Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! » Jednorazowa opłata! Łatwy dostęp do aktualizacji! Wysoka jakość materiałów! Ponad 152 aktualne poradniki! Pomagamy od stycznia 2015 roku!

Autor Wiadomość
Deoes Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 217
Dołączył: May 2016
Reputacja: 125 +

Forum Gold: 4.00
Post: #91
RE: Get Paid 2.0 - P
Sprawdź:
Cytat:Ja nie twierdzę że nie istnieją, tylko że więcej w tym wszystkim losowości niż wyników opartych o pracę. Wstrzelenie się w niszę/algorytzm etc.

Piszesz głupoty.

Co do algorytmów - powiedz to ludziom co działają w SEO od xx lat. Nie narzekają z tego powodu, że nagle jest update i ich strona obrywa. Dla nich to jest sprawa jasna, trzeba umieć się dostosować. Ty robisz z siebie w tym momencie typową ofiarę. Otrzymałeś wszystkie potrzebne informacje do tego, by wystartować w afiliacji, do tego pomoc mentora i mentoring nawet Ci się nie zwrócił? Musiałeś na prawdę się postarać, ale sam w sumie napisałeś, że nie korzystałeś z konfiguracji, którą podesłał Ci mentor + zdjęć Blush

Jest element losowy to fakt, ale liczy się przede wszystkim włożony wysiłek, trzeba być też kreatywnym. Moim zdaniem wykupiłeś dostęp do mentoringu, bo myślałeś, że bez ciężkiej pracy będziesz zarabiał kosmiczne sumy. Życie szybko Cię zweryfikowało Wink - Dla Ciebie miejsca w afiliacji nie ma, za szybko się poddajesz. Tacy ludzie też są potrzebni w społeczeństwie Big Grin

Jest pełno osób, które utrzymuje się tylko i wyłącznie z afiliacji od kilkunastu lat, powiedz im o tej losowości to Cię wyśmieją. Ale fakt w afiliacji potrzebny jest upór i nieodpuszczanie, jak w każdej dziedzinie życia. Masz spore braki w tych obszarach. Polecam Ci nad tym popracować.

btw. W piłce nożnej też byś narzekał, że bramka nie ma 100 metrów tylko 7?

Lektura dla Ciebie:



Wszystkiego dobrego
Glosy: id-user (+1), mysc (+2)
31-03-2023 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Hybrid1990 Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 46,509
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37674 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 392.37
Post: #92
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!
Patrząc obiektywnie - przeczytałem to co napisał tutaj Darven, a potem przeglądnąłem trochę jego wcześniejszych postów, i pasuje mi tu powiedzieć pewną brutalną prawdę - zarabianie przez internet nie jest dla każdego. Ktoś może mieć najlepsze poradniki w sieci albo być pod skrzydłami najlepszych mentorów, a i tak nie da rady zarobić praktycznie nic. Takich przypadków tutaj na forum było już niemało.
Żeby nie być gołosłownym:

[Obrazek: Dm3m758.png]

[Obrazek: 6hfDTjk.png]

Że to niby było dawno i nieprawda? Nie, obecnie też się nic nie zmieniło:

[Obrazek: bl34E1A.png]

[Obrazek: sygnadc.png]
Glosy: id-user (+1), mysc (+1)
31-03-2023 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Clon Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #93
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!
Szczerze mogę polecić. Działam z chłopakami od 3 miesięcy. Największa zaleta to zdecydowanie kontakt z mentorami. Niezależnie od "banalności" pytania dostaję odpowiedź i naprowadzenie na podjęcie kolejnych działań oraz zawsze jakieś wskazówki, które przynoszą efekty. Sam ten fakt spowodował decyzję zakupu więcej niż jednego mentoringu Smile

Myślę, że słowami potwierdzającymi mój wpis będą moje wyniki osiągnięte w pierwszych 2 miesiącach działań, gdzie zaczynałem kompletnie od zera Wink
[Obrazek: EnXCjS2.png]

Dla kogoś może to być mało, jednak patrząc na brak doświadczenia uważam, że wynik jest odpowiedni Smile

Czy to oznacza, że każda osoba osiągnie taki wynik po wykupieniu dostępu? Nie, myślę, że nie. Bardzo dużo zależy od pracy jaką wykonujemy, od elastyczności, otwartości naszego umysłu i chęci ciągłego doskonalenie naszych produktów. Wiedza niewprowadzana w czyn to mentalna masturbacja i myślę, że tyczy się to również kursów np. giełdowych, bo sam udział w kursie nie zarobi za Ciebie pieniędzy. Można to osiągnąć poprzez pracę i ZADAWANIE PYTAŃ.

Jak na razie jestem zadowolony i znajomości zawarte przez kanał discord również na bardzo duży plus.

Ocena końcowa 8/10, bo jednak trzeba włożyć pracę (żart, daję pełną skale).
Glosy: id-user (+1), mysc (+1)
01-04-2023 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Darven Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 628
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #94
RE: Get Paid 2.0
(31-03-2023 20:39)Deoes napisał(a):  Co do algorytmów - powiedz to ludziom co działają w SEO od xx lat. Nie narzekają z tego powodu, że nagle jest update i ich strona obrywa.

Ja mówię z perspektywy kogoś, kto próbował zarabiać na działce ero, nie wypowiadam się o innych dziedzinach, ale ero jest ponoć tą najłatwiejszą działką która kompletnie nie wypaliła. No i biorąc pod uwagę działanie, rozmowy z mentorami, ciężko dojść do innych wniosków, że to w głównej mierze opiera się o losowość.

(31-03-2023 20:39)Deoes napisał(a):  Ty robisz z siebie w tym momencie typową ofiarę.

Nie, to wy próbujecie zbudować taki obraz mojej osoby by pokazać, że kampania jest dobra, a uczestnik be Big Grin

Nie robię z siebie żadnej ofiary, tylko po prostu przedstawiłem swoje doświadczenia z mentoringiem, swoje przemyślenia i tyle w temacie. Nie życzę dla mentoringu źle, nie mówię, że nikt nie powinien tu wchodzić itd. Tylko jeśli ktoś by mnie spytał o zdanie, to ja po prostu nie polecam w to wchodzić, ale jeśli ktoś ma taką ochotę, niech wchodzi, a nóż może mu się uda. I bardzo dobrze. Ja mówię tylko za siebie, nie twierdzę że zarabianie na mentoringu jest niemożliwe czy coś.

Także powtórzę po raz trzeci, i mam nadzieję ostatni: robiłem wszystko zgodnie ze zaleceniami mentorów a sami mentorzy mieli wgląd w to co robię, oceniali to co robię, wprowadzałem zmiany zgodnie z ich zaleceniami, czas mijał a wyników nie było. Co mogłem robić źle, jeśli mentorzy mieli wgląd w to co robię i jak to robię?

Wystarczająco dobrze wyjaśniłem, czy przy czwartej próbie mam użyć painta by to wytłumaczyć?


(31-03-2023 20:39)Deoes napisał(a):  Moim zdaniem wykupiłeś dostęp do mentoringu, bo myślałeś, że bez ciężkiej pracy

Twoje zdanie to zagrywka PR'owa która ma przedstawić mnie w jak najgorszym świetle na tle mentoringu Lol Ja samą przygodę z affilacją zacząłem 7 miesięcy temu i włożyłem w to więcej wysiłku niż możesz podejrzewać na długo przed wykupieniem get paidaWink I nawet nie oczekiwałem, że będę się z tego utrzymywał, to mentorzy później zbudowali mi taki obraz afilacji ("PAAAANIE, 100ZŁ DZIENNIE TO PRZECIE NO, JA CIĘ PROSZE...NO TYLKO 20 LEADÓW" WinkWinkWink).

Po tak długim czasie mam dość mocno usadowione stanowisko w sprawie affilacji i mechanizmów jakie za nią stoją jak i za tym całym mentorowaniem. No ale to tylko moje doświadczenia i zdanie, nie musisz się z nim zgadzać i w sumie mam to gdzieś czy się zgadzasz czy nie Lol

Ja rozumiem, że to projekt wspierany przez całą stronę i wszyscy będą się zapierać nogami i rękami byle by bronić go za wszelką cenę (będzie pewnie teraz wylew użytkowników pokroju Clona czy Venoma z poprzedniej strony, co nie mieli ŻADNYCH postów i którzy będą się chwalić screenami z KILKUTYSIĘCZNYMI zarobkami by zakopać mój post XDDD), ale ja nawet nie mam zamiaru go atakować xD

Po prostu rozstałem się z get paidem i tyle, nie mam zamiaru więcej drążyć tematu ani z nikim wojować Wink
02-04-2023 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
luc_highwalker Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #95
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!
Myślę, że zanim się skrytykuje działania innych osób, zwłaszcza twórców poradników, którzy nie są przypadkowymi osobami to warto na wstępie zadać sobie pytanie czy było się w pełni zaangażowanym w swoje działania bo robienie z siebie ofiary po 1.5 miesiąca prób to trochę kompromitujące. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć,że mentoring Mysca jest pro. Rzeczowo, konkretnie nakreślone wszystkie potrzebne informacje do podjęcia działań z kampaniami w danej niszy. Temat zarabiania w afiliacji nie jest łatwy ale to nie znaczy żeby oceniać to zero-jedynkowo bo ryzyko strat jest zawsze a tylko doświadczenie może uczynić z kogoś kozaka w danej dziedzinie.. no bo co innego? Wink
Glosy: mysc (+2)
02-04-2023 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mathiubx Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #96
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!
A ja osobiście polecam. Lepszego mentoringu z zarabiania w necie nie znajdziecie tutaj czy na konkurencyjnych forach. Wszystko przygotowane rzetelnie, konkretnie rozpisane, odpowiedzi na PW zawsze wyczerpujące od A do Z. To że się komuś nie udało z tym czy innym mentorem (nie lubię tego określenia, ale tak to tu nazywamyLol) najczęściej nie jest winą samego mentora, ale tego 'podopiecznego' i jego zaangażowania. Nie jest to łatwy kawałek chleba z pewnością, jest dużo czynników które utrudnia stabilne zarabianie, widzę to po kilku latach. Ale jak się naprawdę chce i uparcie działa to można, sam osobiście musiałem poświęcić rok działając wieczorami po powrocie z pracy na etacie żeby mówić o jakichkolwiek sensownych wynikach, jak przypomina mi się mój pierwszy wykonany landing page to śmiać mi się chceLol Trzeba działać, analizować razem z mentorem, poprawiać i uderzać ponownie. I tak w kółko aż do skutku.
Glosy: mysc (+2)
03-04-2023 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #97
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!


[Kwiecień 2023] W pełni potwierdzamy aktualność oferty Mentoringu Get paid 2.0. Szczegóły są dostępne w pierwszym poście Smile



Nowość! Zapraszamy na nasz Instagram (nowy lepszy content!) @getpaid20.pl

[Obrazek: 8a26908e9663f276.png]



.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2023 16:48 przez mysc.)
Glosy: id-user (+1)
05-04-2023 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #98
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!


Ważne! Podwyżka cen od 1 czerwca 2023!
Obecne ceny są aktualne tylko do końca maja!

...


Informujemy z wyprzedzeniem, że od 1 czerwca nieodwracalnie wzrosną ceny wszystkich mentoringów z naszej oferty.

Wraz z rozwojem i zwiększaniem zasięgu działania, stopniowo będziemy dążyć do wyrównania cen mentoringów do cen rynkowych tego typu kursów. Do końca roku można spodziewać się jeszcze co najmniej 2-3 kolejnych podwyżek.

Zasada mówiąca o tym, że ceny mogą iść tylko w górę oczywiście się nie zmienia. Żadnych okresowych obniżek nigdy nie organizowaliśmy i organizować nie będziemy. W praktyce oznacza to, że jedyną możliwością by rozszerzyć dostęp taniej - jest dołączenie do nich do końca maja.

Każda opłata jest oczywiście w pełni jednorazowa - dostęp otrzymuje się na stałe. Zapraszam serdecznie do dołączania Smile


Przechodząc do konkretów:

...

1) Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych - od A do Z

Obecna cena: 379,00 zł

Cena od 1 czerwca: 479,00 zł

Czyli, dołączając w maju oszczędza się: 100,00 zł

...

2) Kompleksowy Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych - od A do Z

Obecna cena: 379,00 zł

Cena od 1 czerwca: 479,00 zł

Czyli, dołączając w maju oszczędza się: 100,00 zł

...

3) Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-produktów - od A do Z

Obecna cena: 499,00 zł

Cena od 1 czerwca: 699,00 zł

Czyli, dołączając w maju oszczędza się: 200,00 zł

...

4) Kompleksowy Mentoring Pozycjonowania (GH) i Content Lockingu Vasakiego - od A do Z

Obecna cena: 599,00 zł

Cena od 1 czerwca: 799,00 zł

Czyli, dołączając w maju oszczędza się: 200,00 zł

...

5) Kompleksowy Mentoring Anonimowego Zarabiania na YouTube - od A do Z

Obecna cena: 479,00 zł

Cena od 1 czerwca: 529,00 zł

Czyli, dołączając w maju oszczędza się: 50,00 zł

...

6) Kompleksowy Mentoring Bezpieczeństwa i Anonimowości w Internecie - od A do Z

Obecna cena: 579,00 zł

Cena od 1 czerwca: 679,00 zł

Czyli, dołączając w maju oszczędza się: 100,00 zł

...

7) Kompleksowy Mentoring Pozycjonowania (WH) i Copywritingu Muraszczyka - od A do Z

Obecna cena: 489,00 zł

Cena od 1 czerwca: 589,00 zł

Czyli, dołączając w maju oszczędza się: 100,00 zł


...


[Obrazek: platnosci_formy.png]

Mentoring Get paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
Wystawiamy faktury VAT - podane ceny są cenami brutto.



--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
08-05-2023 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #99
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!


Przypominamy, że od 1 czerwca ceny na trwale wzrosną!

Obecne ceny są aktualne tylko do końca maja: https://zarabiam.com/Temat-Get-Paid-2-0-...pid1969834
[/size]



...


[Obrazek: platnosci_formy.png]

Mentoring Get paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
Wystawiamy faktury VAT - podane ceny są cenami brutto.



--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2023 12:09 przez mysc.)
27-05-2023 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #100
RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki!


[Czerwiec 2023] W pełni potwierdzamy aktualność oferty Mentoringu Get paid 2.0. Szczegóły są dostępne w pierwszym poście Smile



--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
31-05-2023 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Mentoring Pozycjonowania - OnPage, Content SEO, Linkowanie Muraszczyk 49 18,513 11-04-2024 13:13
Ostatni post: Muraszczyk
  Praktyczny mentoring.net.pl - realne zarobki dzięki praktycznej wiedzy! Update! Czaq 21 20,450 26-01-2023 13:15
Ostatni post: Czaq

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości