Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #861
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
@FreeDoge, nie ma potrzeby dziękowania za "wyróżnienie". To coalco jest Wam bardzo wdzięczne.

PS. Zapowiada się niezła wydobywalnia, z tego coalca Wink

[Obrazek: wykopki.jpg]

Co najzabawniejsze, wszystkie wykresy dotyczące coalco tak właśnie wyglądają. A za kilka dni "stuknie nam" dopiero miesiąc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 16:01 przez coalco.)
Glosy: pewue (+1), Karimes (+1)
10-04-2018 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
drought Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 111
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 100.00
Post: #862
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Jak wygląda u Was wypłata? O ilę dobrze widzę to potrzebny jest pin którego nie posiadam. Jak go otrzymać?

Edit: Czy akceptujecie kilka kont na jednej sieci? Chciał bym zaprosić współlokatorów do uczestnictwa w programie lecz obawiam się bana :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 17:18 przez drought.)
10-04-2018 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #863
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
W regulaminie na pewno jest jedno konto na jedno IP.

Podejrzewam, że aby była możliwość zaproszenia do coalco kogoś z sąsiadów, znajomych czy rodziny będą potrzebne inne możliwości weryfikacji kont aby uniknąć nadużyć.

Myślę, że nikt nie zablokuje konta w przypadku kiedy u swojego poleconego będąc w odwiedzinach zalogujecie się korzystając z jego internetu i wykryje to samo ip.

Moim zdaniem weryfikacja nadużyć po IP w obecnych czasach jest jednak nieco przestarzała. Kiedyś była to dobra metoda weryfikacji ponieważ większość korzystała raczej ze swojej sieci domowej. Obecnie jest natłok sieci publicznych z których czasem trzeba skorzystać. Jest też masa urządzeń z internetem mobilnym.

Według mnie prawda jest taka, że chcąc uniknąć weryfikacji po IP czy urządzeniu - da się to bez problemu zrobić. Tracą na tym najbardziej osoby, które nie mają zamiaru niczego nadużywać. Przykładowo ktoś poleca osobie z rodziny - nie mieszka z daną osobą ale co jakiś czas ją odwiedza i korzysta z jej internetu. System wykrywa i ban.

Nie wiem jak odnosi się do tego coalco. Moim zdaniem członkowie rodziny powinni mieć możliwość korzystać. Przy tym też warto uniknąć nadużyć czyli multikont, z których korzysta jedna osoba. Z drugiej strony weryfikacja dowodem tożsamości? Trochę mało prywatne, wiele ludzi się obawia chociaż wiele serwisów takiej weryfikacji wymaga.

[Obrazek: 320x50.png]
10-04-2018 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #864
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Drought, na stronie wypłat masz przycisk do wygenerowania kodu:
[Obrazek: pin.jpg]

Wystarczy go kliknąć a w sekundę na e-mail podany podczas rejestracji powinien dojść kod umożliwiający zlecenie wypłaty.

Odnośnie kilku kont na jednej sieci, jest to opisane w regulaminie, szczerze mówiąc nielubiane przez system ale jeśli wypłaty będą dokonywane na inne dane/rachunki bankowe to nie powinno być problemów, aczkolwiek zawsze lepiej najpierw zgłosić mi możliwość wystąpienia logowań/rejestracji z jednego IP.

PS. Coalco nie banuje za te same IP ale jeśli je wykryje (a szczególnie jakąś zależność pomiędzy osoba polecająca - polecony/częste logowania na różne konta z tego samego IP/ zakupy na różne konta z tego samego konta bankowego) to kontrola zazwyczaj puka na skrzynkę e-mail z prośbą o wyjaśnienie lub weryfikację. Nie cierpię też wręcz chamstwa typu zakładanie kont: speedy121, speedy122, speedy123, speedy124, speedy125, speedy126, speedy127, speedy128, speedy129, speedy130 - jako kontrahentów konta speedy120 i granie głupka, że to pewnie bracia i on nic nie wie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 18:05 przez coalco.)
Glosy: kolorpurpury (+1)
10-04-2018 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

drought Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 111
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 100.00
Post: #865
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
I wszystko jasne Smile Dzięki!
Co do kilku kont: każdy współlokator ma (chyba oczywiste) własne konto bankowe, swoje urządzenie i swój mail. Jedyne co nas łączy to sieć domowa Smile
10-04-2018 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #866
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
W takim razie nie powinno być problemów, ale tak jak mówiłem - w razie czego proszę o informację o znajomych korzystających z tej samej sieci - umieszczę dla pewności odpowiednią adnotację w systemie.
10-04-2018 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,327
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #867
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Mi się osobiście strona bardzo podoba i mam radochę z niej sam nawet zainwestowałem parę groszy Tongue Ale mam jedno ale : co jeżeli użytkownicy będą chcieli wypłacić zwroty lub czysty zysk? Wykluczony został fakt, że coalco jest hyip/ponziakiem/piramidą ale skąd weźmie się pieniądze na wypłaty? Wiem, że strona jest nastawiona głównie na zabawę a nie gwarantowany zysk, ale jeżeli już strona trochę pobędzie, ludzie się rozbudują no to zaczną wypłacać i co potem będzie? Bo nie widze żadnych dochodów np. z reklam czy z typu podobnych rzeczy Smile
10-04-2018 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #868
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Zaperr44, proponuję zapoznać się z wątkiem od początku, jeśli jesteś choć trochę zainteresowany tematem. Myślę, że znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć w skrócie (kolejny raz) tyle, że wszystkie wyliczenia, podatki, opłaty, przychody, ceny, zarobki zostały wyliczone w taki sposób aby była to gra wypłacalna a nawet zarabiała na siebie. Dlatego też naprawdę warto zapoznać się z wątkiem, ponieważ opisywanie strategii każdemu z osobna mija się z celem, skoro wszystko zostało przedstawione w temacie. Odnośnie dochodów z reklam, bardzo się mylisz - a jeżeli masz włączonego AdBlocka to zapewne dlatego nic nie widzisz. Coalco zarabia na prowizjach z giełdy, prowizjach z budynków, giełdzie kontrahentów, kredytach reklamowych, reklamach Adsense, prowizji z wydobywania CPU. Cóż mogę powiedzieć więcej, gdybym miał wypłacić obecnie wszystkie wpłacone środki - parę złotych zostałoby jeszcze na koncie. Gdybyś zapoznał się z wątkiem i dokładnym działaniem coalco wiedziałbyś, że właściwie całość opiera się na wewnętrznym handlu pomiędzy użytkownikami i coalco niejako nie bierze w tym udziału (aczkolwiek pobiera prowizje).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 18:02 przez coalco.)
Glosy: Zaperr44 (+1)
10-04-2018 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #869
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Przede wszystkim coalco na pewno ma sporą rezerwę środków z wpłat użytkowników.
Gra rozbudowuje się w takim kierunku aby to zobowiązanie coalco rosło jak najwolniej dając jednocześnie jak najwięcej możliwości graczom.

Coalco pobiera też 1% prowizji od transakcji na giełdzie.
Zarobki z reklam są - jest podpięte legalnie AdSense i na pewno coś tam wpada.
Prowizje z giełdy służą redukcji wzrostu zobowiązania coalco.

Jeśli dobrze zrozumiesz system i zaczniesz liczyć to zobaczysz, że jest to tak ułożone aby mogło być rentowne przez naprawdę długi czas.

Coalco też wydobywa kryptowalutę MONERO. Pewnie w przyszłości ta opcja się jeszcze rozwinie.
Wszystko idzie też w kierunku większego nagradzania aktywności graczy a aktywność przekłada się na dochody z reklam.

Podejrzewam, że dojdą kolejne przemyślane opcje do gry, które oprócz uatrakcyjnienia rozgrywki i nie odbierania niczego graczom a jeśli czegoś redukowania - to dawania czegoś w zamian - dadzą również zewnętrzne dochody coalco.

W obecnej formie moim zdaniem 3 lata to minimum.
Przez 3 lata jednak można zrobić bardzo wiele aby ten czas wydłużyć nawet wielokrotnie.

Gra posiada giełdę niemalże wszystkiego i pobiera od niej prowizję - wymaga więc trochę ryzyka i spekulacji ze strony graczy. Na razie jest ona trochę regulowana. Na czas obserwacji i rozbudowy ale za jakiś czas na pewno zostanie "uwolniona" i wtedy ceny będzie kształtował popyt i podaż.
Powiem tu tylko o jednej podstawie. W momencie przechylenia się szali na wypłaty środków z coalco - spadnie popyt na węgiel i inne surowce a wzrośnie ich podaż. To oznacza spadek cen. Wtedy popełnienie błędu lub panika może oznaczać straty i sprzedaż po niskiej cenie. Takie ruchy też wydłużają rentowność coalco.
Takie ruchy mogą być wywołane np. przez jednego użytkownika który nagle zacznie wszystko sprzedawać Smile Różne sytuacje bywają.

Ja jestem spokojny. Jedyna opcja na zatrzymanie wypłacalności to ucieczka z pieniędzmi (tego może dokonać każdy, Twój szef, Ty, Bank itp.), wojna albo PiS, PO czy inna socjalistyczna władza Smile (Wiadomo socjalizm - podatki od wszystkiego, niszczenie firm itp.)

[Obrazek: 320x50.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 18:12 przez kolorpurpury.)
Glosy: coalco (+1)
10-04-2018 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
skot Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #870
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(10-04-2018 18:08)kolorpurpury napisał(a):  ....W obecnej formie moim zdaniem 3 lata to minimum.
Przez 3 lata jednak można zrobić bardzo wiele aby ten czas wydłużyć nawet wielokrotnie....

Szacun za wiare w hyipa, zwlaszcza tworzonego dla Polakow (bez wersji anglojezycznej).
10-04-2018 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,993 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości