Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 3.11 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Earning na bonusach i airdropach

Autor Wiadomość
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #281
RE: Earning na bonusach i airdropach
Sprawdź:
Jeszcze w tym miesiącu wznowiony będzie dziennik. W chwili obecnej majstruję swoje nowe stanowisko komputerowe, krzesło i nowe PC desktopowe już dotarlo do mnie. Dzisiaj zostanie zakupiony monitor i jak starczy czasu to biurko Smile Na pewno zdj pojawi się w galerii.

E-whoringiem cały czas się zajmuję, właśnie dzięki e-who zostanie zakupiony monitor z biurkiem i zostało zakupione krzesło Smile

Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie jeszcze lepszy dochód niż ten obecny i mam nadzieję, że inflacja w końcu się ogarnie Big Grin bo juz przegina a ma być niby gorzje.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
28-12-2021 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #282
RE: Earning na bonusach i airdropach
No i koniec 2021 roku Big Grin Wszystkim earnerom życzę Szczęśliwego Nowego roku Big Grin no i wysokich zarobków w 2022. A dla earnerów z e-who jak największej ilości napalonych klientów Smile

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
31-12-2021 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #283
RE: Earning na bonusach i airdropach
No i szybkiego podsumowanko grudnia 2021 roku. Mimo braku aktywności cały czas pracowałem i na e-whore i na prywatnych projektach. Grudzień był też miesiącem choroby i trochę opuszczonych dni w projektach. Ostatecznie wynik za grudzień wyszedł bardzo znakomicie, a dokładnie to aż 12.915 zł netto. Niestety wszystkie projekty zostały zrealizowane w roku 2021. Teraz zaczyna się więcej czasu na zlokalizowanie kolejnych projektów oraz na dalsze earning na e-who.

Oprócz tego udało mi się za pomocą moich kont na Insta, zrobić bardzo ciekawą kampanię reklamową. Dzięki temu na realnym koncie z realnym content wpadło w około 6 miesięcy, aż 9000 followersów realnych, którzy są cały czas aktywni pod postami jak i w komentarzach. Wyniki może co niektórych wyjadaczy nie zadawalać, ale najważniejsze że strategia działa i można ją ulepszać. Systematyczna praca myślę, że w tym roku pozwoli mi osiągnąć cel 20k realnych followersów.

Jakie plany na 2022?
Myślę, że w styczniu na to pytanie odpowiem. Na tą chwilę podliczam wydatki jakie dokonałem w 2021 na stanowisko gamingowe. Nie tylko programowaniem i e-who człowiek żyje Big Grin No i odłożyć dany % zarobionych pieniędzy na inwestycje.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2022 02:00 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
04-01-2022 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #284
RE: Earning na bonusach i airdropach
Kolejny dzień tego pięknego nowego 2022 roku i już myślałem, że będę mieć zapierdziel z szukaniem nowych projektów, ale bardzo mozliwe że już od następnego tygodnia kolejny projekt wpadnie w moje rączki. Do tego czasu muszę przeszkolić się z jednej technologii aby ulepszyć pracę nad tym projektem. Wstępnie klient jest zainteresowany i w środę za tydzień dokończymy rozmowę i może przypieczetujemy to. Oczywiście klient zdobyty tylko i wyłącznie dzieki kampanii reklamowej w Internecie.

Co do e-whore, na starych 4 kontach zarobiłem dzisiaj bardzo mało, ledwo 80 zł. Więcej czasu poświęciłem na odświeżenie i promowaniu kont. Mam nadzieję, że ten tyg będzie i tak bardzo dobry!

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
05-01-2022 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #285
RE: Earning na bonusach i airdropach
Dzisiaj nic konkretnego, promowanie kont i monetyzacja. Ostatnie 2 dni to były dniówki w granicach 100-150 zł. Dzisiaj z rana jeden z klientów walnął przelew w crypto XRP, ciekawy pomysł, przyjąłem crypto z chęcią.

Dzisiaj postaram się dodać drugi post, ponieważ moje stanowisko gamingowo-earnerskie w 80% gotowe i złożone. Zdjęcia na pewno wlecą na galerię Smile Trochę zakupów zrobiłem w grudniu i na początku stycznia, więc myślę, że czas znowu zacząć odkładać.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
07-01-2022 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #286
RE: Earning na bonusach i airdropach
Dzisiaj wstępna rozmowa dotyczące zlecenia, jutro kolejna. Po jutrzejszej rozmowie wpadnie podsumowanie czy klient zgodził się na obecne warunki Smile

E-whoring na dzisiaj:
-promowanie kont,
-monetyzacja,
-dodatkowe konta + promowanie

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
12-01-2022 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #287
RE: Earning na bonusach i airdropach
Oprócz promowania kont, doszło dodatkowo szkolenie z frameworka Yii. Klient nasz Pan Big Grin

Obecna dniówka na godzinę 21:36 wynosi 270 zł.

Dzisiaj bardzo ładny traffic. Mam nadzieję, że potroję to na tym weekendzie! Smile

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2022 21:42 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
13-01-2022 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #288
RE: Earning na bonusach i airdropach
Dzisiaj duże wielkie 0 Big Grin Całkowity brak pracy w dzisiejszym dniu Smile Można powiedzieć, że urlopik 1-dniowy Smile

Jutro obiecuję, że się poprawię Big Grin

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
15-01-2022 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #289
RE: Earning na bonusach i airdropach
Z rana zacząłem nad promocją kont. Dzisiaj wieczorem to samo + monetyzacja Smile

Konto realnie rozwijane już ma prawie 10k followersów. Like pod zdjęciami po 3-5k realnych. Cel na rok 2022 rok to wbicie 20k. Jeżeli ten cel zostanie zrealizowany dość wcześniej to zwiększe go jeszcze bardziej. Do rozwijania kont realnych, realnym trafficiem prowadzę swoją strategię od 2021 roku. Konto posiadało około 1k followersów i w rok zdobyłem prawie 10k. Zobaczymy jak pójdzie w tym Wink

Najważniejsza sprawa -> nie wydałem ani złotówki na płatne reklamy czy jakieś tak zwane PROMO.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2022 13:56 przez shf.)
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
15-01-2022 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,765
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #290
RE: Earning na bonusach i airdropach
Kolejne konta zostały dzisiaj pięknie wypromowane. Zobaczymy jak przełożą się na monetyzację Smile

Dzisiaj w planach jeszcze framework Yii2 i prosty serwisik dla klienta.

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
Glosy: donaldUS (+1), michalina96 (+1)
18-01-2022 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarabianie pieniędzy na airdropach Kakashi69 3 4,544 19-01-2021 01:02
Ostatni post: Kakashi69
Exclamation Czy da się zarobić na kryptowalutach i airdropach bez wkładu własnego? mucios 51 21,545 26-05-2020 17:26
Ostatni post: mucios

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości