Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. » Rozdział trzeci, czyli jak zarobić 10k.

Autor Wiadomość
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,440
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #191
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Sprawdź:
W polskie banki czy zagraniczne?
Nie za szybko? Bo jeszcze trochę będzie się działo w najbliższym czasie w tym sektorze na świecie.

Co do polskich banków jeśli chodzi o dywidendę, to w związku z wyrokiem TSUE odnośnie frankowiczów, może być ona zagrożona. Oczywiście dotyczy to tylko tych banków, które parały się tego typu kredytami.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-zal...07139.html

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
17-03-2023 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #192
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
(17-03-2023 17:15)itmaster napisał(a):  W polskie banki czy zagraniczne?
Nie za szybko? Bo jeszcze trochę będzie się działo w najbliższym czasie w tym sektorze na świecie.

Może i szybko, ale nie spodziewam się upadku setek banków na raz, więc powinno być ok. I kupuje tylko zagraniczne akcje.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2023 01:23 przez dzemba.)
20-03-2023 01:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itmaster Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,440
Dołączył: Jul 2019
Reputacja: 1423 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 60.00
Post: #193
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Nie mówię od razu o upadku, ale że dołek może być jeszcze niżejWink

Szukasz hostingu dla strony lub bloga? Zobacz Kody rabatowe na hosting
20-03-2023 07:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #194
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
No i najlepszy miesiąc pod względem zarobków od jego ponownego otwarcia dziennika Smile jeżeli bym to uznał za pracę na pełny etat czyli w okolicach 160h miesięcznie zarabiałbym 4,85 pln/h. Nie tak źle, jestem zarobkami w okolicy minimalnej z 2003 roku.

INWESTYCJE
Dywidendy (Akcje): Sprzedałem 22 akcje Realty Income (O), przy zysku 4,2$ za akcje (400 pln zysku!!!), oraz inne drobne sprzedaże i dywidendy dały kolejne 270 pln. Całkiem już dobry wynik.
Obligacje (+lokaty): około 80 pln zysku na czysto po podatku, nie za wiele ale całkiem spoko.
Kryptowaluty: Obecnie wirtualny wzrost Smile czekam na 300k$ na BTC i będę bogaty!
Inne inewstycje: 25 pln, liczę, że w rok zjadę tutaj do zera i zlikwiduje inne mało dochodowe sposoby zarobku pasywnego.

ZARABIANIE
Serwis Finansowy: 25 groszy, no i najbardziej dochodowy miesiąc.
Serwis Edukacyjny: Napisałem 6 artykułów, poprawiłem około 10. Ogólny rozwój.

----------------------------------------


Podsumowanie Marca 2023 (miesiąc 6)

Inwestycje:
Dywidendy + akcje: (130,06$ + 192,35 PLN - 17,48€) = 671,69 PLN
Obligacje: 79,38 PLN
Krypto: 0 PLN
Inne: (3,58 EUR+ 8,40 PLN) = 25,20 PLN

Zarabianie:
Serwis Finansowy: 0,25 PLN
Serwis Edukacyjny: 0 PLN

Suma: 776,52 PLN


Subów brakło 60 do 800, jest tylko 740, więc kontynuuje bez zmiany.
Z adsense walczę pisząc nowe artykuły, jeszcze kilka tysięcy słów i będzie spoko, więc tak samo przekładam cel na kwiecień.
Natomiast jak chodzi o cel finansowy, przekroczyłem go o ponad 50%, więc podnoszę poprzeczkę z 500 na 600 pln miesięcznie. Może to poniżej możliwości, ale kwiecień nie zapowiada się za tłusto, więc i 600 pln będzie znakomitym wynikiem.


Pierwszy kwartał, a cele roczne.
Jeżeli bym utrzymał ten poziom wzrostu to mam szanse spełnić finansowy cel roczny, czyli zarobienie 12000 PLN wyłączeni z Internetu (od początku roku na razie jest 1573,42). Jak i cel z napisaniem 52 postów nie powinien być problemem (jest 13, więc idealnie jak za pierwsze 3 miesiące). Najgorzej będzie z subami i ogólnie YT, ale walka trwa Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2023 02:32 przez dzemba.)
03-04-2023 02:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #195
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Poczekałem kilka dni z postem i się opłacało Smile
Wziąłem w kwietniu dupę w troki i leci progres całkiem zacny na wszystki. A oto pierwszy sukces z tego miesiąca, którym się mogę pochwalić! Udało mi się przejść weryfikacje AdSense. Nawet poszło całkiem łatwo.

[Obrazek: image.png]

Tak samo dorabianie treści na stronę i poprawianie starych artykułów popłaca, z miesiąca na miesiąc ilość wejść rośnie w fajnym tempie Smile Pierwszy mini cel to zarobienie 200 pln i 10k uu Smile

[Obrazek: image.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2023 22:15 przez dzemba.)
19-04-2023 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #196
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Włączenie reklam na stronce edukacyjnej o dziwo nawet sporo dało Smile

[Obrazek: image.png]

Trzeba poogarniać reklamy. Ale miło, że prosto po odpaleniu witryny już zarobki idą w złotówki dziennie <3 nic tylko saklować Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2023 00:13 przez dzemba.)
25-04-2023 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #197
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Ok, może informacje o moim w pełni pasywnym zarobku Smile a przedstawia się one tak.

12 PLN/dzień z obligacji. (głównie, 10 latka)
2$ (8 PLN) dziennie z dywidend. (głównie dywidendowi arystokraci)

Daje to codziennie 20 PLN, czyli 600 PLN miesięcznie. Jest to już fajna kwota, która pozwalała by mi opłacić podstawowe rachunki.

Do końca roku powinno dojść spokojnie do 25 pln dzień (750 miesiąc), więc zaczyna się robić spoko. Przekroczenie 1k w pełnie pasywnie będzie fajnym krokiem, postaram się utrzymywać mniej więcej proporcje 60:40 obligacji do akcji na ten moment.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2023 12:06 przez dzemba.)
Glosy: Erdoi Money (+1)
28-04-2023 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #198
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Nie zrezygnowałem z zarabiania w Internecie Smile wszystko leci jak do tej pory, ale lekko znudziło mnie pisania, że co miesiąc mam 400-600 PLN pasywnie XD

Rozpoczynam zabawę z projektem AI, jak kiedyś poprzedni użytkownik forum wygenerował stronę za pomocą scraperra (programu do kopiowania treści) oraz bota do postowania i stworzył stronę zarabiającą setki dolarów miesięcznie. Tak ja rozszerzę jego pomysł tylko opierając go o sztuczną inteligencję Smile

Właśnie kupiłem płatne Midjourney i Chat GPT-4, oraz piszę program w javie (o której nie mam pojęcia, ostatni raz używałem jej z 10 lat temu), by automatycznie generował mi treści i postował na stronie. Uniknę tym największej bolączki czyli nie unikalnych treści (mam nadzieję), a napewno copy right strike w moją stronę Smile

Domena kupiona, AI ogarnięte, automat się tworzy Smile

[Obrazek: image.png]

Stronka już stoi, hosting mam właściwie za darmo bo dla innych swoich projektów mam całkiem potężny hosting (na 10 wordpresów styknie lekko), więc ten postawiłem obok mając już odpowiednią infrastrukturę.

Czas start!

Pierwsze co to generacja postów na pół gwizdka, niestety, podczas wpinania AdSense nie mogę przesadzić z ilościami generowanych treści, a to będzie moje główne źródło zarobku.

Wiec po wygenerowaniu 20 poczekam na dostanie się do programu, mam już w tym doświadczenie, więc przy odrobinie szczęścia do końca maja już zacznę zarabiać na stronię Smile

--------------------------------------------------------------------------------

Co do reszty dziennika Tongue

Będę pisał dalej o swoich pasywnych zarobkach, ale tylko przy przekraczaniu jakiś punktów milowych, ponieważ co miesiąc pisanie o tym samym zaczęło mnie nudzić Smile reszta projektów zaczyna także zarabiać swoje, więc ich nie ubijam a zwyczajnie dam im rosnąć.
Glosy: obey93 (+1)
21-05-2023 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #199
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Myk myk myk, i oto czerwiec, a tak wypadają moje majowe zarobki u pana googgla.

[Obrazek: image.png]

Głównie zarobki z serwisu edukacyjnego (wykres przedstawia zbiorczo wszystkie moje strony), teraz jest na nim gorący okres. Stronka Generowana przez AI, czeka na weryfikacje więc nie pojawiają się na niej jeszcze szekle Sad

Mały cel na czerwiec, by nie było spadków, i zarobki były powyżej 15 pln, okres wakacyjny jest z mojej obserwacji związany z dużym spadkiem zarobków w Internecie. Ale jednocześnie jest to dobry czas na eksperymenty i rozwój Smile więcej lecymy.

Z inwestycji jak zwykle kilkaset pln pasywnie Smile

EDIT:
Zapomniałem wspomnieć o YouTube, ilość godzin zbliża się do 5000h w ciągu ostatnich 365 dni, natomiast subów jest 876,. Po przekroczeniu 1000 pojawi mi się źródełko generujące nawet kilkaset pln miesięcznie (potrafię zbliżać się do 2k wyświetleń dziennie) Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2023 00:04 przez dzemba.)
01-06-2023 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chincyk Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 624
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 95 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 13.00
Post: #200
RE: Wolny Od Pracy - cel: mało pracy, dużo pieniędzy.
Cześć! i jak idzie inwestowanie?

Płatne ankiety: https://centrum-ankiet.pl/
lub
https://zarobnaankietach.blogspot.com/
20-12-2023 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,287 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,751 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,923 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
Big Grin Laptopowy milioner - od zera do miliona. lever 214 58,302 04-01-2022 20:11
Ostatni post: paweuq
  Od zera do hodlera danielh98 8 2,523 22-10-2021 14:02
Ostatni post: danielh98

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości