Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody

Autor Wiadomość
FireMedia Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 2,292
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1492 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.11
Post: #41
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
Sprawdź:
No jeśli chodzi o PR to bierz przykład ze mnie, jestem tutaj kochany ^^ Niepotrzebnie bawisz się w Panie i Panów, w PW jak najbardziej lecz pisząc posty według mnie jest to niewskazane ponieważ każdy na forum jest per Ty a nie per Pan, konwersacja indywidualna to co innego Smile
Glosy: DDK (+1)
16-06-2011 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Fast-prizes.pl Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
P. Killer

Napisałem tylko że co ma wspólnego moje konto osobiste z kontem firmowym? Czy jest konieczność wiązania tych 2 kont? Co ma wspólnego udzielanie się przez planeta 43 z Fast-prizes.pl? Przeraża mnie ten świat, ludzie coraz bardziej nieprzechylni, przykro mi patrzeć na takie opinie kiedy strona jeszcze nie wystartowała. Jednakże, czekamy na zaufanych użytkoników. Jeśli pan nim będzie, będziemy szczęśliwi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2011 00:03 przez Fast-prizes.pl.)
16-06-2011 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Killer Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 11,356
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 2544 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 769.99
Post: #43
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
(16-06-2011 00:01)FireCash.org napisał(a):  No jeśli chodzi o PR to bierz przykład ze mnie, jestem tutaj kochany ^^ Niepotrzebnie bawisz się w Panie i Panów, w PW jak najbardziej lecz pisząc posty według mnie jest to niewskazane ponieważ każdy na forum jest per Ty a nie per Pan, konwersacja indywidualna to co innego Smile

co racja to racja, czuje się jak w cyrku czytając ten temat Smile

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
Glosy: paskur (+2)
16-06-2011 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LessiPL Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 725
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 252 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
po co krecisz fast-prizes? kiljan już swoje powiedział, a killer Cie ładnie przejrzał... tylko się pogrążasz planeto;s
16-06-2011 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #45
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
Może dostane warna ale trudno, co ty w ogole pierdolisz? Przeciez to jest po prostu już smieszne, ty nie wiesz co pisac i piszesz kompletne bzdury, jesli chcesz uratowac ten serwis to zamilcz najpierw i przemysl co chcesz dokladnie zrobic
Glosy: Morze1 (+1), Lubelak (+1), Nutric (+1), xPietrek (+1), DDK (+1), Killer (+5)
16-06-2011 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fast-prizes.pl Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
(15-06-2011 23:56)Kiljan napisał(a):  Czytając twoje brednie po prostu muszę się odezwać. Skrypt GetPrize kupiłeś ode mnie, Fast-prizes'ie, Kapitanie statku, Adrianie Romanie czy jak ty się w końcu nazywasz, jeśli nie przeczytałeś tego co Ci napisałem teraz na gg to napisze to tutaj, zakładając serwis trzeba miec w miare dobra opinie, a jesli ma sie opinie zlodzieja, bo z reszta sie nim jest, to trzeba zakladac konta chociazby przez proxy, IP zawsze cie wydaSmile poza tym jesli chodzi o marketing to zaczeliscie(a raczej zacząłeś) z okropnej strony i kompletnie nieprzemyslanie, druga sprawa dotyczaca nagrod, jak chcesz dac komus nagrody skoro aby kupic skrypt do serwisu musiales czekac do momentu az ci SC wyplaci, poza tym co ty zmieniles w skrypcie to nie wiem, bo pewnie od GP roznic sie bedzie jedynie wygladem, wiem że ze wzgledu na to ze kupiles skrypt powinienem siedziec cicho, ale po prostu widze ze znowu zamierzasz oszukac ludzi, tym razem na wieksza skale, a poza tym z tego co wiem to ty 18 lat nie masz słoneczko Smile
Innymi słowy jesli chcesz miec dobry serwis to odloz jego start za jakies 2 tygodnie i przygotuj sie do tego, zbierz kilka osob ktore pomoga ci to ogarnac, o reklamach na forach nie mysl bo reklamy sie kupuje jak juz nie ma zadnych bledow, a na poczatku na pewno jakies beda, odnosnie reklamy moge troche pomoc, ale jesli oszukasz chociaz jedna osobe to wierz mi lub nie ale poloze ci caly serwis, skrypt jest moj wiec znam jego slabsze strony, nie strasze, a jedynie chce cie uchronic przed policja, pewnie olejesz posta ale coz, moze jakims cudem trafi to do ciebie


P. Kiliajn

A pan sprzedaje je nielegalnie? Po pierwsze zdradzanie danych poufnych już obliguje mnie do zgłoszenia pana do sądu. Po drugie, za skrypty getprzie zapłaciliśmy duze pieniądze, dlatego wymagam szacunku dla ciężkiej pracy. Po trzecie - większosć skryptów piszą nasi programiści. Na resztę ortograficznej palaniny nie mam czasu.
16-06-2011 00:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Killer Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 11,356
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 2544 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 769.99
Post: #47
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
(16-06-2011 00:07)Kiljan napisał(a):  Może dostane warna ale trudno, co ty w ogole pierdolisz? Przeciez to jest po prostu już smieszne, ty nie wiesz co pisac i piszesz kompletne bzdury, jesli chcesz uratowac ten serwis to zamilcz najpierw i przemysl co chcesz dokladnie zrobic

i owszem dostaniesz to na co zasłużyłeś......

..... pięć reputów
100% z tobą się zgadzam.

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
16-06-2011 00:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #48
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
P. Fast-prizers
A nie lepiej żeby poszedł pan najpierw na policje zamiast od razu do sadu? Poza tym jakie ja poufne dane zdradzilem? Co ze mna teraz bedzie? Ahh czuje sie jak w kiepskim filmieBig Grin Duze pieniadze? 500zł to nie jest majatek, a tworzac serwis trzeba miec kilkanascie tysiecy, i jakiej pracy? kupiles skrypt zmieniles grafike, ot co, wielka mi praca Smile
Glosy: xPietrek (+1)
16-06-2011 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fast-prizes.pl Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
(16-06-2011 00:13)Kiljan napisał(a):  P. Fast-prizers
A nie lepiej żeby poszedł pan najpierw na policje zamiast od razu do sadu? Poza tym jakie ja poufne dane zdradzilem? Co ze mna teraz bedzie? Ahh czuje sie jak w kiepskim filmieBig Grin Duze pieniadze? 500zł to nie jest majatek, a tworzac serwis trzeba miec kilkanascie tysiecy, i jakiej pracy? kupiles skrypt zmieniles grafike, ot co, wielka mi praca Smile


Dla wielu ludzi 500 zł to dużo pieniędzy. Jeśli nie ma pan szacunku dla cudzej pracy, to jest pan bez serca. Nie będę się dalej wypowiada bo to ewidenta jazda pod góre, próbujecie zaszczuć nasz serwis. To na tyle. Ale zapewniam, jeśli serwis wypali, będzie was smutno. pozdrawiam wszystkich i zapraszam pod konkurs na nk. Do wygrania koszulka z naszym logiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2011 00:15 przez Fast-prizes.pl.)
16-06-2011 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Killer Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 11,356
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 2544 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 769.99
Post: #50
RE: Fast-prizes.pl - Zdobywaj cenne nagrody
parodia nie serwis, strona jak dla mnie startować nie musi w ogóle, właściciel serwisu nie pomyślał i spalił witrynę przed startem... a ślad w sieci zostanie na dobre...

[Obrazek: zcomsygnablack.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2011 00:19 przez Killer.)
16-06-2011 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ipsos iSay - Zdobywaj nagrody za ankiety internetowe Shimeon 5 387 02-01-2024 09:48
Ostatni post: Hybrid1990
  Cyberprize - nagródy za punkty sajgon 1 486 27-07-2022 21:18
Ostatni post: Hybrid1990
Thumbs Up Kto płaci, daje nagrody za wykonane rozmowy lub SMS-y? aero2 1 964 28-09-2021 15:05
Ostatni post: Hybrid1990
  Honeygain - Zdobywaj pieniądze na udostępnianiu własnego internetu! Hoove 3 1,666 13-08-2021 19:54
Ostatni post: Hybrid1990
Big Grin Ankiety My Survey..wymieniaj punkty na nagrody Damian Pasternak 1 3,536 01-06-2021 17:24
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości