Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. » Rozdział trzeci, czyli jak zarobić 10k.

Autor Wiadomość
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,438
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #201
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Sprawdź:
No właśnie dzemba długo się już nie odzywałeś?

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
21-12-2023 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dzemba Online
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #202
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
(20-12-2023 21:32)chincyk napisał(a):  Cześć! i jak idzie inwestowanie?

(21-12-2023 09:40)itmaster napisał(a):  No właśnie dzemba długo się już nie odzywałeś?

Inwestowanie idzie w sumie bardzo dobrze, tylko kwoty zrobiły się zbyt poważne bym miał ochotę tym się dzielić w dzienniku. A po drugie nie chciałem by się ktoś zaczął mną sugerować, bo żaden ze mnie inwestor.

Powoli z tego zaczynam żyć, w marcu było 700 pln, teraz jest znacznie więcej Tongue. Np tak wygląda moje XTB z tego roku (założyłem je w maju).

[Obrazek: image.png]

Jeżeli tęsknicie za moimi wypocinami, mogę zrobić "szybki nowy dziennik / rozdział w tym dzienniku", np. od 0 do 10k pln, bez inwestycji. (nawet takie coś planowałem napisać od kilku dni, ale zabieram się do tego jak pies do jeża Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2023 00:43 przez dzemba.)
Glosy: Ratchet (+1)
23-12-2023 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Itachi198 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,558
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 245 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 125.50
Post: #203
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Na krypto takie zyski? Ładnie lecisz, mój ulubiony dziennik na forum Smile
23-12-2023 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Online
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #204
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
(23-12-2023 01:08)Itachi198 napisał(a):  Na krypto takie zyski? Ładnie lecisz, mój ulubiony dziennik na forum Smile

Na krypto złapałem około 600$, przy tych ostatnich wzrostach. To na screenie to w 100% giełda PL/USA.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2023 03:48 przez dzemba.)
23-12-2023 03:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chincyk Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 624
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 95 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 13.00
Post: #205
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
(23-12-2023 00:38)dzemba napisał(a):  
(20-12-2023 21:32)chincyk napisał(a):  Cześć! i jak idzie inwestowanie?

(21-12-2023 09:40)itmaster napisał(a):  No właśnie dzemba długo się już nie odzywałeś?

Jeżeli tęsknicie za moimi wypocinami, mogę zrobić "szybki nowy dziennik / rozdział w tym dzienniku", np. od 0 do 10k pln, bez inwestycji. (nawet takie coś planowałem napisać od kilku dni, ale zabieram się do tego jak pies do jeża Smile

Super pomysł! Smile

Płatne ankiety: https://centrum-ankiet.pl/
lub
https://zarobnaankietach.blogspot.com/
23-12-2023 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Online
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #206
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Rozdział 3

No i dobra namówili Smile, szybki dzienniczek (A raczej rozdział w nim), jak od zera zarobić 10k pln.

Ok to kilka założeń:
  1. Wszystkie pieniądze muszą być zarobione za pomocą Internetu (inwestycje, buxy, akcje, brokerzy, handel)
  2. Każda złotówka czy cent muszą zostać opisane, czy to zysk, strata czy blokada.
  3. Inwestycje, wydatki i blokady muszą być finansowane z zarobionych pieniędzy.
  4. Dziennik się kończy kiedy suma aktywów i pasywów osiągnie 10000 PLN.


Liczę, że tak całkowicie od zera zajmie mi to do roku. Zacząłem się do tego przygotowywać od początku grudnia, więc mam już kilka naszykowanych jopków w rękawie.

Plan!

Po pierwsze potrzebuje gotówki by rozruszać inne sposoby zarabiania. A, że nie mogę nic wyłożyć z własnej kieszeni, to zacznę od czegoś czego i tak potrzebuję, czyli od założenia kilku kont u brokerów i w bankach. Więc teraz szukam jak najlepszej promocji bankowej.

Po drugie dołączam do programów lojalnościowych i cashbacków, niby słaby sposób na "zarabianie", ale 1 czy 2% wydatków zawsze spoko.

Po trzecie, potestuje mądre i mniej mądre sposoby zarabiania, jako, że potrzebuje na szybko kilka stówek wezmę ySense i wydoje je trochę na akcjach (graniu w gry).

Nazwijmy to fazą pierwszą.



Może wydawać się to trochę śmieszne, że zaczynam od takich rzeczy. Ale chce by ten dziennik pokazał, że można zacząć zarabiać bez wkładu. Jest ku temu kilka powodów:
- chcę by jak najwięcej osób zobaczyło, że się da
- by uniknąć komentarzy typu "zainwestował 10tys to i nie dziwne, że zarobił drugie 10tys w rok"
- bo lubię Smile

Może być tak, że nie jesteś pełnoletni, albo niektóre sposoby są dla Ciebie niedostępne, dlatego postaram się umieścić ich tutaj kilka by każdy mógł od czegoś zacząć.

Zacząłem przygotowywać się do tego od początku grudnia, ale by nie mieszać przyjmijmy dzisiejszy dzień za start Tongue

Dzień 1:
0 PLN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2023 01:48 przez dzemba.)
Glosy: ryans (+1), kdg (+1)
28-12-2023 01:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieglowicz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 10 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #207
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Super pomysł. Ja sam chętnie będę się przyglądał jak Ci idzie. Może Twój dziennik zmotywuje mnie do bardziej aktywnego działania w internecie.
28-12-2023 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ryans Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2022
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 530.00
Post: #208
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Obserwuje ten temat chyba od samego początku (wcześniej z innego konta do którego straciłem dostęp), niestety nic w tym kierunku nie zrobiłem. Myślę że tym razem się uda Smile Można jakoś temat zapisać aby był ciągle pod ręką wchodząc na forum? Smile
29-12-2023 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZarabianieO Online
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: Sep 2019
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 10.00
Post: #209
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
Fajny pomysł z tym zarabianiem od zera, sam tak zacząłem jakiś czas temu i widze na swoim przykładzie, że wszystko jest możliwe trzeba mieć tylko chęci na starcie. Przeglądam dziennik od jakiegoś czasu i na pewno nie przestane także powodzenia w działaniu!

Wirtualna kopalnia kryptowalut, która płaci za granie w gry!
https://limercoin.com/?ref=2w6qtugh
29-12-2023 09:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,438
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #210
RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik.
(29-12-2023 09:30)ryans napisał(a):  Można jakoś temat zapisać aby był ciągle pod ręką wchodząc na forum? Smile

U góry tematu masz Opcje Tematu i klikasz Subskrybuj ten wątek.
Będą Ci przychodziły maile z powiadomieniem, gdy ktoś napisze coś nowego w tym temacie.

Bo tak przykleić tematu, to chyba nie można.

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
29-12-2023 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,187 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,744 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,922 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
Big Grin Laptopowy milioner - od zera do miliona. lever 214 58,198 04-01-2022 20:11
Ostatni post: paweuq
  Od zera do hodlera danielh98 8 2,520 22-10-2021 14:02
Ostatni post: danielh98

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości