Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #361
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
@Kolorpurpury, po Twojej wczorajszej wiadomości ja właściwie przesunąłem na dalszy plan wszystko nad czym pracowałem a tu i tak dochodzi dziennie jeszcze przynajmniej kilka fantastycznych propozycji do rozważenia od wielu użytkowników Smile

Odnośnie poprawek coalco. Zaplanowanych mam już kilkadziesiąt różnych aktualizacji, które w miarę czasu będę wdrażał ale zajmie to z pewnością kilka miesięcy. Jeśli miałbym ocenić procent zaawansowania coalco w tej chwili względem tego co chciałbym osiągnąć w ciągu 3-4 miesięcy, to wychodzi na to, że obecnie mamy 10% tego co dojdzie w całkiem nieodległym czasie.

Zastanawiam się także nad wynajęciem programisty do najcięższych zadań, ponieważ nie ukrywam, że jestem amatorem hobbystą i niektóre procesy wymagają ode mnie znacznie większej ilości poświęconego czasu niż dla kogoś, kto zająłby się tym profesjonalnie. Z drugiej strony najwięcej chyba satysfakcji daje mi to, że wprowadzane poprawki działają bez większych problemów a coalco działa jak burza nawet przy obecnym, dość sporym obciążeniu. Tak czy inaczej zwrócę się do coalcowej rady nadzorującej w tej sprawie.

Zapomniałem wspomnieć o ogromnym zainteresowaniu wydobywania węgla (czy też XMR) przez przeglądarkę. Obecnie wydobywamy z prędkością ponad 700 Hash / sekundę, obliczyliśmy ponad 167 milionów hash a tendencja jest bardziej niż wzrostowa Big Grin

[Obrazek: mini.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2018 18:10 przez coalco.)
Glosy: kolorpurpury (+1)
26-03-2018 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pewue Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 72 +

Forum Gold: 0.00
Post: #362
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Ja również uważam, że nie ma się do czego przyczepić. Jestem praktycznie odkąd pojawił się post na forum i z dnia na dzień jestem pozytywnie zaskoczony. Smile

Kiedy będzie wiadomo coś więcej nt. tych punktów?
26-03-2018 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #363
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Pewue, coś więcej odnośnie tych punktów będzie wiadomo za jakiś tydzień. W sensie wtedy powinna pojawić się aktualizacja, która wiele wyjaśni.
26-03-2018 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #364
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Miło mi to czytać Smile
U mnie w głowie rodzą się już kolejne pomysły. Również odnośnie samej funkcjonalności, przejrzystości itp. Sporo ciekawych też zostało już przedstawionych. Zaangażowanie graczy od tej strony naprawdę bardzo ładnie wygląda. Domyślam się, że same "zdecydowane" już aktualizacje, zmiany i dodatki zajmą sporo czasu i zapewnią Ci trochę pracy.
Długo czekałem na taki projekt i takie podejście twórcy jak i samych użytkowników. Ale to tylko potwierdza, że wielu w ten projekt wierzy.

Teraz pytanko, bo nie wiem czy nie przeoczyłem. Czy liczba transakcji na giełdzie pokazywana na górze to liczba transakcji w aktualnym przedziale godzinowym?

Może to dziwnie zabrzmi ale życzę takiego rozwoju, żeby i tak było konieczne przeniesienie gry na lepszy serwer. Choć jak na razie wszystko działa zadziwiająco dobrze i oby tak było jak najdłużej Big Grin

[Obrazek: 320x50.png]
26-03-2018 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #365
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Licznik jak na razie pokazuje ogólną liczbę przeprowadzonych transakcji od chwili powstania coalco, ale prawdopodobnie w przyszłości będzie pokazywał ogólne, miesięczne, tygodniowe, dzienne, godzinowe - do wyboru.

Jeśli chodzi o serwer, to już zanim w ogóle coalco ujrzało światło dzienne wiedziałem, że to nie ma prawa się "zająknąć" za przeproszeniem - nawet gdyby 20 użytkowników miało korzystać ze strony. Może to nie zabrzmi zbyt skromnie ale postawiłem na jakość, coalco działa na dość dobrym stworzeniu, które mamy na pół roku choć oczywiście jeśli trzeba będzie zwiększyć wydajność to jest to możliwe w każdej chwili. Zobaczymy jakie będzie zapotrzebowanie.
Glosy: kolorpurpury (+1)
26-03-2018 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RavitoCASH Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #366
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Można normalnie wypłacać pieniądze?Jerk2
I czy da się kopać na tabletach i smartfonach? jak tak to na jakich najlepiej ustawieniach?Big GrinJerk
26-03-2018 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #367
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@RavitoCASH, oczywiście normalnie możesz wypłacać pieniądze, chyba że wolisz jakoś bardziej nienormalnie - to skontaktuj się ze mną na PW.
Na tabletach i smartfonach absolutnie nie opłaca się kopać. Zajedziesz sobie baterię a wydajność raczej i tak będzie bardzo słaba, także stanowczo odradzam. No chyba, że masz już Samsunga S 130 lub iPhone 128X...

___________________________

Ehh, czasami nie warto powiedzieć dobrego słowa w kierunku jakiegoś projektu, ponieważ od razu pojawią się zawistni ludzie, którzy z nudów lub zazdrości będą starali się utrudnić pracę.
Aktualnie na coalco skierowany jest atak DDOS, jednak powoli uruchamiam już procesy obronne więc najprawdopodobniej nie powinniście odczuć jakichkolwiek problemów z dostępem do strony.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2018 19:20 przez coalco.)
26-03-2018 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Królik524 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 459
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 56 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #368
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Jak mam prędkośc 45hashes/s to warto kopać?
26-03-2018 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #369
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Królik524, biorąc pod uwagę koszty prądu i amortyzacji to 45H/s jest zdecydowanie opłacalną mocą wydobywczą.
26-03-2018 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Królik524 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 459
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 56 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #370
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Można się z tobą skontaktować na gg lub coś w tym stylu?
26-03-2018 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,937 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości