Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring

Autor Wiadomość
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #31
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Sprawdź:
Skoro wiek to tylko liczba, dlaczego nie podasz?
Pytam z czystej ciekawości, bo dla mnie to nie ma większego znaczenia.
Ale wnioskując po tajemnicy jakiej z tego robisz, wydaje mi się, że jest to liczba zdecydowanie mniejsza od 18.
Zgadza się?

No ok, czyli reasumując 450 złotych miesięcznie tak? Czy do tego jeszcze doliczysz miejsce na forum + domenę + inne ?
15-08-2012 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #32
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
(15-08-2012 19:57)surfer0700 napisał(a):  Skoro wiek to tylko liczba, dlaczego nie podasz?
Pytam z czystej ciekawości, bo dla mnie to nie ma większego znaczenia.
Ale wnioskując po tajemnicy jakiej z tego robisz, wydaje mi się, że jest to liczba zdecydowanie mniejsza od 18.
Zgadza się?

No ok, czyli reasumując 450 złotych miesięcznie tak? Czy do tego jeszcze doliczysz miejsce na forum + domenę + inne ?

Mam 15lat ale czy to jest różnica czy miałbym 35? Liczy się ręka do interesów 2

Miejsce na forum będzie na jednym z dedyków, a domenę licz ok. 10-20zł(CHOCIAŻ MAM KONTO NA 1and1 Hosting WWW)
15-08-2012 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #33
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
o ile się orientuję należy doliczyć do kosztów opłatę za uruchomienie i udostępnienie serwera która naliczana jest w przypadku zakupu serwera z płatnościami co miesięcznymi
tej opłaty aktywacyjnej nie ma w przypadku zakupu płatnością za cały rok

surfer0700 byś później nie miał jazdy z dzieciakiem bo wszystko na słowo - ja w interesy nie mając nic na piśmie nie wchodzę z dorosłym w świetle prawa człowiekiem posiadającym już dowód osobisty a o tak młodym człowieku to już nawet nie wspomnę, ale to twoje pieniądze i twoje ryzyko to tylko taki mój skromny komentarz Smile
15-08-2012 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #34
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
(15-08-2012 21:52)tomazzi napisał(a):  o ile się orientuję należy doliczyć do kosztów opłatę za uruchomienie i udostępnienie serwera która naliczana jest w przypadku zakupu serwera z płatnościami co miesięcznymi
tej opłaty aktywacyjnej nie ma w przypadku zakupu płatnością za cały rok

surfer0700 byś później nie miał jazdy z dzieciakiem bo wszystko na słowo - ja w interesy nie mając nic na piśmie nie wchodzę z dorosłym w świetle prawa człowiekiem posiadającym już dowód osobisty a o tak młodym człowieku to już nawet nie wspomnę, ale to twoje pieniądze i twoje ryzyko to tylko taki mój skromny komentarz Smile

Korzystałeś z kimsufi? oni mają od ponad roku promocje(PONAD ROKU -,-) na instalacje nawet na mies! Jak mówiłem on ma dostęp PEŁNY do serwera, mogę nawet mu zrobić partycje na serwerze jeśli będzie potrzebować, ja tak konta nie mogę założyć na dot-pay wiec on będzie mi płacić, on płaci tylko za serwer, ja nawet grosza nie widzę, bo idzie to od razu na serwer!
Proszę nie dzieciak, bo ty pewnie w moim wieku nie lubiłeś jak ktoś cie tak nazywał...

P.S Dla pana jaśnie takiego dorosłego
[Obrazek: 2qkSE.png]
1 Rubryka - Cena Serwera
2 Rubryka - Cena instalacji
3 Rubryka - Cena Ogólna
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2012 01:35 przez falkoriks-inc.)
15-08-2012 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #35
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Ok, rozumiem. Czyli 600 złotych za 3 miesiące i to jest moja jedyna inwestycja tak? Po tych 3 miesiącach serwis powinien już na siebie zarabiać czy jeszcze nie?
15-08-2012 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
(15-08-2012 22:57)surfer0700 napisał(a):  Ok, rozumiem. Czyli 600 złotych za 3 miesiące i to jest moja jedyna inwestycja tak? Po tych 3 miesiącach serwis powinien już na siebie zarabiać czy jeszcze nie?

Pokazałem ci cenę netto za za 3 mies.(jednego serwera) a ja mówiłem 450-500 za mies. za 2 maszyny
Masz gg? bo tutaj pisać to za dużo czekania.

Aha, ja liczę że w 3 mies. powinno to wystartować, nie mam 200% pewności, może to być mies. mogą być to 2 mies. a mogą być to 4mies.
Za 3mies. ogólnie zapłacisz(Jeśli weźmiemy te najlepsze maszyny [24G+16G]) 1328złotych 32Groszy(+ z 10-25zł za domene)
Jednak mówię, to tylko moje takie przypuszczenia, może to zająć max. 4 mies.

Jeśli jeszcze jakieś pytania to czekam! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2012 18:35 przez falkoriks-inc.)
16-08-2012 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #37
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Hmn... Rozumiem. Byłbym skłonny w to zainwestować. Jednak mniej więcej zarobki szacujemy na jakim poziomie?
16-08-2012 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
falkoriks-inc Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #38
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
(16-08-2012 18:40)surfer0700 napisał(a):  Hmn... Rozumiem. Byłbym skłonny w to zainwestować. Jednak mniej więcej zarobki szacujemy na jakim poziomie?

Liczę po pół roku na zysk co najmniej 500 Złotych mies. zysku a po roku chociaż 1-2tys.(Chociaż nie mówię że to nie może być czasami kura znosząca złote jaja Big Grin
16-08-2012 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #39
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Jak jest możliwość podpisania papierów to mogę w to wejść, w innym wypadku nie ma takiej opcji.
Totalnie Cię nie znam, masz tylko 16 postów. Nie mogę zainwestować tyle kasy nie mając żadnej gwarancji czy zostanie ona w ogóle wykorzystana.
16-08-2012 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beksa Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #40
RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring
Radzę podpisać papiery
bo jak zadasz się z kimś kto ma:
Mam 15lat ale czy to jest różnica czy miałbym 35? Liczy się ręka do interesów
to będziesz wtedy musiał wnosić skargę do opiekunów prawnych.
Lepiej jest robić interesy z ludźmi +18 i więcej bo można wtedy legalnie do sądu iść a tak
to tylko nie pewność w razie czego.
pomysł na biznes w młodym wieku to zawsze jest ale czy 15 latek zna się na prowadzeniu
interesu, a później gdy interesy ruszą bardziej trzeba założyć działalność a nie wiem czy w wieku
16-17 lat to możliwe.
Dlatego lepiej z dorosłymi interesy robić.
"Bo i w razie czego w pysk można dać".
Glosy: Admin (+10)
16-08-2012 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości