Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podejście nr 4 » YT, giełda, SEO, własna gra. Śmietnik jakiego jeszcze nie było :)

Autor Wiadomość
Aruna Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #91
RE: W zasięgu ręki
Sprawdź:
Jak masz depo na giełdzie ? jeśli można wiedzieć ;D
02-05-2020 20:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #92
RE: W zasięgu ręki
Najpierw wpłaciłem 800 PLN = przegrałem
Potem wpłaciłem 1200 PLN = przegrałem
Następnie wpłaciłem 1600 PLN = zrobiłem z tego w szczytowym momencie 5700 PLN

Przy następnym podsumowaniu miesiąca napisze to tak by było od razu wiadomo Smile

Edit:
Mam w planach jakiś mini poradnik poradnik, jak uda mi się regularnie powtarzać ten ostatni wynik, ale nie na zasadzie pokazania mojej strategii, tylko 10-15-20 tipów z wytłumaczeniem co mi dały i jak to się przełożyło na minimalizacje strat / zysk.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2020 21:26 przez dzemba.)
03-05-2020 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
unluckyunit Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 128
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 12.00
Post: #93
RE: W zasięgu ręki
jesteś w stanie przy podsumowaniach oszacować ile czasu zajmuje Ci wyrobienie konkretnych sum? musisz robić jakiś większy research każdorazowo czy raczej masz już strategie opracowaną i tylko ją implementujesz?

[polskie konta E-mail]
Glosy: dzemba (+1)
03-05-2020 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #94
RE: W zasięgu ręki
(03-05-2020 12:10)unluckyunit napisał(a):  jesteś w stanie przy podsumowaniach oszacować ile czasu zajmuje Ci wyrobienie konkretnych sum? musisz robić jakiś większy research każdorazowo czy raczej masz już strategie opracowaną i tylko ją implementujesz?

Strategie mam opracowaną i staram się tylko nią grać, ale wiadomo czasem złapie mnie chciwość i założę kilka błędnych/za dużych pozycji + rozmawiam z ludźmi którzy mają dużo większe doświadczenie. Ale, nie pytam ich o rade co do konkretnych zagrań, raczej staram się zdobyć taką ogólna wiedzę.

I w podsumowaniach myślę, że mogę umieścić ile czasu mi zajmuję zarobienie konkretnych kwot, szacuję, że na zarobienie tych 3k z giełdy w tym miesiącu poświęciłem około 10 godzin. Ale to nie tak, że jak bym poświęcił 100h to bym zarobił 30k, raczej po prostu wyłapałem okazji tylko na zarobienie 3k, więcej zmieniłby większy depozyt czy inna dźwignia, niż zwiększenie ilości czasu poświęconego na grę (chociaż pewnie przy 100h miesięcznie było by tego 6k a nie 3k, bo bym pewnie szybciej reagował na zmiany i więcej się uczył).

PS. poprawię w sumie podsumowanie na jakieś bardziej czytelne! dzięki za pomysł Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2020 22:42 przez dzemba.)
03-05-2020 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pshemko666 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 135
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 32 +

Forum Gold: 0.00
Post: #95
RE: W zasięgu ręki
Żeby nie było, przywitam się i u Ciebie.

Cześć!

pshemko666, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2012.
10-05-2020 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #96
RE: W zasięgu ręki
No i po 2 tygodniowej ciszy wyłaniam się ja, cały na biało Smile

3 informacje, dobra, dobra i średnia Tongue

Pierwsza dobra, to że nagrałem nowy film na kanał w zasięgu ręki, i zaczynam rozwijać ten kanał Smile film o moim nowym wyzwaniu, 5000 PLN z YouTube.





2 dobra to to co się dzieje na moim kanale edukacyjnym Jerk dzieciakom odbiło bo zbliża się koniec roku. Wyjątkowo jak na mnie dam tym razem fotkę ze statystyk, bo to uzmysławia wzrost kanału w przeciągu ostatniego roku Smile Powiem tak, upór pomaga Tongue kanał teraz robi dni w których jest prawie 50h watch time! a i ostatni tydzień to ponad 250h wyświetleń przez widzów (8 tysięcy wyświetleń tygodniowo!) jak dla mnie to strasznie dużo, w takim tempie, włączył bym monetyzację za 2/3 miesiące (ale wakacje po drodze :/). Dzięki temu kanałowi, sporo się nauczyłem, i myślę, że kolejne rozbuduje dużo szybciej.

[Obrazek: prof.png]

I średnia informacja Tongue szykuje się duża strata na giełdzie, jeszcze nic pewnego, ale już szykuje dupsko na przegranie polowy kwietniowego zysku Tongue całkowicie moja wina. Więc jakoś to przeboleje (jak się wydarzy).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2020 17:10 przez dzemba.)
17-05-2020 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beeseo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #97
RE: W zasięgu ręki
Czasami trzeba się wycofać z giełdy na -50% niż stracić wszystko.
17-05-2020 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #98
RE: W zasięgu ręki
(17-05-2020 18:08)beeseo napisał(a):  Czasami trzeba się wycofać z giełdy na -50% niż stracić wszystko.

W sumie mi obojętne z ta giełda Smile i tak wpłaciłem niepotrzebne mi pieniądze ze sprzedażny starego komputera Smile
17-05-2020 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #99
RE: W zasięgu ręki
Będę obserwował temat, prowadzę blog/serwis z tematyka edukacyjna dla młodzieży i dzieci. Również w ostatnim czasie odnotowałem bardzo duży wzrost wejść na moja stronę. W ciągu 2 miesięcy około 300-400% wzrostu z wejść z Googla. Oczywiście muszę wspomnieć ze cały czas tworzę linki wiec i pozycje wzrastają.
19-05-2020 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #100
RE: W zasięgu ręki
Dziś wyjątkowo ciężko pracuje, jak nie ja Jerk2

Pobrane 180+ video z YT i cały czas rośnie, jako materiały do tworzenia kanału z kompilacjami o którym mówiłem w filmie/wyzwaniu z YT.

Przy okazji na kanale edukacyjnym dodałem testowo napisy do jednego filmu w 99 językach Smile (OFC generowane automatycznie z angielskich) zobaczymy czy da to jakiś efekt.

Giełda po przegranku 700 PLN Big Grin odbiłem już 400, wiec w następnym tygodniu powinienem odrobić podwinięcie się nogi, założyłem za dużo pozycji na raz, i nie miałem dość funduszy by je wszystkie zabezpieczyć na odpowiedni kapitał, no cóż, zdarza się Smile

EDIT:
Właśnie po ręcznym pobraniu 190 filmów ogarnąłem ekstra program ,któremu zapodaje tylko CSV z linkami i daje w jaki sposób ma pobierać filmy Smile teraz pobieram 3 razy szybciej, byle bym nie dostał bana na IP Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2020 23:19 przez dzemba.)
23-05-2020 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 Anonimowy009 5 3,441 22-01-2020 12:14
Ostatni post: Czaq
  Kolejne podejście do zarabiania tomek7912 27 10,451 22-05-2019 18:47
Ostatni post: sprzetok
  Podejście do PPI i FireAds charel 4 4,084 08-05-2019 14:33
Ostatni post: charel
Question Guess Who's Back? - kolejne podejście leniwego moderatora yazir 16 8,058 07-05-2018 16:46
Ostatni post: adamcio99922
  Zarabianie w necie - podejście nr 3125342542 Bartezx1997 15 5,895 03-05-2017 13:08
Ostatni post: NeedDolar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości