Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie » Początek przygody w byciu youtuberem ;)

Autor Wiadomość
arturito Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 130
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Sprawdź:
Cześć forum!

Zakładam dziennik do spisywania swoich wrażeń odnośnie prowadzenia kanału YouTube Wink Kanał dotyczył będzie Instagrama, jako że nie będąc skromnym posiadam w tym zakresie ogromną wiedzę, a nasz rynek cierpi na brak konkretnych informacji - jest nisza, spróbuje swoich sił. Poruszał będę przede wszystkim legalne i naturalne metody rozwijania profili na IG. Choć o automatyzacji na pewno też kilka słów kiedyś opowiem.

Cały projekt ma być bardzo transparentny, żadnych ukrytych intencji i motywacji. Dlatego między innymi nie zamierzam ukrywać, że te forum traktuje jako dodatkowe źródło ruchu dla moich filmów Wink Planuje jednak opisywać tutaj przede wszystkim działania zakulisowe jakie będę podejmował w ramach rozwijania kanału.

No i z korzyścią dla Was - możecie mi zadawać pytania o Insta, odpowiem najobszerniej jak się da.

Z social media mam styczność od wielu lat, po części jest to moja praca (choć nie tylko, zajmuje się także innymi branżami m.in. jestem grafikiem oraz mam swój sklep w galerii handlowej). Mimo doświadczenia w tego typu mediach, sam youtube jest dla mnie swoistą nowością.

Nigdy nie marzyło mi się zostać twarzą jakiegoś kanału, dopiero od niedawna ten pomysł zakiełkował w mojej głowie i na tyle się nakręciłem do całego projektu, że oto i on! Liczę swoją drogą na jakieś podpowiedzi od osób doświadczonych w YT, tutaj jestem trochę noobem Big Grin

Sprzęt już mam!

A przynajmniej tak sądzę. Na początek nagrywać będę wideo smartfonem (Galaxy S7 wydaje się, że da radę - jeśli nie to pożyczę od partnerki jej P20 Pro Wink). Mam też w domu dość dobre tło, jako że posiadam "mini studio" do nagrań. Myślę, że tam będzie dobre miejsce by się rozsiąść wygodnie i przemówić do ludu. Statyw udało mi się wyrwać naprawdę fajny i tani - 69zł, rozkładane trzykrotnie nogi i miejsce na uchwyt do telefonu. Ma nawet poziomicę Big Grin

Jedyny mankament to audio... chce użyć mikrofonu pojemnościowego, jako że i tak posiadam z racji studia nagrań. Ale nie chciałbym mieć go na filmie przy twarzy, a obawiam się, że jak ustawie go obok kamery ten metr przed sobą, to już będzie za słabo zbierać dźwięk. No nic, pójdzie próbne nagranie to się okaże Wink Najwyżej kupię jakiś mikrofon zewnętrzny do telefonu na Jacka.

To tyle na początek - planuje jutro nagrać już pierwsze ujęcia, to wrzucę efekty.

Pozdro i witam raz jeszcze na forum!

EDIT:
Kanał już jest, link poniżej:
https://www.youtube.com/channel/UCUN_RhU...4qrTH4NdGQ

arturito, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2019.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2019 15:53 przez arturito.)
Glosy: amcin (+1)
17-01-2019 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #2
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Ale kumulacja nowych Youtuberów na forum :O
Powodzenia oczywiście Big Grin
17-01-2019 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #3
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Ciekawa sprawa. Powodzenia!

Podrzuć link na PW z adresem kanału (jeśli tutaj nie chcesz) - chętnie dowiem się więcej na temat instagrama Smile
17-01-2019 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
domi11997 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 229
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 46 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Ja tez poprosze, z chcecia sie podszkole

domi11997, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2017.
18-01-2019 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #5
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Trzymam kciuki Big Grin Ciekawie opisałeś cały wątek Wink

[Obrazek: image.png]
18-01-2019 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hosezbsk Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 741
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 202 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 113.00
Post: #6
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Ciekawe podejście do sprawy Smile Życzę powodzenia.
18-01-2019 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
arturito Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 130
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Dzięki wszystkim, od razu dodajecie skrzydeł Wink

Spoko - dodam tutaj link do każdego filmu, który nagram. Jak wspomniałem, ten dziennik ma być swego rodzaju kulisami - nie zamierzam ukrywać nazwy ani siebie Smile

Póki co jednak jest w produkcji Big Grin Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się do wieczora pierwszy film ogarnąć.

Swoją drogą możecie polecić jakiś program do edycji wideo? Posiadam Movavi Video Editor 14 - całkiem spoko jest, ale może istnieje coś ciekawszego Wink

arturito, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2019.
18-01-2019 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buciu52 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,266
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 639 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 69.75
Post: #8
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Sony Vegas jest całkiem spoko, może na początku będzie ciężko go ogarnąć. Sam zawsze korzystałem z Camtasii, przejrzysta i prosta w użyciu Smile
18-01-2019 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arczit Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 706
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 648 +

Forum Gold: 8.00
Post: #9
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Możesz spróbować programu HitFilm, jest to darmowy program który pozwala na wykorzystywanie komercyjne i nie dodaje znaków wodnych itp.

Tutaj jest spoko kanał, dużo tipów i poradników do tego programu łącznie ponad 80 filmików. Jest to bodajże pierwsza playlista.

Powodzenia! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2019 12:48 przez Arczit.)
Glosy: arturito (+1)
18-01-2019 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

arturito Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 130
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 44 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Własny kanał YouTube - Porady o Instagramie
Ooo HitFilm wygląda obiecująco Big Grin Dzięki!

arturito, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2019.
18-01-2019 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mały własny projekt NFT Quag88 2 1,364 05-01-2023 14:41
Ostatni post: karuzel
  Dropshipping PL - Własny sklep plus Allegro cris007 16 8,276 18-04-2021 15:51
Ostatni post: SkyTouch
  Droga do 10.000 followersów na instagramie Pilarsky 12 5,851 18-12-2019 15:14
Ostatni post: Pilarsky
  Kanał na YouTube - Od 0 do milionera wob 1 3,337 12-09-2019 19:17
Ostatni post: nasgaroth
Thumbs Up Mecenas - dziennik pracy + porady Mecenas 217 45,620 09-02-2018 16:25
Ostatni post: jarekxD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości