Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!

Autor Wiadomość
Krakk Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #51
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
Sprawdź:
Również wiele innych produktów zostało dzisiaj dodanych, firmy Lestello czy też sporo kolejnych rajstop dla pań oraz bielizny dla panów. Jak tylko pojawią się jeszcze produkty firmy Rolnik (a umowa już podpisania więc na dniach) to już chyba nikt nie będzie miał problemów, żeby zakupić produkty o wartości 150zł, piszę wartości, bo nie wydamy swoich pieniędzy tyle, część zostanie pokryta z rabatów, a za parę miesięcy to jeszcze na tym zarobimy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 22:11 przez Krakk.)
08-10-2012 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
cortex39 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 164
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
Doszły też kosmetyki firmy Adidas, a w promocji papier Regina 8 rolek za 1zł (oszczędzamy 9.99), oprócz tego kasze, ryże , płatki, fasole. Teraz zakupy za 150 zł, to już nie problem.
Z tego co wiem, pod koniec roku dojdą też artykuły RTV i AGD, więc warto teraz dołączyć do Familo i pracować na dobre rabaty. Można będzie wyhaczyć fajny sprzęt po atrakcyjnej cenieSmile
09-10-2012 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krakk Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
Dzisiaj w końcu znalazłem chwilę i porobiłem screeny aby zainteresowane osoby mogły zobaczyć przykładowe produkty, jest to blisko 300 artykółów więc plus drugie tyle jakie jest jeszcze w sklepie.... nie powinno być problemu aby każdy zrobił zakupy za 150zł miesięcznie, a jeszcze po niższych cenach i z dostawą do domu. GALERIA
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2012 17:49 przez Krakk.)
10-10-2012 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FamiloSchool Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
Produktów stale przybywa, asortyment i ceny są już teraz godne uwagi.

Warto dodać, że pojawiły się także zakładki gdzie wyliczone są prowizje/zarobki/rabaty każdej z osób, także można już na bieżąco śledzić rozwój swoich dochodów w Familo.
11-10-2012 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #55
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
ile byście we dwóch FamiloSchool i Krakk stron nie napisali bo na razie w zasadzie dysputę i monolog was 2 prowadzi to dla mnie to jest KIT a nie HIT i ja tutaj nie wydam nawet złamanego grosza bo jak pisałem wcześniej - robiąc tutaj zakupy przepłaciłbym i to znacząco a przepłacać w tym KICIE nie zamierzam
11-10-2012 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FamiloSchool Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #56
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
Tomazzi nie będę próbował Cię przekonywać, już dawno nauczyłem się, że próba zmiany zdania przez kogoś kto już wyraził je publicznie nie ma sensu, co bym nie powiedział znajdziesz swoje argumenty na "nie" i ja to szanuję, jeśli uważasz, że Familo nie jest dla Ciebie to w czym problem?

Jednak należy również uszanować, że Familo jest świetną alternatywą dla zwyczajnych zakupów dla tysięcy osób i będzie ich zwyczajnie coraz więcej bo jest to sposób bardzo wygodny na robienie zakupów z możliwością uzyskiwania dodatkowych rabatów czy dochodów.

Każdy ma prawo wyboru, jeśli ktoś ma potrzebę dotknięcia produktu, lubi z zakupów robić 2 godzinną wyprawę i wrzucać do koszyka 30 przedmiotów których nie planował (bo przecież była promocja) to ja przekonywał nie będę.

Familo się rozwija, nasza grupa także i nie widzę powodu by przekonywać kogoś na siłę, to jest lepsze a to jest gorsze. Co do cen, były porównania z których jasno wynika, że Familo oferuje niskie ceny, można sobie też skorzystać z internetowych porównywarek i sprawdzić jakie ceny oferuje konkurencja z tego samego rynku co Familo (czyli zakupów wysyłkowych) tutaj przewaga Familo często jest miażdżąca i przekracza nie raz 50%!

Ciekawi mnie również w jaki sposób oceniasz atrakcyjność cen Familo nie mając dostępu do biura wirtualnego, aktualnych promocji (w tym produktów "za 1zł) i oferty? Bo od pierwszego asortymentu kilka tygodni temu zmieniło się BARDZO WIELE i to zdecydowanie na plus Smile.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 10:34 przez FamiloSchool.)
11-10-2012 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #57
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
to, że nie jestem w tym KICIE nie znaczy, że nie mam wglądu w cennik
jeden z moich pracowników był wielce zagorzałym fanem FAMILO, do czasu dopóki nie zobaczył przepaści pomiędzy KITEM FAMILO a wspominanym prze ze mnie MAKRO, także był ale już nie jest, jak porównał to klapki z oczu opadły i więcej zakupów w FAMILIO nie zrobi, wiele do życzenia też pozostawiały otrzymane paczki, pogniecione 1 z przesyłek nosiła ślady naklejek w miejscach otwarcia opakowania z tak zwanymi plombami przesyłkowymi, opakowania produktów wyglądały jak przeżute i wyplute nie powiem przez co
zrobił 2 x zakupy w FAMILO i te 2 były to jego ostatnie zakupy i więcej ich nie zrobi bo każda rozsądna i myśląca osoba idzie tam gdzie ma taniej a w przypadku FAMILIO a Makro w Makro jest taniej
11-10-2012 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krakk Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 88
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
Co w ty w ogóle piszesz o makro.... nie mogą tam robić indywidualne osoby zakupów.
Z tymi paczkami niezłe wkręt Big Grin Ciekawie jakie numery zamówień miał Twój znajomy. Nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń do paczek, każdy mile zaskoczony, że paczki odpowiednio zabezpieczone, nic nie zniszczone.
11-10-2012 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #59
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
(11-10-2012 12:09)Krakk napisał(a):  Co w ty w ogóle piszesz o makro.... nie mogą tam robić indywidualne osoby zakupów.
Z tymi paczkami niezłe wkręt Big Grin Ciekawie jakie numery zamówień miał Twój znajomy. Nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń do paczek, każdy mile zaskoczony, że paczki odpowiednio zabezpieczone, nic nie zniszczone.

przeszedł na własną dg, jest u mnie jako wykonawca więc korzysta z makro bo ma kartę, ten co ma dostęp do makro przepłacałby robiąc zakupy w familio
baaaa nawet dla zwykłego kowalskiego makro nie ma zamkniętych drzwi ... wystarczy, że ktoś ze znajomych, rodziny ma kartę i pożyczy - w makro nie sprawdza nikt czy zakupy robi właściciel karty, z mojej karty korzysta x osób znajomych z rodziny, dla mnie to żaden problem pożyczyć kartę bo nic na tym nie tracę
pracownik nie składał reklamacji z tego co mi wiadomo bo stwierdził, że pier... ten syf, jak będę z nim rozmawiał to poproszę o zdjęcia bo specjalnie zrobił na pamiątkę jak przesyłka od pseudo "hitu" wyglądała, 1 dostał normalną, drugą taką jak opisałem - gdybym nie widział zdjęć to bym się nie wypowiadał - proste i jasne jak słońce, nie mam 15 lat tylko x więcej by pisać coś, kolorować jak coś nie ma miejsca bo ten etap życia mam już ponad 20 lat za sobą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 12:23 przez tomazzi.)
11-10-2012 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
FamiloSchool Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #60
RE: FAMILO - Hit w Polsce? - zbuduję Wam grupę!
No tak można pożyczyć od znajomych, moim zdaniem to trochę niezręczna sytuacja prosić przy każdych zakupach sąsiada czy znajomego o kartę do sklepu ale co kto lubi Smile. Pominę już fakt, że kilka postów wyżej prezentowałeś dość wybrakowaną wiedzę na temat tego jak te ceny się liczy, była to sugestia jakoby cena końcowa w Makro była ceną bez Vat (w istocie Makro i inne sklepy dla sklepikarzy podają cenę główną netto dlatego warto wiedzieć co nieco o podatkach bo można wprowadzić w błąd mniej doświadczonych), dlatego nie wiem na ile wiarygodne są te wypowiedzi o "taniości" danego sklepu bo 23% vatu robi różnicę, problem w tym, że nikt jej nie zobaczy (poza płatnikami vat). Cool

Jednak pamiętajmy, Familo to sklep detaliczny a Makro niekoniecznie, porównujmy więc dwa te same segmenty rynku bo to tak jakby porównywać sklep osiedlowy i hurtownię, albo, co widzieliśmy już w tym wątku, ceny netto do cen brutto.

Co do paczek, nie wiem jaką przesyłkę dostał znajomy, moja była nienaruszona jak i wszystkich osób w naszej grupie. Dziwna sprawa. Nie robiłem zdjęć ale mogę przy kolejnym zamówieniu zrobić i pokazać jak wyglądają paczki. Poza tym każdemu przysługuje reklamacja. I to raczej nie wina Familo a firmy kurierskiej i takie pojedyncze przypadki należy zgłaszać aby można było to poprawić w przyszłości. Pamiętajcie, że Familo to projekt który raczkuje, nie można oczekiwać, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Przeciwnicy niech obserwują i za pół roku czy rok będzie można powiedzieć coś więcej o rozwoju (lub jego braku) firmy Familo.

Jak powiedziałem nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że Familo jest lepsze od standardowych form jak sklepy czy hiper/supermarkety. Familo oferuje więcej niż walka cenowa, ma inne atuty których nie proponuje żaden inny sklep. Ja wiem, że są osoby które chodzą do 10 supermarketów i w każdym wybierają jeden lub dwa produkty które są w okresowych promocjach. Cóż, jest otwarty rynek i każdy zrobi co zechce, jeśli ktoś uzna, że komfort i możliwości jakie stwarza Familo są za słabe to myślę, że wybór hipermarketów na rynku jest odpowiednio duży. To nie PRL, każdy wybiera to co mu pasuje. Przypomnę, że Familo jest darmowe, jeśli więc ktoś po 2-3 zakupach uzna, że nie warto to też nie będzie przecież tragedii.

Wiem, że ludzie nie chętnie podejmują zmiany i bronią swoich utartych przekonań do ostatniej kropli krwi, ale czasami warto Smile. Widzę, że jesteś przywiązany do danej marki dlatego absolutnie nie będę namawiał do zmiany zdania (to się praktycznie nie zdarza, ludzie bronią swoich wyborów) jednak moim zdaniem pisanie, że Familo to kit to jakaś błazenada, gdyż porównania są z kosmosu, poza tym Familo to zupełnie inny rynek to nie jest supermarket(!!!) tylko sklep INTERNETOWY (może małe zestawienie z tym segmentem bo właśnie na tym rynku działa Familo?) o dodatkowych korzyściach dla klienta końcowego, i jak powiedziałem nie ma on odpowiadać wszystkim a raczej kierowany jest do grup osób zainteresowanych wygodniejszą formą zakupów z możliwością dodatkowych profitów finansowych.

Tomazzi, nie bierz tego osobiście, próbowałem tylko na tle Twoich wypowiedzi przedstawić swoje zdanie. Jak już napisałem, Familo może trafiać w gusta 10 czy 20% osób i odniesie wtedy ogromny sukces, jesteś w grupie tych 80-90% które nie chcą podejmować zmian w takim obszarze jak zakupy i ja to szanuję, ale uszanuj również pozostałych, którzy ocenili dodatkowe możliwości Familo jako warte uwagi. Dla mnie człowieka który nie lubi tracić 2 czy 3 godzin w hipermarkecie, korkach itd Familo jest opcją idealną a jeśli można połączyć to z biznesową stroną to jest to świetna sprawa, ale już dla mojej sąsiadki porównującej wszystkie sklepy, ulotki i wręcz pasjonującą się hipermarketami Familo nigdy nie będzie dobrą alternatywą i ja to szanuję i nie mam zamiaru jej przekonywać, że robi coś źle. Proponuję poczytać o pojęciu targetu w biznesie, firmy kierowane dla wszystkich są tak naprawdę dla nikogo, Familo uderza w specyficzny rynek a nie koniecznie zagorzałych fanów danego hipermarketu, nie jesteś w targecie Familo, ok, pewnie firma jakoś to przeboleje jednak takie teksty, że to kit itd... cóż pozostawiam do oceny użytkowników.

PS: Jak mniemam do zestawienia cen brałeś promocje w sklepach normalnych ale z Familo tylko ceny regularne? Myślę, że takie promocje to kolejne kilka procent oszczędności do całego koszyka. Obecnie w ofercie 4 produkty w promocji za... 1 grosz + inne standardowe promocje (z dodatkowymi rabatami 10-20%).

Chciałbym jeszcze odnieść się do jednej ważnej rzeczy odnośnie cen produktów! Otóż Familo nie sprzedaje produktów "wyprodukowanych dla Familo" ale produkty produkowane na ogół rynku. Radzę sobie poczytać w internecie dlaczego często te produkty "wyprodukowane dla..." są tańsze (nawet 30%). Oczywiście nie zawsze tak jest ale wiem, że wiele osób ma takie doświadczenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 19:08 przez FamiloSchool.)
11-10-2012 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zbieramy Na Karetkę - Pomóż Nam Pomagać Wam! Max998 3 1,915 03-11-2023 17:31
Ostatni post: Hybrid1990
  Sprzedam grupe ero 3800 luk19905 1 373 18-07-2023 05:51
Ostatni post: Majka
  MORE DIAMONDS baw się i zarabiaj 2023 hit apka Gosik2207 1 362 25-04-2023 20:58
Ostatni post: Hybrid1990
  MORE DIAMONDS baw się i zarabiaj 2023 hit apka Gosik2207 1 345 25-04-2023 20:40
Ostatni post: Hybrid1990
  Ile mogę dostać za grupę 105,3 tys.osób. SztywnyRoman 7 858 06-10-2022 09:30
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości