Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. » Rozdział trzeci, czyli jak zarobić 10k.

Autor Wiadomość
ryans Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2022
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 530.00
Post: #231
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Sprawdź:
Poza obligacjami masz jakiś plan na dalsze inwestycje zgromadzonych środków? Smile
02-02-2024 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #232
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(02-02-2024 10:54)ryans napisał(a):  Poza obligacjami masz jakiś plan na dalsze inwestycje zgromadzonych środków? Smile

Jak najbardziej, zapraszam do lektury.



Dzień 41

No trochę mnie nie było aż DZIESIĘĆ dni, ale nie było to z powodu lenistwa, a wręcz odwrotnie Smile było bardzo dużo pracy.

- To zacznę od śmiesznych spraw, dzięki wam na ySense wpadło 0,02$! wszystko dzięki poleconym. dzięki wam jestem o 0,0008% bliżej celu <3
- Na letyshops zarobiłem aż 50.89PLN, sporo po rodzinie poodgarniałem zakupów, jak i kupiłem parę rzeczy przy cashbacku wynoszącym aż 13,5%.

Obligacje działają sobie cały czas w tle, dając mi 0,33 PLN od ostatniego update. Średnio powinny dać 1 pln miesięcznie już przy 2 sztukach.

[Obrazek: image.png]

Wypłaciłem także kolejne 10€ z Robinhood crypto, po to by pobawić się w inwestora. I 29 stycznia, zakupiłem 2 akcje XTB, wydałem na nie łącznie 78,92 PLN, i już w kilka dni "zarobiły" swoje, zwiększając wartość o 6,92 PLN, czyli ponad 8,5% w kilka dni Smile

[Obrazek: image.png]

Planuje posiadać obligacje w stosunku do akcji 1:1, więc by wyrównać będę musiał jeszcze 120pln zainwestować w jakiś biznes.

Poza tym reanimowałem martwy kanał na YouTube, wywaliłem na nim stare filmy. Niewiele różni się on od świeżego kanału poza 45 subami (jak dotrę do 1000 to i tak nie będzie miało to znaczenia), jest to rzecz, która obecnie najbardziej konsumuje mój czas.

[Obrazek: image.png]

Czyli 2 nowości od ostatniego posta Smile


Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Uprościłem wykres, teraz są tylko 3 wartości:
Zarobione: akcje, obligacje, gotówka.
Niezrealizowane: niewypłacone środki z programów partnerskich, zysk na akcjach (jeszcze nie sprzedanych), lub % wypracowany na obligacjach ale niewypłacony.
Brakujące: tu chyba oczywiste, ale to kwota brakująca do 10tys pln.

Zmiana:
ySense: +0,02$
letyshops: +50.89 PLN
Obligacje: +0,34 PLN
Akcje: +6,92PLN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2024 02:44 przez dzemba.)
07-02-2024 02:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,440
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #233
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Z jakiego rynku będziesz kupował akcje z rachunku XTB?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
07-02-2024 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #234
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(07-02-2024 10:10)itmaster napisał(a):  Z jakiego rynku będziesz kupował akcje z rachunku XTB?

na swoim prywatnym portfelu mam bardzo niezdrowy podział USA (90%) - Polska (10%), pracuje nad zmianą tej proporcji.

Tutaj planuję coś dużo zdrowszego ale i bardziej ryzykownego, czyli na początek (Polska)70-30(USA). A przewaga polskich, bo to malutki portfel i można inwestować w akcje z większym potencjałem zysku ale i bardziej ryzykowne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2024 15:49 przez dzemba.)
07-02-2024 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #235
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Dzień 47

[Obrazek: image.png]

Zacznijmy od ciekawych i tutaj wyłania się letyshops, zapowiada się tutaj spowolnienie ale mimo tego wpadło 12,44 PLN. Spowolnienie bo zwyczajnie kupiłem wszystko co mogłem kupić i muszę teraz poczekać na zmniejszenie zapasów domowych.

Obligacje, bez obrazka, ale kolejno.
TOS 100,32 PLN
EDO 100,34 PLN.
Czyli od ostatniego update 0,22 PLN Smile, grosz do grosza.

Akcje, tutaj niestety 0,32 PLN w dół na niesprzedanych akcjach, pierwszy czerwony wpis w dzienniku, ale wcześniej zarobiły ponad 6 PLN, więc nie jest to duży problem.

YT rozkręcam na grubo, wpadł kolejny film, a następny jest już w produkcji, planuje nagrać w lutym 15 filmów. Więc plany grube, chciał bym zmonetyzować kanał do końca kwietnia, ale zobaczymy jak mi to wyjdzie.






Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Chwilowe przełożenie sił na YT, dogram jeszcze kilka filmów i wracam do ciężkiego zapitalania. YouTube, ciśnięte bo to jest lustrzane odbicie tego dziennika, tylko na innej platformie i musze nadrobić zapostwany już tutaj materiał.

Zmiana:
letyshops: +12,44 PLN
Obligacje: +0,22 PLN
Akcje: -0,32PLN
12-02-2024 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #236
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Dzień 50

[Obrazek: image.png]

Wpadło 10,07€ na Robinhood crypto czyli 43,70 w PLN.

Obligacje, znów bez obrazka, jak będzie chociaż kilka PLN to wrzucę.
TOS 100,37 PLN
EDO 100,40 PL
Czyli od ostatniego update 0,11 PLN groszy.

Wzrost wartości akcji XTB o kolejne 7+%, podnosi akcji wartość o 5,64 PLN (Łącznie 12,24 PLN już na +).

Zrobiłem 5 filmów na planowane 15 w lutym, mam 2 kanały polski i anglojęzyczny, ale to zobaczycie później Smile

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Promuje afiliacje na YT jak widzicie (ale w uczciwy sposób bo sam używam tych produktów), narazie jeszcze bez adsensa bo ilość wejść jest znikoma. Ale poza tym jest spoko. Planuje testować nowe metody zarobku, jak tylko ogarnę i pozamykam/rozwinę obecne.

Zmiana:
Robinhood crypto: +10,07€ PLN
Obligacje: +0,11 PLN
Akcje: +5,64PLN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2024 23:25 przez dzemba.)
15-02-2024 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #237
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Dzień 55

Proszę państwa co za kilka dni Smile prace nad YT przynoszą pierwsze pieniądze!!! Jak już pisałem pracuję nad 2 kanałami, anglojęzycznym (z poradnikami), oraz o takim samym tytule jak ten dziennik "wolny od pracy" o tematyce finansowej.

Plan na kanał z poradnikami, duuużo prostych filmów max 3 min, tworzenie jednego max 30 min. Plan jest na kilkaset evergreen by się kręciło bez końca już samo. Ale to pokażę przy pierwszych sensownych wynikach.

Kanał "wolny od pracy" to kopia dziennika przedstawiona na YT by uzyskać większą audiencję dla moich czynów. I dziś wszedł pierwszy film, który nawet robi zamieszanie, a nieskromnie powiem, że to jest chyba najgorsza z moich produkcji bo testowałem nagrywanie z offa i kompletnie mi to nie idzie.

Oceńcie sami.





Kanałowi się to bardzo podoba, premiera jak na taki gówno kanalik zrobiła robotę, kilkadziesiąt wejść dosłownie w 3 godziny Smile

[Obrazek: image.png]

I teraz jakim cudem takie mikro wejścia zarobiły dla mnie pieniądze? Referal z Robinhood crypto, i film powiązany z krypto zrobiły że wpadła pierwsza rejestracja. Więc 10,06€ z rejestracji w Robinhood crypto zagrzechotało w sakiewce aż miło Huh

Obligacje, bez obrazka, nie ma czasu na pierdoły..
TOS 100,46 PLN
EDO 100,49 PLN
Czyli od ostatniego update +0,18 PLN groszy.

XTB pnie się w górę jak małpa, +3,12 PLN, w kolejne 5 dni. Blisko 20% na + od kupna. (łącznie 15,36 pln+)

Filmów 7 z planowanych 15, podążamy do celu nawet żwawo Smile

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Głównie praca nad YT, może i mało z tego jest ale chociaż zajmuje dużo czasu Tongue kuje żelazo póki gorące.

Zysk:
Robinhood crypto: +10,06€ PLN
Obligacje: +0,18 PLN
Akcje: +3,13PLN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2024 00:15 przez dzemba.)
21-02-2024 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zenonzelei Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #238
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Cześć. Masz ochotę pochwalić się co kupiłeś na XTB?

zenonzelei, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2018.
21-02-2024 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #239
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(21-02-2024 22:50)zenonzelei napisał(a):  Cześć. Masz ochotę pochwalić się co kupiłeś na XTB?

Kupiłem akcje XTB, na platformie XTB, taka mała incepcja Smile



Dzień 61

Głównie praca była nad YT i szukaniem nowych nisz zarabiania, poszło całkiem fajnie. Wzrost BTC też cieszy ponieważ niewypłacony bonus jest właśnie w krypto i ciągle rośnie Smile

Robinhood crypto wpadły 4 rejestracje <3 40,13€, no jest całkiem syto. Już zbliżam się do 100€ na Robinhoodzie

[Obrazek: image.png]

Obligi. tutaj cały czas powoli, ale niedługo szykują się kolejne zakupy Smile
TOS 100,57 PLN
EDO 100,60 PLN
Czyli od ostatniego update +0,22 PLN groszy.

na akcjach XTB lekka korekta o -0,52 PLN (ale i tak łącznie 14,84 pln na +)

Filmów 8 z planowanych 15, jest dobrze Smile

Podsumowanie

Jutro podsumowanie miesiąca, ale będzie jak w styczniu blisko, 400 pln. Zaczyna być ciekawiej, ponieważ od marca zaczyna wpadać jeszcze bonus za promocje bankowe, ale narazi moje zarobki wyglądają tak.

[Obrazek: image.png]

Zysk:
Robinhood crypto: +40,13€ PLN
Obligacje: +0,21PLN
Akcje: -0,52PLN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2024 21:51 przez dzemba.)
26-02-2024 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #240
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Zacznijmy tym razem od podsumowania miesiąca 2

Przekroczone 400 PLN a dokładnie 405.30 złotych polskich, fajny wynik, znakomita większość to płatne rejestracje na Robinhood crypto i wzrost krypto.

[Obrazek: image.png]

ySense: +0,02$
letyshops: +63,33 PLN
Obligacje: +1,06 PLN
Akcje: +14,84 PLN
Robinhood crypto: +77,76€

Dla kronikarskiej dokładności na Robinhood crypto 17,50€ jest ze wzrostu wartości BTC, natomiast 60,26€ jest za rejestrację.

Filmów zrobiłem 8 z planowanych 15, ale to one obecnie zrobiły mi większość pieniędzy, bo to one namówiły ludzi na rejestrację w letyshops i robinhoodzie Smile


Dzień 66

kolejne 22 gr, jak by było obligów z 20, to by już fajnie wpadało, bo po nawet kilka złotych co chwilę.
(Nazwa Obligacji - Wartość)
TOS 100,67 PLN
EDO 100,72 PLN

[Obrazek: image.png]
na akcjach XTB kolejne wzrosty o +4,60 PLN (łącznie 19,44PLN na plusik)

kolejne kilka cashbacków wpadło na letyshops: +2,49 PLN, grosz do grosza, lubię sobie to tłumaczyć, że używanie letyshops jest odpowiednikiem posiadania nawet 20-30 obligacji, które na Ciebie pracują.

Nie piszę podsumowania jednak tych kilku dni, by się nie zlało za bardzo z podsumowaniem miesiąca. Ale ogólnie jest fajnie, filmy zdobywają coraz większą publikę. I promują moje akcje, mam nadzieję, że YT dojdzie w jakimś sensownym czasie jako kolejne źródło dochodu Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2024 00:38 przez dzemba.)
03-03-2024 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,251 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,749 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,922 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
Big Grin Laptopowy milioner - od zera do miliona. lever 214 58,244 04-01-2022 20:11
Ostatni post: paweuq
  Od zera do hodlera danielh98 8 2,522 22-10-2021 14:02
Ostatni post: danielh98

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości