Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AAmusic

Autor Wiadomość
eseles Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 146.00
Post: #51
RE: AAmusic
Sprawdź:
A kij dalem ten amazon najwyzej nie uzyje tego. Jak wyplaca to bede bitcoin bral potem.

[Obrazek: Screenshot-20191206-075859.jpg]
06-12-2019 08:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
lidero Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 6 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: AAmusic
witam z placu boju!

już wiem dlaczego miałem skracany czas słuchania,nie mozna słuchać naprzemiennie na platformach w obrebie jednego konta,bo wtedy wszystko dzieje się w jednym czasie i tracimy godziny które mamy przeznaczone na inne platformy,nie miałem z tym problemu jak słuchałem na róźnych kontach,tu smiało naprzemiennie szło.

Konkluzja:słuchac nalezy tak :wszystkie fony podpięte pod jedno konto w tym samym czasie odsłuchuja z jednej i tej samej platformy,koniec po 7-9 godzinach i kolejna platforma ot co.człowiek uczy się na błędach,przepraszam za wprowadzenie w błąd

Przegrupowałem już wszystko,podpiąłem póki co 12 fonów pod jedno konto,jest mocSmile.pozdrawiam

lidero, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2019.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2019 07:19 przez lidero.)
08-12-2019 07:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fi5her1975 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 37
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #53
RE: AAmusic
Ave.

Gratuluję. Jak narazie to jadę na dwa fony. Sad może za tydzień dojadą jakieś 2 może 3 sztuki.

Aby nie było że offtop Smile To mam kilka pytań.

1.Ktos z Was słucha na google music ? bo u mnie nie działa smutny i nie wiem co jest, wysłałem reqest i nic. Cisza. Zero odzewu.

2. jakieś wirtualne karty płatnicze do apple można gdzieś coś ktoś, bo nie chcę podawać nr. swojego kawałka plastiku, abym nie miał zdziwienia że mnie ktoś na koncie Sex z całej dostępnej gotówki.....

3. Apple daje na 1 konto max 6 urządzeń do słuchania, które można podpiąć. Więc albo trzeba zakładać konta dodatkowe na applu, albo na AAmusic, i podpinać ref/ konto do głównego. jak wy rozwiązujecie ten problem ?

4. Ktoś coś wie o jakimkolwiek sposobie automatyzacji zadań na tel ?
chodzi mi o ustawienie na telefonie ->
a. o 8.05 uruchom program AAMusic.
- wybierz spotify
- wybierz open playlist
- kliknij play
- wróć do AAmusic
b. o 16.05 wybierz aple music
- klikniej open playlist
- kliknij play
- wróć do AAMusic
c. o 00.05 wybierz deezer

itd.
Przy kilku telefonach automatyzacja nie ma znaczenia, jednak przy kilkunastu czy też kilkudziesięciu jest już z tym trochę klikania.



ps.
Możesz wstawić filmik jak to się kręci Big Grin ?

Pozdrawiam
08-12-2019 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eseles Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 146.00
Post: #54
RE: AAmusic
Mozesz sobie jakiegos auto clickera ustawic i dac delay 28800 sekund co jest rowne 8h. Tylko wtedy z takiego telefonu nie mozesz nic robic no i ekrab musi byc ciagle wlaczony. Albo takie cos https://play.google.com/store/apps/detai...tify.timer
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2019 13:36 przez eseles.)
08-12-2019 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

star4x5 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 57 +

Forum Gold: 1.00
Post: #55
RE: AAmusic
To jak tam lidero ile już zarobione po tych kilku dniach Wink ?
08-12-2019 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
eseles Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 146.00
Post: #56
RE: AAmusic
Teraz deezer 3 miechy za darmo premka https://www.deezer.com/pl/offers/premium

Lidero pw
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2019 13:09 przez eseles.)
08-12-2019 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeoRIP Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,188
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 372 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 510.00
Post: #57
RE: AAmusic
(08-12-2019 10:02)fi5her1975 napisał(a):  Ave.

Gratuluję. Jak narazie to jadę na dwa fony. Sad może za tydzień dojadą jakieś 2 może 3 sztuki.

Aby nie było że offtop Smile To mam kilka pytań.

1.Ktos z Was słucha na google music ? bo u mnie nie działa smutny i nie wiem co jest, wysłałem reqest i nic. Cisza. Zero odzewu.

2. jakieś wirtualne karty płatnicze do apple można gdzieś coś ktoś, bo nie chcę podawać nr. swojego kawałka plastiku, abym nie miał zdziwienia że mnie ktoś na koncie Sex z całej dostępnej gotówki.....

3. Apple daje na 1 konto max 6 urządzeń do słuchania, które można podpiąć. Więc albo trzeba zakładać konta dodatkowe na applu, albo na AAmusic, i podpinać ref/ konto do głównego. jak wy rozwiązujecie ten problem ?

4. Ktoś coś wie o jakimkolwiek sposobie automatyzacji zadań na tel ?
chodzi mi o ustawienie na telefonie ->
a. o 8.05 uruchom program AAMusic.
- wybierz spotify
- wybierz open playlist
- kliknij play
- wróć do AAmusic
b. o 16.05 wybierz aple music
- klikniej open playlist
- kliknij play
- wróć do AAMusic
c. o 00.05 wybierz deezer

itd.
Przy kilku telefonach automatyzacja nie ma znaczenia, jednak przy kilkunastu czy też kilkudziesięciu jest już z tym trochę klikania.



ps.
Możesz wstawić filmik jak to się kręci Big Grin ?

Pozdrawiam

nawet jak masz możliwość 6 osób w FAQ jest napisane że z jednego konta spotify możesz użyć tylko do 4 urządzeń.
08-12-2019 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidero Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 112
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 6 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: AAmusic
fi5her1975 wczoraj byl problem z google music,a dzis nie wiem, póki co leciałem na spotify,teraz deezer, a potem sprobuje apple,

karty wirtualne z Revoluta jak najbardziej przechodzą ,założylem własnie na takie karty w apple dwa konta rodzinne ,w Revolucie mam jeszcze taka kartę która zmienia dane po kazdej transakcji,ale to jest dostepne w koncie premium za 30 zł,

przydałoby się faktycznie by prace smartfonów zautomatyzowac,czasami idzie zwiecha,sa też na playliscie niektóre utwory których nie zalicza,pewnie muszą je usunąć

co do zarobków, star gentelmeni nie rozmawiają o pieniadzach hehe,
nie no pratycznie w pełnym rynsztunku bojowym w pełnym odsłuchu na 12 smartfonów,(w sumie to 13-cie .bo jeszcze jeden dokoptował Tongue) to zacząłem dopiero dzis od 5 rano ,,jutro dam podsumowanie 24 godzin pełnego odsłuchu.

tutaj filmik pt."tak to leciało":D https://www.youtube.com/watch?v=LeWoQIi43co aveCool

google music mi się włącza

lidero, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2019.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2019 16:16 przez lidero.)
08-12-2019 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ememq Offline
OSZUST i ZŁODZIEJ
*

Liczba postów: 94
Dołączył: Dec 2019
Forum Gold: 210.00
Post: #59
RE: AAmusic
Lidero jestem z Twojego refflinku, dzięki.
08-12-2019 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DeoRIP Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,188
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 372 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 510.00
Post: #60
RE: AAmusic
(08-12-2019 15:31)lidero napisał(a):  fi5her1975 wczoraj byl problem z google music,a dzis nie wiem, póki co leciałem na spotify,teraz deezer, a potem sprobuje apple,

karty wirtualne z Revoluta jak najbardziej przechodzą ,założylem własnie na takie karty w apple dwa konta rodzinne ,w Revolucie mam jeszcze taka kartę która zmienia dane po kazdej transakcji,ale to jest dostepne w koncie premium za 30 zł,

przydałoby się faktycznie by prace smartfonów zautomatyzowac,czasami idzie zwiecha,sa też na playliscie niektóre utwory których nie zalicza,pewnie muszą je usunąć

co do zarobków, star gentelmeni nie rozmawiają o pieniadzach hehe,
nie no pratycznie w pełnym rynsztunku bojowym w pełnym odsłuchu na 12 smartfonów,(w sumie to 13-cie .bo jeszcze jeden dokoptował Tongue) to zacząłem dopiero dzis od 5 rano ,,jutro dam podsumowanie 24 godzin pełnego odsłuchu.

tutaj filmik pt."tak to leciało":D https://www.youtube.com/watch?v=LeWoQIi43co aveCool

google music mi się włącza

A później zbanowany revolut bo nie można używać kart do subskrypcji xD
08-12-2019 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości