Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainwestuj w swojego browara !

Autor Wiadomość
BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #1
Zainwestuj w swojego browara !
Sprawdź:
Marzyłeś kiedyś o własnym browarze? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Już dziś możesz zostać współwłaścicielem Browaru Brodacz - jednego z najmodniejszych browarów kraftowych w Polsce. Zobacz jak kupić akcje spółki bez wychodzenia z domu na https://brodacz.beesfund.com/
07-01-2019 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #2
RE: Zainwestuj w swojego browara !
Komentarz od osoby, która przejrzała dokumenty księgowe tej firmy i wyraziła własną opinię:



Według mnie nie warto.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2019 21:08 przez jarunioo7.)
07-01-2019 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #3
RE: Zainwestuj w swojego browara !
(07-01-2019 21:07)jarunioo7 napisał(a):  Komentarz od osoby, która przejrzała dokumenty księgowe tej firmy i wyraziła własną opinię:



Według mnie nie warto.

Cześć Jarku, otrzymujesz 4% z pierwotnie wpłaconej kwoty po każdym rozlaniu i sprzedaży tego co było w beczce, czyli "sztosa" Wink Cały czas zachowujesz kupioną przez Ciebie ilość akcji. A my kupujemy kolejną beczkę, znowu zalewamy, i jeśli się uda to rozlewamy ją dwa albo trzy razy w roku i znowu sprzedajemy, a ty od każdej sprzedaży, znowu dostajesz 4% Smile W praktyce oznacza to zwrot z inwestycji od 20%(minimum) do nawet 60% przy bardzo pomyślnych wiatrach, gdyż wypłaty realizowane będą przez 5 lat.

EBITDA za rok 2017 wyliczyliśmy na poziomie 65 000 zł. Uwaga. Wyliczenia wykonywałem sam, wg informacji o EBITDA znalezionych w Internecie, więc mogą nie być to super dokładne dane.

Sprawozdania finansowego nie mamy, gdyż do tej pory byliśmy jednoosobową działałnością gospodarczą, ale jeśli chcesz, możemy udostępnić KPiR Smile
07-01-2019 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #4
RE: Zainwestuj w swojego browara !
Ty jesteś prezesem zarządu, że sie tak wypowiadasz? Czy po prostu na chama skopiowałeś jego komentarz?

http://prntscr.com/m46xek

No dobra, imię zmieniłeś Rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2019 21:40 przez jarunioo7.)
Glosy: Guxinimod (+1), Arczit (+1)
07-01-2019 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #5
RE: Zainwestuj w swojego browara !
(07-01-2019 21:40)jarunioo7 napisał(a):  Ty jesteś prezesem zarządu, że sie tak wypowiadasz? Czy po prostu na chama skopiowałeś jego komentarz?

http://prntscr.com/m46xek

No dobra, imię zmieniłeś Rolleyes

Nie jestem prezesem.skopiowałem wypowiedz.
Gdyż spekulacje na temat zeszłych lat są niepoprawne.
07-01-2019 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arczit Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 706
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 648 +

Forum Gold: 8.00
Post: #6
RE: Zainwestuj w swojego browara !
Po 1, to wypadało by poinformować że żywcem kopiujesz nie swoją wypowiedź.
Po 2, samo to że jedyne co o tym wiesz to skopiowane tekściki i komentarze, świadczy o Twojej wiedzy na ten temat Smile

Szkoda że promujesz biznes o którym nie jesteś w stanie napisać osobiście ani jednego zdania.
08-01-2019 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BlueYes.eu Offline
★www.BlueYes.eu★
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Nov 2018
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 149.47
Post: #7
RE: Zainwestuj w swojego browara !
(08-01-2019 11:51)Arczit napisał(a):  Po 1, to wypadało by poinformować że żywcem kopiujesz nie swoją wypowiedź.
Po 2, samo to że jedyne co o tym wiesz to skopiowane tekściki i komentarze, świadczy o Twojej wiedzy na ten temat Smile

Szkoda że promujesz biznes o którym nie jesteś w stanie napisać osobiście ani jednego zdania.


Po 1,tak zrobiłem post wyżej czytaj.
Po 2 skąd masz takie informacje? A no tak przecież opowiadałem Ci,że już kolejny rok inwestuje Smile

Skończ spamować bezsensownymi wypowiedziami które nic nie wnoszą do tematu.Nie mam co opisywać bo wszystko jest czarno na białym na stronie.
08-01-2019 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Arczit Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 706
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 648 +

Forum Gold: 8.00
Post: #8
RE: Zainwestuj w swojego browara !
(08-01-2019 16:06)BlueYes.eu napisał(a):  
(08-01-2019 11:51)Arczit napisał(a):  Po 1, to wypadało by poinformować że żywcem kopiujesz nie swoją wypowiedź.
Po 2, samo to że jedyne co o tym wiesz to skopiowane tekściki i komentarze, świadczy o Twojej wiedzy na ten temat Smile

Szkoda że promujesz biznes o którym nie jesteś w stanie napisać osobiście ani jednego zdania.


Po 1,tak zrobiłem post wyżej czytaj.
Po 2 skąd masz takie informacje? A no tak przecież opowiadałem Ci,że już kolejny rok inwestuje Smile

Skończ spamować bezsensownymi wypowiedziami które nic nie wnoszą do tematu.Nie mam co opisywać bo wszystko jest czarno na białym na stronie.
Potrafię czytać, gdyby nie Jarunioo to psinco a nie byś napisał że to nie Twoje. Od kiedy jak się coś cytuje, autora piszemy w osobnym komentarzu po zwróceniu uwagi kogoś innego?
Słaby argument.

Skoro coś polecasz na forum, nie idź na łatwiznę a podziel się SWOIM ZDANIEM, które widzę masz problem wyrazić Smile
Glosy: jarunioo7 (+2), piotrgk4 (+2), Guxinimod (+1)
08-01-2019 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #9
RE: Zainwestuj w swojego browara !
Ehh jak mi sie nie chce zawsze odpisywać "nowym" bo nigdy nie wiadomo czy sie trafi na spammera Undecided Ale okey, napisze żeby każdy racjonalnie spojrzał na tą "inwestycje", która według mnie jest wysokiego ryzyka.

- nie zainwestuje swoich pieniędzy w coś na czym się nie znam
- nie powierzę komuś swoich pieniędzy tylko przez jakieś obiecanki o %
- nie powierzę komuś swoich pieniędzy kto nie ma przygotowanego dokładnego planu rozwoju (hehe planują zebrać 4 miliony, a jeszcze nie mają przygotowanego dokładnego planu poza tymi procencikami, dobrze, że chociaż jest ogólny zarys http://prntscr.com/m4l0kb )
- firma w 2017 roku zarobiła oszałamiającą kwotę 45 tyś zł. Chwalą się, że urośli o 36% w 2018 - dla mnie i tak nieprzekonujące
- nie widze obecnie zainteresowania w piwach kraftowych

Według mnie inwestycja wysokiego ryzyka, sam bym w to nigdy nie wszedł.
Glosy: KenkyushaKamil (+1), TMH (+1), Arczit (+1), piotrgk4 (+2)
08-01-2019 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

MrMisiek Offline
Banned
*

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2019
Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Zainwestuj w swojego browara !
a niech chłopaki se browarnie otwierają może zrobią jakieś dobre piwko
18-01-2019 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zainwestuj w buxa. Ryzyko dużo mniejsze niż revshare Captain 140 33,484 22-03-2022 16:09
Ostatni post: xdax1
  Studio Panika-zainwestuj grzego44 13 7,536 20-10-2019 07:47
Ostatni post: itmaster
  Masz wątpliwości w co zainwestować? Zainwestuj w ICO bitfx 7 8,547 27-11-2017 01:31
Ostatni post: Maros

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości