Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com » Program MMM-2011 o miesięcznej kapitalizacji 40%.

Autor Wiadomość
magot98 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
Sprawdź:
Z tego co czytałem, oglądałem to ten system jest podobno genialny.
A teraz takie pytanie, skąd mam wziąć dane do przelewu żeby wpłacić kasę, bo skoro wpłaca się ją do dziesiętnika to przecież dziesiętnik może zawinąć kase dla siebie i spieprzyć, skąd mam pewność że moja kasa trafi na moje konto?
Nigdy się nie bawiłem w piramidy i się na tym nie znam, o mmm-2011 czytałem ale nie wiem jeszcze wielu rzeczy .

magot98, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2011.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2012 01:13 przez magot98.)
20-05-2012 01:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Zykfryd Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
Gdyby dziesiętnicy trzymali całą kasę tylko u siebie, to system nie różniłby się niczym od tego, w którym administrator hyipa zbiera wszystko na swoim koncie. Dziesiętnicy prowadzą wspólne konta komórki, ale sprawa jest trochę inna.

Gdy chcesz dobrowolnie wejść do systemu, rejestrujesz się i dostajesz dane kontaktowe dziesiętnika. Załóżmy, że chcesz wrzucić 1000 zł, więc mówisz to dziesiętnikowi. On prowadzi raporty, więc wie, kto kiedy komu i ile przelewał, a także. Widzi w nich, że tego samego dnia niejaki Jan Kowalski zechciał "sprzedać" swoje MAVRO, czyli poprosić o darowiznę 200 zł. Zatem przekazuje Tobie dane Kowalskiego i przelewasz mu darowiznę. Dziesiętnik sprawdza, czy jest ok i nabija Tobie MAVRO na całą kwotę 1000 zł. Jednocześnie widzi, że następnego dnia niejaki Piotr Nowak będzie prosił o darowiznę na kwotę 500 zł, więc na drugi dzień podaje Ci jego dane i potem sprawdza, czy wszystko poszło ok. Pozostało więc 300 zł. Jeśli w najbliższych dniach komuś ta kwota będzie akurat pasowała, to już Cię od razu informuje. Jeśli akurat nie ma komu tego przelać w najbliższym czasie, to może poprosić o przelanie darowizny na wspólne konto, którym on zarządza, aby sam rozdysponował kwotami, gdy będzie taka potrzeba.

Jest to przykład, bo wszystko zależy od sytuacji w danym momencie w danej grupie.

Istotne jest to, że dziesiętnik nie bierze wszystkiego zawsze do siebie, a jedynie niewielką część. W dobrze rozwiniętej strukturze praktycznie codziennie komuś należą się wypłaty, więc jeśli dziesiętnik wziąłby coś dla siebie, to bardzo szybko poszkodowani uczestnicy zrobiliby szum i sprawa by się wydała. Nie jest to zbyt opłacalne.

Oczywiście może się zdarzyć, bo ludzie są różni, ale nawet jak ktoś taki zniknie z całą kasą, to tak jak serj pisze, uczestnicy mają swoje MAVRO odpowiadające sumom darowizn. Setnik, czyli osoba stojąca wyżej, przydziela nowego dziesiętnika, który zajmie się sprawą. Dodatkowo dziesiętnicy mają obowiązek robienia dokładnych raportów, które są sprawdzane przez setników, a raporty setników przez tysiączników i tak dalej. Uczestnicy mają dowody wpłat darowizn, mogą udowodnić, co komu przelewali, nawet jeśli ich MAVRO by w jakiś sposób wyparowało z kont, umyślnie lub nieumyślnie. Strata w takiej sytuacji rozkłada się po prostu na wszystkich członków, co przy 30 milionach jest prawie niewyczuwalne. Jedni drugim patrzą na ręce i to jest dobre.

Pewnie jeśli ktoś się uprze, to znajdzie w tym lukę, ale całość wydaje mi się dość dobrze przemyślana. Kula się to już dość długo, więc chyba się sprawdza. Kilka informacji o próbach oszustw dziesiętników było, ale są to przypadki marginalne. Dziesiętnik dużo lepiej wyjdzie utrzymując strukturę jak najdłużej się da, niż zbierając kilka tysięcy i uciekając.

Jeśli już o nadużycia chodzi, to częściej zdarzało się, że uczestnicy rejestrowali się po kilka razy sami pod sobą, żeby sztucznie napędzać sobie prowizję za polecenia. Teraz zostało to już praktycznie wyeliminowane.

Polecam e-booka, którego wrzucałem w tym temacie kilka postów wcześniej. Tam też jest podniesiona kwestia ewentualnych oszustw dziesiętników.

Jeśli chodzi o samą rejestrację, to są dwa sposoby: albo na stronie głównej, albo przez osobę, która już w tym siedzi. W przypadku tego programu najsensowniejsze jest właśnie zarejestrowanie się przez kogoś będącego już w jakiejkolwiek polskiej grupie. Dlaczego? Po rejestracji na oficjalnej stronie trafiacie do rosyjskich grup, w których setki ludzi czekają na przypisanie do określonych komórek, a to może potrwać kilka dni. Jeśli ktoś was przypisze do rosyjskiej grupy, to może być problem z przesyłaniem i odbieraniem pieniędzy. Cały system MMM jest zdecentralizowany, czyli podzielony na setki małych grup. Przeważająca większość grup działa w Rosji. W Polsce temat dopiero raczkuje, grup jest niewiele dlatego ważne jest, żeby trafiać bezpośrednio do polskich komórek, a nie do rosyjskich. Oczywiście jeśli ktoś mimo to chce rejestrować się na oficjalnej stronie, to nie ma przeszkód.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2012 01:38 przez Zykfryd.)
20-05-2012 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Customizer Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
(19-05-2012 19:53)tomazzi napisał(a):  powtórzę coś co gdzie pisałem w innym temacie o tym szajsie
piramidy w polsce są zakazane a ustawodawcy powinni rozszerzyć ustawę o zakaz udziału polaków w takich szajsach i kara na dzień dobry za zapis w takim czymś w wysokości 10 mln zł i znikłyby 1 spamer z 2 i z reklamą szajsu, piramidek i innego syfu i opowiastek w stylu psychologicznych tekstów byle tylko jelenia złapać do struktury
mnie szkoda czasu tracić i czytać o szajsie na pseudo stronkach i innych rzeczach o byle g****e bo czas to pieniądz a tracenie go na takie szajsy to tylko strata czasu i pieniędzy

Ciekawe jak chcesz zakazać przesyłania darowizn. Zresztą czego można się spodziewać po dzieciaku z avatarem z gry komputerowej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2012 11:38 przez Customizer.)
20-05-2012 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #44
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
powiedział co wiedział i z...
trudno bym dla ciebie był dzieckiem więc trochę inny ton i słowa

takie rzeczy podlegają pod kodeks karny z takich rzeczy :

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


Proceder kwitnie, a jego propagatorzy i ich świadomi lub nieświadomi wspólnicy wydają się bezkarni.
Do czasu.
Za pozyskiwanie i udostępnianie poufnych informacji, w tym danych kontaktowych,oraz wykorzystywaniu ich w sposób niezgodny z prawem przewidziane są konsekwencje, sformułowane w Kodeksie Karnym.

Art. 287. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przesyłanie informacji lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis na komputerowym nośniku informacji, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.



sprawa została zgłoszona na policję i jeśli znajdą podstawy do działania to podejmą odpowiednie kroki
nawet na "darowizny" są paragrafy
więc podrośnij, zmądrzej i nabierz wiedzy a wtedy możemy porozmawiać na poziomie, bo na tą chwilę próbujesz błyszczeć a nawet iskrzenie ci nie wychodzi
20-05-2012 11:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nism Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2012
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
@tomazzi
co to ma wspólnego z MMM-2011, gdzie Tobie powiedziane wprost, że system nic nie gwarantuje? Gdzie tu widzisz oszustwo?
Zainwestowaliśmy 15 tyś na sprawdzenie działalności systemu przez kancelarię prawną, żeby być pewnymi, że system jest całkowicie legalny.
Polecam jednak lekturę, w której jest wszystko dokładnie opisane

.pdf  MMM-2011.pdf (Rozmiar: 379.9 KB / Pobrań: 11)
20-05-2012 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zykfryd Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
A tomazzi oczywiście najmądrzejszy, choć nie ma zielonego pojęcia, o co w tym chodzi i nawet nie chcesz się zapoznać, wyskakujesz z paragrafami, które nie mają żadnego zastosowania do tego przypadku Smile Przestań trollować. Kogo chcesz podać na policję? Twórcę systemu? 30 milionów uczestników? Powodzenia. Jakie gromadzenie informacji niejawnych, skąd żeś coś takiego wytrzasnął? Chcesz mnie przestraszyć? Próbujesz prowokować ale Ci to nie wychodzi. Próbujesz się zasłaniać autorytetem wieku i to mnie najbardziej bawi Smile Twoje wulgarne zachowanie zgłoszone do moderatora. Nie odpowiadam już na żaden Twój post w tym temacie, bo tylko robisz ferment i plujesz jadem na wszystkich, natomiast w innym temacie sam promujesz swoim reflinkę piramidę oilgrowing.com i w tym już nie widzisz nic złego.

Zapraszam chętnych do merytorycznej dyskusji Smile
20-05-2012 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #47
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
nie interesują mnie wasze pseudo wypociny na temat szambiarskiej piramidki
piramidki nie są od dawna legalne więc o legalności to ...
na "darowizny" są paragrafy, od tego są organy ścigania by sprawdzać takie rzeczy
znajdą podstawy do podjęcia kroków, na pewno to zrobią i to tyle z mojej strony bo szkoda mi czasu na przepychanki słowne z dziećmi które próbują grać dorosłych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2012 12:17 przez tomazzi.)
20-05-2012 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zykfryd Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
Na podobnej zasadzie działa w Polsce firma Apolandia, która była opiniowana przez UOKiK. Nie znaleziono przejawów nielegalności. Choć sama Apolandia rozwija się wolniej, niż MMM Smile

Osoby nie mające zaufania rejestrują się chociażby dla darmowych 20$, które każdy może po 2 tygodniach wypłacić Smile
20-05-2012 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomazzi Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,724
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #49
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
podobna zasada a ta sama zasada to 2 różne rzeczy nie mające nic ze sobą wspólnego
2 różne pojęcia, 2 różne zasady działania itp itd
i na tym kończę - ignor tematów bo szkoda mi czasu na przepychanki słowne, wy macie swoje racje, ja mam swoje, zgłosiłem do odpowiednich organów które są kompetentne do ocenienia i przyglądnięcia się wszystkiemu i jeśli znajdą podstawy to zostanie wszczęte postępowanie i odpowiednie z ich strony i przez nich kroki i działania
20-05-2012 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zykfryd Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 13
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com
Jeśli odpowiedni organ się czegoś dopatrzy, w co wątpię, bo mam opinię prawną, i zabroni mi dyskutowania na ten temat to temat będzie można zamknąć. Aktualnie sprawa otwarta i można swobodnie pogadać Smile
20-05-2012 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zarobić 2,3 lub 4 tysiące miesięcznie przez internet? matiin 1 194 03-12-2023 16:59
Ostatni post: Hybrid1990
  Afiliacja. Jest 4k miesięcznie. Cel to 10k. Automatyzacja Uczciwoscpoplaca 9 1,323 13-11-2023 21:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Livegood zarabiaj bez polecania 2k$ miesięcznie! livegood 1 1,711 17-02-2023 14:12
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? patrykosinnn 16 4,036 11-01-2023 21:03
Ostatni post: Hybrid1990
Bug Jak zarobić parę stówek miesiecznie? Dianton 1 566 07-09-2022 14:59
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości