Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 18 Głosów - 2.06 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAZZUB / Perfect Internet - The Power of "We" » Już niedługo....

Autor Wiadomość
macgre Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 20 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Sprawdź:
serwis jest w fazie przed-przed startowej. 01.01 zacznie się pre launch czyli od wtedy pod adresem wazzub.com znajdziemy już mniej więcej to co będziemy oglądać jako stronę startową.
Na razie podajemy tylko e-mail i zaraz po tym wyświetla się strona z Waszym reflinkiem. Nie trzeba nic aktywować.
Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w styczniu.

pozdr
23-12-2011 01:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rasta Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 322
Dołączył: May 2011
Reputacja: 90 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Zapewne taki sam SCAM jakim okazał się ZingBizPro, działał na takiej samej zasadzie uzbierałem 25$ a potem kazali mi wykupić "membership" za 19.95$. Nie polecam osobiście takich form zarobku.

rasta, dumny członek http://zarabiam.com od May 2011.
23-12-2011 07:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macgre Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 20 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Hmm nie wiem czy to podobne... Tutaj jest na każdym kroku mowa, że uczestnictwo jest i będzie free. Zobaczymy jak będzie naprawdę. 1 stycznia będziemy wiedzieli już więcej. Póki co warto spróbować.
23-12-2011 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magiczek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
a jakby tak stworzyć do tego serwisu małą piramidkę ?byłby ktoś chętny na coś takiego?;>
27-12-2011 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macgre Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 20 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Wygląda na to że niedługo, a dokładnie o 4 rano w nocy z czwartku na piątek (29.12), dowiemy się więcej na temat Wazzub. Twórcy serwisu organizują webinar, na którym przedstawią całą ekipę. Poruszone będą kwestie typu jak oni będą zarabiać, jak i od jakiego minimum będą realizować wypłaty itp.
"....We're going to talk about: The WAZZUB Phenomenon, The Team Behind WAZZUB, Profit Sharing Phenomenon (PSP), How WAZZUB Makes Profits, How You Get Paid, When You Get Paid, WAZZUB's Vision Into The Future, The Power of "We", Q & A, Training and Some Very Exciting Announcements. ~ DON'T MISS IT ~ ..."

Link do zapisu na webinar powinni dostać wszyscy zarejestrowani.
Tu jest treść takiej wiadomości:
[Obrazek: webinar.gif]


Wszelkie info zamieszczę też później tu na forum.
27-12-2011 03:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
VePest Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2011
Reputacja: 16 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Twój refflink niestety nie działą.
27-12-2011 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macgre Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 20 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
(27-12-2011 21:32)VePest napisał(a):  Twój refflink niestety nie działą.

Wiem, sam byłem lekko poirytowany, ale mam już wyjaśnienie. Serwis tak szybko się rozrasta, że przenoszą go na inne serwery (nie spodziewali się ?) Dlatego właśnie mój i każdy inny link może nie działać aż do 31.12. Od 01.01.2012 startuje oficjalny pre-launch więc powinno być wtedy ok.
W chwili kiedy to pisałem po kliknięciu w link była taka informacja:

[Obrazek: wazzubinfo.jpg]

Tak więc trzeba próbować jeśli ktoś zdaje sobie sprawę, że tu każdy dzień jest ważny Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2011 20:29 przez macgre.)
28-12-2011 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macgre Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 20 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Strona do zapisu już działa. Jest nieco inna wizualnie, ale funkcjonalność ta sama. Sugeruję zapisać się jeszcze przed 1 stycznia i w EasyHits nazbierać kredytów na reklamę bo to będzie najlepszy moment. Wszyscy będą się wtedy zapisywać, a nie wiem czy na stronie głównej będzie to możliwe.
Do już zapisanych: przypominam o webinarze w nocy o 4:00 z czwartku na piątek.
29-12-2011 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Aruzz Offline
Banned
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Nov 2011
Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Proponuje zrobić piramidę.
30-12-2011 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
macgre Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 473
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 20 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: WAZZUB Family - The Power of "We"
Na początek sorry że tak późno. Byłem zarobiony wczoraj. Z żoną Big Grin Na dodatek firefox mi sie zawiesił i musiałem wszystko pisac od nowaDodgy
(nauczka żeby zapisywać szkice)

Webinar się odbył. Myślałem że Gee DaCosta to kobieta, ale okazało się inaczej. Szczegół.
Mogło to być lepiej zrobione, a nie tylko w PowerPointcie. Wyglądało to mało profesjonalnie. Poza tym były problemy techniczne.
Ale do rzeczy:
Wazzub to, jak się okreslają, internetowy fenomen dzielący się pieniędzmi.
Zakładają, że w fazie pre launch, liczba użytowników osiągnie milion. Co ciekawe szacują że po 01.04 wzrost będzie jeszcze szybszy.
Poniżej wykres.
[Obrazek: wykreswazz1.jpg]

Pytanie tylko dlaczego, ludzie będą się zapisywać po 01.04, skoro zarabiać mają tylko Ci zapisani przed tą datą?
Otóż ma się to dziać za pomocą ich strony startowej, którą jak wiemy, będziemy uruchamiać od kwietnia. Wazzub określa ją mianem perfekcyjnej.
Ma tam być:
  • 1 Dobra wyszukiwarka (google?)
  • 2 Sekcja wiadomości
  • 3 Możliwość kontaktu ze znajomymi.
  • 4 Darmowe gry z nagrodami pieniężnymi
  • 5 Program zbierania punktów tzw. dealpoints za które będziemy mogli robić darmowe zakupy, dostaniemy kupony do restauracji, na wyjazdy, usługi itp. Czyli zakupy grupowe będą tam obecne. Według mnie to dobrze, bo to znaczy że kasa będzie się wokół tego kręcić Wink
  • 6 Spersonalizowane oferty i możliwość znalezienia tego co szukamy w jedny miejscu (tak zrozumiałem)


Został też przedstawiony ogólnie team który stoi za projektem i jego wykonaniem. Pomysłodawcami byli jacyś "guru" marketingu sieciowego z USA,Europy,Indii i Chin. Dwaj główni inwestorzy są z Europy i USA.
W Stanach jest większość całej ekipy bezpośrednio pracującej nad projektem. Poniżej skład i lokalizacja.

[Obrazek: wazz2.jpg]
Do tego jeszcze dochodzi dwie osoby z support teamu i jeden Master Distributor czyli Gee DaCosta.

Przypomniane i podane zostały też najważniejsze daty:

[Obrazek: wazz3.jpg]

Czyli 15 maja jest dzień na który wszyscy będziemy czekać.

Co jeszcze?
Tak jak się można było spodziewać, każdego miesiąca (sty,luty,marz) organizowane będą konkursy na najlepszych sponsorów (zapraszających)
Stawki obrazuje tabelka:
[Obrazek: wazz4.jpg]

Czyli jest nieźle Wink Sprubuję dowiedzieć czy kasę wypłacą wcześniej czy razem ze wszystkim w maju.

Dodatkowo dla osoby która stworzy największą "rodzinę" czyli poleconych na wszystkich 5 poziomach wyjazd do Las Vegas no i odebranie wypłaty w gotówceRolleyes
Szczególiki:
[Obrazek: wazz5.jpg]

I to by było na tyle.
Zabrakło konkretów jakimi sposobami wypłacać będę pieniędze. Albo coś przeoczyłem.
Czekam na jakieś komentarze.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Pozdrawiam.
31-12-2011 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Blockchain Steem - czyli "internet 3.0" MrocznyKILL 23 17,111 30-08-2018 17:44
Ostatni post: thomasward
  REGULAMIN - ZARABIANIE PRZEZ INTERNET Admin 0 27,996 08-02-2010 21:50
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości