Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RealityFounds » Nowy program, duży zarobek

Autor Wiadomość
Lukaskov96 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 915
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 550 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 38.00
Post: #41
RE: RealityFounds
Sprawdź:
wypłatę dostałem już wczoraj po godzinie 22:00 Super serwis!!! Smile
[attachment=1794]

Lukaskov96, dumny członek http://zarabiam.com od 2012 roku.
[Obrazek: 4432a46b4d.png]
10-05-2013 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Karas09 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: RealityFounds
Moje gratulacje Smile. Oby program działał jak najdłużej Big Grin. Inwestujesz coś dalej?
10-05-2013 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukaskov96 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 915
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 550 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 38.00
Post: #43
RE: RealityFounds
(10-05-2013 13:42)Karas09 napisał(a):  Moje gratulacje Smile. Oby program działał jak najdłużej Big Grin. Inwestujesz coś dalej?

Dzięki, tak jak pisałem wcześniej całkiem zarobiłem 15$ i wypłaciłem 5$ a resztę zainwestowałem znów na kolejne 5 dni Smile , teraz tylko nie wiem na jaki plan jeszcze wejść, bo chciałem jeszcze kolejne 10$ wpłacić. Który sobie plan wybrać?? Smile

Lukaskov96, dumny członek http://zarabiam.com od 2012 roku.
[Obrazek: 4432a46b4d.png]
10-05-2013 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Draggy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 135
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: RealityFounds
Ja po wypłacie w sobotę pójdę w dziesięciodniowy, jeśli wszystko pójdzie ok to będę mógł po tym czasie wypłacić sto i resztę przeznaczyć na reinwestycje. Tongue

Draggy, członek http://zarabiam.com od Feb 2010.
10-05-2013 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Karas09 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: RealityFounds
(10-05-2013 13:52)Lukaskov96 napisał(a):  
(10-05-2013 13:42)Karas09 napisał(a):  Moje gratulacje Smile. Oby program działał jak najdłużej Big Grin. Inwestujesz coś dalej?

Dzięki, tak jak pisałem wcześniej całkiem zarobiłem 15$ i wypłaciłem 5$ a resztę zainwestowałem znów na kolejne 5 dni Smile , teraz tylko nie wiem na jaki plan jeszcze wejść, bo chciałem jeszcze kolejne 10$ wpłacić. Który sobie plan wybrać?? Smile

Więcej niż 10 dni bym chyba teraz nie brał. Jak chcesz oczywiście możesz bardziej zaryzykować i dać na 20 albo magiczne 30 dni ale to już duże ryzyko (tak jakby każdy kolejny dzień nim nie byłTongue). Moja propozycja to 5-dniowy albo 10-dniowy (oczywiście możesz też krótsze), ewentualnie rozbij po 5$ na każdy Smile
Glosy: Lukaskov96 (+1)
10-05-2013 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

razor1914 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 118
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: RealityFounds
Przed chwilą wypłaciłem 10$, wypłata doszła po 3 minutach do tego wrzucilem kolejne 5$ na 5 dni.
10-05-2013 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Karas09 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: RealityFounds
Cieszę się, że udało wam się coś zarobićSmile bo nie chciałbym aby na mnie psy wieszano za stratyTongue. Powodzenia Smile

Edit: Strona nie działa ale nie martwić się bo admin wyjaśnił sprawę na facebook'u
[Obrazek: u2FythT.png]

Strona działa Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 17:57 przez Karas09.)
10-05-2013 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Draggy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 135
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: RealityFounds
Pewnie wszyscy dostaliśmy tego maila:
Cytat:Hello everyone!
As many of you noticed, we experienced a sporadic downtime due to a security upgrade by Black Lotus, our dedicated server provider. The result is an optimised and more powerful dedicated server.
Due to a recent wave of sites reporting members account getting hacked , we have decided to disable the account edit feature. You will now have to send support ticket if you want to make a change in your account profile.
We also want to tell you all that due to massive interest in our program, we have hired a professional for our live chat. He will be able to answer your questions in real time. Please note that if you need to update something in your account please submit your request via support ticket.
We have banned a lot of cheaters for self referring so they could claim RC as well as earnings. Each day we ask ourselves, why do these people feel the need to do that? We are already paying a high daily return so there is really no need to cheat for RC. The offenders are not banned and will not be draining our advertising budget any longer.
Another set of good news; have you seen our amazing alexa traffic rank? For a website online only for 16 days, these numbers are really amazing! We are very proud of this and would like to thank you all for contributing!

Check our alexa rank here : http://www.alexa.com/siteinfo/realityfunds.net#

To finish our newsletter off, here is a quote from our FAQ:

After I make a withdrawal request, when will the funds be available in my ecurrency account?
Funds are usually available within 12 hours from time of withdrawal request.

Pozwoliłem go sobie przetłumaczyć:
Cytat:Witajce wszyscy!
Jak wielu z was zauważyło, strona sporadycznie nie działała z powodu ulepszenia zabezpieczeń ze strony Black Lotus, naszego dostawcy serwerów. Rezultatem jest zoptymalizowany i potężniejszy dedykowany serwer.
Z powodu ostatniej fali komunikatów o hakowaniu kont naszych członków, zdecydowaliśmy wyłączyć opcję edytowania kont. Od teraz będziecie musieli wysłać support ticket aby dokonać zmian w profilu.
Chcemy również zakomunikować, że z powodu ogromnego zainteresowania naszym programem zatrudniliśmy profesjonalistę do naszego live chatu. Będzie w stanie odpowiadać na wasze pytania w czasie rzeczywistym. Proszę pamiętać, że aby edytować wasz profil musicie wysłać ticket.
Zbanowaliśmy wielu oszustów za samo-refferowanie się co pozwalało im, oprócz zarobków, zgłaszać prowizję za refferali. Każdego dnia zadajemy sobie pytanie, dlaczego ludzie muszą to robić? Płacimy wysoki dzienny zwrot więc naprawdę nie ma potrzeby oszukiwać dla prowizji refferali. Oszuści są zbanowani i nie będą więcej czerpać z naszego budżetu.
Kolejna dobra wiadomość - widzieliście nasz wspaniały Alexa traffic rank? Na stronę działającą przez tylko 16 dni te cyfry są wspaniałe! Jesteśmy bardzo dumni z tego i chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym współpracownikom!

Sprawdźcie nasz Alexa rank tutaj: http://www.alexa.com/siteinfo/realityfunds.net#.

Na zakończenie tego newslettera, cytat z naszego FAQ:

-Po dokonaniu wypłaty, kiedy moje środki będą dostępne na koncie?
-Środki będą przeważnie dostępne w 12 godzin od zażądania wypłaty.

Jak widać wszystko idzie w dobrym kierunku. Smile Sam dzisiaj dorzuciłem piątkę na pięć dni, jestem dobrej myśli.

Draggy, członek http://zarabiam.com od Feb 2010.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 18:19 przez Draggy.)
Glosy: prymul1 (+1)
10-05-2013 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Karas09 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: RealityFounds
Również dostałem tego mailaSmile. Jak na razie sprawy wyglądają dobrze i jeszcze bardziej liczę na to, że do końca maja wytrzyma. Teraz jest dosyć duże zainteresowanie tym programem więc my możemy tylko na tym skorzystać Big Grin.
10-05-2013 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Draggy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 135
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: RealityFounds
Strona leży z powodu ataku DDoS na goldcoders.com, który jest dostawcą skryptu hyip.

Cytat:Hello dear members,

As you can check by yourself GoldCoders.com is down because of DDoS attack. We are using GoldCoders script and if they are offline our script cannot connect to their database which causes missing deposits and several other problems.

We will have to perform a maintenance while Goldcoders it's offline.

Should not take too long time, we will keep everyone update.

Regards

Cytat:Witam wszystkich członków,

Jak sami możecie sprawdzić, GoldCoders.com nie działa z powodu ataku DDoS. Używamy ich skryptu i jeśli ich strona nie działa, nasz skrypt nie może połączyć się z bazą danych, co jest przyczyną zagubionych depozytów i kilku innych problemów.

Wykonamy naprawę, gdy Goldcoders będzie offline.

Nie powinno zająć to dużo czasu, będziemy wszystkich informować.

Pozdrowienia

No mam nadzieję, że za dużo tych depozytów nie zgubią. Huh

Draggy, członek http://zarabiam.com od Feb 2010.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2013 19:46 przez Draggy.)
12-05-2013 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości