Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SCAM] NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz

Autor Wiadomość
123damian123 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 242
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 107 +

Forum Gold: 0.00
Post: #281
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
Sprawdź:
Raczej miałem na myśli wcześniejsze naganianie na inwestycje i wychwalanie, nawet jak coś mogło zacząć niepokoić a wszystko dla refa i paru $ Wink

123damian123, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2011.
22-04-2013 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
bodek7654 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,249
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 265 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 280.00
Post: #282
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
jak ktos cos bedzie wiedzial nowego niech pisze , ja wszedlem z czwartku na piatek i niezabardzo wiem co sie dzieje , strona jak narazie działa , carlo nie odpisuje ? i wyplaty wiszą ? , czyli czekamy czy cos ruszy , czytalem ze bitcoiny po duzym wzroscie nagle stracily i kto duzo w nie zainwestowal to niezle to poczul po kieszeni , jezeli byl to Carlo no to moze byc nieciekawie , ale skoro pisali tutaj ze mial solidne plany na przyszłość wiec powinnismy poczekac pare dni moze cos sie wyjasni
22-04-2013 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kazio_Odlotowy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 226
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #283
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
Z tego co mi wiadomo, to Karlo Bitcoiny zakupił dużo taniej od obecnej ceny BC, a co dopiero mówić o 250$. Na pewno nie stracił, bo nie musiał ich przecież od razu odsprzedawać za grosze, tylko mógł poczekać aż jego cena wzrośnie, tak jak teraz.
22-04-2013 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #284
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
123damian123
Chyba nie masz pojęcia o naganianiu i widać jak zielony oraz otępiały jesteś.
Czemu mielibysmy/miałbym nie wychwalać programu skoro od 2 miesiecy bez poślizgu płacił, kontakt z adminem byl super, wszytko było idealnie, to czemu nie mówic dobrego zdania tylko życ w jakimś pesymizmie ?
Nikt nie naganiał, nie przekonywał do programu mimo były problemy, bo problem zrobił się z dnia jednego na drugi, a nie stopniowo, więc zastanów się jakimi hasłami rzucasz.

Nie mam słów na taką postawę jak twoją damian, żółtodzioba który jeszcze próboje wytknąć komuś "naganianie" czego nie stosowałem/ani nikt tu nie stosował, a to że ktoś powie pozytywne zdanie o programie bo było "dobrze" to nie jest naganianie.



Pozdrawiam serdecznie [w wielkim zdenerwowaniu widząc taki bełkot żółtodzioba]








Co do tego dlaczego program upadł, to nie wiadomo czy spowodowane to było przez Bitcoiny czy przez to że Karlo sobie wyjechał na Karaiby z naszymi pieniędzmi [a troche ich w programie było bo duża czesc osób reinwestowała]
Ogółem nie dociera do mnie jeszcze informacja że to tak nagle niby się skonczyło, bo jeszcze nic nie jest pewne.. Ogółem szok Angry
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2013 12:57 przez Meloman.)
22-04-2013 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
UmCyK Offline
Banned
*

Liczba postów: 2,541
Dołączył: Jan 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #285
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
mozna juz wpłacac ??
22-04-2013 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
As7 Offline
Bezimienny
*

Liczba postów: 884
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 304 +

Forum Gold: 21.00
Post: #286
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
Ludzie Big Grin pesymiści xD
ja wpłaciłem 4 dni temu moje 100$ i jest to moja pierwsza w zyciu inwestycja Big Grin należy być optymistą innego wyjścia nie mamy Big Grin

Ja trzymam kciuki za program Big Grin Jak na razie w necie stoi wiec jest dobrze Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2013 13:40 przez As7.)
22-04-2013 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #287
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
Ja też jestem dobrej nadziei, bo ani trochę nie widzę sensu w zwijaniu się programu szczególnie ze wlasnie był w najwiekszym rozwoju teraz i to był dla niego najlepszy czas.
No nic poczekamy zobaczymy, bądźmy dobrej myśli bo tylko tyle możemy..



A niedługo zabiorę się za jakiś nowy inny program, trzeba poszukać czegoś stabilnego :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2013 14:04 przez Meloman.)
22-04-2013 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
123damian123 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 242
Dołączył: Jan 2011
Reputacja: 107 +

Forum Gold: 0.00
Post: #288
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
(22-04-2013 12:56)Meloman napisał(a):  123damian123
Chyba nie masz pojęcia o naganianiu i widać jak zielony oraz otępiały jesteś.
Nie mam słów na taką postawę jak twoją damian, żółtodzioba który jeszcze próboje wytknąć komuś "naganianie" czego nie stosowałem/ani nikt tu nie stosował, a to że ktoś powie pozytywne zdanie o programie bo było "dobrze" to nie jest naganianie.
Pozdrawiam serdecznie [w wielkim zdenerwowaniu widząc taki bełkot żółtodzioba]
Radzę liczyć się ze słowami.
Jeśli oceniasz osoby po ilości postów to gratuluje. Żółtodziobem to jesteś Ty zaprzeczając wcześniej moim informacją o górce na bitcoinach opierając się tylko na opinie Carla i ślepo mu wierząc.
Niestety ale mam dość długie doświadczenie inwestycyjne, może nie w hyipach, którymi z ciekawości stosunkowo niedawno się zainteresowałem w celu dywersyfikacji. A na co dzień zajmuje stanowisko menadżerskiej i to bynajmniej nie w mcdonaldzie, studia ekonomiczne już jakiś czas za mną. A jak widać w przewidywaniu zdecydowanie trafniej od Ciebie trafiłem. Więc pytanie kto jest żółtodziobem?

123damian123, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2011.
Glosy: bartex89 (+1)
22-04-2013 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Arrekin Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 204
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.00
Post: #289
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
oj ludzie, ludzie, czasem mam wrażenie jakby tu były same czternastolatki( bez obrazy dla tej mądrzejszej ich części ).
Po pierwsze podejście, które jest tu strasznie optymistyczne, choć nie mam pojęcia dlaczego.
Najlepiej być realistą, zawsze i wszędzie gdzie w grę wchodzą pieniądze.
Jeśli nie jest się w stanie to lepiej wybrać pesymizm bo dzięki niemu narazimy się na mniejsze straty.
Pisanie że warto być optymistą to praktycznie kopanie sobie grobu, z biegiem czasu będziemy popełniać przez niego coraz więcej błędów przy relatywnie niskim zysku.

Dobra tyle tytułem wstępu, nie inwestowałem tutaj, jednak temacik co nieco obserwowałem i póki co wygląda to tak:

1. Wypłaty z LR "wiszą"
Oto i jest, pierwszy z jeźdźców apokalipsy, nieomylny omen że koniec tuż, tuż, już puka do naszych drzwi.
LR jest najpopularniejszym procesorem płatniczym, zawsze wpłaca się przez niego najwięcej, największe zarobki idą na niego, a więc i najszybciej wysycha jego źródełko.
Gdyby nie płaciły wszystkie procesory można by uznać że jest jakaś przyczyna tymczasowa, tutaj nie ma wątpliwości.

2. Inwestowanie
Admin jakoby miał inwestować w Bitcoiny, jeśli faktycznie tak robił to można już się pożegnać z programem, bańka pękła i choć pewnie waluta się jeszcze odbije to już nie wystarczająco szybko by uratować serwis.

3. Domino
Załóżmy że to wszystko faktycznie tymczasowe problemy i nagle cudownie wszystko wróci do normy. Ow, nie tak szybko, najpierw trzeba kasy by spłacić oczekujące wypłaty, do tej pory piramidka działała bo przypływali nowi ludzie z nową kasą. Problemy poszły w eter i ludzie już nie będą wpłacać tak chętnie, a ludzie obecni w programie ciągle zarabiają i dla nich też trzeba na wypłaty. Szybko dojdzie do momentu gdzie więcej będzie wypłat niż wpłat, a to już stroma ścieżka w dół.
Niestety ale efekt przytkania zmiecie każdą piramidkę w średnim i późnym wieku, tylko młode mogą przetrwać parodniowe wstrzymanie wypłat.

4. maruderzy zawsze w plecy
Znów zakładamy że wszystko wróci do normy, co się wtedy wydarzy? wszyscy wrócą do spokojnego reinwestowania? Cóż gdyby tak się stało może by i program miał szanse, jednak jest to nieopłacalne ponieważ Ci którzy uciekają zawsze są tymi wygranymi.
Dzieje się tak dlatego że Ci którzy wypłacą odzyskują sporo kasy i pewnie jeszcze zarabiają, jednocześnie uśmiercając piramidę.
Zostając i reinwestując ryzykują że inni uciekną.
Innymi słowy po "przytkaniu" ci co zostają, finansują uciekinierów, potem program pada.

Wnioski?
Wypłacajcie co się da i pod żadnym pozorem nie wpłacajcie już kasy.
Lepiej pluć sobie w brodę że co 10 piramida jednak przetrwała i można było jeszcze zarobić niż w co drugiej że się jednak kasę straciło.

Co do naszych forumowych wojowników to nie widziałem by ktokolwiek tu kogoś oszukiwał, ot po prostu za dużo tego pechowego optymizmu, zdarza się, nie ma o co się kłócić, każdy kto tu inwestuje musi zdawać sobie sprawę z ryzyka i dopóki nie pojawiają się kłamstwa/oszustwa co do stanu rzeczywistego to trzeba być gotowym że najlepiej prosperujący projekt w końcu się zwija.
22-04-2013 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kazio_Odlotowy Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 226
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #290
RE: NoBox - do 2% dziennie - www.nobox.biz
No i 50$ poszło się.... ;d
Czyli znowu wychodzi na to, że jedyny program, w którym można zarobić to BB?
22-04-2013 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bitcoinworld.biz Briahuu 8 2,288 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
Star HourPower.biz <- ZARABIAJ W GODZINACH croppeq96 4 1,586 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  bitwallet.biz tubbsgg 9 1,386 01-12-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  bg- 88 - SCAM marekx 4 1,188 15-06-2022 09:13
Ostatni post: Hybrid1990
  ludex one - crypto scam Folari 1 2,803 16-03-2022 09:21
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości