Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Jak oceniasz serwisie Sejfik?
Bardzo dobry serwis
Przeciętny
Nic specjalnego
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 94 Głosów - 2.55 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! » Zaufaj doświadczeniu! Serwis od 10 lat niezmiennie stabilny finansowo! Najwięcej metod zarabiania w jednym serwisie!

Autor Wiadomość
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #511
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Sprawdź:
(15-05-2013 20:23)rybaccf napisał(a):  Witam, a ja zwracam się z takim pytaniem, bo w sejfiku można kupić poleconych nawet przez sms, ale jest napisane aktywny 180 dni temu itp. oczywiście uzasadnione to jest od ceny, ale to nie znaczy, że jest to ktoś nieaktywny? Czy się mylę?

Niestety oznacza to że jest nie aktywny... jak wspominałem już kilkakrotnie na dzień dzisiejszy opłaca się kupic tylko 74 ref na raz co da nam 32 aktywnych ref z szansą że mają już rozbudowane siatki ref Smile ( trzeba kupić 74 razy sms po 2,46 )

15-05-2013 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
miniek9090 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,933
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 763 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 39.00
Post: #512
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(15-05-2013 21:02)MrocznyKILL napisał(a):  
(15-05-2013 20:23)rybaccf napisał(a):  Witam, a ja zwracam się z takim pytaniem, bo w sejfiku można kupić poleconych nawet przez sms, ale jest napisane aktywny 180 dni temu itp. oczywiście uzasadnione to jest od ceny, ale to nie znaczy, że jest to ktoś nieaktywny? Czy się mylę?

Niestety oznacza to że jest nie aktywny... jak wspominałem już kilkakrotnie na dzień dzisiejszy opłaca się kupic tylko 74 ref na raz co da nam 32 aktywnych ref z szansą że mają już rozbudowane siatki ref Smile ( trzeba kupić 74 razy sms po 2,46 )

taka inwestycja jest niepewna . Refy mogą przestac kliikać po nawet miesiącu...
15-05-2013 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #513
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(15-05-2013 21:04)miniek9090 napisał(a):  
(15-05-2013 21:02)MrocznyKILL napisał(a):  
(15-05-2013 20:23)rybaccf napisał(a):  Witam, a ja zwracam się z takim pytaniem, bo w sejfiku można kupić poleconych nawet przez sms, ale jest napisane aktywny 180 dni temu itp. oczywiście uzasadnione to jest od ceny, ale to nie znaczy, że jest to ktoś nieaktywny? Czy się mylę?

Niestety oznacza to że jest nie aktywny... jak wspominałem już kilkakrotnie na dzień dzisiejszy opłaca się kupic tylko 74 ref na raz co da nam 32 aktywnych ref z szansą że mają już rozbudowane siatki ref Smile ( trzeba kupić 74 razy sms po 2,46 )

taka inwestycja jest niepewna . Refy mogą przestac kliikać po nawet miesiącu...


To prawda ale nie ma ryzyka nie ma zysków Wink bo wśród tych ref mogą być refy z siatkami Smile Sam chętnie bym kupił ALE nie mogę znaleźć nigdzie osoby która w jednej chwili da radę załatwić 74 kody w dobrej cenie :/ a mając kilku ochotników mógłbym się nie zgrać w czasie i po ptakach :/

15-05-2013 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

malawazka Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #514
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Uczciwie Mrocznykill z twojej strony to na tej pseudo stronie o tym polskim badziewiu byłoby zamieść też krytyczne opinie, bo tak lejąc sam miód to wprowadzasz pół prawdę a nie pełną prawdę, a twoja pół prawda jest jednym wielkim kłamstwem o cudach zarobkowych tej strony

jedyny plus, że to badziewie rozlicza się z podatków i ma działalność gospodarczą
jako miejsce do zarabianie jest żadne bo te grosze jakie się tutaj otrzymuje nie są w żadnej mierze zarobkiem
15-05-2013 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #515
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(15-05-2013 21:38)malawazka napisał(a):  Uczciwie Mrocznykill z twojej strony to na tej pseudo stronie o tym polskim badziewiu byłoby zamieść też krytyczne opinie, bo tak lejąc sam miód to wprowadzasz pół prawdę a nie pełną prawdę, a twoja pół prawda jest jednym wielkim kłamstwem o cudach zarobkowych tej strony

jedyny plus, że to badziewie rozlicza się z podatków i ma działalność gospodarczą
jako miejsce do zarabianie jest żadne bo te grosze jakie się tutaj otrzymuje nie są w żadnej mierze zarobkiem

Po pierwsze powiedz mi kiedy obiecywałem jakiekolwiek cuda przeczytaj pierwszy post od tego zacznijmy (i kilka kolejnych w których opisałem standardowy zarobek usera bez ref). Nie obiecuje cudów mówię jak jest i jednym to odpowiada innym nie....

Po drugie grosze mówisz zobacz w moją sygnaturę Wink to jest ponad 100 tysięcy groszy a to już chyba nie tak mało nie sądzisz ??? zapytasz od kiedy to zarobiłem ... odpowiadam od grudnia 2012 i dodam ze cały zarobek to ~2000 zł ( sygnatura nie zlicza prowizji z aukcji... w sumie to logiczne ale aukcje to też zarobek bo sprzedaje na nich swój czas a nie przedmioty )

Sejfik to moje hobby i nie można traktować go jak pracę zawsze to podkreślałem w wielu postach w tym temacie!

PS: strona została zrobiona dla mnie w zamian za pewną przysługę nie ma tam ani jednego przycinka Wink napisanego prze zemnie to wersja BETA która wymaga wielu poprawek więc daruj sobie komentarze... Przyjmę krytykę ale nie od osoby która fałszywie mnie oskaraża o wciskanie ludziom ciemnoty...

Sejfik wypłacał , wypłaca i wypłacał będzie ... potencjał zarobkowy jest spory co widać po moim przykładnie jak chcesz popisać o wciskaniom ludziom kitu zajrzyj do działów z PPD , PPA i poczytaj o perfidnych, niemoralnych metodach zdobywania tam wymaganych akcji ....

15-05-2013 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
administrator00 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #516
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Zgadzam się z tym, że przy zakupie poleconych jest spore ryzyko, ale nie ma ryzyka nie ma zabawy. Może akurat nam się poszczęści i polecony, któego kupimy będzie miał rozbudowaną siatkę aktywnych poleconych i to oni zaczną przynosić nam zarobek. Warto spróbować, bo bez żadnych poleconych to na żadnej stronie tego typu nie uda się zarobić, a minimum będzie się zbierać długo

administrator00, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2013.
15-05-2013 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #517
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(15-05-2013 22:16)malawazka napisał(a):  wciskasz ciemnotę już swoją sygnaturą którą szczerze mówiąc rzygać się chce na nią patrząc u ciebie i twoich pantofli co za judaszowe sredbrniki ją wynajęli
kwota tak zarobiona z bandy poleconych, bez nich byś miał jak widzę opowiastki twoich niewolników :
" kwota za niecały miesiąc 8 zł"
" kwota za cały miesiąc 10 zł"

i takie kwoty by co miesiąc bez całej zbieraniny powiększałyby twóją kwotę w banerze

więc twoje fantazje jak to się tutaj zarabia zachowaj dla siebie bo jesteś jak akwizytor co zachwala cuda odkurzacza, który bez części zamiennych szyblo trafi szlak, tak tutaj bez poleconych nie miałbyś tego co masz w sygnaturze a sama suma nieaktywnych kont w tym badziewiu mówi sama o sobie, że rozsądnym ludziom szkoda czasu na takie grosze, twoje szczęście, że uzbierałeś bandę niewolników co są aktywni bo bez nich nie miałbyś się czym chełpić, chodź dla mnie nawet i to co pokazujesz nie jest w żadnej mierze czymś czym można się by chwalić i czym szczycić

Poczytaj więcej zanim coś napiszesz ... nie lube się powtarzać (w skrócie zarobek z ref to malutki procent moich zysków jeśli interesują cię szczegóły zapraszam do lektory Wink )

Co do sygny nie szczycę mam bardzo dobrze płatną pracę (jeśli Cię interesuje jaką... poczytaj) i Sejfik zawsze traktowałem jak hobby a nie sposób na zarobek podkreślam to chyba po raz tysięczny w tym temacie.

A tak z ciekawości jak ty zarabiasz w sieci i jakie masz z tego zyski (mile widzenie dowody wypłat)?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2013 22:51 przez MrocznyKILL.)
15-05-2013 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tokirium Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #518
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(15-05-2013 22:16)malawazka napisał(a):  wciskasz ciemnotę już swoją sygnaturą którą szczerze mówiąc rzygać się chce na nią patrząc u ciebie i twoich pantofli co za judaszowe sredbrniki ją wynajęli
kwota tak zarobiona z bandy poleconych, bez nich byś miał jak widzę opowiastki twoich niewolników :
" kwota za niecały miesiąc 8 zł"
" kwota za cały miesiąc 10 zł"

i takie kwoty by co miesiąc bez całej zbieraniny powiększałyby twóją kwotę w banerze

więc twoje fantazje jak to się tutaj zarabia zachowaj dla siebie bo jesteś jak akwizytor co zachwala cuda odkurzacza, który bez części zamiennych szyblo trafi szlak, tak tutaj bez poleconych nie miałbyś tego co masz w sygnaturze a sama suma nieaktywnych kont w tym badziewiu mówi sama o sobie, że rozsądnym ludziom szkoda czasu na takie grosze, twoje szczęście, że uzbierałeś bandę niewolników co są aktywni bo bez nich nie miałbyś się czym chełpić, chodź dla mnie nawet i to co pokazujesz nie jest w żadnej mierze czymś czym można się by chwalić i czym szczycić
Ale poleceni są integralną częścią serwisu i nie widzę w tym żadnego niewolnictwa - kto promuje serwis, ten ma poleconych, a kto nie, to nie. Poleconych zdobywa się dzięki swojemu zaangażowaniu, ale potem zbiera się plony. A polecony przecież nic na tym nie traci, zyskuje czasem nawet pomoc od uplina.
15-05-2013 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #519
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(15-05-2013 23:01)malawazka napisał(a):  screen nie, kiedyś baner zrobię to takich jak ty żyjących dzięki niewolnikom krew zaleje widząc jak ktoś w sieci zarabia

Tokirium tak niewolnik od swego pana uzyska pomoc jak być lepszym niewolnikiem jak w miesiąc cały zarobić nie 10 pln a 11 za cały miesiąc bekabekabekabekabeka
twoje słowa to wprost zachęta żeby stać się niewolnikiem w polskim badziewiu, tylko skrzydła woskiem skleić jak ikar i polecieć w stronę słońca by szybko spaść i się rozdupczyć a nie trafić na niewolnika


Twoje zarobki mnie nie zaskoczą bo jestem nie mal pewny że nie przekraczają moich w real... a jak wspomniałem Sejfik to moje ... no wiadomo co Wink

15-05-2013 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tokirium Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #520
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(15-05-2013 23:01)malawazka napisał(a):  Tokirium tak niewolnik od swego pana uzyska pomoc jak być lepszym niewolnikiem jak w miesiąc cały zarobić nie 10 pln a 11 za cały miesiąc bekabekabekabekabeka
twoje słowa to wprost zachęta żeby stać się niewolnikiem w polskim badziewiu, tylko skrzydła woskiem skleić jak ikar i polecieć w stronę słońca by szybko spaść i się rozdupczyć a nie trafić na niewolnika
Skoro tak się martwisz losem tych biednych "niewolników" to informuję, że na szczęście ten "niewolnik" może w każdej chwili nacisnąć magiczny przycisk "usuń konto" i już jest wyzwolony Wink
15-05-2013 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacja #Royaltiz Losowy bonus od 30-270zl /Wypłaca aron-baron 33 9,509 02-10-2023 21:41
Ostatni post: aron-baron
  Zoombuck - bonus na start za rejestrację. Wypłaca na paypal od 2018 roku miron830 4 3,240 03-03-2023 19:54
Ostatni post: miron830
  Pagazani – dobra alternatywa dla ySense, opinie michalx04x 0 1,853 17-08-2022 12:09
Ostatni post: michalx04x
  opinie.pl tomcio106 6 4,640 02-11-2020 10:42
Ostatni post: Shimeon
  WYPŁACA! Twino - 15€ bonusu przy inwestycji >=100€ w pożyczki społecznościowe! kariolmax 3 4,801 15-08-2020 13:20
Ostatni post: kariolmax

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości