Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt

Autor Wiadomość
Limidos29 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: Dec 2020
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
Sprawdź:
? 7 EURO?

APLIKACJA JAK VERSE

1. Pobieramy aplikację z linku

Ref: https://m.joompay.com/invite/6379GXNA

Czysty: https://m.joompay.com

2. Rejestrujemy sie, telefon dane osobowe itp.

3. Po rejestracji klikamy ostatnią opcje taki ludek, biedzndu add referal code i wpisujemy


6379GXNA

4. Wracamy na główną stronę klikamy prawy górny róg i robimy weryfikację, dowód i selfie (trwa minutę)

5. Po weryfikacji dodajemy 5 euro

6. Po dodaniu 5 euro bierzemy środkową opcje na pasku niżej i wpisujemy 5 euro po czym klikamy pay i wpisujemy
&limidos951

7. 5 euro wraca na konto i powtarzamy czynność z podpunktu 6 jeszcze z tymi dwoma nickami

Podaje je ba PW bo to nick i znajomych

Trzeba zrobić 3 płatności. Odsyłam kasę od razu w razie czego. I tak trzeba wyslac 3 razy do mnie a ja 3 razy odsyłam. Jestem online prawie caly dzien dzis wiec piszcie smialo w razie czego. Po tym dostaniesz 7 euro.

Pozdrawiam.

Z racji że trzeba wyslac te 5 euro do różnych 3 osób. Proszę o 2 osoby które by przyjmowały i odsyłaly kasę. Pisać Nicki w temacie. Dodam do tematu.

Limidos29, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2020.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2021 12:07 przez Limidos29.)
20-02-2021 10:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kamciono5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 171
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #2
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
"7. 5 euro wraca na konto i powtarzamy czynność z podpunktu 6 jeszcze z tymi dwoma nickami" - Podałeś jeden i ten sam nick
"Trzeba zrobić 3 płatności. Odsyłam kasę od razu w razie czego. I tak trzeba wyslac 3 razy do mnie a ja 3 razy odsyłam. " - na czacie napisali, że wymagana jest jedna transakcja.

Bezmyślnie skopiowałeś czyjś tekst z fb (nawet literówki te same) i nic sam nie sprawdziłeś.
Odradzam skorzystanie z linku polecającego autora tematu.
20-02-2021 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Limidos29 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: Dec 2020
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
Zgadza się. Juz wiem że płatność musi być do 3 różnych osób. Temu oferuje innym 3 różnych użytkowników którzy odsylaja kasę. 1 osoba już tu zrobiła i czeka na bonus. Pozdrawiam.

Limidos29, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2020.
20-02-2021 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamciono5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 171
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #4
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
"Zgadza się." - nie rozumiem z czym się zgadasz
"Juz wiem że płatność musi być do 3 różnych osób." - Potwierdzenie, że do jednej:
[Obrazek: conv.jpg]
"Temu oferuje innym 3 różnych użytkowników którzy odsylaja kasę." - nie rozumiem o co ci tutaj chodziło.
20-02-2021 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nokha Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 427
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 173 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 95.00
Post: #5
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
Wykonywałem dzisiaj tą ofertę z tematu i żeby bonus wpadł trzeba było wysłać 5 euro do 3 różnych użytkowników

[Obrazek: test.png]
20-02-2021 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamciono5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 171
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #6
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
Jeśli faktycznie to trochę dziwne, że na czacie piszą głupoty...
20-02-2021 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Limidos29 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: Dec 2020
Reputacja: 14 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
Ja też wysłałem do 3 różnych osób i bonus dostałem. Więc jak ktoś chętny to zapraszam. Oferuje takie 3 osoby każdemu.

Limidos29, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2020.
20-02-2021 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vky Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 768
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 583 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
troche zbyt długi proces, aby nałapać refów. to zupełnie jak cytuje " zrób trzy razy siku, abym dostał kupe, przyczym sie wysikał, abym dostał prowizje przy tych sikach" ... tak to widzę.

TIPUJ W LEWO I ZBIERAJ CRYPTO: ETH, AMPL.

https://www.publish0x.com/?a=pmbkRDZJaz
20-02-2021 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aron-baron Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 917
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 150 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #9
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
Kiedy można wypłacić to 7€?
20-02-2021 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kamciono5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 171
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #10
RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt
faktycznie jest 3 poleconych. Dziwna sprawa. Jak ich zapytałem znowu na czacie jak to w końcu jest czy potrzebny 1 tak jak pisali na czacie czy 3 to przestali odpisywać Tongue, ale koniec końców wygląda na to, żę apka wypłacalna. Jak komuś brakuje jednej osoby do zgarnięcia bonusu może pisać do mnie na pw to mu odeślę.
20-02-2021 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Provema - 10zl za założenie konta Limidos29 19 8,139 13-01-2024 02:51
Ostatni post: Lotek21231
Video Monese - £5 (~25 zł) za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) michael55910 89 45,096 15-12-2021 00:15
Ostatni post: Mauryc_y
  Curve - £5 za założenie konta w aplikacji malpa2 0 2,294 28-05-2021 18:49
Ostatni post: malpa2
  MuchBetter - 5€ za założenie konta Grotis 11 9,402 18-12-2020 23:48
Ostatni post: kenzo540zen
  WorldRemit - 80 zł za założenie konta i przelanie 500 zł michael55910 22 12,558 29-10-2019 22:09
Ostatni post: michael55910

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości