Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 15 Głosów - 3.47 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Net-Pay.pl - rewolucja w internecie » Konkurs!

Autor Wiadomość
Net-Pay.pl Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 234
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #821
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
Sprawdź:
To może mały teścik Smile Jakich danych używałeś? Jeśli odpowiesz dobrze to wtedy zapłacę ci wszystko co do grosza

Net-Pay.pl, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
22-06-2012 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
XxGroszekxX Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 232
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 43 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 45.00
Post: #822
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
zagranicznych bralem z neta
24-06-2012 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomalevil Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 178
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #823
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
(22-06-2012 14:16)Net-Pay.pl napisał(a):  Na początku chcę powiedzieć, że to niestety moja wina. Ok. miesiąca temu strona miała być sprzedana. Niestety człowiek, który chciał kupić net-paya rozmyślił się. Przez ostatni miesiąc myślałem co zrobić ze stroną. Dlaczego chcę sprzedać? Wspólnik wyjechał do USA, ja sam nie dam rady, bo idę na do pracy na wakacje. Strona przynosiła niezłe zyski - czasem nawet do 100-120zł dziennie, jednak trzeba od tego odliczyć podatek, podzielić przez 2, bo dwóch nas siedziało nad tym projektem. Z tego nie przeżyję Smile Ostatnio dużo nowych ludzi zaczęło oszukiwać. Net-payowi trzeba reklamy, wtedy naprawdę net-pay może osiągnąć duży sukces. Jednak do reklamy trzeba inwestycji. Mi niestety kasa się skończyła, dużo wydatków w ostatnich miesiącach. Pieniądze z JBP prawie w całości wycofane. Przepraszam wszystkich za tę sytuację, najbardziej przepraszam tych, którzy zainwestowali w net-paya. Priorytetem dla mnie jest wypłacenie pieniędzy tym, którzy coś włożyli w net-paya i miejcie pewność, że wszyscy którzy macie jakąkolwiek kasę na koncie i nie oszukiwaliście pieniędze dostaniecie. I tutaj jest największy problem, ci którzy nie oszukiwali. Niestety to mniejszość. Pod koniec zauważyłem, że my płacimy użytkownikom, a kasa na konto w sieci afilacyjnej nie dochodzi. Mieliśmy wyrzucić netsales, a wprowadzić CpaLead i inne, przy których nie musielibyśmy sprawdzać manualnie. W każdym razie jeśli ktoś chce kupić net-paya za naprawdę niską cenę to piszcie na PW.

Podam listę, którzy nie oszukiwali i w najbliższych 7 dniach dostaną pieniądze.
1) forU - 0,7zł
2) Dawidawi - 10zł
3) FreeBoy - 1,5zł
4) Sozin - 0,5zł
5) Damkofr - 8,6zł - dlatego, bo tylko tyle z ciebie zarobiliśmy. Robiłeś zadania akurat w tych godzinach, w których wspólnik sprawdzał i nie zawsze nam ta kasa dochodziła.
6) TheraGorn - 0,6zł
7) Zetek - 1,5zł
8) Kometix - 0,6zł
9) Folk0rN - 13,2zł
10) Pendolino - 0,5zł
11) Klonusek - 9,2zł
12) cristanus - 5,7zł
13) Folkus - 0,3zł
14) xy0urneyx - 326,82zł
15) superloko - 3zł
16) kamehameha - 16,95zł
17) addmin - 0,3zł
18) Lover - 12zł
19) pudzian - 5,32zł

Reszcie albo wypłaciłem albo po prostu oszukiwali, a oszustom nie wypłacamy. Tak jak wcześniej, wypłacamy tylko przez bank. Proszę o zgłoszenie się tych osób na pw.

Chcialem sie zapytac z jakiej racji mnie nie ma na tej liscie login "korczak20" juz ponad miesiac czekam na wyplate i jej nie widze , robilem tak samo ankiety jak wczesniej a wczesniej bez problemu mi wyplacaliscie , co zrobilem niby nie tak ze oszukiwalem skoro robilem oferty jak wczesniej a wczesniej ze mna nie bylo problemu ?

ziomalevil, członek http://zarabiam.com od Nov 2010.
Glosy: XxGroszekxX (+1)
24-06-2012 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Net-Pay.pl Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 234
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #824
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
xXGroszekXx - jak widać szczery aż do bólu. Jak widać nasz system weryfikacyjny bardzo ładnie tutaj zadziałał. Mam nadzieję, że nie łudzisz się, że kasę od nas dostaniesz Smile

ziomalevil, nasz system wykrył złe dane. Złe dane, nie wypłacamy.

Net-Pay.pl, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
24-06-2012 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
XxGroszekxX Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 232
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 43 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 45.00
Post: #825
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
buhahahhaha
24-06-2012 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damkofr Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,452
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 589 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.01
Post: #826
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
net-pay ośmieszacie sie wypłacając mi 8zł z uzbieranych 27 skoro cały czas robiłem tak samo poprawnie, śmiech na sali.
Glosy: XxGroszekxX (+1)
24-06-2012 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
JaviDesire Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 664
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 343 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #827
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
(22-06-2012 14:29)Net-Pay.pl napisał(a):  To może mały teścik Smile Jakich danych używałeś? Jeśli odpowiesz dobrze to wtedy zapłacę ci wszystko co do grosza

(24-06-2012 10:26)XxGroszekxX napisał(a):  zagranicznych bralem z neta

Jak widać odpowiedział dobrze, to mu wypłać beka
Glosy: XxGroszekxX (+1)
24-06-2012 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Net-Pay.pl Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 234
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #828
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
(24-06-2012 20:43)Damkofr napisał(a):  net-pay ośmieszacie sie wypłacając mi 8zł z uzbieranych 27 skoro cały czas robiłem tak samo poprawnie, śmiech na sali.


Szczerze mówiąc to powinieneś zostać zbanowany i nie dostać ani grosza. Co wybierasz? Smile Nie dałem tobie bana tylko dlatego, że jesteś zweryfikowanym i najpierw nie wykryliśmy żadnych kłamstw.

(24-06-2012 23:50)JaviDesire napisał(a):  
(22-06-2012 14:29)Net-Pay.pl napisał(a):  To może mały teścik Smile Jakich danych używałeś? Jeśli odpowiesz dobrze to wtedy zapłacę ci wszystko co do grosza

(24-06-2012 10:26)XxGroszekxX napisał(a):  zagranicznych bralem z neta

Jak widać odpowiedział dobrze, to mu wypłać beka

Heh Smile Ale wiesz o co mi chodziło Smile

Net-Pay.pl, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2012.
25-06-2012 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

XxGroszekxX Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 232
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 43 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 45.00
Post: #829
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
(25-06-2012 12:16)Net-Pay.pl napisał(a):  [quote='Damkofr' pid='432708' dateline='1340567028']
net-pay ośmieszacie sie wypłacając mi 8zł z uzbieranych 27 skoro cały czas robiłem tak samo poprawnie, śmiech na sali.



Szczerze mówiąc to powinieneś zostać zbanowany i nie dostać ani grosza. Co wybierasz? Smile Nie dałem tobie bana tylko dlatego, że jesteś zweryfikowanym i najpierw nie wykryliśmy żadnych kłamstw.




Kur.. człowieku kto by do cb nie napisal tutaj ze mu sie cos nie zgadza to bys zawsze to samo gadał, ze powinnien miec bana ale ze jest kims dostanie z 30 zł 8 Oo zejebista premia <brawo> powiedz ze nie masz kasy i wyplacasz niektórym nedzne grosze. Po cholere robiłem na tym zasranym forum 23 zł i półtora tygodnia nad tym siedzenia po 1godz conajmniej poszło się jeb*ć
25-06-2012 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #830
RE: Net-Pay.pl - rewolucja w internecie
napisales ze brales z neta Big Grin

mozna sobie postawic pytanie, czy mozna byc az tak glupim, zeby brac dane z neta a pozniej plakac, ze sie pieniedzy nie dostanie..

jak widac mozna, czego XxGroszekxX jest przykladem Big Grin
25-06-2012 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Green Pay Day - nowy obiecujący revshare Blasphem 2 1,264 01-12-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Praca w internecie rustin 2 690 10-03-2022 10:02
Ostatni post: Hybrid1990
  Proste sposoby na zarobki w internecie xddd102 1 765 29-12-2021 19:47
Ostatni post: Majka
  Jak zarobić w internecie camar77 2 589 28-11-2021 08:07
Ostatni post: Majka
  materiały video dotyczące zarabiania w internecie kasiazajac 2 978 05-10-2021 17:55
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości