Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Jak oceniasz serwisie Sejfik?
Bardzo dobry serwis
Przeciętny
Nic specjalnego
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 94 Głosów - 2.55 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! » Zaufaj doświadczeniu! Serwis od 10 lat niezmiennie stabilny finansowo! Najwięcej metod zarabiania w jednym serwisie!

Autor Wiadomość
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #61
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
Sprawdź:
Osoby posiadające konto w serwisie zapraszam na moje aukcje : http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=...08x#aukcje

Glosy: gringoooo (+1)
21-02-2013 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
gringoooo Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 72
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #62
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
Można się jeszcze zarejestrować ?

gringoooo, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
21-02-2013 17:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #63
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
(21-02-2013 17:24)gringoooo napisał(a):  Można się jeszcze zarejestrować ?

Oczywiście że takBig Grin Zapraszam serdecznie.

21-02-2013 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Tokirium Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #64
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
Ja też polecam Sejfik - to chyba jeden z najlepszych polskich programów, który w dodatku nie daje się kryzysowi Wink Może to dlatego, że ma całą masę możliwości zarobku, wśród których można nieźle przebierać. Z samego klikania może trochę trudno wyżyć, ale jak ktoś ma żyłkę do obracania zarobkami, to szybko może je sobie pomnożyć. Admin zrobił dobrą robotę, bo zamiast ograniczyć się do standardowego skryptu sam go wciąż rozbudowuje, ulepsza i wprowadza różne dodatki. Przez to Sejfik jest ważnym punktem dla każdego klikacza Smile
Przydatna jest możliwość wystawiania aukcji – dzięki temu można znacznie powiększyć swoje zarobki wystawiając na sprzedaż np. swój zapis do innych programów.
Dodam jeszcze, że w Sejfiku użytkownicy mają do dyspozycji czat, w którym nieraz niektóre dyskusje potrafią rozbawić do łez.
W sejfiku oprócz zarobków pieniężnych zdobywamy też punkty, szczególnie w klikach konkursowych, których może być nawet do 200 dziennie. Wyklikanie ich wszystkich nie jest tak uciążliwe, gdyż Sejfik nie zabrania otwierania reklam w osobnych kartach. Punkty szybko rosną i jeśli uzbiera się przyzwoitą sumkę, można je wymienić na pieniądze wg ustalonych stawek, wydać na reklamy lub sprzedać innym użytkownikom (najkorzystniejsza opcja)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2013 21:06 przez Tokirium.)
Glosy: MrocznyKILL (+1)
21-02-2013 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dardzin Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
Również zdecydowanie polecam Sejfik. W serwisie działam od niedawna, jednakże już poznałem jego tajniki. Prawda jest taka, że wnosząc mały wkład w to wszystko, jesteśmy w stanie dorobić sobie co miesiąc parę groszy. Póki co walczę sam, ale mimo tego, udało mi się o własnych siłach zarobić 4 zł Big Grin A to jeszcze nie wszystko, serwis oferuje nam działanie na wielu płaszczyznach, każdy klikacz, inwestor, a nawet osoba ceniąca sobie zabawę w gry znajdzie tu coś dla siebie, dlatego jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to na prawdę nie ma nad czym, do dzieła !

Co do serwisu i wypłacalności. Sam nie miałem jeszcze okazji, ale tutaj na forum, jak i w internecie wielokrotnie pojawiały się dowody, skany z kont, które świadczą, że serwis swoich użytkowników traktuje poważnie i wypłaca, to co zleciliśmy.

PS Dodatkowo bardzo cenię sobie współpracę z Mrocznym Killem, który zawsze odkupi nadmiar punktów, które po sprzedaży znacznie (przynajmniej na początku Smile) powiększają nasze zarobki Smile Nie można też narzekać na kontakt, zawsze w bardzo krótkim czasie odpowiada na pytania i pomaga na początku, gdy to wszystko jest jeszcze trudne.

Co tu dużo mówić, POLECAM! Ja tymczasem wracam do klikania i zbierania na upragnioną pierwszą wypłatę Big Grin
Glosy: MrocznyKILL (+1)
22-02-2013 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szybki13 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 113
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #66
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
Wracam honor MrocznyKILL jest coś lepszego od tego co ja proponowałem na Sejfika chyba nic lepszego się nie znajdzie. Zarabiać można na bardzo wiele sposobów co jest pozytywne w tym wszystkim, płatne kliki , pisanie, pobieranie czy zdania to jedno z niewielu co oferuje tego typu serwisu dodatkowo, połączenie serwisu GG i Facebookiem co nas nic nie kosztuję a daje same korzyści. Nawet dzięki ustawionej stronie startowej na Sejfik można zarabić. Promowanie własnych stron, bonusy lojalnościowe, wymiana punktów lub i ich odsprzedaż innym użytkownikom, możliwość doładowania telefonu komórkowego w zamian za zarobione pieniądze, możliwość stworzenia swojej aukcji na której można sprzedać np. zapis do innego serwisu, i wiele wiele więcej sprawia iż chce się zarabiać za pomocą sejfika który jest bardzo przyjaznym środowiskiem. Sejfik to naprawdę trafny wybór. Co do wypłacalności serwisu, sam jeszcze nie skorzystałem z tego ale na forum jest sporo informacji że sejfik zawsze wypłaca i nie ma z tym problemu. Naprawdę polecam każdemu ten serwis który chcę zarobić trochę pieniędzy za pomocą internetu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 01:02 przez szybki13.)
Glosy: MrocznyKILL (+1)
22-02-2013 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chinczyq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 41
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
Ja również uważam, że Sejfik to obecnie najlepszy Polski program, w którym można zarobić na wiele sposobów. Chyba żaden inny Polski serwis nie ma tak bogatej oferty reklamowej. Ceny reklam są różne, może i nie najniższe jeśli chodzi o takie programy, ale biorąc pod uwagę ilość osób oglądających daną reklamę myślę, że są one adekwatne do skuteczności oferty.
Na oglądaniu reklam w w/w serwisie nie zarabiamy najwięcej spośród Polskich GPTR'ów, bo za samą sekcję PTC więcej można zarobić np. w Polskim Centrum Reklamy czy też w Imperium Reklamy lecz w tych serwisach jest wyższe minimum do wypłacenia zebranych środków. Jakby tego było mało w Polskim Centrum Reklamy i Imperium Reklamy na wypłatę czekamy około 3 miesięcy od jej zlecenia, a w Sejfiku wypłaty mamy realizowane na początku każdego miesiąca.
Sejfik ma również nienajgorsze PTP. Można promować PTP UV, PTP Extra (nonUV), a nawet można promować jeden link w autosurfach, manualsurfach itp.- PTP Multi. Za 1000 kredytek dostajemy 1,70zł, a to nie jest najgorsza stawka.
Podsumowując, w chwili obecnej najlepszym serwisem zarobkowym jest Sejfik.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 20:07 przez Chinczyq.)
Glosy: MrocznyKILL (+1)
22-02-2013 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
administrator00 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #68
RE: Sejfik- aktualnie najlepszy serwis zarobkowy w Polsce! Dołącz do nas i zarabiaj!
W serwisie sejfik.com jestem od już od jakiegoś czasu, jakoś ponad 40 dni i jak na dzień dzisiejszy bez siatki poleconych bo jakoś się nie chcieli zapisywać udało mi się uzbierać całkiem niezłą kwotę pieniężną i sporą ilość punktów. Ogólnie to serwis mi się bardzo podoba i przypadł mi do gustu nie tylko pod względem graficznym ale również oferuje ciekawe możliwości zarobkowe. Płatnych klików zarówno tych pieniężnych jak i tych punktowych jest dość dużo codziennie i są one różnej wartości. Serwis chyba jest sprawdzany na bieżąco pod względem wirusów bo jak dotąd nie spotkałem się z takim problemem, czego nie można powiedzieć o innych serwisach oferujących tego typu usługi. Jednak najbardziej podoba mi się na stronie z płatnymi zadaniami i płatnym pisaniem, ponieważ tam można naprawdę sporo zarobić, szkoda tylko że czas oczekiwania na zatwierdzenie poprawności ich wykonania jest momentami zbyt długi, ale to taki szczegół. Sam serwis oceniam jako bardzo dobry i warty polecenia, póki co ja również jestem do niego bardzo pozytywnie nastawiony i liczę na uruchomienie nowych możliwości zarabiania pieniędzy. Tak że bardo polecam wszystkim internautom do zapisywania się i aktywnego korzystania z serwisu bo naprawdę warto skorzystać.

administrator00, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2013.
Glosy: MrocznyKILL (+1)
22-02-2013 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
administrator00 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #69
RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu!
(20-03-2012 14:15)dytka88 napisał(a):  ja również jestem tam od dawna i mogę polecić ten serwis. Z wypłatami nie ma problemów, jest wiele ciekawych form zarobku, jak również możliwość wykupienia reklam za zgromadzone złotówki i punkty.

Jeśli chodzi o wypłaty to nie mogę się wypowiedzieć ponieważ jeszcze nie zdążyłem uzbierać wystarczających środków do jej zlecenia, ale mam nadzieje że nie jest to tak długi okres czekania jak w przypadku większości serwisów oferujących klikanie w reklamy, ale jak dociągnę do pierwszej wypłąty to z pewnością się wypowiem ile trwała jej realizacja. Swoją drogą podoba mi się forma zarobku w formie bonusu lojalnościowego, gdzie powraca 10% z powrotem na moje konto.

administrator00, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2013.
22-02-2013 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #70
RE: Jeden serwis masa możliwości- najwięcej metod zarabiania w jednym miejscu!
(22-02-2013 14:26)administrator00 napisał(a):  
(20-03-2012 14:15)dytka88 napisał(a):  ja również jestem tam od dawna i mogę polecić ten serwis. Z wypłatami nie ma problemów, jest wiele ciekawych form zarobku, jak również możliwość wykupienia reklam za zgromadzone złotówki i punkty.

Jeśli chodzi o wypłaty to nie mogę się wypowiedzieć ponieważ jeszcze nie zdążyłem uzbierać wystarczających środków do jej zlecenia, ale mam nadzieje że nie jest to tak długi okres czekania jak w przypadku większości serwisów oferujących klikanie w reklamy, ale jak dociągnę do pierwszej wypłąty to z pewnością się wypowiem ile trwała jej realizacja. Swoją drogą podoba mi się forma zarobku w formie bonusu lojalnościowego, gdzie powraca 10% z powrotem na moje konto.

Wypłaty są robione zbiorczo w dniach od 1 do 7 dnia każdego miesiąca. Więc aby nie czekać miesiąc najlepiej zlecać wypłaty ostatniego dnia miesiąca dzięki czemu maksymalny czas oczekiwania na wypłatę wyniesie 7 dni.

22-02-2013 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacja #Royaltiz Losowy bonus od 30-270zl /Wypłaca aron-baron 33 9,387 02-10-2023 21:41
Ostatni post: aron-baron
  Zoombuck - bonus na start za rejestrację. Wypłaca na paypal od 2018 roku miron830 4 3,217 03-03-2023 19:54
Ostatni post: miron830
  Pagazani – dobra alternatywa dla ySense, opinie michalx04x 0 1,849 17-08-2022 12:09
Ostatni post: michalx04x
  opinie.pl tomcio106 6 4,615 02-11-2020 10:42
Ostatni post: Shimeon
  WYPŁACA! Twino - 15€ bonusu przy inwestycji >=100€ w pożyczki społecznościowe! kariolmax 3 4,787 15-08-2020 13:20
Ostatni post: kariolmax

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości