Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bankrollmob kasa na skrill

Autor Wiadomość
ggusiaja Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,171
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 546 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #21
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Sprawdź:
(16-03-2023 06:51)tomex111 napisał(a):  
(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
nie dostaję, za poleconych dostaję się tylko za rejestrację

(16-03-2023 00:19)Kołątaj napisał(a):  
(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
Bo tylko on wygrywa ? Co ma napisać innego? ? Po tygodniu odpuściłem bo szkoda czasu.

Jak tylko ja wygrywam... skoro byłeś tydzień na stronie to przecież widzisz pod kalendarzem nick kto co wygrał każdego dnia, a i masz forum z tematami o wygranych. Do tego możesz kliknąć na nick każdej osoby i zobaczyć kiedy się zarejestrował , z jakiego jest kraju, jakie bonusy brał bez depozytu, jakie miał wygrane, jakie tematy założył na forum, w jakich pisał itd damian0x uzbierał na wypłatę w parę dni i już zlecił. Dogadałem się z nim tam na ich forum i okazało się , że jest moim poleconym. Spójrz pod sejfem złamał kod do sejfu 2 razy w 5 dni i wygrał 20$ i 30 $ do tego też kliknij jego nick to zobaczysz , że też ładnie wygrał z kalendarza. A i wejdź na forum w temat kalendarz 2023 , który ja tam założyłem. Np jest też Ggusia z tego forum , która klika codziennie i wygrywa nagrody , ale punktów jak na razie nie może wygrać... Za to piszę na forum , żeby zdobywać punkty. A z czasem pewnie punkty z kalendarza też wygra.

Potwierdzam, jestem zarejestrowana, zapisałam się z polecenia tomex111. Codziennie otwieram te drzwi i pudełka. 3 razy otrzymałam 100 biletów na niedzielną loterie i dwa razy 50 prób do odgadnięcia szyfru w sejfie. Nie wygrywam wiele, ale nic mnie to nie kosztuje. Poza tym piszę posty na forum, za które dostaje się punkty. Pomału do celu. Jedni wygrywają od razu inni nigdy, tak to jest w grach losowychSmile Moim zdaniem największy plus jest taki, że ta strona jest wypłacalna, co widać na zrzutach w tym wątku. Lepsze to niż klikanie na stronach, które obiecują złote góry, a są zwykłymi oszustwami.

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2023 07:47 przez ggusiaja.)
16-03-2023 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #22
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Dokładnie dobrze napisałaś. Z tym nigdy trochę przesadziłaś Wink jeśli ktoś korzysta ze strony cały czas to zawsze coś wygra prędzej czy później. Jedni wygrywają więcej, a inni mniej to kwestia szczęścia, ale w dłuższej perspektywie powinno wyjść każdemu na to samo. No i podstawowa sprawa, żeby coś zarobić to trzeba korzystać z serwisu. Czasu na to wiele się nie poświęca, ani nie ma żadnych wirusów itp syfu. Kliknąć 5 razy dziennie tym bardziej bez timera to nie jest trudne czy napisać 5 postów dziennie. ggusiaja Widzę na tamtym forum , że wygrałaś dziś 50 strzałów do sejfu. Spróbuj od razu może Ci się uda. Fajna pula jest 35 $. Albo jak chcesz to zbieraj próby do sejfu i spróbuj jak będziesz miała większą ilość, tylko , że jeśli będziesz je trzymać to nie będziesz dostawała codziennej darmowej próby. I nie słuchaj tego dule-vu z tamtego forum bo on nienawidzi zgadywać tych kodów i chomikuje na koncie już grubo ponad 5000 prób do sejfu i mówi, że nigdy ich nie użyje... A mógłby przecież wygrać z tego sporo dolarów bo statystycznie z tego co ona ma to włamał by się do sejfu ponad 5 razy , a przy odrobienie szczęścia pewnie więcej razy...



Dziś miałem z kalendarza 100 mob draw tickets . Też ostatnio narzekałem, że mało wygrywam z kalendarza, a teraz popatrzyłem to już miałem 5 nagród w marcu , a do końca miesiąca jeszcze sporo czasu. Napisałem na ich forum pomysł , żeby w niedzielnej loterii zamiast jednego/dwóch zwycięzców po 50 $ było 5-10 zwycięzców po 10 $ co tydzień. Mniejsze wygrane, ale , żeby więcej osób częściej wygrywało. Zobaczymy co na to ludzie na forum no i co na to administratorzy....Widzę, że ggusiaja w końcu też wygrała 200 mob points i , że też ma tak samo jak ja w marcu 5 nagród ( czyli tak jak mówiłem nagrody rozkładają się w dłuższym okresie mniej, więcej tak samo), a i widzę , że ktoś z Polski najprawdopodobniej mój polecony bo rejestracja z marca (pewnie z tego forum) wygrał z kalendarza przedwczoraj 1000 mob points czyli 10 $, a damian0x już zlecił wypłatę. Dziwi mnie to , że jak ktoś wygra to nikt nie napiszę, a jak ktoś nic nie wygra przez parę dni co jest normalne u każdego to od razu lament...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2023 06:41 przez tomex111.)
16-03-2023 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Nie udało mi się namówić ich, żeby było więcej mniejszych nagród po 10 $ zamiast 50 $ w coniedzielnej loterii. Administracja mówi, że tak jest lepiej bo jak ktoś wygra to ma od razu 5000 mob points do wypłaty, a i wśród użytkowników zdania są podzielone. Szkoda bo było by znacznie lepiej, ale nic się nie poradzi.

Dostałem kolejną wypłatę. Zlecałem w niedzielę , a otrzymałem w piątek rano jak zwykle.


[Obrazek: Bankrollmob-6.png]
26-03-2023 07:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Witam. Dawno nie pisałem, a od ostatniego wpisu dostałem trzy wypłaty na skrill po 50 USD. Screeny wypłat wstawię później ponieważ nie ma mnie w domu, a tu mam słaby internet. Teraz tak sprawdźcie na bankrollmob zakładkę Account i mobmail bo powinniście dostać mejla Earn 500 Mob points - Rewiev Bankrollmob. I teraz tak w tym mejlu klikamy CLICK HERE oczekujemy 30 sekund po czym klikamy zielony przycisk za co dostajemy za automatu 50 Mob Points na konto. Dalej przenosi nas na stronę z recenzjami Trustpilot. Zakładamy konto a Trustpilot. I wyszukujemy tematu o bankrollmob i piszemy recenzje po polsku na temat bankrollmob, że dobra stronka itp itd jakieś głupoty... Po czym jak dodadzą ta recenzje po paru godzinach na Trustpilot piszemy mejla z naszej poczty na [email protected] podajemy username czyli login z bankrollmob podajemy imię z Trustpilot oraz linka do naszej recenzji i piszemy please add in my account 450 Mobpoints. Thanks. I powinni dodać wam do konta bankrollmob 450 Mob points.
04-08-2023 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #25
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Wstawiam zaległe screeny wypłat 3 x po 50 usd. W grudniu będzie najlepszy okres na bankrollmob bo będzie kalendarz świąteczny i dodatkowych kilkadziesiąt tysięcy usd na nagrody z tym , że część nagród pewnie trzeba będzie wymieniać , ale to wam napiszę później jak już będzie wiadomo co i jak bo do grudnia jeszcze trochę czasu zostało.


[Obrazek: Bankrollmob-7.png]



[Obrazek: Bankrollmob-8.png]




[Obrazek: Bankrollmob-9.png]

a tutaj ostatnie wygrane z kalendarza


[Obrazek: bankrollmob-screen-1.png]



[Obrazek: bankrollmob-screen-2.png]
17-10-2023 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blitzer0 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 54
Dołączył: May 2012
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #26
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Witam, czy serwis jeszcze wypłaca?

blitzer0, dumny członek http://zarabiam.com od May 2012.
21-10-2023 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Tak wypłaca cały czas od lat wielu lat. A co masz uzbierane na wypłatę? Ja właśnie zbieram na kolejną wypłatę i już mam ponad 50 $, ale zbieram teraz do 100 $ , żeby 100$ wypłacić za jednym zamachem. Jeśli masz uzbierane 5000 mob points czyli 50 $ i nie wiesz jak wypłacić to napisz to Ci podpowiem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2023 18:06 przez tomex111.)
22-10-2023 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Będę zlecał na dniach 100 $ bo mam aktualnie 9420 mob points to dam znać i wstawię screena jak kasa dojdzie na skrill, a co do kalendarza na grudzień na razie nie ma żadnego info ale pewnie jak co roku dodatkowo na nagrody będzie 10 000 -30 000 usd . Napiszę wam jak już będzie wiadomo bo tam będą pewnie nagrody do kasyn, pokera itp które nie są dla nas czyli Polski i trzeba będzie je wymieniać to napisze wam jak to zrobić, także nie będzie to przepadać . Kto ma nick na bankrollmob Damian1Grubawy bo widziałem , że zlecał ostatnio 50 $ bo wygrał w coniedzielnej loterii 5000 mob points i pisał tam na forum. Doszła Ci kasa na skrill ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2023 11:07 przez tomex111.)
03-11-2023 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #29
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Pierwsza sprawa zleciłem wypłatę 7.11 100 usd i czekałem 10 dni , właśnie nie dawno kasa dotarła na skrill, tylko szkoda, że akurat kurs dolara poleciał na łeb na szyję no , ale co zrobić...



[Obrazek: Bankrollmob-zlecenie-1.png]



[Obrazek: Bankrollmob-otrzymanie-1.png]



[Obrazek: Bankrollmob-10.png]

Druga sprawa też dobra wiadomość to potwierdzone info od admina , że będzie kalendarza świąteczny Bożo Narodzeniowy w grudniu jak co roku. Co do szczegółów jeśli chodzi o kwotę dodatkowych nagród i jakie nagrody na razie nie ma informacji. Szczegóły pojawią się na dniach w newsie u nich na stronie i na ich forum to wstawię tu screena. Najprawdopodobniej będzie tak to wyglądało , że poza standardowymi nagrodami z kalendarza czyli mob points , mob draw tickets, mob shots będą nagrody do kasyn, pokera , zakłady bukmacherskie i teraz jeśli trafimy taką nagrodę np 5 $ do jakiegoś kasyna to w tym okienku , które nam wyskoczy z informacją o wygranej na dole będzie pytanie czy chcesz wymienić nagrodę na losy do loterii i wtedy klikamy to, żeby wymienić i mamy losy zamiast tej nagrody o czym też powinniśmy zostać poinformowani w emialu na stronie bankrollmob. Będą pewnie dwie loterie z dodatkowymi nagrodami . Pierwsza za frekwencje i ilość klikniętych okienek z kalendarza świątecznego , a druga z wymiany tych nagród dodatkowych na losy. W zeszłym roku miałem chyba 17 nagród z tego co pamiętam w kalendarzu świątecznym i czasami trafiały mi się po dwie dziennie, a na koniec wygrałem w jednej z loterii kartę podarunkową do amazona o wartości 50 usd , którą admin wymienił mi na 5000 mob points po czym 50 $ wypłaciłem na skrill.

Trzecia sprawa jeśli się weryfikujecie to jak wysyłacie skan dowodu to weryfikujcie też numer telefonu , żeby mieć pełną weryfikację to samo odwrotnie jeśli weryfikujecie numer telefonu to wysyłacie też skan dowodu. Pełna weryfikacja to potwierdzenie emiala , wysłanie skanu dowodu i potwierdzenie numeru telefonu. Robimy to , tylko raz na początku i później już przez wiele lat nic nie będą od was chcieli i będziecie mogli w pełni korzystać z portalu.
17-11-2023 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,327
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #30
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Mógłby ktoś (autor tematu lub ktoś kto uczestniczy) wyjaśnić w na chłopski rozum jak działa zdobywanie punktów przez forum? Napisałem 2 posty, dość merytoryczne i nie naciągane, bo wybrałem takie do których naprawdę chciałem się odnieść. A punktów dalej nie mam za nie.
24-11-2023 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości