Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Ankieta: Jak oceniasz serwisie Sejfik?
Bardzo dobry serwis
Przeciętny
Nic specjalnego
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 94 Głosów - 2.55 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sejfik.com - [Dowody wypłat, Porady, Opinie] SERWIS WYPŁACA OD PONAD 10 LAT! » Zaufaj doświadczeniu! Serwis od 10 lat niezmiennie stabilny finansowo! Najwięcej metod zarabiania w jednym serwisie!

Autor Wiadomość
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1181
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Sprawdź:
(02-01-2015 20:12)Rymu napisał(a):  Może mi ktoś wytłumaczyć jak wgl an tym zarabiać nie moge znaleźć żądnych opcji zarobkowych

Być może coś poknociłeś i stworzyłeś konto reklamodawcy a nie do zarabiania...

03-01-2015 01:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1182
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Jak wcześniej było to zapowiadane z serwisu został dziś usunięty manualsurf.

Według mnie to dobra wiadomość ponieważ zyski z niego były naprawdę małe a teraz jest szansa że reklamodawcy swoje reklamy będą umieszczać np. w płatnych klikach co przyniesie nam większe zyski Smile

Edit:

Mała rada odnośnie Sejfikowych Punktów:

Większość z was sugeruje się stawką za jaką wystawiają punkty inny userzy lecz chyba mało kto sprawdza daty od kiedy punkty za kosmiczne stawki już wiszą w ofercie Wink

Oto przykład oferta usera Ricard1 oferuje 500 punktów za 0.2450 ofertę dodał kilka miesięcy temu 2014-10-29 i jak widać nikt nawet na taką ofertę nie spojrzy. Podejrzewam że sugerujecie się ceną najwyższą i najniższą podczas wycenienia swoich punktów a to ogromny błąd bo sensowne oferty schodzą niemal natychmiast a pozostałe z których próbujecie wyciągnąć średnią nierzadko od lat Tongue Radzę sugerować się podanym prze zemnie przykładem i jemu podobnym Wink Skoro taka oferta jak w powyższym przykładnie wisi od miesięcy to wasza cena musi być jeszcze niższa aby ktoś się nią zainteresowałIdea

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2015 18:38 przez MrocznyKILL.)
10-01-2015 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1183
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Za sejfikowym czacie trwa konkurs! Radzę się spieszyć wygrywa każdy kto rozwiąże zagadkę admina!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2015 22:55 przez MrocznyKILL.)
10-01-2015 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1184
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Co sądzicie o konkursie aktywności globalnej http://sejfik.com/pages/activity.php ?

Według mnie świetny pomysł lecz wygrywa w nim raczej wąskie grono osób Sad

Mój pomysł jest taki aby konkurs był rozstrzygany codziennie ewentualnie co 48h (rzecz jasna wygrane odpowiednio niższe dopasowane do czasu trwania konkursu) wtedy każdy mógłby realnie odczuć trud który włożył w uzyskanie danej aktywności zdobyta nagroda napędzała by użytkownika do jeszcze wyższej aktywności w kolejnym dniu Smile
Aktualnie każdy nie przykłada się tak bardzo bo wie że stałe grono i tak zgarnie nagrody a gdyby tak było rozstrzygnięcie codziennie to każdy wie że jedni mają raz dzień lepszy raz gorszy więc grono zwycięzców znacznie by się poszerzyło Idea

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2015 14:29 przez MrocznyKILL.)
12-01-2015 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nupek369 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 605
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 88 +

Forum Gold: 3.00
Post: #1185
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Dzisiaj zobaczyłem, że mam na 10 bramek mam 1 zatwierdzoną, a 9 pominiętych. Odrzucą mi wypłatę czy co?

Zgarniaj cashback przez jedną prostą aplikacje
15-01-2015 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1186
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Admin poszukuje grafika do drobnych zleceń http://sejfik.com/pages/bazar.php?id=386 Może na forum ktoś się znajdzie Wink





(15-01-2015 15:05)Nupek369 napisał(a):  Dzisiaj zobaczyłem, że mam na 10 bramek mam 1 zatwierdzoną, a 9 pominiętych. Odrzucą mi wypłatę czy co?

Podejrzewam że bez drobnej inwestycji w reset bramek się nie obejdzie http://sejfik.com/pages/uslugi_sms.php

15-01-2015 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1187
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Przypominam że sejfik to nie tylko serwis zarobkowy ale także aukcyjny. To świetne miejsce na handel wirtualnymi towarami. Nie wiesz czym mógłbyś handlować oto kilka przykładów:

- handel powierzchnią reklamową na swojej www
- szeroko rozumiany handel reklamami (przykładowo masz zniżkę na reklamy w serwisie X i sprzedajesz je z zyskiem w sejfiku)
- zaoferujesz się jako polecony w jakimś serwisie.
Przykład: Zapis + 3 miesięczna aktywność w serwisie PaidVerts
- opcji jest wiele najlepiej samodzielnie przejrzeć czym handlują sejfikowicze i zaoferować podobny towar w konkurencyjnej cenie Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2015 14:37 przez MrocznyKILL.)
18-01-2015 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tokirium Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1188
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
(12-01-2015 14:29)MrocznyKILL napisał(a):  Co sądzicie o konkursie aktywności globalnej http://sejfik.com/pages/activity.php ?

Według mnie świetny pomysł lecz wygrywa w nim raczej wąskie grono osób Sad

Mój pomysł jest taki aby konkurs był rozstrzygany codziennie ewentualnie co 48h (rzecz jasna wygrane odpowiednio niższe dopasowane do czasu trwania konkursu) wtedy każdy mógłby realnie odczuć trud który włożył w uzyskanie danej aktywności zdobyta nagroda napędzała by użytkownika do jeszcze wyższej aktywności w kolejnym dniu Smile
Aktualnie każdy nie przykłada się tak bardzo bo wie że stałe grono i tak zgarnie nagrody a gdyby tak było rozstrzygnięcie codziennie to każdy wie że jedni mają raz dzień lepszy raz gorszy więc grono zwycięzców znacznie by się poszerzyło Idea
Ciekawy pomysł, chociaż nie jest aż tak trudno znaleźć się w pierwszej dziesiątce, wystarczy systematycznie klikać i korzystać z dodatkowych możliwości zarobku, wbrew pozorom da się rywalizować o pierwsze miejsca jak ktoś ma czas i cierpliwość. Można byłoby trochę te algorytmy bardziej ujawnić, by łatwiej było ocenić na jakich opcjach zarabiania warto się bardziej skupić.
Za to w konkursach klikacza jest gorzej, bo tam te same nicki to od lat wygrywają Smile
Aby dzienny konkurs globalny miał sens, to nagrody musiałyby być wciąż atrakcyjne - jak to będzie wygrana rzędu kilku punktów czy groszy to nikt się nie będzie w to bawił Smile
20-01-2015 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1189
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Zapraszam do zapoznania się z moją aukcją Idea (aukcja dotyczy rejestracji w PaidVerts) http://sejfik.com/pages/aukcje.php?user=...08x#aukcje

20-01-2015 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrocznyKILL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,870
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 3505 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #1190
RE: Sejfik (Get-Paid)- Dowody wypłat, Opinie użytkowników, Porady jak zarabiać więcej
Cytat:Wiadomość administracyjna #203 - Uwaga - oszust!

W sejfiku grasuje oszust, który podszywa się pod admina sejfika i próbuje wyłudzić pieniądze za zapis.

Proszę wykazać się czujnością i pamiętać, że:
- wiadomości od admina są wysyłane z e-maili: [email protected], [email protected] i czasem [email protected]
- należy uważać na wszelkie żałosne podróbki e-maili takie jak [email protected]
- zawsze wystawiam moje zapisy tylko na aukcjach, nigdy poza
- firmowy numer konta jak i adres PayPal znajdują się np. na stronie ebizo.pl/kontakt
- każdą wiadomość można zawsze zweryfikować innym kanałem np. prywatną wiadomością na sejfiku, przez gadugadu czy nawet telefonicznie.

Wszystkie osoby, które dostały wiadomość tego typu proszone są o kontakt w celu zebrania dowodów. Jeżeli okaże się, że oszustowi udało się wyłudzić jakieś pieniądze to sprawa zostanie zgłoszona na policję. Nie będę tolerował tak bezczelnego złodziejstwa!

28-01-2015 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacja #Royaltiz Losowy bonus od 30-270zl /Wypłaca aron-baron 33 9,446 02-10-2023 21:41
Ostatni post: aron-baron
  Zoombuck - bonus na start za rejestrację. Wypłaca na paypal od 2018 roku miron830 4 3,230 03-03-2023 19:54
Ostatni post: miron830
  Pagazani – dobra alternatywa dla ySense, opinie michalx04x 0 1,849 17-08-2022 12:09
Ostatni post: michalx04x
  opinie.pl tomcio106 6 4,638 02-11-2020 10:42
Ostatni post: Shimeon
  WYPŁACA! Twino - 15€ bonusu przy inwestycji >=100€ w pożyczki społecznościowe! kariolmax 3 4,794 15-08-2020 13:20
Ostatni post: kariolmax

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości