Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !

Autor Wiadomość
Goldes Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 191
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 60.05
Post: #61
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
Sprawdź:
Mam to samo pytanie co aero + czy nabijanie z dwóch numerów jest dopuszczalne i czy można non stop mieć połączenie i tylko sprawdzać czy nie zerwało czy trzeba słuchać i jest jakaś weryfikacja?
08-05-2015 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Orgin2015 Offline
Banned
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2015
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #62
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
(08-05-2015 22:27)aero2 napisał(a):  Jaki jest przelicznik punktów na zł?

jeden punkt jeden grosz !
09-05-2015 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bajonet Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
Witam,

nie wiem czy to jest do końca zgodne z regulaminem tej strony, ale założyłem oficjalne konto Bajonet.

Nie zamierzam tu realizować nachalnej reklamy, ale postaram się odpowiadać na pytania i informować o nowościach.

Idea Bajonet powstała gdzieś w końcówce pierwszej dekady XXI wieku, jako pewien rodzaj sentymentu do wieczorynek telefonicznych realizowanych w latach 80-tych poprzedniego wieku przez Telekomunikację Polską (obecnie Orange).
Oczywiście nasza usługa działa na zupełnie innej zasadzie. To klient wybiera, którą bajkę chce słuchać, a nie ma wieczornej jednej audycji dla wszystkich.

Jak powstawał Bajonet, nikomu się nawet nie śniło, że będą oferty operatorów na połączenia telefoniczne bez limitów. Nigdy ten serwis nie był nakierowany na takie umowy, co więcej .. istnienie ofert "no limit" (z założenie niemożliwych do zrealizowania) bardzo utrudniło funkcjonowanie serwisu.

Oferta "bez ograniczeń" wydaje się niemożliwa z punktu ekonomicznego. Ten brak zaufanie wyczytałem dzisiaj na tym serwisie. W pełni się z tym zgadzamy, ale to nie Bajonet jest tego powodem. Oferta wielkich telekomów po prostu jest niemożliwa do zrealizowania, o ile nie poniosą one straty na poszczególnych klientach - konsumentach.

W związku z powyższym, zespół Bajonet w żaden sposób nie zachęca do nadużywania umów z operatorami. Prosimy o uważne sprawdzenie oferty własnego operatora, aby nie było później problemów. Audiobooki mają nieść rozrywkę, a nie problemy, a nagrody są tylko dodatkiem, rodzajem zachęty.

Wiemy, że strona jest postawiona na drupali i nie jest szczytem osiągnięć grafików, ale jej celem jest informacja, rozrywką są audiobooki.

Natomiast, aby ułatwić wydawanie nagród, a także poszerzyć ich katalog, Bajonet zaczął współpracę z:

Morele.net
Amfora.pl
Hulahop.pl

Teraz nagrody można także odbierać bezpośrednio z tych sklepów.

Pozdrawiam
16-09-2016 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bajonet Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #64
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
Przygotowaliśmy promocję z okazji nowej funkcjonalności. Można zyskać nawet 1000 punktów w Bajonet udostępniając nasz post na http://www.facebook.pl/bajonetpl .
Promocja jest skierowana do obecnych i nowych klientów. Tak to brzmi:


Pierwsze nagrody ze sklepów:

Morele.net Amfora.pl Hulahop.pl

odebrane za punkty Bajonet !!!!

Z tej okazji mamy dla was niespodziankę pt. 2 x 500+ punktów na nagrody w serwisie http://www.bajonet.pl .

Pierwsze 500+ gdy:
- udostępnisz post, jako publiczny
Drugie 500+ gdy:
- polubisz naszą stronę
- napiszesz ciekawy komentarz

a żeby punkty było można dodać podeślij nam swój login w http://www.bajonet.pl

Promocja trwa do 10.10.2016 r.


Zespół Bajonet.
http://www.bajonet.pl
24-09-2016 11:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
orinek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
(16-09-2016 18:15)Bajonet napisał(a):  Witam,

nie wiem czy to jest do końca zgodne z regulaminem tej strony, ale założyłem oficjalne konto Bajonet.

Nie zamierzam tu realizować nachalnej reklamy, ale postaram się odpowiadać na pytania i informować o nowościach.

Idea Bajonet powstała gdzieś w końcówce pierwszej dekady XXI wieku, jako pewien rodzaj sentymentu do wieczorynek telefonicznych realizowanych w latach 80-tych poprzedniego wieku przez Telekomunikację Polską (obecnie Orange).
Oczywiście nasza usługa działa na zupełnie innej zasadzie. To klient wybiera, którą bajkę chce słuchać, a nie ma wieczornej jednej audycji dla wszystkich.

Jak powstawał Bajonet, nikomu się nawet nie śniło, że będą oferty operatorów na połączenia telefoniczne bez limitów. Nigdy ten serwis nie był nakierowany na takie umowy, co więcej .. istnienie ofert "no limit" (z założenie niemożliwych do zrealizowania) bardzo utrudniło funkcjonowanie serwisu.

Oferta "bez ograniczeń" wydaje się niemożliwa z punktu ekonomicznego. Ten brak zaufanie wyczytałem dzisiaj na tym serwisie. W pełni się z tym zgadzamy, ale to nie Bajonet jest tego powodem. Oferta wielkich telekomów po prostu jest niemożliwa do zrealizowania, o ile nie poniosą one straty na poszczególnych klientach - konsumentach.

W związku z powyższym, zespół Bajonet w żaden sposób nie zachęca do nadużywania umów z operatorami. Prosimy o uważne sprawdzenie oferty własnego operatora, aby nie było później problemów. Audiobooki mają nieść rozrywkę, a nie problemy, a nagrody są tylko dodatkiem, rodzajem zachęty.

Wiemy, że strona jest postawiona na drupali i nie jest szczytem osiągnięć grafików, ale jej celem jest informacja, rozrywką są audiobooki.

Natomiast, aby ułatwić wydawanie nagród, a także poszerzyć ich katalog, Bajonet zaczął współpracę z:

Morele.net
Amfora.pl
Hulahop.pl

Teraz nagrody można także odbierać bezpośrednio z tych sklepów.

Pozdrawiam

To mam pytanko, czy nadal serwis funkcjonuje? Dziś zarejestrowałem się, pobrałem swój numer, zadzwoniłem i po kilkunastu minutach nadal nie jestem aktywnym uczestnikiem programu lojalnościowego Tongue
Glosy: elkey (+1)
06-10-2016 07:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bajonet Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2016
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #66
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
(06-10-2016 07:02)orinek napisał(a):  To mam pytanko, czy nadal serwis funkcjonuje? Dziś zarejestrowałem się, pobrałem swój numer, zadzwoniłem i po kilkunastu minutach nadal nie jestem aktywnym uczestnikiem programu lojalnościowego Tongue

Ależ oczywiście, że funkcjonuje.

Powodem problemu jest dokonanie połączenia z telefonu z ukrytą prezentacją.
Aktywacja musi być wykonana z telefonu z włączoną prezentacją, zarejestrowanego w Polsce.

Połączenie "punktowane" można dokonywać z dowolnego telefonu.

Pozdrawiam
Glosy: elkey (+1)
06-10-2016 07:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
hy-ip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
Po jakim czasie przychodzi mail aktywacyjny bo czekam i czekam ...

hy-ip, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
27-10-2016 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MACIEJ4175 Offline
Banned
*

Liczba postów: 214
Dołączył: May 2016
Forum Gold: 0.10
Post: #68
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
Też czekam na ten mail ;//
28-10-2016 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
hy-ip Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #69
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
Do mnie dotarl po jakiejs godzinie, moze recznie to zatwierdzaja.
Generalnie syf kila i mogila, powiedzmy ze stawki sa "uczciwe" ale juz ceny produktow absolutnie NIE lub z przed 5 lat, np. lustrzanka Canona u nich kosztuje 2,750 zl a w oficjalnej polskiej dystrybucji bez zadnego kombinowania, bez zadnego paserstwa itp. mozna ja nabyc za 1,200 zl Smile Czyli leca sobie w kulki Smile

hy-ip, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
29-10-2016 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MACIEJ4175 Offline
Banned
*

Liczba postów: 214
Dołączył: May 2016
Forum Gold: 0.10
Post: #70
RE: Bajonet telefoniczny program lojalnościowy z NAGRODAMI !
(29-10-2016 13:23)hy-ip napisał(a):  Do mnie dotarl po jakiejs godzinie, moze recznie to zatwierdzaja.
Generalnie syf kila i mogila, powiedzmy ze stawki sa "uczciwe" ale juz ceny produktow absolutnie NIE lub z przed 5 lat, np. lustrzanka Canona u nich kosztuje 2,750 zl a w oficjalnej polskiej dystrybucji bez zadnego kombinowania, bez zadnego paserstwa itp. mozna ja nabyc za 1,200 zl Smile Czyli leca sobie w kulki Smile

te ceny nie akutalizowane ale mozesz zamowic nagrode z morele.net po cenach normalnych
29-10-2016 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra przeglądarkowa z nagrodami radekkuzia12 1 401 29-05-2023 07:46
Ostatni post: Hybrid1990
  Serwisy z nagrodami 2017 CzubekOstry 12 9,662 18-05-2022 13:25
Ostatni post: Hybrid1990
  Serwis z nagrodami typu TAG kiepski96 1 1,416 04-06-2021 12:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami pulpet112 4 1,634 01-06-2021 17:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Nowy portal z nagrodami GetGift.pl GetGift 11 5,011 01-06-2021 16:29
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości