Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 23 Głosów - 3.78 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla » Wydobywaj wirtualny węgiel, zarabiaj prawdziwe złotówki

Autor Wiadomość
Enterddz Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1251
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Sprawdź:
(18-04-2018 10:34)coalco napisał(a):  Więc może dobrze jest budować świadomość potencjalnych kontrahentów, tak aby nie rejestrowali się pod przypadkową osobą - tylko z wyboru. Przecież to możliwe. Na giełdę trafiają tylko wolni kontrahenci, więc nie do końca rozumiem Twoje argumenty. No chyba, że chodzi Ci tak bardzo o to, że Twój potencjał jest wyższy niż potencjał korporacji, której jesteś częścią. Taki los.

Na tą chwile mnie to nie interesuje ale jak za jakiś czas wyjdą jakieś bonusy czy coś to każdy bd patrzył w jakiej korporacji będzie i co jeśli właściciel bd typowym OFF line który liczy tylko na zys z profitów ;(
18-04-2018 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

korlim Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 359
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 10.00
Post: #1252
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
No tu masz rację, ja staram się pomagać więc takich osób nie rozumiem, które olewają gre i kontrahentów bo potem, osoba która się stara, zniechęca się pracując dla nieaktywnych polecajacych. Dlatego tak chciałem jakąś formę komunikacji z kontrahentami

Graj w grę zarabiaj
https://myprofitland.com/game/Hesperos
Darmowy BTC Box 42 sat/h
https://betfury.is/?r=LUCKYKorlim
18-04-2018 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KosaaxD Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 85
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 9 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #1253
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Kurcze powiem szczerze ze pomysl ktory pojawil sie kilka stron wczesniej, a mianowicie odnosnie "podkupowania" sobie kontrahentow, jest swietny poniewaz wprowadza realny wymog zapewnienia kontrahentowi pewnych profitow z powodu tego ze jest przypisany pod kogos korpo, i niekiedy takiemu kontrohantowi oplacalo by sie zaplacic kare za opuszczenie korpo i przejscie do korpo innego gracza bo tamten oferowalby lepsze warunki, tylko do poprawnego dzialania tego potrzebaby jakiejs infrastruktury, np. budynkow ktore bedac w posiadaniu wlasciciela korpo daja bonusy calej korporacji itp. temat do obmyslenia a napewno do mocnego przeliczenia ale mysle ze taka nutka rywalizacji dalaby wielkiego kopa grze Smile

@EDIT
Wymyslilem cos takiego, ze budynki o ktorych wspominalem wyzej, bylyby budynkami korporacyjnymi, na ktore kazdy czlonek korpo mogl sie skladac, kosztowalyby wymiernie wiecej niz budynki mozliwe do kupienie dla indywidualnego gracza, ale rowniez mysle ze powinen istniec korporacyjny portfel dla pkt. doswiadczen ktorymi te budynki korporacyjne bylyby zasilane, i wlasciciel mialby wglad w statystyki graczy i powiedzmy dyktowalby zasady uczestniczenia w danej korpo, np. wyklikac w tydzien 100 pkt. dosw i przelac 100 ton wegla

Temat do obmyslenia i przedyskutowania mimo wzsystko uwazam ze rywalizacja wzmaga motywacje i chec aktywnego uczestniczenia Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 11:24 przez KosaaxD.)
18-04-2018 11:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #1254
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Enterddz, @Korlim. Ja nadal nie widzę problemu. Czy za każdym razem, gdy decyduję się na ukazywanie jakichś statystyk ktoś musi wyrażać takie niezadowolenie? Są pewne rzeczy, na które nie mamy wpływu i trzeba się z tym pogodzić dopóki nie znajdziemy jakiegoś rozwiązania. Natomiast naprawdę nie widzę aktualnie problemu w tym, że nasza korporacja jest silniejsza od korporacji, której jesteśmy częścią. Dopóki wczoraj nie pojawiły się takie informacje w panelu kontrahentów to nie było kłopotu Smile Zaproponowałem jakieś ulepszenie na przyszłość i nad tym powinniśmy się zastanowić, jak zrobić żeby każdy był zadowolony a nie piętnować korporacje śpiochy.

@KosaaxD, ja również sądzę, że to temat, który można przedyskutować. Wiadomo, że nikt nie może być poszkodowany i z pewnością da się to tak zrobić.

PS. Właściciele korporacji mają już częściową możliwość moderowania wiadomości na swoich czatach. Jeszcze dziś powinienem wrzucić więcej opcji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 11:23 przez coalco.)
Glosy: rachman (+1)
18-04-2018 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Enterddz Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1255
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
(18-04-2018 11:19)coalco napisał(a):  @Enterddz, @Korlim. Ja nadal nie widzę problemu. Czy za każdym razem, gdy decyduję się na ukazywanie jakichś statystyk ktoś musi wyrażać takie niezadowolenie? Są pewne rzeczy, na które nie mamy wpływu i trzeba się z tym pogodzić dopóki nie znajdziemy jakiegoś rozwiązania. Natomiast naprawdę nie widzę aktualnie problemu w tym, że nasza korporacja jest silniejsza od korporacji, której jesteśmy częścią. Dopóki wczoraj nie pojawiły się takie informacje w panelu kontrahentów to nie było kłopotu Smile Zaproponowałem jakieś ulepszenie na przyszłość i nad tym powinniśmy się zastanowić, jak zrobić żeby każdy był zadowolony a nie piętnować korporacje śpiochy.

@KosaaxD, ja również sądzę, że to temat, który można przedyskutować. Wiadomo, że nikt nie może być poszkodowany i z pewnością da się to tak zrobić.


Źle mnie odebrałeś napisałem kilka postów wyżej ze na tą chwile mam to gdzieś. nawet w sumie lepiej bo zawsze szansa ze ktoś z głównych nie bd się logować zapomni o koncie i przejmiesz jego prowizje na dalszy rozwój projektu. Problem pojawi się jeśli na dalszą rozgrywkę to będzie mieć wpływ jakieś bonusy itp i o tym trzeba teraz mówić i myśleć żeby potem nie było mega szoku i zdziwienia Wink
18-04-2018 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #1256
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Mam już pewien pomysł w głowie ale muszę to jeszcze dobrze przemyśleć i jak dojdę do konkretów to z pewnością je przedstawię. Można to zrobić także w taki sposób, że nawet będąc oficjalnie w jakiejś korporacji, można nabywać/sprzedawać udziały innej. Coś na motywach "punktów doświadczenia" - gdzie niejako "wspomagamy" swoimi punktami doświadczenia produkcje w fabrykach. Myślę, że w ten sposób można by uniknąć wątku podkupowania kontrahentów, natomiast ich zainteresowania innymi korporacjami niekoniecznie. Coś jakby "giełda akcji korporacji". Im lepiej zarządzana korporacja, im większy potencjał, im bardziej świadomy szef tym lepiej dla innych, którzy mogliby wyrazić zainteresowanie w jakiś sposób. Trzeba tylko pomyśleć w jaki. Następnie dywidendy, nagrody dla udziałowców, kontrakty, itd. Idea
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 11:30 przez coalco.)
Glosy: Karimes (+1)
18-04-2018 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KosaaxD Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 85
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 9 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #1257
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Hmmm, w jaki sposob dziala ten czat. Gdy ja pisze na czacie to pisze do swoich kontrahentow, czy do korporacji w ktorej sie znajduje ?

P.S Skoro wlasciciel stwierdzil ze pomysl ulepszenia dzialania korpo jest ciekawy i warty przemyslenia to zapraszam innych do dyskusji Smile

P.S2 skoro chcemy uniknac podkupywania kontrahentow, to moznaby wprowadzic cos zupelnie odmiennego np. spólki ktore nie mialyby zwiazku z kontrahentami zalozenie spolki kosztowaloby swoje, utrzymanie swoje i budynki dla calej spolki swoje. Moze cos takiego by sie przyjelo ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 11:38 przez KosaaxD.)
18-04-2018 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #1258
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
Tą wiadomość widzą Twoi kontrahenci oraz właściciel korporacji w której się znajdujesz. Wkrótce dodam jeszcze opcje kto ma widzieć te wiadomości (czy kontrahenci, czy korpo, czy "oba"). Jest to wyjaśnione na stronie czatu i parę postów wcześniej...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 11:38 przez coalco.)
18-04-2018 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pewue Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 72 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1259
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
A co to czatu to...

Cytat:- Wiadomości od szefa korporacji będą widoczne tylko dla Ciebie.

Mnie to nie dotyczy Huh, bo jestem szefem swojego szefa beka i jest w moim teamie.
18-04-2018 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
coalco Offline
ŻAŁOSNY OSZUST
*

Liczba postów: 504
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 58.00
Post: #1260
RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla
@Pewue, Ty powinieneś być podwójnie opodatkowany za takie względy Tongue

PS. Jakiś czas temu, jeszcze jak coalco było zbugowane w fazie pisaniny to można było kupić siebie samego na giełdzie, jeśli było się wolnym Big Grin
Czasem takie różne uwarunkowania trzeba przewidzieć, że najczęściej właśnie od tego mnie głowa boli.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2018 11:45 przez coalco.)
Glosy: rachman (+1)
18-04-2018 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 32,000 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości