Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. » Rozdział trzeci, czyli jak zarobić 10k.

Autor Wiadomość
DaffyBTC Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2024
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #221
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Sprawdź:
I jak Ci idzie w kolejnych dniach? Swoją drogą masz zamiar ruszyć też w inne programy/stronki do zarabiania mniejszych kwot, czy próbujesz na tym co masz obecnie zbić coś większego i dopiero np. zakupić hosting i domenę i przenieść się na inne metody zarabiania?
09-01-2024 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #222
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(09-01-2024 15:27)DaffyBTC napisał(a):  I jak Ci idzie w kolejnych dniach? Swoją drogą masz zamiar ruszyć też w inne programy/stronki do zarabiania mniejszych kwot, czy próbujesz na tym co masz obecnie zbić coś większego i dopiero np. zakupić hosting i domenę i przenieść się na inne metody zarabiania?

Oba Smile czyli i mam zamiar testować więcej prostych metod zarobku (i to raczej będzie stały element), dzięki którym można wystartować poważniejsze zarabianie. Jak i planuje zakup hostingu i domeny oraz inwestycję, za zarobione pieniądze.



Dzień 14

ySense bryluje ofertami i ankietami Wink

Ankiet od groma.

[Obrazek: image.png]

Jak i banalnych akcji do wykonania i to wcale nie za jakieś drobne.

[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]

Dało to 11,34$ w 4 dni, ale to wyselekcjonowane banalne akcje poleciały jak wyżej, np. 1,80$ za głupią instalacje, albo po 60-80 centów za instalację i uruchomienie apki przez godzinę.

Dzięki temu dałem radę wyskrobać 2 wypłatę. Tym razem już na 10$ na PayPala.

[Obrazek: image.png]


Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Zaczyna się robić wyraźnie zielono z lewej strony, więc w następnym poście spodziewajcie się kolejnych inwestycji i wykorzystanie tych 50+ PLN by rozkręcać tą mini kuleczkę zarobków.

Mimo wszystko 170+ PLN bez żadnego zaplecza w te dwa tygodnie to i tak spoko wynik.

Zmiana:
ySense: +11,34$
letyshops: 0
Robinhood crypto: 0
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2024 16:44 przez dzemba.)
10-01-2024 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,440
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #223
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
A płatne ankiety będziesz dodawał do kolekcji? Bo w sumie tam można zarobić jakiś grosz, bez inwestycji, prócz czasu i energii Wink

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
10-01-2024 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #224
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(10-01-2024 18:05)itmaster napisał(a):  A płatne ankiety będziesz dodawał do kolekcji? Bo w sumie tam można zarobić jakiś grosz, bez inwestycji, prócz czasu i energii Wink

Już robię płatne ankiety jak się jakieś fajne trafią, ale masz rację głównie są teraz oferty. Mam zamiar dorzucić więcej paneli, do tego co teraz robię.



Dzień 20

[Obrazek: image.png]

Zacznijmy od letyshops wpada drobnica i nie tylko. Pojawiło się kilka informacji o możliwym bonusie za rejestrację poleconych, ale raczej to tylko cyferki które nigdy się nie zrealizują ponieważ poleceni musieli by wydać 70pln, a wszystko to co poniżej tylko rejestracje bez jakichkolwiek akcji zakupowych.

[Obrazek: image.png]

Wpadło 9,59$ na ySense, jedna fajna akcje (i kilka groszowych) + ankiety. Wspomniana jedna akcja to założenie revoluta za 6$ i tak go potrzebowałem na nadchodzące wakacje.

[Obrazek: image.png]

Do tego założyłem konto w santanderze z promocją na 500 PLN, ale na pieniądze trzeb niestety poczekać do lutego (pierwsze 150 pln).

Ostatnią akcją jaką wykonałem było założenie konta w Trading212 za darmową akcje. Uzyskałem 0,109 akcji starbuksa o wartości 10,05$, którą mogę wypłacić za 30 dni.

[Obrazek: image.png]


Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Wszystko przekroczyło już 250 pln, plan jest teraz prosty, kontynuować akcje i ankiety. I Przy przekroczeniu 100 pln w zarobionej gotówce, zacząć inwestycja. Te stricte finansowe jak obligacje czy akcje firm, jak i bardziej przyziemne jak handel czy własne sociale.

Zmiana:
ySense: +9,59$
letyshops: +2,89 PLN
Robinhood crypto: 0
Trading212: +10,05$
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2024 16:51 przez dzemba.)
Glosy: ggusiaja (+1)
16-01-2024 00:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #225
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Dzień 26

Witam, z tym update, przerwy aż 6 dni, ale smęty czemu takie długie przerwy w update na końcu. Najpierw przyjemne rzeczy.

Przez te 6 dni na ySense wpadło 11,41$, porobiłem trochę zadanek znów, cela jest dobić do 40 usd w 30 dni z akcji Smile obecnie przekroczyłem 34$ łącznie w akcjach przez te 26 dni. Zleciłem 2 kolejne wypłaty po 10$ czyli łącznie wypłaciłem już 116.13 PLN.

Wpadło kilka cashbacków na letyshops, łącznie na kwotę 13,85PLN, jakieś klocki lego, tabletki do szamba i dużo innych dziwnych rzeczy kupione z częściowym zwrotem.

Poza tym na Robinhood crypto sprzedałem połowę posiadanych BitCoinów za troszkę ponad 10€, ale tutaj poczekam z wypłatą, aż sprzedam wszytki BTC które mam.

Jutro powinienem na PalPalu przekroczyć 100 pln więc poleci pierwsza inwestycja + czas powalczyć na socialach jak już mam pieniądze Smile

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Przebite 300 pln w różnych miejscach, więc liczę na dobicie do 400 pln w pierwszym miesiącu dziennika. Jako, że na konto z tych zarobionych szekli spłynęło już ponad 140 pln, to zaczynam inwestycję i inne rzeczy które potrzebowały funduszy Smile więc postaram się by było ciekawiej.
Ogólnie bym chciał by to zarabianie kiedyś zastąpiło mi pracę, ale najpierw pierwsze 10000 PLN.

Zmiana:
ySense: +11,41$
letyshops: +13,85 PLN
Robinhood crypto: 0
Trading212: 0



Chciał bym przeprosić, za rzadkie update, ale mam 2 małe sprawy oprócz dziennika na głowie.
  • Bezrobocie - od 1 stycznia nie mam pracy i powoli zaczynam szukać, i przygotowanie zajmuje mi sporo czasu.
  • Zdrowie - trochę się popsuło i trzeba naprawić Tongue

Co do braku pracy, mam już taki poziom zarobków z inwestycji, że z głodu nie umrę Smile wiec luz, gorzej ze zdrowiem.
Glosy: ggusiaja (+1)
22-01-2024 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

diablo0ffiicial Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2022
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 65.00
Post: #226
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Ciekawy dziennik, będę śledził Smile
22-01-2024 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,440
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #227
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
No to zdrowia i znalezienia pracy życzę.

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
22-01-2024 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #228
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(22-01-2024 20:13)itmaster napisał(a):  No to zdrowia i znalezienia pracy życzę.

Dzięki Smile

(22-01-2024 19:23)diablo0ffiicial napisał(a):  Ciekawy dziennik, będę śledził Smile

I by jeszcze podkręcić sytuacje, ponieważ dziś wpadają pierwsze inwestycje.



Dzień 29

Zbliża się pierwszy miesiąc, zakończmy to czymś grubszym! Ale najpierw zarobki:

Na ySense przez te trzy dni wpadło 3,35$, dobijam już do 45$ zarobionych ogólnie i narazie fajrant od tej metody.

Wpadła też rejestracja na Robinhood crypto czyli dochodzi do zablokowanych 10,10€.

[Obrazek: image.png]

Więc całkiem spoko zarobki jak na trzy dni. Ale ważniejsze jest że jak widzicie wypłaciłem 19€ z robinhooda Smile i już mam je na revolucie!

[Obrazek: image.png]

A jako że mam 30$ na paypalu, 19€ na revolucie i kilka dolarów na skrillu, komasuje te kwoty do złotówek na moim koncie bankowym. I mimo opłat transakcyjnych/przewalutowania daje mi to dokładnie 218.56 PLN do dyspozycji.

I za 200 pln, kupiłem 2 obligacje. Jedną TOS, czyli 3 letnie obligacje na 6,5%, oraz jedną EDO, czyli 10 letnie obligacje indeksowane inflacją, w pierwszym roku na 6,9%.


[Obrazek: image.png]

Od teraz to pieniądz tworzy pieniądz Smile

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Już fajnie zielony widać, ale chyba muszę zmienić nazwę zarobione na posiadane by lepiej oddawało znaczenie tej grupy.

Zmiana:
ySense: +3,35$
letyshops: 0
Robinhood crypto: +10,10€$
Trading212: 0
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2024 16:40 przez dzemba.)
25-01-2024 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dr Piotr Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 32
Dołączył: May 2023
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #229
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
W tym tempie, to zejdzie 46 miesięcy. Jeśli dodamy malejącą wartość pieniądza w czasie z tytułu inflacji, to nawet pod 5 lat?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2024 01:14 przez Dr Piotr.)
26-01-2024 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #230
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(26-01-2024 01:13)Dr Piotr napisał(a):  W tym tempie, to zejdzie 46 miesięcy. Jeśli dodamy malejącą wartość pieniądza w czasie z tytułu inflacji, to nawet pod 5 lat?

Nazwy niewypłacone i zablokowane mogły Cię zmylić, ponieważ to też są zarobione pieniądze, ale których nie mogę obecnie użyć/wydać.

Niewypłacone, np. letyshops mogę je wypłacić w każdej chwili, ale skoda mi się bawić w przelewy po 10 pln co kilka dni i czekam aż się uzbiera chociaż 50/100 PLN.

Zablokowane, są to pieniądze zablokowane w systemach partnerskich lub inwestycjach np, na Robinhood crypto bonus mogę wypłacić dopiero po 30 dniach, ale te pieniądze już są moje.

I zgodnie z moją matematyką w najgorszym czasie (utrzymując obecne tempo) wyjdzie mi 27,7 miesiąca, czyli 2 lata i 4 miesiące. Ale po to inwestuje by nastąpił efekt kuli śnieżnej, czyli z czasem inwestycje powinny dawać coraz wyższy zwrot, więc powinno być coraz szybciej.

A co do inflacji, po to jednym z aktywów nabytych przeze mnie za zarobione pieniądze są obligacje indeksowane inflacją, by ją zniwelować.



Dzień 31

Ok, dorzuciłem w 2 dzionki na ySense 2,82$, to koniec, robię 5 wypłatę i patrzę inne sposoby.

Poza tym 6,98 PLN na letyshops.

[Obrazek: image.png]

I jak widać gruby hajs leci z obligacji xD ale zawsze pierwsze kilka groszy, a dokładnie 11.

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Do 400 PLN brakło 2,66 pln, całkiem spoko jak na początek drogi do 10000 PLN.

Zmiana:
ySense: +2,82$
letyshops: +6,98 PLN
Robinhood crypto: 0
Trading212: 0
Obligacje: 0,11 PLN

Od nowego miesiąca wpadną nowe sposoby zarabiania Smile ale wcześniej podsumowanie miesiąca! czyli co ile zarobiło od początku.

Podsumowanie Miesiąca 1

ySense: +45,33$
letyshops: +43,54 PLN
Robinhood crypto: +30,17€
Trading212: +10,05$
Obligacje: +0,11 PLN

Zwycięzcą jest ySense, zaraz za nim Robinhood crypto, podium rzutem na taśmę zamyka letyshops. Całkiem fajny pierwszy miesiąc, 397,34 PLN po przewalutowaniu po dzisiejszym kursie. Z tego już ponad 200 PLN w inwestycjach Smile Rozszerzamy portfolio, tym samym czyszczę pozycje w sekcji "Zmiana" i będe dodawał je od nowa jak pojawi się przy nich jakieś pieniądze.

Plany mam proste, co najmniej powtórzyć wynik z tego miesiąca + dołożyć około 300 PLN do inwestycji z zarobków, pracujące 500 PLN już będzie robiło zauważalna zmianę. Poza tym czas chyba na pierwsze inwestycje, które zużywają pieniądze a nie tylko nimi obracają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2024 01:27 przez dzemba.)
28-01-2024 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,242 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,747 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,922 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
Big Grin Laptopowy milioner - od zera do miliona. lever 214 58,242 04-01-2022 20:11
Ostatni post: paweuq
  Od zera do hodlera danielh98 8 2,521 22-10-2021 14:02
Ostatni post: danielh98

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości