Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj w swojego browara ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zainwestuj w swojego browara ! (/Temat-Zainwestuj-w-swojego-browara-160463)

Strony: 1 2


Zainwestuj w swojego browara ! - BlueYes.eu - 07-01-2019 20:24

Marzyłeś kiedyś o własnym browarze? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Już dziś możesz zostać współwłaścicielem Browaru Brodacz - jednego z najmodniejszych browarów kraftowych w Polsce. Zobacz jak kupić akcje spółki bez wychodzenia z domu na https://brodacz.beesfund.com/


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - jarunioo7 - 07-01-2019 21:07

Komentarz od osoby, która przejrzała dokumenty księgowe tej firmy i wyraziła własną opinię:



Według mnie nie warto.


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - BlueYes.eu - 07-01-2019 21:30

(07-01-2019 21:07)jarunioo7 napisał(a):  Komentarz od osoby, która przejrzała dokumenty księgowe tej firmy i wyraziła własną opinię:



Według mnie nie warto.

Cześć Jarku, otrzymujesz 4% z pierwotnie wpłaconej kwoty po każdym rozlaniu i sprzedaży tego co było w beczce, czyli "sztosa" Wink Cały czas zachowujesz kupioną przez Ciebie ilość akcji. A my kupujemy kolejną beczkę, znowu zalewamy, i jeśli się uda to rozlewamy ją dwa albo trzy razy w roku i znowu sprzedajemy, a ty od każdej sprzedaży, znowu dostajesz 4% Smile W praktyce oznacza to zwrot z inwestycji od 20%(minimum) do nawet 60% przy bardzo pomyślnych wiatrach, gdyż wypłaty realizowane będą przez 5 lat.

EBITDA za rok 2017 wyliczyliśmy na poziomie 65 000 zł. Uwaga. Wyliczenia wykonywałem sam, wg informacji o EBITDA znalezionych w Internecie, więc mogą nie być to super dokładne dane.

Sprawozdania finansowego nie mamy, gdyż do tej pory byliśmy jednoosobową działałnością gospodarczą, ale jeśli chcesz, możemy udostępnić KPiR Smile


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - jarunioo7 - 07-01-2019 21:40

Ty jesteś prezesem zarządu, że sie tak wypowiadasz? Czy po prostu na chama skopiowałeś jego komentarz?

http://prntscr.com/m46xek

No dobra, imię zmieniłeś Rolleyes


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - BlueYes.eu - 07-01-2019 21:46

(07-01-2019 21:40)jarunioo7 napisał(a):  Ty jesteś prezesem zarządu, że sie tak wypowiadasz? Czy po prostu na chama skopiowałeś jego komentarz?

http://prntscr.com/m46xek

No dobra, imię zmieniłeś Rolleyes

Nie jestem prezesem.skopiowałem wypowiedz.
Gdyż spekulacje na temat zeszłych lat są niepoprawne.


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - Arczit - 08-01-2019 11:51

Po 1, to wypadało by poinformować że żywcem kopiujesz nie swoją wypowiedź.
Po 2, samo to że jedyne co o tym wiesz to skopiowane tekściki i komentarze, świadczy o Twojej wiedzy na ten temat Smile

Szkoda że promujesz biznes o którym nie jesteś w stanie napisać osobiście ani jednego zdania.


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - BlueYes.eu - 08-01-2019 16:06

(08-01-2019 11:51)Arczit napisał(a):  Po 1, to wypadało by poinformować że żywcem kopiujesz nie swoją wypowiedź.
Po 2, samo to że jedyne co o tym wiesz to skopiowane tekściki i komentarze, świadczy o Twojej wiedzy na ten temat Smile

Szkoda że promujesz biznes o którym nie jesteś w stanie napisać osobiście ani jednego zdania.


Po 1,tak zrobiłem post wyżej czytaj.
Po 2 skąd masz takie informacje? A no tak przecież opowiadałem Ci,że już kolejny rok inwestuje Smile

Skończ spamować bezsensownymi wypowiedziami które nic nie wnoszą do tematu.Nie mam co opisywać bo wszystko jest czarno na białym na stronie.


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - Arczit - 08-01-2019 16:37

(08-01-2019 16:06)BlueYes.eu napisał(a):  
(08-01-2019 11:51)Arczit napisał(a):  Po 1, to wypadało by poinformować że żywcem kopiujesz nie swoją wypowiedź.
Po 2, samo to że jedyne co o tym wiesz to skopiowane tekściki i komentarze, świadczy o Twojej wiedzy na ten temat Smile

Szkoda że promujesz biznes o którym nie jesteś w stanie napisać osobiście ani jednego zdania.


Po 1,tak zrobiłem post wyżej czytaj.
Po 2 skąd masz takie informacje? A no tak przecież opowiadałem Ci,że już kolejny rok inwestuje Smile

Skończ spamować bezsensownymi wypowiedziami które nic nie wnoszą do tematu.Nie mam co opisywać bo wszystko jest czarno na białym na stronie.
Potrafię czytać, gdyby nie Jarunioo to psinco a nie byś napisał że to nie Twoje. Od kiedy jak się coś cytuje, autora piszemy w osobnym komentarzu po zwróceniu uwagi kogoś innego?
Słaby argument.

Skoro coś polecasz na forum, nie idź na łatwiznę a podziel się SWOIM ZDANIEM, które widzę masz problem wyrazić Smile


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - jarunioo7 - 08-01-2019 20:17

Ehh jak mi sie nie chce zawsze odpisywać "nowym" bo nigdy nie wiadomo czy sie trafi na spammera Undecided Ale okey, napisze żeby każdy racjonalnie spojrzał na tą "inwestycje", która według mnie jest wysokiego ryzyka.

- nie zainwestuje swoich pieniędzy w coś na czym się nie znam
- nie powierzę komuś swoich pieniędzy tylko przez jakieś obiecanki o %
- nie powierzę komuś swoich pieniędzy kto nie ma przygotowanego dokładnego planu rozwoju (hehe planują zebrać 4 miliony, a jeszcze nie mają przygotowanego dokładnego planu poza tymi procencikami, dobrze, że chociaż jest ogólny zarys http://prntscr.com/m4l0kb )
- firma w 2017 roku zarobiła oszałamiającą kwotę 45 tyś zł. Chwalą się, że urośli o 36% w 2018 - dla mnie i tak nieprzekonujące
- nie widze obecnie zainteresowania w piwach kraftowych

Według mnie inwestycja wysokiego ryzyka, sam bym w to nigdy nie wszedł.


RE: Zainwestuj w swojego browara ! - MrMisiek - 18-01-2019 13:34

a niech chłopaki se browarnie otwierają może zrobią jakieś dobre piwko