Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bankrollmob kasa na skrill

Autor Wiadomość
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Sprawdź:
Wszystkiego po trochu. Codziennie otwieram wszystkie 5 drzwi z kalendarza do tego codziennie piszę 5 postów płatnych na forum, poleceni też. Dziś ktoś z Polski złamał szyfr do sejfu i się włamał zgarniając 20 $. Ktoś kto zarejestrował się w lutym, także być może mój polecony... Ciekawy jestem czy w kwietniu będzie kalendarz świąteczny na Wielkanoc ze zwiększoną ilością nagród i ze zwiększonymi nagrodami... Pytałem na forum to nie uzyskałem odpowiedzi i nie wiadomo jak będzie w kwietniu bo w grudniu na święta Bożego Narodzenia to zawsze jest kalendarz świąteczny ze zwiększoną ilością nagród i z wyższymi nagrodami , gdzie dodatkowo jest do wygrania od 10 000 do 30 000 $ w zależności od roku i jak uda im się pozyskać sponsorów. A do tego w grudniu zawsze są dwie loterie jedna za codzienne otwieranie drzwi z kalendarza , a druga za wymianę nagród do kasyn i pokera dla krajów w których nie można w nie grać czyli dla nas. W tym roku w tej pierwszej wygrałem 50 $ kartę podarunkową do amazona , gdzie admin sam z siebie wymienił mi to na 5000 mob points czyli 50 $ , które wypłaciłem na skrill. A i udało mi się też złamać kod do sejfu i włamać się do niego za co zgarnąłem 40 $ i co najlepsze to zrobiłem to jedną codzienną próbą Smile Aktualnie mam 4990 mob points , także jeszcze 10 centów i zlecam kolejną wypłatę.
07-03-2023 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Forsawsieci.pl Offline
Banned
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2023
Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Mam tam konto zanim jeszcze zdelegalizowali w Polsce pokera i pamiętam, że od zawsze był problem z zarejestrowaniem się w jakimś roomie, podobnie jak wszystkie freerolle były albo niedostępne albo jakiś inny problem występował. Ogólnie mam złe wspomnienia, ale to tylko moja opinia i nie chce psuć wątku ani szkalować portalu.
07-03-2023 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Ja mam konto od 2008 roku i nigdy nie było żadnych problemów z bonusami kiedy poker był u nas legalny. Sam skorzystałem z trzech z nich jak i moje polecone osoby i nie było żadnych problemów o ile ktoś rejestrował się z ich linku według instrukcji co dla nie których było problemem ze względu na język angielski szczególnie w tamtych czasach i o ile ktoś miał zweryfikowane konto, a i o ile brał bonus dla swojego kraju bo czasami były ograniczenia krajowe . Są tam osoby co mają na swoim koncie i po 10 bonusów bez depozytu branych od nich na pokera kiedy był złote czasy hazardu online i te bonus bez depozytu często wynosiły po 50-100$.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2023 13:54 przez tomex111.)
07-03-2023 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Bankrollmob kasa na skrill
I dostałem kolejną wypłatę na skrill 50 $. Zleciłem w środę 8 marca w piątek rano 10 marca już miałem pieniądze na skrill, także bardzo szybko. Poprzednim razem czekałem 13 dni. Co do wypłat w regulaminie mają, że czeka się od 4 do 8 dni roboczych , ale w praktyce wygląda to tak , że można dostać tego samego dnia do maks trzech tygodni. Trzy tygodnie to czeka się w okresie wakacyjnym jak mają urlop, a i w okresie świąteczno- noworocznym kiedy też mają wolne , a i dużo dzieję się na stronie i mają dużo zaległej pracy. Najczęściej wypłaty realizowane są w piątki, chociaż czasami zdarza się , że też w inne dni. Jak robią wypłatę to wszyscy , którzy mają zleconą dostają tego samego dnia. Co do kalendarza po kilku dniach bez nagrody miałem dwie dzień po dniu 100 mob draw tickets i 200 mob points. Zbieram na kolejną wypłatkę Smile




[Obrazek: Bankrollmob-5.png]
12-03-2023 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miczek Online
Aktywny
*

Liczba postów: 197
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 9 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Nie wiem jak Ty to robisz, ale mi jeszcze ani razu nie dało mob pointsów

Miczek, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2011.
13-03-2023 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Kwestia szczęścia. Jakiś gość co się zarejestrował pod koniec lutego najprawdopodobniej mój polecony. Wygrał już 6 nagród z kalendarza 3x 200 mob points 1x 500 mob points, 100 mob draw tickets i 50 mob shots, a żeby tego było mało to złamał kod do sejfu już dwa razy za 20 $ i 30 $. Sprawdź sobie u nich na stronie nick damian0x. Widzę też napisał na forum u nich. Muszę się go zapytać jak złamał te kody do sejfu....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2023 07:01 przez tomex111.)
14-03-2023 07:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Bankrollmob kasa na skrill
Przed chwilą w ostatnim okienku z kalendarza 200 mob points wpadło Smile


[Obrazek: Bankrollmob-calendar.png]
15-03-2023 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
saha2000 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Bankrollmob kasa na skrill
@tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
16-03-2023 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kołątaj Offline
Banned
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Feb 2022
Forum Gold: 5.00
Post: #19
RE: Bankrollmob kasa na skrill
(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
Bo tylko on wygrywa ? Co ma napisać innego? ? Po tygodniu odpuściłem bo szkoda czasu.
16-03-2023 00:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomex111 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Bankrollmob kasa na skrill
(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
nie dostaję, za poleconych dostaję się tylko za rejestrację

(16-03-2023 00:19)Kołątaj napisał(a):  
(16-03-2023 00:04)saha2000 napisał(a):  @tomex111 jak twoi poleceni wygrywają jakieś nagrody to ty coś dostajesz za to?
Bo tylko on wygrywa ? Co ma napisać innego? ? Po tygodniu odpuściłem bo szkoda czasu.

Jak tylko ja wygrywam... skoro byłeś tydzień na stronie to przecież widzisz pod kalendarzem nick kto co wygrał każdego dnia, a i masz forum z tematami o wygranych. Do tego możesz kliknąć na nick każdej osoby i zobaczyć kiedy się zarejestrował , z jakiego jest kraju, jakie bonusy brał bez depozytu, jakie miał wygrane, jakie tematy założył na forum, w jakich pisał itd damian0x uzbierał na wypłatę w parę dni i już zlecił. Dogadałem się z nim tam na ich forum i okazało się , że jest moim poleconym. Spójrz pod sejfem złamał kod do sejfu 2 razy w 5 dni i wygrał 20$ i 30 $ do tego też kliknij jego nick to zobaczysz , że też ładnie wygrał z kalendarza. A i wejdź na forum w temat kalendarz 2023 , który ja tam założyłem. Np jest też Ggusia z tego forum , która klika codziennie i wygrywa nagrody , ale punktów jak na razie nie może wygrać... Za to piszę na forum , żeby zdobywać punkty. A z czasem pewnie punkty z kalendarza też wygra.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2023 07:14 przez tomex111.)
Glosy: ggusiaja (+1)
16-03-2023 06:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości