Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
hatake00 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: May 2010
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #971
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
Ja również mogę zaoferować swoją pomoc - np. w redagowaniu jakichś poradników, tekstów, przy prowadzeniu fanpage czy cokolwiek innego, co byłoby związane z pisaniem albo z grafiką. Chciałbym zebrać trochę doświadczenia, żeby w razie czego móc wpisać sobie cokolwiek w tym temacie w CV. Wink

Poza tym, fajnie, że promujesz wątek na zarabiam.com, ale szczerze to dla takiego nowego użytkownika przebić się przez 100 stron wątku... sam rozumiesz - nie każdy zainteresowany grą, będzie zainteresowany aż tak dokładnym studiowaniem forum, dlatego wydaje mi się, że pomysł interaktywnego samouczka lub chociaż tekstowego poradnika byłby fajny.
12-04-2018 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #972
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Poradnik/samouczek prędzej czy później dobrze by powstał ale na razie i tak trzeba zaczekać co przyniesie pełna aktualizacja. Na bieżąco dobrze by tym czasem były opisy/zależności itp. co było by potem gruntem do takiego poradnika myślę. Jak ktoś potrafi ładnie pisać mógłby spróbować i podrzucać teksty. Coalco coś poprawi doda od siebie i jak coś może wykorzysta. Sam bym to robił ale moja stylistyka czy jak to się zwie jest kulawa Wink Ja raczej umysł ścisły... Ktoś ma lekkie "pióro" niech skrobie. Nawet jak nie na stronę to w 1 poście może Coalco wrzuci albo się zrobi fanpejdż czy stronkę www/blog...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
12-04-2018 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #973
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Hatake00, Ciebie z Twoją ortografią, interpunkcją i dbaniem o najmniejsze szczegóły brałbym (bez podtekstów Sex, proszę) w ciemno.

Odnośnie 100 stron w temacie, zdaję sobie z tego sprawę i nie wiem właśnie czy jest sens zachęcania użytkownika do wizyty na zarabiam.com. Ale jeśli kogoś mocno coalco zainteresowało to myślę, że warto poczytać i nabyć tą wiedzę.

@Rachman, z drugiej strony jak człowiek sobie pokombinuje z kalkulatorem albo kartką papieru i długopisem planując strategię i licząc czy wszystkie liczby będą grały - to też niezła zabawa. Kiedyś chyba @Karimes o tym wspominał, że fajnie by było jakbyś nie miał niektórych liczb podanych na tacy ale musiałbyś sam opracować biznesplan aby wszystko jak najlepiej wypaliło.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 22:30 przez coalco.)
Glosy: hatake00 (+1), Karimes (+1), rachman (+1)
12-04-2018 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #974
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@coalco tak, tak mi raczej biega nie o strategię a o to co dany budynek robi w 2 słowach, czy jest wymagane nad nim siedzieć bo po pytaniach widzę tu i gdzie indziej jak ludzie pytają widać że nie każdy do końca czai proste sprawy że trzeba zadbać o węgiel by mieć bo to jak waluta, energia musi też być, że wejdzie paliwo to mus pilnować bo stanie nam przewóz itd. To jeszcze ogarniają ale niektórzy już się gubią jak widzą tyle budynków, że paliwo, ze trzeba przewieźć... no nie tylko osoby wchodzą czy interesują się grą które ogarniają tematy strategii, ekonomii, planowania. Wiadomo w tym im się nie pomoże można tylko podpowiadać na forum a nie jako dane wytyczne ale żeby choć wiedzieli co do czego służy. Już przy zapowiedzi aktualizacji posypały się pytania i stąd wtedy był mój pomysł by poopisywać co nieco więcej Wink Nie miałem na myśli sprzedawania sposobu na zarabianie w grze tylko wyjaśnienie jak grać. Teraz jest prosto ale z czasem będzie coraz więcej pytań, coraz więcej osób... coraz więcej zależności nie jasnych dla każdego na pierwszy rzut oka Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 22:51 przez rachman.)
Glosy: coalco (+1)
12-04-2018 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #975
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Jasne, jak już wejdzie aktualizacja to wszystko będzie opisane w miarę przyzwoity sposób wraz z "tooltipami".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 22:52 przez coalco.)
Glosy: rachman (+1)
12-04-2018 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,903
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #976
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
No i o to chodzi. Samouczek też bym zrobił jeśli już to na zasadzie skopiowania tych opisów właśnie, dodania zależności pewnych, wymogów - wykazania co daje nam możliwości tylko a co jest wymagane do działania KWK, i tyle. Teraz prosto ale z czasem jeśli coś jeszcze dojdzie można dodawać tylko kolejne rzeczy i połowa pytań które się pojawiały i pojawią nie raz by odpadła.

edit: wiesz -Ty siedzisz w tym, wszystko wydaje się prościzna. Ja siedzę od startu, też proste ale wielu nowych na starcie może czuć się zagubionych. Te liczby, jednostki, itd Wink Dla mnie bomba ale widać po pytaniach że coś by się z czasem przydało opisowego. Coraz więcej osób wejdzie zechce zagrać i fajnie jakby ograniczona była liczba refów typu - wszedł, zobaczył liczby i uciekł Wink Niech choć takie osoby popróbują załapać bakcyla Wink

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 23:00 przez rachman.)
Glosy: coalco (+1)
12-04-2018 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siumi8 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #977
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Coalcao a może podnoś cenę węgla po +1000 pln. W chwili obecnej rentowność jest na poziomie 4%. A skoro popyt jest/będzie duży na węgiel. To można tyle wyciągnąć w kilka dni z inwestycji na poziomie 5.000 pln
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 23:06 przez siumi8.)
12-04-2018 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hatake00 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: May 2010
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #978
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(12-04-2018 22:28)coalco napisał(a):  @Hatake00, Ciebie z Twoją ortografią, interpunkcją i dbaniem o najmniejsze szczegóły brałbym (bez podtekstów Sex, proszę) w ciemno.

W takim razie polecam się na przyszłość - z chęcią i przyjemnością pomogę. Wink
Glosy: coalco (+1)
12-04-2018 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #979
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Siumi, węgiel to nie bańka Smile
12-04-2018 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siumi8 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #980
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Narazie nie ma spekulantów Smile
12-04-2018 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,954 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości