Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty...

Autor Wiadomość
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #31
RE: e-commerce - sprzedaż własnych e-produktów i nie tylko ;)
Sprawdź:
Wprowadzenie nowego produktu powoli stabilizuje dniówki na średnim poziomie 200-300zł. Jeszcze nie wprowadziłem nowych źródeł ruchu.

[Obrazek: tiMe8ov.png]



Jeśli chodzi o ilości sprzedanych produktów to prezentują się następująco:

[Obrazek: Mxu83Kq.png]

Dwie pozycje od dołu to ebooki, któredodałem w ostatnim czasie.

Obecnie, mam prawie skończony kolejny 'produkt', również będzie to ebook który ma taką samą grupę docelową co ten, który miał największą sprzedaż. Tak jak przy poprzednich pozycjach, do niego również będzie proponowany dodatkowy mini-produkt jako cross-selling.

Docelowo wszystkich ebooków będzie 7. Wtedy zajmę się już tylko pozyskiwaniem ruchu Smile

Wraz z kolejnymi produktami i źródłami ruchu średni dzienny dochód będzie rosnąć.

Moim celem na pażdziernik dla tego jednego serwisu jest minimum 10 tys miesięcznie.

Wrzesień zamknął się na 4 tys zł.


[Obrazek: hz8ySVF.png]



Jeśli chodzi o moje pozostałe projekty: niestety przedłużyłem sobie we wrześniu wakacje o dodatkowy wyjazd i teraz wszystko muszę podgonić w październiku. Listopad jest ostatnim dzwonkiem, a od black friday trzeba skupić się już tylko na sprzedaży.

Kilka projektów, do tego mam też biznes stacjonarny który co prawda nie wymaga codziennie mojej obecności ale zawsze jakiś czas pochłania. A czasu niestety nie przybywa.

Zarządzanie czasem jest moim największym problemem, zdaje sobie sprawę, że bardzo dużo go marnuję. Jakoś muszę to usystematyzować w tym miesiącu. Może wprowadzę stałe godziny pracy, jak w kropo Smile
02-10-2023 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Nupek369 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 605
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 88 +

Forum Gold: 3.00
Post: #32
RE: e-commerce - sprzedaż własnych e-produktów i nie tylko ;)
Przeczytałem sobie od początku i jest takie wielkie wow, jak to ktoś wspomniał, czytając wszystko wydaje się takie łatwe Big Grin Będę zaglądał i życzę powodzenia w dalszej pracy Wink

Zgarniaj cashback przez jedną prostą aplikacje
Glosy: kniew (+1)
14-10-2023 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #33
RE: e-commerce - sprzedaż własnych e-produktów i nie tylko ;)
#1
W końcu poważnie zabrałem się za dodawanie kolejnych artykułów na bloga. Wspomagam się trochę AI i idzie całkiem sprawnie. Swoją drogą polecam nowy AI Writer od Senuto. Jako narzędzie które wygeneruje 'szablon' artykułu sprawdza się doskonale.

W ostatnich 30 dniach tak wyglądał ruch:

[Obrazek: S3yVXFW.png]

Cel mam taki aby za miesiąc był co najmniej podwojony. Przy 10-15tys uu/mc będzie można już starać się o jakieś współprace za sensowne pieniądze.

Jak już wcześniej wspominałem wycofuję drobne produkty ze sklepu. Zostanie to co jest w dorpshippingu + kurs online + większe zestawy produktów.



#2
Sprzedaż nowego e-produktu uruchomiłem w piątek. Do teraz sprzedało się 50szt. Wink

Łącznie na tej jednej stronie mam 5 wirtualnych produktów.

[Obrazek: nT5Fd94.png]

Październik na ten moment wygląda tak:

[Obrazek: Kyu3tVI.png]

Wczorajsza dniówka zamknęła się na trochę ponad 1000zł. Jeśli uda się osiągnąć taką średnią w skali miesiąca będzie to już bardzo dobry wynik Smile

Cel 10k będzie bez problemu zrealizowany.

Jeśli chodzi o ceny produktów - zrobiłem możliwość rozszerzenia zamówienia i dodawania kolejnych produktów w niższych cenach. Dzięki temu obecnie średni koszyk wynosi około 55zł. Ruch jak na razie w 100% darmowych, jak starczy mi czasu w tym tyg to może uruchomię jakieś kampanie.
16-10-2023 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #34
RE: e-commerce - sprzedaż własnych e-produktów i nie tylko ;)
Podsumowanie projektów które opisuje w tym wątku dodam na koniec miesiąca, po weekendzie.

Teraz trochę pochłonęły mnie krypto. Ruch na rynku i konkretny trend (nie ważne czy wzrostowy czy spadkowy) jest dobrym argumentem żeby pobawić się w handel i coś zarobić (lub stracić Smile ).

[Obrazek: HPBP9jE.jpg]

[Obrazek: 3X1p3tU.png]

[Obrazek: YLZiShK.png]

Tutaj transakcje z tego tygodnia. Jak na razie bilans +4400 zł. Oczywiście nie jestem specjalistą od tradingu i traktuję to czysto hobbystycznie. Wygenerowany zysk USDT zamieniam w XRP na hold, tak żeby ograniczyć sobie stres i nie obracać zbyt dużym kapitałem Smile
27-10-2023 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #35
RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty...
Dzisiaj za cel obrałem sobie Polymesh (POLYX). Nie wchodzę w szczegóły danego projektu, nie analizuję. Nie mam na to czasu Smile Staram się podążać zgodnie z trendem, zgodnie z tym jak podąża duży kapitał.

[Obrazek: XCNBLUG.png]



W czasie pisania tego posta zamknąłem jeszcze jedną pozycję short. Smile

[Obrazek: fG9yec3.png]

Dzisiejszy wynik zamknąłem na $317 (po przeliczeniu około 1330 zł).

Łączny bilans z kryptowalut w październiku: +6045 zł.
30-10-2023 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #36
RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty...
Czas na szybkie podsumowanie października.

#1 Blog/sklep branża spożywcza


Ilość wejść +15% w stosunku do września. Kurs online, który miał być jednym z głównych produktów tego sklepu wciąż jeszcze w fazie planówWink Odpuściłem już spinanie się z wypuszczeniem tego kursu na tegoroczny świąteczny sezon, czas niestety nie jest z gumy i muszę przeznaczyć go na projekty, które mają większy potencjał $. Oczywiście stronę dalej rozwijam w swoim tempie. Jak już wspominałem w poprzednich wpisach, tymczasowo większość produktów wyłączyłem ze sprzedaży, zostało tylko to co jest w dropshippingu.

[Obrazek: IitwmfP.png]


#2 Sklep e-produkty

Tutaj sprzedaż poszła lepiej niż zakładałem. Ponad 15 tys zł dochodu, czyli zrealizowałem 150% celu, który sobie obrałem na ten miesiąc Smile (10k)

[Obrazek: 7Owqycx.png]

Łącznie strona zarobiła (od połowy maja) prawie 32 tys zł.

[Obrazek: q8Gyy4J.png]

Biorąc pod uwagę, że początkowo był to szybki projekt zrobiony w kilka godzin, to taki wynik naprawdę mnie satysfakcjonuje Smile W planach na listopad mam dodanie jeszcze dwóch kolejnych produktów, bardziej niszowych, skierowanych dla mniejszej grupy odbiorców ale w trochę wyższej cenie.

CEL NA LISTOPAD Z TEGO PROJEKTU? 20 tys zł.



#3 Kryptowaluty

Kilka osób pytało na PW o to jak wybieram moment wejścia w daną pozycję więc dzisiaj zrobiłem screeny. Myślę, że będzie można już coś z nich wywnioskować.

SUSHI long

[Obrazek: dWoLpX8.png]

CYBER short

[Obrazek: aUhKVvd.png]

CYBER long

https://i.imgur.com/5ZBSMCN.png



[Obrazek: ix0LpqT.png]



Łącznie dzisiaj +$57 (~240 zł)

Całkowity bilans w październiku z krypto: +6285 zł

Pomijając day trading, mocno się zastanawiam czy nie spieniężyć na obecnej górce posiadanych BTC, po to aby je taniej odkupić. Jak ktoś ma jakieś przemyślenia co do tego to chętnie wysłucham.
01-11-2023 02:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,438
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #37
RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty...
Co to za wskaźnik pod wykresem?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
01-11-2023 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #38
RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty...
(01-11-2023 10:16)itmaster napisał(a):  Co to za wskaźnik pod wykresem?


itmaster stochastic rsi
01-11-2023 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,438
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #39
RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty...
Kierujesz się tylko nim czy jeszcze jakimś innym?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2023 11:01 przez itmaster.)
01-11-2023 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #40
RE: E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty...
itmaster głównie price action, wsparcia, opory. Wszystkie wskaźniki tworzą się na podstawie ceny a nie na odwrót więc traktuje je tylko jako dodatek, potwierdzenie wejścia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-11-2023 11:55 przez kniew.)
01-11-2023 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kodowanie, sprzedaż, akcje na 2023 Madara Uchiha 310 68,629 01-10-2023 14:15
Ostatni post: Madara Uchiha
  Sorare - Football Fantasy, Kryptowaluty, Próba Zarobienia bartulo91 17 5,169 18-03-2022 06:12
Ostatni post: bartulo91
  Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] Faffik 10 5,036 25-02-2021 10:52
Ostatni post: Faffik
Big Grin kryptowaluty msf 4 3,363 11-12-2020 01:03
Ostatni post: wojteks102
  Milion w 365dni - Import z Chin - Sprzedaż na Allegro wob 51 20,051 12-11-2020 16:29
Ostatni post: wob

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości