Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anno1777.com - pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!

Autor Wiadomość
jackthekiller Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 739
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Sprawdź:
jeżeli ktoś zaczyna to najważeniejsze na wstępie prowadzić jak najwięcej walk i zdobywać niewolników.
to jest podstawa zarobku początkowego ponieważ z niewolników czerpiesz zyski:

1/ ze sprzedaży ich na targowisku - jak jest dochodowy to nie sprzedawać
2/ podatki z ich pracy i zarobków
3/ codzienny bonus za ich posiadanie
4/ wynagrodzenie za walkę z niewolnikiem przy jego zdobywaniu


Ja na chwilę obecną mam 125 niewolników i dostaję codzienny bonus - 6,59 dolara
doliczając walki i w/w dochody dziennie da się juz osiągnać ok. 20 dolarów

a co do niewoilników to Twoja decyzja - sprzedaj lub trzymaj..jak nie jest aktywny to lepiej sprzedać ale nie myśl ze ktos kupi byle jakiego niewolnika za golda..najniższa cena to 0.01 gold i tyle są warci ci nieaktywni niewolnicy..ewentualnie 0.02-0.03 golda
09-11-2011 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kalbur Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 13
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Bonusów są trzy rodzaje. Każdy może być pobrany raz na 24 godziny.

Pierwszy:
Niewolnicy, których zaatakowałeś. Po wygranej walce należą do momentu, aż ktoś inny Ci ich odbije. Na chwile obecną, za jednego takiego niewolnika bonus wynosi 0,18 PLN. Nie dostaniesz oczywiście całej tej kwoty, ponieważ tutaj istotny jest Wellness. Jeżeli masz 100% W, to faktycznie dostaniesz 0,18, jeżeli np. 50% W, to już ta kwota będzie wynosić 0,09 PLN za jednego. Wcześniej bonus był 0,25 za jednego, ale został zmniejszony, ponieważ budżet naszego kraju spadł bardzo nisko. Z tego, co mówił nasz obecny prezydent, ten stan wróci, jeżeli gospodarka kraju przyzwyczai się do tak dużego napływu nowych ludzi.

Drugi:
Osoby, które zarejestrowały się do gry dzięki Twojemu linkowi polecającemu. Będziesz ich miał do momentu, aż przestaną być aktywni. Od ostatniego logowania jest odliczanych 30 dni, po tym czasie konto jest usuwane, a niewolnik tracony. Na chwile obecną cena również wynosi 0,18 PLN

Trzeci:
Bonus tak zwany "twarzowy". Jeżeli uzupełnisz swój profil dziesięcioma zdjęciami (które muszą być zaakceptowane przez support) będziesz mógł pobierać 0,75 PLN. Kiedyś równo 1 PLN, z czasem powinno to wrócić.


Jeszcze odnośnie niewolników. Jeżeli podbijesz jakiegoś, który jest aktywny, warto się zastanowić nad zablokowaniem go. To jest inwestycja. Twórcy gry między innymi na tym zarabiają. Po jego zablokowaniu przez określony czas nikt nie może Ci go odbić, a Ty będziesz pobierał część jego dochodów w zależności również od Wellness. (gdy masz 100W, pobierasz 25% dochodów od swoich niewolników, w przypadku osób z linku poleconego, jest to 10%)

Większość osób jednak nie będzie wartych ich blokowania, dlatego w dziale "slave market" po prostu ich sprzedaj. Albo za 0,01G, albo 0,02G. Im mniejsza cena, tym większa szansa, że ktoś go kupi. Z kolei nie sprzedawając ich możesz otrzymywać bonus. Sam musisz ustalić, co opłaca Ci się bardziej ;]

Dodam jeszcze tylko, że ostatnio, wraz z pojawieniem się dużej ilości ludzi, warto kupić jakiś transport, np. Balon i wynajmować go innym ludziom. Ceny transportu mocno podrożały i inwestycja tego rodzaju zwraca się po ok. 2 miesiącach. Podobnie ma się sytuacja odnośnie domów, ale z tym poczekałbym jeszcze, aż bedzie wybudowanych ich nieco więcej.

http://www.anno1777.com/index.php?i=187531
10-11-2011 09:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackthekiller Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 739
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
to w takim razie ja robię wszystko tak jak być powinno...

własnie w ten sposób aktualnie zarabiam - patrz niewolnicy i zamierzam później zarabiać - patrz - domy, środki transportu

potem jeszcze udział w wojnach i byc może akcje firm lub samej gry, ale tu trzeba więcej kaski
10-11-2011 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackthekiller Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 739
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
hej hej kolego omisiu...miej szacunek dla autora tego postu...wstawiać swoje linki w cudzym temacie??? to troche niesmaczne

lepiej podpowiedz coś innym ewentualnym graczom a nie reklame sobie robisz
11-11-2011 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jabolek1991 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 281
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 35 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
To ja podpowiem coś ciekawego, moi refowie zarabiają fajną kaskę, podpowiadam im co i kiedy kupować aby wellnes był na dobrym poziomie kiedy otrzymują bonus za 5 dni pod rząd, opracowałem fajną kompilację rzeczy dzięki którym Twoj wellness podniesie się aż do ok 72-73% przy pobieraniu bonusu czyli dostaniesz 0,72*55 = 39,6 pln przy kosztach ok 7 pln,a zobacz ile dostaniesz bonusu gdy masz tylko 10% Wellness marne 5,5 pln Wink

Zapraszam na moją stronkę http://www.anno1777-gra.blogspot.com

Dowiecie się więcej o grze.
Po sposób zapraszam na pw lub maila [email protected] (sposob daje tylko moim refom, chyba ze sie dogadamy)

PS: autor coś widzę kiepsko obeznany w grze, jak zachcesz zainwestować w grę (będąc moim refem) wprowadze Cię do elity Polski z gry gdzie dowiesz się dużo więcej Wink

Tak apropo przechwalania się autora tematu o swoich zarobkach to i ja się pochwalę :
22 Euro
16 gold
120 pln
+kilkanascie obcych walut
100 Shares Funduszu gry wartych ok 35 Euro
dom Q5 warty ok 45 gold
balon Q1 warty 11 gold
set ubran warty ok 11 gold
set broni def warty 24 gold

aktualny kurs : 1gold = 27,8 pln // 1 Euro = 6,87 gold

a zainwestowałem tylko 25 Euro Wink
Jak ktoś chce tak zarabiać, zapraszam http://www.anno1777.com/index.php?i=185198
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2011 01:31 przez jabolek1991.)
11-11-2011 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

jackthekiller Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 739
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
każdy gra ile może

w tej grze jak da sie zauwazyc wszystko zalezy od chęci, inwestycji i czasu pośiwęconego oraz sposobu

ktos bez inwestycji zarabia wolniej i nie dokłada kto inwestuje niech sobie zarabia szybciej a ten post jest po to aby wytłumaczyc innym co i jak bo przechwalać to każdy się potrafi i nie o to tu chodzi
11-11-2011 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jabolek1991 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 281
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 35 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
Wszystko jest na mojej stronce aby zarabiać od startu a ja daję tylko poradniczek ja zarabiać ponad 2 razy więcej bez jakichkolwiek inwestycji Wink
11-11-2011 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalbur Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 13
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
@Jabolek1991

Skoro już tak strasznie chcesz czepiać się błędów, proponuję poprawić jeden z akapitów Twojego poradnika dotyczącego Well, a mianowicie:

Cytat:PLNy, które otrzymujemy za 8 godzinną pracę. Wellness wpływa tylko w połowie na efektywność naszej pracy, druga połowa zależy od naszego Economic score (zyskujesz 1 punkt za każdy przepracowany dzień, a tracisz 1 za każdy dzień, w którym nie poszedłeś do roboty).

Gwoli ścisłości. EC spada każdego dnia o 1pkt, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy nie. Z kolei pójście do pracy zwiększa go o 2 pkt. Przy efektywnej pracy, nie omijając żadnego dnia, wzrasta o 1 pkt. poziom 100 EC można szacunkowo osiągnąć po 3-4 miesiącach.

@Omisiu

Nawet nie chce mi się komentować tego typu zachowań. Wiem, w jakim kraju żyję i jakie cechy charakteryzują Polaków. Płakać się chce i żal dupsko ściska. Nie mniej jednak nic na to nie poradzę.

PS: Mi osiągnięcie bilansu, którym się "chwaliłem", bo w rzeczywistości była to forma zachęty dla nowych graczy, osiągnąłem bez wpłat 25 Euro ;]

Pozdrawiam, Kalbur.

http://www.anno1777.com/index.php?i=187531
11-11-2011 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackthekiller Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 739
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 52 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
bo My Polacy - z tego co widać i czyta się od niektórych - to tacy uczynni dla innych jestesmy..Smile

jest tylko jeden warunek tej uczynności - "zarejestruj sie z mojego refka a pomogę Tobie"..eh niestety, czasy bezinteresownej pomocy dawno mineły....
11-11-2011 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jabolek1991 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 281
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 35 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Pierwsza na świecie platna gra przeglądarkowa!
(11-11-2011 20:13)kalbur napisał(a):  @Jabolek1991

Skoro już tak strasznie chcesz czepiać się błędów, proponuję poprawić jeden z akapitów Twojego poradnika dotyczącego Well, a mianowicie:

Cytat:PLNy, które otrzymujemy za 8 godzinną pracę. Wellness wpływa tylko w połowie na efektywność naszej pracy, druga połowa zależy od naszego Economic score (zyskujesz 1 punkt za każdy przepracowany dzień, a tracisz 1 za każdy dzień, w którym nie poszedłeś do roboty).

Gwoli ścisłości. EC spada każdego dnia o 1pkt, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy nie. Z kolei pójście do pracy zwiększa go o 2 pkt. Przy efektywnej pracy, nie omijając żadnego dnia, wzrasta o 1 pkt. poziom 100 EC można szacunkowo osiągnąć po 3-4 miesiącach.

Bilans wychodzi taki sam, chodzisz do roboty zarabiasz 1 prod dziennie 2-1=1 nie pójdziesz do roboty to tracisz proste Wink

Tyle co zarobiłeś zarobiłbym w 10 dni bez wpłacania kasy, wpłaciłem kase i 300 pln zarabiam w 2,5 dnia Wink

jackthekiller, całe to forum oparte jest na zasadzie: zarejestruj się pode mną a Ci pomogę, więc co się czepiasz ?

Zapraszam, ze mną zarobisz : http://www.anno1777-gra.blogspot.com

Coś dla nie wierzących, mój stan konta w grze :
[Obrazek: stankontanno.jpg]
52% Well tylko dlatego, że walcząc spadło mi z 98% Wink

A tutaj screen z walki z Austrią o region Graz:
[Obrazek: walkil.jpg]
Za 20 tys uderzenia w walce dostajesz 1 g, za 40 tys - 1 g, za 100 tys 3g itd
Dodatkowo po walce zarabiasz % zarobków z danego regionu o który walczyłeś w zależności od tego ile ataku lub obrony zadałeś, czyli ja bede dostawal jakies 5,76% co chwilke jesli tylko wpadnie jakis zarobek z regionu Wink Bonus z tego tytulu czasem dochodzi do ok 20 pln za dzien za 1 bitwe a pobieram takich bonusow aktualnie ok 10 Wink

Zapraszam do rejestracji: http://www.anno1777.com/index.php?i=185198
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2011 12:52 przez jabolek1991.)
12-11-2011 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gra digers do zarabiania rubli patryk6176 0 484 26-07-2023 10:57
Ostatni post: patryk6176
Exclamation Squid NFT World - gra Play2Earn twórców Biswap kolorpurpury 12 3,723 20-01-2022 16:58
Ostatni post: krisbtl
  Sorare gra dla miłośników piłki i krypto. zeno13 94 12,804 05-11-2021 10:22
Ostatni post: zeno13
  goldenbattles (gra przeglądarkowa) Karimes 101 13,686 11-02-2021 16:06
Ostatni post: kolorpurpury
  OldAnno - gra przeglądarkowa z wypłatą w Euro georgebb 5 5,929 24-10-2018 21:16
Ostatni post: georgebb

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości