Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mint.bz - do 3.2% dziennie » Podobny program do JBP

Autor Wiadomość
imagine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Sprawdź:
Po kilku dniach nieobecności związanej z nieoczekiwanym wyjazdem znowu wracam do akcji. Kolejne 3 dni były typu: wypłaty, które widnieją w odpowiednim dziale na stronie. Czekam już z niecierpliwością na możliwość ponownego reinwestowania dzięki któremu będę mógł znacznie więcej zarobić. Program jak widać idzie do przodu bardzo dobrze. Szybki i skuteczny kontakt z supportem, odpowiedzialny Admin i ciągły stabilny przyrost użytkowników na alexa page.
28-06-2012 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
imagine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Kilka osób przez ostatnie 2 dni nie mogło reinwestować pieniędzy w miętówce. Okazało się, że jest to błąd systemu i Admin obiecał to naprawić. Mijają kolejne godziny i ciągle cisza odnośnie tych błędów. Najprawdopodobniej usterka zostanie dzisiaj naprawiona. Wnioskuje po tym iż często jak jakiś bug wdarł się do programu Admin natychmiastowo skierował do programisty sprawę a ten w ten sam dzień załatwił to.
Wracając do samej miętówki, dzisiaj kolejna wypłata rzędu 320$, która widnieje na mojej stronie internetowej ( choć przyznam że ostatnio jakoś część zdjęć w wypłatach mi nie działa i nie wiem czemu ;x a trzeba powiedzieć że nie jestem informatykiem). Pozdrawiam, zapraszam do dyskusji.
29-06-2012 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #43
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Ile ten program istnieje i czy wiadomo w co inwestują?
29-06-2012 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
imagine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
program istnieje od połowy marca, co do inwestycji to w hyip'ach wiadomo jak jest z inwestycjami. Jak piszą że inwestują na forex'ie to i tak wiadomo że tego nie robią. Mint okazać się może na tyle rozsądnie zrobionym programem że pożyje znacznie dłużej od poprzedników. Dzięki ogromnym kosztom za członkostwo mają od nas bardzo dużo kasy co świadczy o utrzymaniu odpowiedniej płynności. Zrównoważony plan 3% dziennie nie jest czymś kosmicznym w porównaniu do innych programów. Te warunki dają nam niejako wysokie prawdopodobieństwo iż musi pociągnąć program przez długiii czas.
Tak jak to ma miejsce z Just been paid ( tylko że program ten istnieje już 18 miesięcy, a miętówka tylko 3). Dzięki restartom program do dnia dzisiejszego jest wypłacalny itd. W miętówce również Admin powiedział, że będą odbywały się restarty jak będzie coś się zaczynało dziać w sferze finansowej. Wydaje mi się jednak że nie tak szybko odbędzie się pierwszy restart ( który jest swoistego rodzaju) gwarancją że program chce jak najdłużej żyć i utrzymać płynność.
29-06-2012 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #45
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
No wiadomo, że nikt nie chce tego zdradzić. R7 ponoć inwestuje w giełdę Wink

Widzę masz jakiś dobry kontakt z adminem minta Smile? A czy jest do minta jakiś kalkulator?
29-06-2012 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

imagine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Sam inwestowałem w royalty i dobrze zwróciłeś uwagę "podobno" Smile Tego typu programu istnieją nie dlatego bo dobrze inwestują niby w giełdę, tylko mają dobrze zrobiony powiedzmy biznes plan, tzn. NA ILE MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ, czyli ile ja jako np Admin mogę dać userowi dziennie % żeby jak mi na początku nie będzie mi wychodziło, abym nie stracił. Między innymi dlatego jestem w miętówce i nawet nie patrze na programy które piszą 120% dziennie albo 300 po tygodniu LOL.

Szczerze Mint oferuje SUPER promocje tj 3% dziennie, a inne programy mniej. Dlatego ktoś może napisać że zainwestują w te inne programy bo mają mniejszy zysk a to równa się stabilności.
W tym wypadku bym akurat się nie zgodził, ponieważ nasza kochana miętówka pobiera od usera miesięcznie nawet 49$ za członkostwo co w innych programach nie ma miejsca. Tym też nadrabia tak wysokie procenty które może dać, aby nie stracić płynności.

Ps. Co do pytania, że mam dobry kontakt z adminem, to hmm nie do końca. Byłem w wielu programach. W niektórych support działał dobrze a w innych źle, w jednych była miła "obsługa", w drugich zła, a w trzecich jakby bot do mnie pisał.
W Miętówce szczerze czuje się jakbym rozmawiał z zaufanym kolegą. Zawsze szybko odpisuje i wie o co człowiekowi chodzi. Jak mamy jakiś problem ( bo działam też na innym forum gdzie już jest ponad 1000 wiadomości na temat miętówki) to zauważamy z innymi że support jest bezbłędny i również liczy na naszą pomoc. Wyłapywanie jakiś błędów przez nas, szybkie zgłaszanie, admin powiadamia programiste i sprawa załatwiona itd itd.

Co do kalkulatora, to jaki ekonomista służę pomocą, co do wirtualnego hmm ostatnio admin w newsletterze pisał, że coś chcą wprowadzić co każdy user pokocha. Ze znajomymi z forum przypuszczamy że może to być właśnie kalkulator Wink
29-06-2012 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #47
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Nom taki kalkulator na wzóe JBP czy Silverstucture by się na pewno przydał, żeby wszystko było czarno na białym.

Dobra to jak tą niespodziankę wprowadzą to daj tu znać, zobaczymy co oni tam wykombinowali, czy cuda jak Tusk czy coś wartego uwagi Smile
30-06-2012 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
karas89karas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Witam,

Mam w Mint'cie pieniądze na Payza procesor. Chce je wypłacic do LR. Jak to zrobic ?
Chcę zeby dzienny income przychodził bezpośrednio na LR, mam
w ustawieniach zdefiniowane 2 procesory płatnicze LR oraz Payze.

Proszę o odpowiedź.
01-07-2012 09:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
imagine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Niestety nie można. Te tokeny które zakupiłeś z $ payza wypłacać można tylko na payza. Te z LR na LR. Ja początkowo miałem ok 400$ z payza i 100 $ na LR, ale to było upierdliwe dlatego zignorowałem LR kompletnie i już od kilkudziesięciu dni nie kupuje tokenów za LR tylko wypłacam od czasu do czasu na LR konto.
Ps. Polecam na założenie wszystkich procesorów płatniczych, bo może trafić się polecony korzystający z innych niż my a wtedy prowizji nie dostaniemy. Pozdrawiam
01-07-2012 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
karas89karas Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Bardzo rzetelna odpowiedz. Dzieki.

P.S. Co sie dzieje z hyip forum?
01-07-2012 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  CryptoNet - 1.1% dziennie, 1.3%dziennie, 10% tygodniowo - www.cryptonet.club Grotis 0 2,555 15-10-2017 18:18
Ostatni post: Grotis
  mint 2 PLN dziennie malanecki 1 803 26-05-2017 18:49
Ostatni post: Hybrid1990
  NOWOŚĆ zarabianie online, tracisz dziennie 3y minuty dziennie Gosia80 11 4,680 30-04-2016 23:06
Ostatni post: Majka
  Bitcoin Instant - 7% dziennie/ 16% dziennie - bitcoininstant.net mojbiznes 42 11,190 01-02-2016 15:42
Ostatni post: mojbiznes
  ComboAdProfits bonus 10$ 12% dziennie przez 12 dni + 2% dziennie przez 72 dni kobra11 7 4,144 11-06-2013 08:45
Ostatni post: zila

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości