Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt (/Temat-Joompay-7euro-za-zalozenie-konta-i-depozyt-170802)

Strony: 1 2


Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - Limidos29 - 20-02-2021 10:04

? 7 EURO?

❗APLIKACJA JAK VERSE ❗

1. Pobieramy aplikację z linku

Ref: https://m.joompay.com/invite/6379GXNA

Czysty: https://m.joompay.com

2. Rejestrujemy sie, telefon dane osobowe itp.

3. Po rejestracji klikamy ostatnią opcje taki ludek, biedzndu add referal code i wpisujemy


6379GXNA

4. Wracamy na główną stronę klikamy prawy górny róg i robimy weryfikację, dowód i selfie (trwa minutę)

5. Po weryfikacji dodajemy 5 euro

6. Po dodaniu 5 euro bierzemy środkową opcje na pasku niżej i wpisujemy 5 euro po czym klikamy pay i wpisujemy
&limidos951

7. 5 euro wraca na konto i powtarzamy czynność z podpunktu 6 jeszcze z tymi dwoma nickami

Podaje je ba PW bo to nick i znajomych

Trzeba zrobić 3 płatności. Odsyłam kasę od razu w razie czego. I tak trzeba wyslac 3 razy do mnie a ja 3 razy odsyłam. Jestem online prawie caly dzien dzis wiec piszcie smialo w razie czego. Po tym dostaniesz 7 euro.

Pozdrawiam.

Z racji że trzeba wyslac te 5 euro do różnych 3 osób. Proszę o 2 osoby które by przyjmowały i odsyłaly kasę. Pisać Nicki w temacie. Dodam do tematu.


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - kamciono5 - 20-02-2021 11:41

"7. 5 euro wraca na konto i powtarzamy czynność z podpunktu 6 jeszcze z tymi dwoma nickami" - Podałeś jeden i ten sam nick
"Trzeba zrobić 3 płatności. Odsyłam kasę od razu w razie czego. I tak trzeba wyslac 3 razy do mnie a ja 3 razy odsyłam. " - na czacie napisali, że wymagana jest jedna transakcja.

Bezmyślnie skopiowałeś czyjś tekst z fb (nawet literówki te same) i nic sam nie sprawdziłeś.
Odradzam skorzystanie z linku polecającego autora tematu.


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - Limidos29 - 20-02-2021 12:08

Zgadza się. Juz wiem że płatność musi być do 3 różnych osób. Temu oferuje innym 3 różnych użytkowników którzy odsylaja kasę. 1 osoba już tu zrobiła i czeka na bonus. Pozdrawiam.


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - kamciono5 - 20-02-2021 12:40

"Zgadza się." - nie rozumiem z czym się zgadasz
"Juz wiem że płatność musi być do 3 różnych osób." - Potwierdzenie, że do jednej:
[Obrazek: conv.jpg]
"Temu oferuje innym 3 różnych użytkowników którzy odsylaja kasę." - nie rozumiem o co ci tutaj chodziło.


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - Nokha - 20-02-2021 12:48

Wykonywałem dzisiaj tą ofertę z tematu i żeby bonus wpadł trzeba było wysłać 5 euro do 3 różnych użytkowników


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - kamciono5 - 20-02-2021 12:57

Jeśli faktycznie to trochę dziwne, że na czacie piszą głupoty...


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - Limidos29 - 20-02-2021 15:42

Ja też wysłałem do 3 różnych osób i bonus dostałem. Więc jak ktoś chętny to zapraszam. Oferuje takie 3 osoby każdemu.


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - vky - 20-02-2021 16:01

troche zbyt długi proces, aby nałapać refów. to zupełnie jak cytuje " zrób trzy razy siku, abym dostał kupe, przyczym sie wysikał, abym dostał prowizje przy tych sikach" ... tak to widzę.


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - aron-baron - 20-02-2021 16:23

Kiedy można wypłacić to 7€?


RE: Joompay - 7euro za założenie konta i depozyt - kamciono5 - 20-02-2021 17:23

faktycznie jest 3 poleconych. Dziwna sprawa. Jak ich zapytałem znowu na czacie jak to w końcu jest czy potrzebny 1 tak jak pisali na czacie czy 3 to przestali odpisywać Tongue, ale koniec końców wygląda na to, żę apka wypłacalna. Jak komuś brakuje jednej osoby do zgarnięcia bonusu może pisać do mnie na pw to mu odeślę.