Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
Komandos823 Online
Bywalec
*

Liczba postów: 304
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 130 +

Forum Gold: 90.00
Post: #2021
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
A co to za gra co żadnej pożytku z niej a wogóle nie odzwierciedla giełdy. No chyba że będziesz sprzedawał węgiel gdzieś na ulicy i mówił że takie wahania są bo admin uciekł z coalco żeby lepiej kupowali u ciebie. To jest właśnie ta gra. Zero ma powiązania z giełdą. A jak wierzysz że wróci admin to powiedz czemu wpłaty przyjmowane są normalnie a wypłaty już nie. Może admin w szpitalu jest i wpłaty przyjmuje ale tak go coś boli że wypłat nie może zrobić hehe. Najlepiej żeby ją usuneli bo mogą nowi przypadkowo nie przeczytać że admin nie wypłaca a już wpłacili i zasilą niepotrzebnie konto admina

Komandos823, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2018.
01-08-2018 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2022
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Też jak czytam takie zachęty do dalszej gry to się zastanawiam czy niektórym właśnie nie chodzi o to aby do systemu wpadała nowa kasa od nieświadomych. Liczycie że jednak wpadnie kilka zł i CC rzuci jakiegoś ochłapa najwierniejszym wyznawcom? Co wy macie w głowach?

Co do samego grania dla grania?
W co?
Giełda zaczęła pikowanie w stronę dna, producenci prowadzą wyprzedaże jak markety przez końcem roku. Opłacalność produkcji maleje, więc tylko odliczać jak nie będzie komu produkować.
Już wcześniej bywało tak że to admin "drukował towar" i uzupełniał giełdę. Ale go nie ma. Kopanie dla kopania żeby mieć pieryliard ton w składzie to jakiś absurd. To samo się robi.
Jadę na kilka dni na festiwal i gra zrobi dokładnie tyle samo co byłbym w domu.

Zbieranie PD jest bez sensu bo jego wartość też leci na pysk - pomijam że mnie nie jara klikanie w PD według zegarka. Pozdrawiam jarających się tą czynnością, "zazdroszczę" nudnego życia.
I co istotne PD zbierane były dla kasy, a wypłacać nie ma komu. Na sprzedaż nie ma co liczyć bo to co napędzało cenę PD czyli licencja zostało zatrzymane bo zamiast ożywić grę spowodowało jej upadek.
02-08-2018 04:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2023
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Po 1 to juz jest SCAM. Po 2 Gra juz do bani bo jak napisal Marek wszystko polecialo na leb na szyje i stracilo sens grania.Po 3 tylko idiota bedzie nadal klikal w PD kij wie po co.Po 4 trzeba ostrzegac nowych by nie wtapiali tam kasy dla zlodziei.Wiec po co grac jak juz nie ma w co?Dla gry?Ale jakiej? Nawet Monero przestali juz kopac tez i Alleluja.A co do Admina.Hm gora z gora sie nie zejdzie a czlowiek z czlowiekiem zawsze.Wiec nie chcialbym byc w skorze admina kiedy dojdzie do rozprawy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 08:14 przez Anonimowy55.)
Glosy: amcin (+1)
02-08-2018 08:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #2024
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Nie rozumiem zachwycania się tą grą. jeśli to tylko gra, a nie żaden sposób zarobku to wolę sobie popykać w wiedźmina 3

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
02-08-2018 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tommy221 Offline
Banned
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2018
Forum Gold: 0.00
Post: #2025
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Bo prawdę mówiąc to nie była tylko gra, choć na takich prawach była. Sam pograłem trochę i utopiłem aż 20zł, po czym znalazłem pięknego buga i natrzepałem sobie parenaście tysięcy węgla w parę minut Wink Co się pobawiłem to moje, dużo nie straciłem. Ale jeszcze "za moich czasów" byli ludzie, którzy już wtedy utopili tam parę ładnych setek. Wszyscy od początku mówili, że to hyip i się nie pomylili Big Grin Dodatkowo po banie przekląłem tą "grę" i jakoś tak się spełniło xd
02-08-2018 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Morwa Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2026
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(02-08-2018 16:00)tommy221 napisał(a):  Dodatkowo po banie przekląłem tą "grę" i jakoś tak się spełniło xd
A więc to twoja wina!

No cóż. Już chyba pewne jest, że to scam. Jednak program jako gra sprawdzał się dobrze. Sam lubiłem analizować rynek i kombinować. Jednak nie da się ukryć, że to nie była tylko gra. Chyba każdy liczył na zarobek. Coalco jako gra upadnie i to na 100% gdyż nie ma nikogo kto dawałby stal i plastik. Więc pisanie, że nadal można tam grać jest bezsensu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2018 10:49 przez Morwa.)
03-08-2018 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #2027
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(03-08-2018 10:49)Morwa napisał(a):  
(02-08-2018 16:00)tommy221 napisał(a):  Dodatkowo po banie przekląłem tą "grę" i jakoś tak się spełniło xd
A więc to twoja wina!

No cóż. Już chyba pewne jest, że to scam. Jednak program jako gra sprawdzał się dobrze. Sam lubiłem analizować rynek i kombinować. Jednak nie da się ukryć, że to nie była tylko gra. Chyba każdy liczył na zarobek. Coalco jako gra upadnie i to na 100% gdyż nie ma nikogo kto dawałby stal i plastik. Więc pisanie, że nadal można tam grać jest bezsensu.

Byłaby możliwość gdyby osoby które posiadają takowe firmy odsprzedałyby za wirtualne drobniaki te firmy i lub bez montowni furgonetek . Do tego jeszcze tylko rafineria i masz wsio Smile
03-08-2018 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morwa Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2028
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@loryn222 Niestety nie ma takiej opcji gdyż nikt nie posiada fabryki plastiku i stali ponieważ one przynosiły straty. Tylko Coalco dostarczał te surowce. Sądzę, że ich cena miała się zmienić z czasem aby były opłacalne, jednak to nie nastąpiło, a admin raczej już tego nie zmieni.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2018 15:39 przez Morwa.)
03-08-2018 15:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonimowy55 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2029
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Dlatego predzej czy pozniej wszystko pojdzie sie je.....
04-08-2018 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek216 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 95
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2030
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Czyżby skończyła się produkcja furgonów z powodu braku surowców?
Pozostanie tylko rynek wtórny?
05-08-2018 06:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,940 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości