czego się spodziewasz po trollowaniu i słownych zaczepkach z Twojej strony? Sam atakujesz, a potem masz żal, że ktoś olewa? Jak ktoś odpowie to płacz, bo odpowiedział?
Glosy: Radarr (+1)
21-04-2014 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #192
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
To płacz, mało mnie interesujesz i inne osoby które wchodzą tu tylko zawalczyć w imie swoich cyber-przyjaciół.
Cashfile okradło nas na gruby hajs, przykro mi że tak trudno się z tym pogodzić, rola adwokata wychodzi ci słabo i ochłoń chłopcze, ochłoń.
Glosy: CMRR (+1)
21-04-2014 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ty27mek Offline
Wtajemniczony
*

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 725 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 104.00
Post: #193
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
(21-04-2014 21:23)daniel42na napisał(a):  To płacz, mało mnie interesujesz i inne osoby które wchodzą tu tylko zawalczyć w imie swoich cyber-przyjaciół.
Cashfile okradło nas na gruby hajs, przykro mi że tak trudno się z tym pogodzić, rola adwokata wychodzi ci słabo i ochłoń chłopcze, ochłoń.

No to czemu wypłakujesz się tutaj na forum, skoro ktoś Ciebie okradł? Jak Ci ktoś ukradnie rower to płacząc do mamusi sprawisz, że wróci on do Ciebie? Zgłoś to tam gdzie trzeba i tyle. A nie oskarżasz osoby, które nie są za takie sprawy odpowiedzialne (w sumie to wychodzi na to, że nie masz pojęcia o RC), świadomie niszcząc renomę i markę... Wink

...no chyba, że za takie coś dostajecie od kiljana te sztuczne peniski i cycuszki Lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2014 21:29 przez Ty27mek.)
Glosy: Radarr (+1)
21-04-2014 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zeri Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2013
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #194
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
(21-04-2014 21:09)daniel42na napisał(a):  Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.
Jeśli wchodzisz tu z jakimiś żalami i atakami to nie oczekuj ciepłego przyjęcia z wisienką na wierzchu.
Zachowujmy się poważnie, jeśli uważacie że wam się nie opłaca kupowanie działu to nie kupujcie i tyle.
Masz potrzebe wypłakania się w ramie z tego powodu że ludzie tu kojarzą was z CF i nie ufają?
Na Waszym miejscu również nie kupował bym działu bo rzeczywiście się nie opłaca, skoro negatywne wypowiedzi większości którzy was znają na wstępie was zniszczą.
Wracajcie na to forum gdzie się to opłaca i panuje ta błoga nieświadomość, na forum które zostało zbudowane na spam-konkursie zbierając samą nieświadomą "śmietankę" osobników którzy nie są trolami - z zc i lcp. Lol

I prosze Cie - jeśli nie podoba Ci się czytanie takich rzeczy to nie wtykaj kija w mrowisko.

Gdzie ty jakieś żale widzisz? Napisałem jak jest. Jeśli czujesz się zaatakowany w takim razie najwyraźniej właśnie o tobie pisałem w pierwszym poście, bo podejrzewam, że inaczej nie odzywałbyś się i nie pisał głupot. Skoro chcesz żeby się zachowywać poważnie to zacznij od siebie. Jak sam napisałeś - "Kto sieje...".
Nie mam potrzeby nikomu w ramię płakać a to, że ktośtam pamięta, że pracowaliśmy dla Ogóra i nie ufa to już jego własna sprawa. Nasi użytkownicy są wystarczającym poświadczeniem uczciwości i wypłacalności serwisu.
Żadne negatywne wypowiedzi na forum nikogo nie zniszczą, przeceniasz się. Krytyka jest jak najbardziej na miejscu o ile jest merytoryczna. Nie mamy natomiast ochoty użerać się z ludźmi, którzy nie akceptują rzeczywistości taką jaka jest i na siłę próbują udowadniać jakieś dziwne teorie.
Nie musimy nigdzie wracać, cały czas jesteśmy Wink
Glosy: Radarr (+1)
21-04-2014 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #195
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
(21-04-2014 21:27)Ty27mek napisał(a):  ...


Przecież jeszcze pare miesięcy temu sam robiłeś przysłowiowe "lizanie anusa" panu Kiljanowi tak jak teraz robisz chłopakom z RC, więc nie wiem skąd ta radykalna zmiana nastawienia.
Wiem że starasz się zabłysnąć przed swymi frendsami, ale naprawde daruj sobie chłopaku.
Wszedł tu dzisiaj niejaki Zeri z żalem i debilnymi tłumaczeniami, że nie ma działu "bo forum" i "bo administracja" więc dostał odpowiedź od forum, jeśli oczekuje za takie zachowanie poklasku, albo przemilczenia to się myli.
Zależy Ci aby przed nim zabłysnąć, gratuluje na pewno udało ci się , możesz być dumny ale ochłoń z tymi emocjami bo zaraz sie spuścisz...

Cytat:Gdzie ty jakieś żale widzisz? Napisałem jak jest. Jeśli czujesz się zaatakowany w takim razie najwyraźniej właśnie o tobie pisałem w pierwszym poście, bo podejrzewam, że inaczej nie odzywałbyś się i nie pisał głupot. Skoro chcesz żeby się zachowywać poważnie to zacznij od siebie. Jak sam napisałeś - "Kto sieje...".
Nie mam potrzeby nikomu w ramię płakać a to, że ktośtam pamięta, że pracowaliśmy dla Ogóra i nie ufa to już jego własna sprawa. Nasi użytkownicy są wystarczającym poświadczeniem uczciwości i wypłacalności serwisu.
Żadne negatywne wypowiedzi na forum nikogo nie zniszczą, przeceniasz się. Krytyka jest jak najbardziej na miejscu o ile jest merytoryczna. Nie mamy natomiast ochoty użerać się z ludźmi, którzy nie akceptują rzeczywistości taką jaka jest i na siłę próbują udowadniać jakieś dziwne teorie.
Nie musimy nigdzie wracać, cały czas jesteśmy Wink

Mało mnie obchodzi wasza polityka serwisu i sposób reklamy, jeśli nie chcesz reklamować się na tym forum to nie rób tego ale nie bredź że charakter forum czy użytkowników przeszkadza Wam w tym.

Jako cashfile zbieraliscie całkiem sporo ludzi stąd, inne fora to przecież zbieranina ludzi z zc więc brednie które oczerniają to forum wsadź sobie między bajki.
Oczywiście przyszyta łata scamu została by wam długo, ale zamiast z tym walczyć wolicie olać to i szukać winnych.
Jeśli aktywność na poziomie 0 postów przez pół roku nazywacie "użeraniem się z trolami" to bardzo dziwne postrzeganie rzeczywistości, szkoda że taki serwis, który przebija w wielu miejscach kokurencje nie chce sie rozwijac i na tym forum i zamiast korzystać z okazji szuka winnych wokół... ale to wasza sprawa.
21-04-2014 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zeri Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2013
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #196
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
I zaraz przyszedł niejaki daniel42na ze swoimi żalami i wybujałym ego jakoby on sam jeden to całe forum.
Żalić się, że ktoś ma żale... fuck logic Rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2014 21:39 przez Zeri.)
Glosy: Radarr (+1)
21-04-2014 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tochkan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 502
Dołączył: May 2012
Reputacja: 115 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 10.31
Post: #197
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
Krytykują MC, kupują domenę makecash.pl i robią przekierowywanie na własne forum. Big Grin

Tochkan, dumny członek http://zarabiam.com od May 2012.
Glosy: Zeri (+1)
21-04-2014 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Slight Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,971
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 434 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 333.00
Post: #198
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
(21-04-2014 21:45)Tochkan napisał(a):  Krytykują MC, kupują domenę makecash.pl i robią przekierowywanie na własne forum. Big Grin

Faktycznie. Big Grin
To się nazywa pomysłowość!
21-04-2014 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zeri Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2013
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #199
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
(21-04-2014 21:36)daniel42na napisał(a):  Mało mnie obchodzi wasza polityka serwisu i sposób reklamy, jeśli nie chcesz reklamować się na tym forum to nie rób tego ale nie bredź że charakter forum czy użytkowników przeszkadza Wam w tym.

(21-04-2014 21:36)daniel42na napisał(a):  Jeśli aktywność na poziomie 0 postów przez pół roku nazywacie "użeraniem się z trolami" to bardzo dziwne postrzeganie rzeczywistości, szkoda że taki serwis, który przebija w wielu miejscach kokurencje nie chce sie rozwijac i na tym forum i zamiast korzystać z okazji szuka winnych wokół... ale to wasza sprawa.

Coś nie wierzę, że mało cię obchodzi bo dość sporo jednak o tym piszesz. Wg. nas szkoda było marnować czas np. na dyskusje z tobą. Woleliśmy się skoncentrować na innych rzeczach. Tak jak napisałeś - nasza sprawa, tym bardziej nie wiem czemu się tak zapaliłeś do pisania w tym temacie skoro jak twierdzisz mało cię obchodzimy.
Niby kiedy jakichś winnych szukaliśmy? Winnych czego, bo nie wiem nawet do czego teraz pijesz?

(21-04-2014 21:36)daniel42na napisał(a):  Jako cashfile zbieraliscie całkiem sporo ludzi stąd, inne fora to przecież zbieranina ludzi z zc więc brednie które oczerniają to forum wsadź sobie między bajki.
Oczywiście przyszyta łata scamu została by wam długo, ale zamiast z tym walczyć wolicie olać to i szukać winnych.

Jako co? Pomyliłeś chyba osoby i serwisy.
Powtórzę pytanie: Jakich winnych i czego, bo nie wiem do czego znowu pijesz?
Glosy: Radarr (+1)
21-04-2014 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #200
RE: ROARINGCASH.COM - Serwis PPA
Pozwól że wyjaśnie jeszcze raz i prosze aby nie wtrącał się tu żaden napalony spinacz pokroju Ty27mek.

Wbijasz na forum jako osoba z RC i pytanie usera "czemu nie ma działu" podsumowujesz obwiniając forum i użytkowników.
Tymczasem wy jako serwis nie jesteście tu aktywni to raz, działacie na forach na których są ci sami użytkownicy bo owe forum zostało zbudowane w spam-konkursie głównie z osób stąd i lcp, więc nie wiem skąd te "same trolle".

Nie podoba mi się to więc przedstawiam swój punkt widzenia, dlaczego was tu "nie ma" - jesteście za bardzo kojarzeni ze scamem cashfile, na wejsciu wam to wypunktowano i wydaje mi się że dlatego tu odpuszczacie.

Zamiast pokazać twarz wolicie pokazać dupe, ale róbcie jak uważacie.
Szukanie winnych braku aktywności i tłumaczenie tego czymś innym jest słabe, szczególnie gdy przy okazji piętnuje się kogoś lub coś co nie ma znaczenia.
21-04-2014 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwis PPA/PPR jaki ? przemek1126 1 875 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Serwis społecznościowy, lokalny serwis branzowy Omiasto.pl 1 2,249 19-04-2021 16:12
Ostatni post: Hybrid1990
  Jaki serwis PPA dawid327 1 1,238 01-01-2021 18:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Serwis ppa pozwalajacy na upload powyzej 200 MB bombri 12 4,200 27-12-2019 17:06
Ostatni post: Artinesse
Thumbs Up PPA/PPI serwis po H@CKI? Aventador 10 1,649 07-05-2019 23:55
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości