Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Milion do 40-stki » Paxful, LocalBitcoins - długa i kręta droga w handlu Bitcoinem

Autor Wiadomość
krauze5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #31
RE: Milion do 40-stki
Sprawdź:
(08-11-2020 22:23)timeto napisał(a):  Mam dosyć nietypowe pytanie, czym zajmujesz się na co dzień?

Jeżeli nie chcesz się podzielić, oczywiście będzie to zrozumiałe Smile Po prostu musi to być coś "grubego", skoro nie rzuciłeś pracy na etacie i w 100% poświęciłeś się zarabianiu w internecie. Widzę ogrom wiedzy i składne wypowiadanie się - dlatego pytam.

Śledzę, trzymam kciuki i pozdrawiam Smile

Aż tak grube to nie jest, od paru miesięcy jestem backupem biurowym w jednym z największych centrów dystrybucji w NL. Zajmuje się obecnie planingiem około 900 osób oraz dodatkowo jestem odpowiedzialny za ich transport do pracy (jego organizacja + problemy z tego wynikające). Po prostu stwierdzam, że warto rozwijać się na kilku płaszczyznach. Jeśli nie uda się w internecie, to mam koło ratunkowe jakim jest stała praca. Nie warto ograniczać się do jednej gałęzi, nie jestem aż takim wymiataczem, żeby móc sobie na to na obecna chwilę pozwolić Wink

P.S Dziękuję za miłe słowa Smile jedną z moich pasji jest poznawanie nowych rzeczy i rozbudowywanie swojej wiedzy - dlatego uczę się próbuje, chce coś w życiu osiągnąć, a wiem, że siedząc z założonymi rękami nic z tego nie będzie. Nikt mi niczego nie da, a jak już, to będzie chciał zabrać. Wykorzystuje swoją szansę i możliwości!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2020 22:11 przez krauze5.)
Glosy: timeto (+1), radek0389 (+1)
10-11-2020 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
timeto Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 125
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 10.00
Post: #32
RE: Milion do 40-stki
Dzięki za odpowiedź!

Czyli trochę na głowie masz Wink Tak jak wyżej wspomniałeś, dywersyfikacja jest bardzo ważna, powodzenia!
11-11-2020 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Muffy Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2020
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #33
RE: Milion do 40-stki
(06-11-2020 11:06)ShuQi napisał(a):  Cześć! Smile

Kilka słów:

Rejestracja przebiegła z refflinku, od tej pory(minęło kilka dobrych dni) krauze się już nie odzywa... Wink

Wpłaciłem kilka stów na payfulla w btc aby rozpocząć handel, przez te kilka dni NIE PRZEPROWADZIŁEM ŻADNEJ TRANSAKCJI W 100%. (może robię coś źle, ale skąd mam wiedzieć?)


W 95% przypadkach sytuacja wygląda następująco(sprzedaj btc):

Oferta wystawiona w NGN(Nigeria) lub USD(finalnie też okazuje się że Nigeryjczyk, ale tylko po to aby Cię skusić)
Środki zablokowane na x czasu (maksymalna blokada środków to półtorej godziny jaką miałem, ze względu na transakcje)
Nigeryjczyk nie odpowiada(środki wracają na konto paxfull)
Nigeryjczyk anuluje transakcje.

Zapewne sprzedający znalazł lukę/niszę/sposób jak sprzedawać aby tutaj zarabiać, jednak dla osoby, która jej nie zna, a chce handlować "normalnie" jest to bardzo trudne lub praktycznie niemożliwe.


Przykład transakcji z dzisiaj, z momentu kiedy piszę tego posta:

- Kupujący jest ONLINE
- Posiada 96 pozytywnych opinii(Wyłącznie takich)

Oferta wystawiona przez kupującego w USD(chce kupić BTC płacąc USD), przelew międzynarodowy
[Obrazek: ngn.png]

Jak widać w prawym górnym rogu, flaga... Nie zgadniecie jaka... Oczywiście NIGERIA! Smile

Środki w transakcji zablokowane na pół godziny tym razem.

Każda jak do tej pory zakończona tak samo:

[Obrazek: ngn2.png]

Środki zwrócone na moje konto paxfull.
Zmarnowany wyłącznie mój czas.



Podsumowanie:

Brak transakcji zakończonych sukcesem, nie oznacza że w serwisie nie da się odnieść sukcesu i zarabiać, z pewnością jest to możliwe Wink Jednak jak sami widzicie, pieniądze same nie wpadają nam w ręce, a przynajmniej nie od początku pomimo inwestycji środków.

A czemu ma się odzywać? Ja przeglądając wątki na forum o Tobie + pewną grupę też bym się przestał odzywać. Nie pomijając, że zżynasz oferty z Paxful od prowadzącego ten temat Smile)

Z takim podejściem daleko nie ujdziesz. Skup się na jednej rzeczy, a nie próbujesz 30 nisz na raz.

Co do prowadzącego temat użytkownika @krauze5. Życzę Ci wytrwałości, i cierpliwości bo wiem ze nie jest to prosty biznes !

I czekam na kolejne aktualizacje
11-11-2020 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #34
RE: Milion do 40-stki
(11-11-2020 10:49)timeto napisał(a):  Dzięki za odpowiedź!

Czyli trochę na głowie masz Wink Tak jak wyżej wspomniałeś, dywersyfikacja jest bardzo ważna, powodzenia!

Nie narzekam na brak zajęć, lubię mieć dużo na głowie Wink

(11-11-2020 14:19)Muffy napisał(a):  
(06-11-2020 11:06)ShuQi napisał(a):  Cześć! Smile

Kilka słów:

Rejestracja przebiegła z refflinku, od tej pory(minęło kilka dobrych dni) krauze się już nie odzywa... Wink

Wpłaciłem kilka stów na payfulla w btc aby rozpocząć handel, przez te kilka dni NIE PRZEPROWADZIŁEM ŻADNEJ TRANSAKCJI W 100%. (może robię coś źle, ale skąd mam wiedzieć?)


W 95% przypadkach sytuacja wygląda następująco(sprzedaj btc):

Oferta wystawiona w NGN(Nigeria) lub USD(finalnie też okazuje się że Nigeryjczyk, ale tylko po to aby Cię skusić)
Środki zablokowane na x czasu (maksymalna blokada środków to półtorej godziny jaką miałem, ze względu na transakcje)
Nigeryjczyk nie odpowiada(środki wracają na konto paxfull)
Nigeryjczyk anuluje transakcje.

Zapewne sprzedający znalazł lukę/niszę/sposób jak sprzedawać aby tutaj zarabiać, jednak dla osoby, która jej nie zna, a chce handlować "normalnie" jest to bardzo trudne lub praktycznie niemożliwe.


Przykład transakcji z dzisiaj, z momentu kiedy piszę tego posta:

- Kupujący jest ONLINE
- Posiada 96 pozytywnych opinii(Wyłącznie takich)

Oferta wystawiona przez kupującego w USD(chce kupić BTC płacąc USD), przelew międzynarodowy
[Obrazek: ngn.png]

Jak widać w prawym górnym rogu, flaga... Nie zgadniecie jaka... Oczywiście NIGERIA! Smile

Środki w transakcji zablokowane na pół godziny tym razem.

Każda jak do tej pory zakończona tak samo:

[Obrazek: ngn2.png]

Środki zwrócone na moje konto paxfull.
Zmarnowany wyłącznie mój czas.



Podsumowanie:

Brak transakcji zakończonych sukcesem, nie oznacza że w serwisie nie da się odnieść sukcesu i zarabiać, z pewnością jest to możliwe Wink Jednak jak sami widzicie, pieniądze same nie wpadają nam w ręce, a przynajmniej nie od początku pomimo inwestycji środków.

A czemu ma się odzywać? Ja przeglądając wątki na forum o Tobie + pewną grupę też bym się przestał odzywać. Nie pomijając, że zżynasz oferty z Paxful od prowadzącego ten temat Smile)

Z takim podejściem daleko nie ujdziesz. Skup się na jednej rzeczy, a nie próbujesz 30 nisz na raz.

Co do prowadzącego temat użytkownika @krauze5. Życzę Ci wytrwałości, i cierpliwości bo wiem ze nie jest to prosty biznes !

I czekam na kolejne aktualizacje

Właśnie coś mi się obiło o uszy, że ten użytkownik nie słynie ze zbyt dobrej opinii, nie ładnie, nie ładnie.

Wytrwały jestem, jak już załapałem o co w tym chodzi, to będę to rozwijał Wink
11-11-2020 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #35
RE: Milion do 40-stki
Przyszedł czas na kolejny post, po zastanowieniu się dodam w nim również transakcje o których pisałem w poprzednim poście jako prezent dla narzeczonej. De facto jest to mój zysk więc dlaczego o nim nie wspomnieć Wink

Ze złych nowin - jedno z moich kont na pewnym procesorze zostało zablokowane, na szczęście wszystkie środki na nim zostaną mi wypłacone Smile Procesor ten nie podchodzi na szczęście do sprawy tak jak Revolut, który przy blokadzie konta odsyła wasze wszystkie środki do nadawców (tfu)!!!. Plus jest taki, że przez to dowiedziałem się jakie praktyki stosuje procesor do weryfikacji oraz na co zwraca uwagę, co czyni mnie mądrzejszym przy moim kolejnych kontach.

Jestem w trakcie otwierania kolejnych kont procesorowych, żeby jeszcze bardziej zdywersyfikować środki do mnie przychodzące.

Ponadto zwyżkująca cena Bitcoina pozwala mi na jeszcze większy zarobek (zwracając uwagę, że z każdej transakcji dokupuje większą ilość BTC niż sprzedałem). Pozwoliłem sobie wymienić BTC na równowartość około 5000€ za które mam zamiar dokupić króla kryptowalut przy ewentualnej korekcie, jeśli ona nie nastąpi w przeciągu miesiąca - zainwestuje je gdzie indziej, żeby nie kupować mniejszej ilości bitka niż sprzedałem (co byłoby nielogiczne).


Paxful & LocalBitcoins


Paxful jak to Paxful - nie wymaga komentarza. Martwi mnie natomiast kwestia LocalBitcoins gdzie ostatnio bardzo często pojawia się błąd serwera i nie idzie sfinalizować transakcji. Przez to zmniejszyłem drastycznie ilość środków dostępnych do handlu na tej platformie, żeby w razie problemów nie stracić zbyt wiele.


[Obrazek: OD-ostatniego-postu-830-90.jpg]

Ostatni okres (wliczając w to prezent dla ukochanej) wyklarował się w kwocie 830,90€ czystego zarobku, po odliczeniu wszelkich prowizji. Po dodaniu pozostałej kwoty zarobionej od początku miesiąca daje to wynik na poziomie 1278,97€. Z moich innych inwestycji dodatkowo zarobiłem ~700€ czyli łącznie do tej pory ~1978,97€).



Transakcje/Obroty


Ilość sprzedanych BTC już nie wzrasta tak szybko jak wcześniej - jest to jak wiadomo podyktowane rosnącą ceną bitka, a co za tym idzie mniejszej jego ilości sprzedanej na transakcje. Inaczej wygląda miesięczny obrót w dolarach jak i całkowity na Paxful. Skupiłem się bardziej na efektywności niż na ilości. LocalBitcoins dorzucił swoje parę groszy do puli, jednak nie jest to jakiś gigantyczny wolumen.


[Obrazek: Obroty-na-forum.jpg]

Całkowity obrót na platformie Paxful od momentu rozpoczęcia mojej przygody z tym serwisem wynosi 113.348,91€, dodatkowo obrót na LocalBitcoins wynosi 14.925,10€ co łącznie daje kwotę 128.274,01€! Przekłada się to na sprzedane ~12,10₿ tylko na Paxful (LB nie doliczam, bo ich statystyki są tragiczne w obsłudze). Obrót na ten miesiąc w Paxful wynosi 11.153,61$ (9425,49€) dodatkowo LocalBitcoins 2.333,57€ co w przeliczeniu na Euro klaruje się w postaci 11.759,06€ obrotu w listopadzie.
13-11-2020 23:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #36
RE: Milion do 40-stki
Trochę czasu mnie nie było na forum, co oczywiście nie oznacza, że nie handlowałem. Pewien procesor znowu dowalił mi się do tyłka - weryfikacja, na szczęście bez środków. Zamówiłem kolejną partię procesorów żebym mógł dalej handlować (dobrze, że mam od tego człowieka Wink).

Z ważniejszych rzeczy, pojawiła mi się możliwość inwestycji we wschodzącą spółkę w którą wierzę, a spotkanie biznesowe które odbyłem - jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu. Z racji tajemnicy która mnie obowiązuje, nie mogę zdradzić co to jest dokładnie za spółka, jednak mogę podzielić się informacją, że planuje w nią zainwestować 100.000zł. Jestem na etapie organizowania środków poprzez ich wypłacanie z moich różnych inwestycji. Czas pokaże, czy postępuję mądrze, czy przewale 100 koła. Kto jednak nie ryzykuje, szampana nie piję - zdaje sobie sprawę z ryzyka, jakie podejmuję - ale wychodzę z założenia, że jeśli jest szansa to trzeba z niej skorzystać.

Wracając do tematu krypto - świetny czas, ponieważ zwyżkująca cena BTC pozwoliła mi trochę przytulić Smile cieszę się z takiego rozwoju spraw!

Zacząłem się również zastanawiać nad wydaniem poradnika do Paxful, który prezentowałby mój sposób zarabiania, miałby przedstawiać cały proces od A do Z, uwzględniając moją całą wiedzę oraz zdobyte doświadczenie. Na PW dostaje mnóstwo pytań o mentoring, czy pomoc w starcie. Oczywistą oczywistością jest to, że nie byłby on darmowy ze względu na to, że program partnerski Paxful nie jest zbyt rozbudowany i nie pozwala zarobić zbyt wiele. Jednak tortem tym można się podzielić, zwracając uwagę, że nie zawsze handluje oraz często wyłączam oferty.


Paxful & LocalBitcoins


Paxful nadal pozwala zarobić i robi to w sposób miły oraz przyjemny. Trafił mi się niestety jeden fraud, który został uwzględniony w podsumowaniu. LocalBitoins od ostatniego postu nie przyniósł mi żadnych dochodowych transakcji

[Obrazek: 996-08.jpg]

[Obrazek: Salaris.png]


Trochę czasu nie publikowałem swoich wyników, jednak okres ten był całkiem dochodowy. Paxful pozwolił zarobić mi kwotę 1040,12 - 44,04€ = 996,08€ co w zestawieniu miesięcznym kształtuje się na kwotę 2275,05€. Dodatkowo inne inwestycję przyniosły mi dochód ~1000€. Oczywiście nie zapominam o swojej pełnoetatowej pracy 3086,55€. Na obecną chwilę mogę się pochwalić dochodem 6361,60€. Pewnie wzrośnie jeszcze trochę, ze względu na parę dni do końca miesiąca.


Transakcje/Obroty


Obroty wyglądają całkiem fajnie, nie przekłada się to oczywiście na ilość sprzedanych BTC ze względu na stale rosnący kurs. Nie zwalniam tempa i działam dalej. Wymyśliłem kolejny sposób monetyzowania Paxful co będę testował najprawdopodobniej w grudniu.

[Obrazek: Obroty.jpg]

Całkowity obrót na platformie Paxful od momentu rozpoczęcia mojej przygody z tym serwisem wynosi 121.274.22€, dodatkowo obrót na LocalBitcoins wynosi 14.925,10€ co łącznie daje kwotę 136.199,32€! Przekłada się to na sprzedane ~12,71₿ tylko na Paxful (LB nie doliczam, bo ich statystyki są tragiczne w obsłudze). Obrót na ten miesiąc w Paxful wynosi 22.272,03$ (18.687,18€) dodatkowo LocalBitcoins 2.333,57€ co w przeliczeniu na Euro klaruje się w postaci 21.020,75€ obrotu w listopadzie.
25-11-2020 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,440
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #37
RE: Milion do 40-stki
(25-11-2020 21:07)krauze5 napisał(a):  Z ważniejszych rzeczy, pojawiła mi się możliwość inwestycji we wschodzącą spółkę w którą wierzę, a spotkanie biznesowe które odbyłem - jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu. Z racji tajemnicy która mnie obowiązuje, nie mogę zdradzić co to jest dokładnie za spółka, jednak mogę podzielić się informacją, że planuje w nią zainwestować 100.000zł. Jestem na etapie organizowania środków poprzez ich wypłacanie z moich różnych inwestycji. Czas pokaże, czy postępuję mądrze, czy przewale 100 koła. Kto jednak nie ryzykuje, szampana nie piję - zdaje sobie sprawę z ryzyka, jakie podejmuję - ale wychodzę z założenia, że jeśli jest szansa to trzeba z niej skorzystać.

A jaki to jest typ inwestycji, technicznie? Przez Equity crowdfunding w jakiś start-up?
Bo ciekawi mnie kanał za pomocą którego, można mieć dostęp do tego typu inwestycji.

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
25-11-2020 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #38
RE: Milion do 40-stki
(25-11-2020 21:27)itmaster napisał(a):  
(25-11-2020 21:07)krauze5 napisał(a):  Z ważniejszych rzeczy, pojawiła mi się możliwość inwestycji we wschodzącą spółkę w którą wierzę, a spotkanie biznesowe które odbyłem - jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu. Z racji tajemnicy która mnie obowiązuje, nie mogę zdradzić co to jest dokładnie za spółka, jednak mogę podzielić się informacją, że planuje w nią zainwestować 100.000zł. Jestem na etapie organizowania środków poprzez ich wypłacanie z moich różnych inwestycji. Czas pokaże, czy postępuję mądrze, czy przewale 100 koła. Kto jednak nie ryzykuje, szampana nie piję - zdaje sobie sprawę z ryzyka, jakie podejmuję - ale wychodzę z założenia, że jeśli jest szansa to trzeba z niej skorzystać.

A jaki to jest typ inwestycji, technicznie? Przez Equity crowdfunding w jakiś start-up?
Bo ciekawi mnie kanał za pomocą którego, można mieć dostęp do tego typu inwestycji.

Firma wchodząca na giełdę, notariusz itd Wink ogólnie oferta finalizowana w tradycyjny sposób z wyłączeniem jakiejkolwiek platformy.
25-11-2020 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #39
RE: Milion do 40-stki
Znowu trochę mnie nie było, ponadto odpuściłem w ostatnich dniach handel - potrzebowałem trochę odpoczynku. Z dobrych nowin procesor który niedawno zablokował mi środki - wypłacił je wszystkie na moje konto bankowe (niespełna 300€).

Uruchomiłem parę dodatkowych kont na procesorach, które weszły w miejsca tych zablokowanych czyli jest rotacja, a to najważniejsze.

Dodatkowo jestem zajęty organizowaniem środków na inwestycję, o której wspominałem we wcześniejszym poście. Na obecną chwilę udało mi się zorganizować ponad 30.000 PLN (wypłacam w częściach, żeby zmaksymalizować ewentualne zyski kapitałowe z reszty moich inwestycji).

Nie przedłużając wstępu tak o to przedstawia się podsumowanie listopada. Nie będę się skupiał na paru transakcjach z grudnia, nimi zajmę się w następnym poście.



Paxful & LocalBitcoins


Nie zrobiłem jakiś olbrzymich postępów od ostatniego wpisu, bo po prostu nie miałem weny ani siły. Uwagę przykuwa jedna transakcja, w której dogadałem się z Nigeryjczykiem co do pewnego produktu. Za kwotę 128,74€ w BTC kupiłem sobie karty zakupowe do Amazona na łączną kwotę 350€! Przydało się jak diabli do stworzenia zalążka inteligentnego domu (Philips HUE, Google HOME etc). Zarobiłem dzięki temu tak naprawdę 221,26€.

[Obrazek: 461-82.jpg]

Reasumując ostatni okres, do swojego worka dorzuciłem 461,82€ co przy poprzednim zarobku na poziomie 6361,60€ wynikowo kształtuje się w kwocie 6823,42€ czystego zarobku w miesiącu listopadzie. Pewnie znalazły by się jeszcze jakieś grosze które pozwoliłyby mi przekroczyć kwotę 7000€ jednak z lenistwa ich nie zarejestrowałem.





Transakcje/Obroty


Paxful cały czas przechodzi zmiany i ewoluuje. Nie wszystkie zmiany są niestety na plus. Jedną z ostatnich zmian jest usunięcie podsumowania sprzedaży w kwocie €. Mam tylko cichą nadzieję, że nie będą usuwać reszty narzędzi statystycznych uniemożliwiając szerszą analizę rozwoju mojego projektu. Na szczęście posiadam swoja tabelę w Excelu, dzięki której mam rozeznanie w sytuacji.


[Obrazek: razem.jpg]

Całkowity obrót na platformie Paxful od momentu rozpoczęcia mojej przygody z tym serwisem wynosi 124.535,01€, dodatkowo obrót na LocalBitcoins wynosi 14.925,10€ co łącznie daje kwotę 139.460,11€! Przekłada się to na sprzedane ~12,94₿ tylko na Paxful (LB nie doliczam, bo ich statystyki są tragiczne w obsłudze). Obrót na ten miesiąc w Paxful wynosi 25.583,18$ (21.102,92€) dodatkowo LocalBitcoins 2.333,57€ co w przeliczeniu na Euro klaruje się w postaci 23.436,49€ obrotu w listopadzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2020 04:38 przez krauze5.)
05-12-2020 04:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krauze5 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 221
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 10.00
Post: #40
RE: Milion do 40-stki
Zaczął się ostatni miesiąc roku, przez co mam więcej zewnętrznych obowiązków uniemożliwiających mi efektywny trading. W wolnej chwili jednak staram się coś sprzedać. Ostatnio nie wydarzyło się nic, co wpłynęłoby negatywnie na stan mojego portfela, czy procesorów płatniczych.

Z ważniejszych kwestii to dzisiaj przelałem część transzy na moją przyszłą inwestycję - poszło 25.000zł, dodatkowo w inną firmę zainwestowałem około 8000zł, zobaczymy czy sensownie.

Na przełomie stycznia i lutego powinienem zyskać około 15.000€ z jednej z moich inwestycji. Mam nadzieje, że się uda, ponieważ będzie to całkiem solidny zastrzyk gotówki który umożliwi mi dalszy rozwój i ekspansje na nowe miejsca i rynki.

OGŁOSZENIE:


Forumowicze, którzy znają jakieś inne możliwe inwestycję proszeni są o kontakt na PW. Jeśli inwestycja ma sens i należy do tych dochodowych - zapiszę się z linku affilacyjnego wchodząc ze sporą ilością gotówki bądź dogadamy się w inny sposób (jestem elastyczny w kwestiach biznesowych). Ważne jest, żeby obie strony były zadowolone. Nie interesują mnie HYIPY!



Paxful & LocalBitcoins


Od początku miesiąca nie zrobiłem zbyt wielu transakcji ze względu na brak czasu, pierwszy deal zrobiłem dopiero 4 grudnia, jednak udało mi się zarobić co nieco bo aż 614,60€. Jestem zadowolony z wyniku, zwracając uwagę na to, że nie mam zbyt wiele czasu by zarobić parę groszy.

[Obrazek: 614-60.jpg]

Pierwsze dziesięć dni grudnia mogę podsumować dochodami na poziomie 614,60€ z handlu bitcoinem, dodatkowo inna inwestycja przyniosła mi 1000 USDT(~827€). Co łącznie daje kwotę 1441,60€ co jak na 1/3 miesiąca i brakiem czasu jest satysfakcjonującym wynikiem.





Transakcje/Obroty



Obecnie tylko Paxful daje rade w kwestii obrotu, pozwoliłem sobie natomiast uruchomić parę innych procesorów na LB, co mam nadzieję pozwoli trochę ruszyć z wolumenem Smile

[Obrazek: Podsumowane.jpg]


Całkowity obrót na platformie Paxful od momentu rozpoczęcia mojej przygody z tym serwisem wynosi 129.069,03€, dodatkowo obrót na LocalBitcoins wynosi 14.925,10€ co łącznie daje kwotę 143.994.13€! Przekłada się to na sprzedane ~13,20₿ tylko na Paxful (LB nie doliczam, bo ich statystyki są tragiczne w obsłudze). Obrót na ten miesiąc w Paxful wynosi 5505,02$ (4534,02€) dodatkowo LocalBitcoins 0€ co w przeliczeniu na Euro klaruje się w postaci 4534,02€ obrotu w listopadzie.
10-12-2020 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Milion przed trzydziestką HajsMotywatory 246 89,909 19-04-2021 15:28
Ostatni post: pablo911
  Milion w 365dni - Import z Chin - Sprzedaż na Allegro wob 51 20,078 12-11-2020 16:29
Ostatni post: wob
  Dawid - milion do 30 ! DaviD1997PL 25 12,957 19-06-2020 00:40
Ostatni post: DT82
Heart Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 Adrian_krypto 63 24,911 31-03-2020 16:16
Ostatni post: zyziekcoins
Star Wieczny dziennik... Znam sposób na milion! danielek654 40 10,828 07-02-2018 12:56
Ostatni post: danielek654

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości