Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mint.bz - do 3.2% dziennie » Podobny program do JBP

Autor Wiadomość
marcin82 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #91
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Sprawdź:
jak najbardziej. spójrz na moje wyliczenia 5-6 postów wyżej
19-07-2012 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
roso69 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #92
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Chciałbym zainwestować w ten program od 200 $ do 1000 $. Jaki plan tutaj polecacie zeby jak najszybciej odzwyskac swoj kapital poczatkowy ?
19-07-2012 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #93
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
(19-07-2012 17:46)roso69 napisał(a):  Chciałbym zainwestować w ten program od 200 $ do 1000 $. Jaki plan tutaj polecacie zeby jak najszybciej odzwyskac swoj kapital poczatkowy ?

Duże widełki - można kupić "Mint Premier" i tyle "Mint o'clock" ile dasz rade. O ile pamiętam to we wcześniejszych postach są różne wyliczenia, więc dobrze jest przeczytać wątek o miętówce Smile
19-07-2012 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcin82 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #94
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
zdecydowanie mint premier + mint o'clock. w przypadku inwestycji za $250 (to minimalna kwota, która ma sens przy tych tokenach) wkład początkowy odzyskujesz po ok. 50dniach (każdego dnia zarabiasz ok. $6, ale po 30 dniach będziesz musiał wykupić kolejny abonament za $50).

jeśli zainwestowałbyś $1050, to kupisz członkostwo + 10 tokenów. każdego dnia zarabiałbyś więc ok. $30. wkład początkowy odzyskasz więc po ok. 35dniach (również dolicz członkostwo).

oczywiście to wyliczenia przy założeniu, że wypłacasz całe zyski bez reinwestycji
19-07-2012 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
imagine Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #95
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
zgadza się, min na chwilę obecną to 250$. Wiadomo że najważniejszym jest odzyskać kapitał początkowy. Należy jednak zwrócić uwagę na jeden fakt. np przy inwestycji 500$, dzienny zysk to 12$, zakładamy że od razu chcemy odzyskać wkład bo się panicznie boimy. Wychodzi na to że 500$:12=ok 42 dni. Po tym czasie jesteśmy na zero i możemy reinwestować i spać spokojnie.
Pytanie czy takie wyjście jest prawidłowe?
Niby tak, ale ja osobiście jestem bardziej pazerny i wolę minimum takie rozwiązanie ( może to być związane z tym iż bardzo wierzę w miętówkę):
12$ dziennie reinwestujesz na maxa np przez np 42 dni ( po tym czasie dzienny zysk wynosi 36$ ( jak widać 3 razy więcej niż początkowy dzienny zysk). Od tego momentu można wypłacić kapitał początkowy przez następne 14 dni. Jesteśmy na zero posiadając już 36$ dziennie. Reinwestujemy np do momentu 50$ dziennie, później połowę wypłacamy i połowę reinwestujemy.
Strategia jest sprawą bardzo indywidualną. Ja osobiście jestem w stanie zaryzykować i reinwestować np 40-60 dni bez konieczności wypłacania, ale rozumiem że niektórzy wolą na początek wypłacić wkład początkowy itd.
Dlatego polecam czy to na forum czy też na priv wysyłać DOKŁADNE zapytania odnośnie kwoty inwestycji, możliwości reinwestycji czy od samego początku wypłacania aż do odzyskania wkładu początkowego itd itd. Pozdrawiam
21-07-2012 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcin82 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #96
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
lekkim utrudnieniem w zaplanowaniu strategii w mincie są promocje. nie bardzo wiemy jak będą wyglądały tokeny po 1.08. jakkolwiek - na pewno nie ma się czego obawiać. nawet jeżeli nie wprowadzą już żadnej promocji i mint o'clock zostaną na ROI 200%, to i tak są bardzo opłacalne. będą wtedy wygasały po ok. 66 dniach, więc dadzą ładny zarobek niezależnie od tego czy ktoś woli szybko wycofać wkład, czy reinwestować.

ja osobiście przyjąłem strategię 100% reinwestycji do 1.08, a co dalej - będę myślał po tej dacie, jak będę wiedział jak wygląda sytuacja. póki co skłaniam się do opcji: wypłacić $100, dokupić token, wypłacić , dokupić itd, ale co będzie - czas pokaże...
21-07-2012 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #97
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Mają problemy z naliczaniem procentów za tokeny. Za wczorajszy dzień nie naliczyło - to informacja z innego forum... sprawdziłem u siebie i również nie widzę, żeby za wczoraj naliczyło (oczywiście wczorajszy "surf" był ok). Trzeba czekać czy admin napiszę co się dzieje.
25-07-2012 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Verb22 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 830
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #98
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Opłaca się tam inwestować, czy to scam ?

Sklep Seo : http://zarabiam.com/Temat-Twoj-Kompletny...rek-155956
26-07-2012 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
supenek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #99
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
Ja również proszę o info czy opłaca się wchodzić bo jest promocja do 1.08 i chcę 510$ tam władować ?
26-07-2012 06:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

marcin82 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #100
RE: Mint.bz - do 3.2% dziennie
a dlaczego miałby być scamem?
póki co wszystko wygląda dobrze. wczoraj był tylko drobny problem z naliczeniami, ale dziś zostało to wyrównane.
wypłaty wczoraj dochodziły, co tylko pokazuje, że to jakiś problem techniczny.

supenek: dlaczego akurat $510? o'clocki kosztują $99 i abonament przy nich $49 (trzeba mieć premier)

EDIT: właśnie dogrzebałem się do najnowszego newslettera. porobił im się trochę burdel w bazie i przez to właśnie zaczeli restart, który ma trwać do 10dni.
do osób które mają już pozycję: jeśli masz członkostwo premier, dostaniesz 10% bonusuWink do nowy osób: nie wiem czy obecnie w ogóle da się kupować tokeny...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2012 07:40 przez marcin82.)
26-07-2012 07:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  CryptoNet - 1.1% dziennie, 1.3%dziennie, 10% tygodniowo - www.cryptonet.club Grotis 0 2,555 15-10-2017 18:18
Ostatni post: Grotis
  mint 2 PLN dziennie malanecki 1 804 26-05-2017 18:49
Ostatni post: Hybrid1990
  NOWOŚĆ zarabianie online, tracisz dziennie 3y minuty dziennie Gosia80 11 4,680 30-04-2016 23:06
Ostatni post: Majka
  Bitcoin Instant - 7% dziennie/ 16% dziennie - bitcoininstant.net mojbiznes 42 11,199 01-02-2016 15:42
Ostatni post: mojbiznes
  ComboAdProfits bonus 10$ 12% dziennie przez 12 dni + 2% dziennie przez 72 dni kobra11 7 4,147 11-06-2013 08:45
Ostatni post: zila

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości