Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. » Rozdział trzeci, czyli jak zarobić 10k.

Autor Wiadomość
Patusiek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 76
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 15.00
Post: #51
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
Sprawdź:
[*]

Patusiek, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
Glosy: dzemba (+1)
08-02-2021 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ElPolakoEarner Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 1.00
Post: #52
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
Sad [*]

ElPolakoEarner, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2017.
Glosy: dzemba (+1)
10-02-2021 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Micchaleq Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 59
Dołączył: Dec 2020
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
[*]
Glosy: dzemba (+1)
10-02-2021 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Micchaleq Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 59
Dołączył: Dec 2020
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
Kurczę przyznam, że twój post zaciekawił mnie mocno serwisem eToro. Nie będę ukrywał, że stronię od wszelkich serwisów, które wykorzystują moje pieniądze, ale tym razem chyba postanowię zainwestować. Fajnie że dajesz motywacje i w sumie gotowy skrypt w kogo zainwestować. Tutaj takie zobowiązanie, że jak mi się powiedzie na pewno się odwdzięczę.
11-02-2021 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Muraszczyk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 184
Dołączył: May 2017
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 0.00
Post: #55
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
Jeju, serduszko dla Goofiego <3

Fajnie to tutaj prowadzisz, ale moim zdaniem, jak już wrócisz do siebie po stracie (a może już wróciłeś), to powinieneś nieco popracować nad blogiem od strony graficznej. Favicona wordpressa, brak logo, grafiki w tle etc., odbierają blogowi nieco powagi, a treści wydają się w porządku : )

Sprawdź Mój Mentoring Pozycjonowania i Copywritingu
[Obrazek: muraszczyksyg1.png]
11-02-2021 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,440
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #56
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
(11-02-2021 18:35)Muraszczyk napisał(a):  Favicona wordpressa, brak logo, grafiki w tle etc., odbierają blogowi nieco powagi, a treści wydają się w porządku : )

Oj tak, szczególnie favicon, które niby jest drobnostką, ale bardzo ważną według mnie. Nasza strona się wyróżnia na zakładkach przeglądarki, czy jak ktoś doda stronę do ulubionych czy na pasek od razu widać. Bo jak wiadomo większość z nas patrzy na grafiki w pierwszej kolejności.

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
11-02-2021 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #57
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
(11-02-2021 18:35)Muraszczyk napisał(a):  Jeju, serduszko dla Goofiego <3

Fajnie to tutaj prowadzisz, ale moim zdaniem, jak już wrócisz do siebie po stracie (a może już wróciłeś), to powinieneś nieco popracować nad blogiem od strony graficznej. Favicona wordpressa, brak logo, grafiki w tle etc., odbierają blogowi nieco powagi, a treści wydają się w porządku : )

Szybko się otrząsnąłem, chorował już pół roku. Z weterynarzem byłem na ty xD
A co do bloga, mam ostatnio mało czasu bo zacząłem szukać nowej pracy. Nie myślałem, ze to takie absorbujące czas zajęcie.

(11-02-2021 17:05)Micchaleq napisał(a):  Kurczę przyznam, że twój post zaciekawił mnie mocno serwisem eToro. Nie będę ukrywał, że stronię od wszelkich serwisów, które wykorzystują moje pieniądze, ale tym razem chyba postanowię zainwestować. Fajnie że dajesz motywacje i w sumie gotowy skrypt w kogo zainwestować. Tutaj takie zobowiązanie, że jak mi się powiedzie na pewno się odwdzięczę.

Mi też się spodobał, do tego stopnia ,że mam tam już ponad 2000$. A ogólnie z tych 2000$+ już ponad 250$ to zysk, całkiem sprawnie to idzie.

(11-02-2021 21:29)itmaster napisał(a):  
(11-02-2021 18:35)Muraszczyk napisał(a):  Favicona wordpressa, brak logo, grafiki w tle etc., odbierają blogowi nieco powagi, a treści wydają się w porządku : )

Oj tak, szczególnie favicon, które niby jest drobnostką, ale bardzo ważną według mnie. Nasza strona się wyróżnia na zakładkach przeglądarki, czy jak ktoś doda stronę do ulubionych czy na pasek od razu widać. Bo jak wiadomo większość z nas patrzy na grafiki w pierwszej kolejności.

Ehh, wiem, mam nawet ukrytych 6 artykułów ze stycznia/lutego, bo nie miałem kiedy zrobić korekty. Ale powinien być teraz ostatni mój tak zajęty tydzień.


A tak poza odpowiedziami, moje dywidendy zaczęły się rozkręcać. Co chwile wpadają przelewy na jakieś grosze. Może kwoty i niewielkie, ale i zainwestowana kwota na degiro też nie za duża.
[Obrazek: image.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2021 09:42 przez dzemba.)
16-02-2021 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #58
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
Siemka.

[Obrazek: image.png]

Dorzuciłem na Degiro 2200 pln, jest to fragment większego planu inwestycyjnego. Moje saldo na degiro wzrosło o 490,38 EUR i wynosi obecnie 1251,84 EUR (czyli 5600 PLN, docelowo chce 8400 PLN). Planowałem w tym roku zwiększyć wszystkie inwestycje do 50.000 PLN, ale tylko 20.000 chce by było z mojej wypłaty, resztę chciałbym uzyskać z innych źródeł (od początku dziennika z wypłaty zainwestowałem 15 327,83).

Nie będę wam mówił dokładnie, co to za inwestycja by się mną nie sugerować. Nie chce mieć czyiś pieniędzy na sumieniu Smile Ale oczywiście po fakcie lub przy zauważalnych wynikach się pochwalę.

A z mniej ciekawych jestem na kwarantannie :/ Kobita ma koronę, ja czekam na wynik.

EDIT: Ja mam negatywny wynik, dziwne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2021 22:49 przez dzemba.)
20-02-2021 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #59
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
Nareszcie zgredek jest wolny!

Skończyłem żmudny proces przez który nie miałem czasu w przez połowę stycznia i prawie cały luty. Zmieniłem pracę na etacie na kontrakt B2B Huh

I teraz ta smutniejsza część, moje inwestycje kopnęły mnie w kostkę Smile

W szczytowym momencie miesiąca byłem 200$ na + (około 750pln) myślałem, że będzie to rekordowy miesiąc. Tak mnie więcej wyglądały moje pojedyncze inwestycje w okolicy 15-20 lutego.

eToro = +150 USD
Degiro = +20 EUR
Mintos = +5 EUR
inne = +20 UDS

Lecz na czas pisania tego posta, mój zysk wynosi niestety w okolicach zera ze wszystkich serwisów w lutym. No szkoda, szkoda, mógł być rekord, a wyszło jak zwykle. Nie przeszkodziło mi to jednak dorzucić kolejne 1100 PLN dzisiaj na Degiro.

Nie ma się co poddawać, to według mnie tylko chwilowa słabość rynku, następny miesiąc powinien być lepszy, za dwa dni dam pełne podsumowanie.
26-02-2021 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #60
RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek
Siemka dawno mnie tu nie było <- powinno to być moje nowe powitanie Jerk
Jak zawsze inwestuje minimalną ilość energii w pracę nad inwestycjami, jednocześnie oczekując ogromnych zysków! Jednak nie zawsze się to udaje Smile Przykładem jest ten miesiąc gdzie wyszedłem ledwo na plus, ale jednocześnie ilość godzin spędzona w lutym jest nadal akceptowalna.

Podsumowanie Lutego.

[Obrazek: image.png]

eToro - niewielki zysk około 100pln, nie jest to wynik marzeń ale zawsze to choć trochę ponad 1%, a to już zauważalnie pozytywny wynik Smile nie będe już marudził, że w połowie miesiąca było kilka razy więcej. Ważne, że nie minus Smile

Mintos - tutaj zysk już prawie 30 pln, powoli lecz systematycznie z miesiąca na miesiąc zysk jest coraz większy, powoli zaczynam się zastanawiać nad dołożenium i tutaj funduszy do około 5 tysięcy.

Degiro - 40 euro (185 pln) na minus, ale minus tutaj jest trochę zaplanowany, dołożyłem 2200 pln i powoli zaczynam skupować akcje pewnej polskiej spółki bo jest fajna przecena Cool jeszcze prawdopodobnie będzie tutaj spadać zysk przez następne 2-3 miesiące.

Inne - No i tutaj najciekawszy element miesiąca, poszukuje sobie czasem jakiś fajnych materiałów na bloga i testuje rózne sposoby dorabiania w internecie. Pod koniec stycznie padło na ySense i zarabianie poprzez granie w gry na telefonie. W 20 dni grania zarobiłem ponad 70 pln! więc całkiem ciekawa alternatywa dla młodszych użytkowników internetu.

[Obrazek: image.png]

W całym miesiącu pracowałem około 17-18 godzin całkowicie (głównie przez granie na telefonie), więc całkiem sporo, ale nadal nie przekraczam swojego magicznego limitu 30h miesięcznie Smile

Miesiąc 5 (Luty):

Inwestycja: +2200 PLN (490,38 EUR)
Sprzęt / Wydatki: 0
Przychód: 45,52 USD + 105 RUB - 35,42 EUR
Wynik: 12,56 PLN

CEL MIESIĘCZNY:
500/12,56

Przez skupowanie akcji po uśrednionej cenie zysk z tego miesiąca praktycznie wyparował Smile wiedziałem, że to zmiejszy zysk, ale nadal boli Tongue przez to stawka za prace w lutym wyszła mi okolo 0,70 pln/h. xD starczy na bułkę! Celu ogólnego nie zmianiem, zainwestować z wlasnej kieszeni 20k pln + rozbudwoać bloga + dojść do pułapu średniej krajowej bez pracy Smile

Nie mam dostępu do jakiegoś edytora podczas pisania więc, wieczorem zedytuje literówki i błędy, Elo!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2021 16:48 przez dzemba.)
14-03-2021 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,256 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,749 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,922 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
Big Grin Laptopowy milioner - od zera do miliona. lever 214 58,247 04-01-2022 20:11
Ostatni post: paweuq
  Od zera do hodlera danielh98 8 2,522 22-10-2021 14:02
Ostatni post: danielh98

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości