Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring

Autor Wiadomość
Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #41
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Sprawdź:
Nie ma co się oszukiwać falkoriks, nikt o zdrowych zmysłach nie wyda na serwer który będziesz prowadził takiej kasy.
Albo coś podpiszesz dając jakąś gwarancje albo szukasz po prostu naiwnego który da Ci pobyć adminem.
W sumie najlepiej jeśli sam opłacisz połowe i zyskami będziecie się dzielić po równo.

Poza tym nie mam pojęcia po co taki drogi serwer na start - skoro serwer i tak po pstryknięciu palcem nie będzie pełny.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
16-08-2012 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #42
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Na takie coś jak napisał admin mogę pójść.
Albo pokrywam całość, ale podpisujemy papiery, w innym wypadku niestety nie ma mowy o współpracy.
16-08-2012 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Spoko, ja napisze umowę(Z Tatą) i wyśle ci ją odpowiada ci takie coś?

Umowę powiedziałem, podpisze, działalności nie potrzeba prowadzić ponieważ można potem odpisywać od Pitu(myślicie że ja sie nie interesowałem? -,-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2012 21:04 przez falkoriks-inc.)
16-08-2012 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beksa Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
A brałeś pod uwagę to że:
coś może pójść nie tak.
ktoś może zrobić hack na stronie.
i co wtedy?
weźmiesz kasę raz a skąd podkładka ?
Podkładka czyli mam tu na myśli kasa którą masz
w razie czego jak coś by się stało.
dodam też:
szkoda że nie postawiłeś jakiejś stronki lub forum w wersji testowej
bo to by też dało do zrozumienia że znasz się na tym
i wiesz co i jak.
a teraz to wygląda na to że będziesz uczyć się na błędach na bieżącoSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2012 22:09 przez Beksa.)
16-08-2012 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
@UP Stronki? WTF? Ja robię serwery gier, do wszystkiego mam zawsze kogoś do pomocy, a stronki to starczy nawet głupie PHP By Przemo lub coś w tym stylu
Stronki to większość PHP lub HTML, reszta to podłączenie do MySQL + minimum Javy
Lauchera do MT2(Do Aktualizacji) załatwię w C++(Kumpel wisi mi przysługę)
Hack-i? Firewall zainstalowany będzie

Teraz gdy on napisał że może zainwestować to zaczynacie pisać, mogliście pisać wcześniej...

Aha, do kolegi który chciał kupować całe maszyny a potem jeśli coś nie wypali to mam mu oddać kasę cała(czyli ok.10-20tyś. -,-), mogę wiedzieć co dla ciebie znaczy słowo sponsor?

Może mały wycinek nawet z Wikipedii:
"Możemy powiedzieć, że sponsoring jest to działanie marketingowe'...' !!które ma przynieść określone korzyści sponsorowi, niekoniecznie w krótkim przedziale czasowym!!"

Sponsor to osoba która sponsoruje firmę/osobę, naraża się na straty lecz również może zarobić na tym kilkukrotnie!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2012 20:06 przez falkoriks-inc.)
16-08-2012 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Admin Offline
Administrator
*

Liczba postów: 21,636
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 9974 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5,582.95
Post: #46
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
(16-08-2012 20:58)falkoriks-inc napisał(a):  Spoko, ja napisze umowę(Z Tatą) i wyśle ci ją odpowiada ci takie coś?

Umowę powiedziałem, podpisze, działalności nie potrzeba prowadzić ponieważ można potem odpisywać od Pitu(myślicie że ja sie nie interesowałem? -,-)
Kpisz? Myślisz że użytkownicy tego forum też mają po 15 lat i uwierzą w te brednie?

"Działalności nie potrzeba prowadzić ponieważ można potem odpisywać od Pitu" bekabekabekabeka
nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, na dodatek głupot bo to się ani podłogi ani sufitu nie trzymają.

1. Działalność na dłuższy czas jest konieczna - gdyż każda osoba która działa w sposób zorganizowany w celu osiągnięcia korzyści majątkowej jest zobligowana do założenia DG.

2. "odpisać od pitu"? wiesz co to wogóle pit? bo wnioskuje po wpisie że nie bardzo, nie kompromituj się.

3. Co z tego że "interesowałeś się" jak nic z tego nie rozumiesz.

4. A to że twój kolega z gimnazjum prowadzi serwer, ciągnie sianko z smsów i nie ma firmy, nie oznacza że działa legalnie, jeden telefon do skarbówki i rodzice kabel z kurwicy przegryzą kable do internetu.

Wybacz falkoriks ale jak się czyta takie rzeczy to scyzoryk w kieszeni sam się otwiera i nie sposób tego nie skomentować.


(16-08-2012 22:14)falkoriks-inc napisał(a):  Teraz gdy on napisał że może zainwestować to zaczynacie pisać, mogliście pisać wcześniej...

Aha, do kolegi który chciał kupować całe maszyny a potem jeśli coś nie wypali to mam mu oddać kasę cała(czyli ok.10-20tyś. -,-), mogę wiedzieć co dla ciebie znaczy słowo sponsor?

Może mały wycinek nawet z Wikipedii:
"Możemy powiedzieć, że sponsoring jest to działanie marketingowe'...' !!które ma przynieść określone korzyści sponsorowi, niekoniecznie w krótkim przedziale czasowym!!"

Sponsor to osoba która sponsoruje firmę/osobę, naraża się na straty lecz również może zarobić na tym kilkukrotnie!
Musisz zrozumieć, że nikt nie da paru tysięcy na serwery 15latkowi z sieci, chyba że jest idiotą. Czytanie oferty "na serwery wydasz z 2000zł na start, może Ci się zwróci za 3-4 miesiące" jest komieczne. To tak jakby ktoś składał oferte - daj mi 2000zł, a na bukmacherce może to obrócę kilka razy.

[Obrazek: zarabiam.com.png]
18-08-2012 06:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
"4. A to że twój kolega z gimnazjum prowadzi serwer, ciągnie sianko z smsów i nie ma firmy, nie oznacza że działa legalnie, jeden telefon do skarbówki i rodzice kabel z kurwicy przegryzą kable do internetu."

przepraszam ciebie bardzo, lecz gdzie ja to napisałem? nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałem, mówiłem o PIT11

I nie jestem głupi, ale firmę to założę jak sumy będą chociaż dość pełne(czyli nawet po 8 mies.)

Aha, i która firma która oferuje usługę premium sms(np. dotpay) dało by komuś -18lat sms-y premium?

Aha, jak ktoś chce, mogę wam zrobić kopie dowodu osobistego(mojego oraz ojca, jeśli ktoś chce mieć pewność ze podpisuje umowę z nim, a adminowi nie dam, bo ma 24lata, wiec znasz się na zarabianiu w sieci trochę więcej ode mnie ;/ )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 21:04 przez falkoriks-inc.)
19-08-2012 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #48
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
(19-08-2012 20:57)falkoriks-inc napisał(a):  Aha, jak ktoś chce, mogę wam zrobić kopie dowodu osobistego(mojego oraz ojca, jeśli ktoś chce mieć pewność ze podpisuje umowę z nim

bekabekabekabeka
ty masz chyba jakieś rozdwojenie jaźni czy co i jak to nazwać ...
tutaj we wcześniejszych postach twierdzisz, że masz 15 lat, teraz piszesz o kserokopii dowodu osobistego ... to się zdecyduj w końcu ile masz lat bo sam sobie zaprzeczasz ...

a by spuentować to panowie dajcie sobie spokój z wchodzeniem w biznes z infantylnym małolatem który jest na dodatek jak chorągiewka ...
w jeden dzień pisze tak, na drugi pisze inaczej sam sobie zaprzeczają, szkoda czasu na rozmowy z kimś kto jest tak nie poważną osobą, no chyba, że ktoś lubi chodzić po sądach by odzyskać swoje w razie ewentualnej wtopy i robieniu w h**a przez pseudo wspólnika na gębę i braku przelewów


proponuję również zamknąć ten temat i przenieść go do kosza bo autor tym co pisze i tworzy to już się parodia robi....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 21:09 przez tomazzi.)
19-08-2012 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daminn Offline
Madzia ;*
*

Liczba postów: 2,647
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 654 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Wywalcie ten temat, bo to do niczego nie prowadzi.

[Obrazek: 9KbCv.jpg]
Reputy rozdaje! 2 dziennie! http://zarabiam.com/Temat-1-Klik-2-Reputy-57130
19-08-2012 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Kserokopie mogę zrobić, dowód tymczasowy nie różni się niczym od normalnego... Ty w ogóle wiesz co to?
Przestaje pisać, bo robi się spam, czekam, jeśli ktoś chce, mogę podpisać umowę, jak nie to będę szukać dalej...
20-08-2012 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości