Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93

Autor Wiadomość
Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Sprawdź:
Jakoś dziwnie cicho się zrobiło na dzienniku, hmm ciekwe dlaczego ?

do hejterow hejterkow i innych
chcesz hejtować nie mam problemu tylko najpierw przeczytaj cały wątek zapoznaj się z załącznikami a później ciśnij hejt bo troszkę robisz mi bałagan w dzienniku Wink

PS "szeptem" znam dzienniki na których nie ma screenów napisz pw podeśle Ci linki pociśniesz autora, pewnie nie zainwestował nawet 1 złotówki a pisze że zarabia tysiące.
Screeny? Kwestia czasu i będzie "pewnie autor je przerabia i dopisuje sobie zera" Zaraz się zacznie nagraj filmik ! albo nie film też można sfingować może mam podać dane do logowania i sam sprawdzisz czy piszę prawdę?

Ehh jak ja uwielbiam hejt, daje taką motywację do działa Smile


O gustach się nie dyskutuje, lubię RAP i wrzucam ciekawy kawałek:
https://www.youtube.com/watch?v=4KURwkoljiE Kłyza (4:22) ładnie poleciał Wink

pozdro dla kumatych



Edit: Na koniec dodam, że nie prowadzę dziennika, żeby się przechwalać pochwalić czy pokazać co to nie ja. W życiu jestem normalnym 24 letnim gościem, który zasuwa po 15 nocek w miesiącu i nie dostaje nawet 3 tys zł. Na co dzień śmigam 20 letnim autem ( i nie jest to Porshe, Ferrari czy jakiś zabytek ) a o moich zarobkach wie jedynie kilka osób.
Dziennikiem chce pokazać, że mi udało się zarobić w internecie i może to zrobić każdy.

Dlaczego nie namawiam do inwestowania w programy HYIP i lending i praktycznie nie mam poleconych ?
Rejestrując się z czystego linku w danym programie i wpłacając 100zł masz 100zł. Jeśli w "produkcie" jest program afiliacyjny powiedzmy 5% i ktoś zarejestruje się z mojego refa dostanę 5zł ( które oddaje). Większość naszego społeczeństwa woli mieć 100zł z czystego linku niż 105zł z refa żeby 2 nie zarobił, nie miał czasami lepiej. Nie mówię o wszystkich ale takie jest nasze społeczeństwo i podejście do zarabiania Wink



Wydaje mi się, że co niektórzy dostali po prostu bólu dupy o kwoty i zarobki. Ja ze swojej strony życzę Ci powodzenia bo dziennik konkretny i na pewno będę zaglądał.
[/quote]

Uważam tak samo Wink a co do dziennika dzięki i serdecznie zapraszam Wink
20-12-2017 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #72
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Masz kilkaset tysięcy, a pracujesz za niecałe 3k - kosztem czasu, zdrowia? Nie rozumiem trochę tego jak ludzie są przywiązani do etatu. Nie uważasz, że więcej byś zarobił, gdybyś odłożył sobie na życie na rok chociażby, a resztę próbował pomnażać "na pełny etat"? Mając tyle czasu mógłbyś zrobić dokładniejszy research i zainwestować w lepsze krypto, wychwycić okazje na short term, sprzedać przy nagłym wzroście, a ile miałbyś czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół? Mógłbyś rozwinąć się w jakiejś dziedzinie, by po tym roku nawet na etacie dostać kilka tysięcy więcej. Ale po co Ci etat, miałbyś pieniądze i czas, a wiedzę masz na tym i kilku innych forach, w rok spokojnie rozwiniesz internetowy biznes do takiego poziomu, że będziesz się mógł z tego utrzymać.

Według mnie tracisz czas, by zyskać marne pieniądze w porównaniu do tego, co masz. Ja osobiście zarabiam po to, by mieć czas, nie musieć pracować 8h dziennie, a 2h, zarabiając takie same albo i lepsze pieniądze. Gdybym miał nawet pracować za 10k na etacie, to zawsze będę w pewien sposób ograniczony, mimo dużej ilości pieniędzy. Pieniądze nie są po to, by móc kupić dom, samochód, telefon, cokolwiek... tylko, żeby mieć czas i móc ten czas fajnie spędzić, bo tego w życiu jest ograniczona ilość. Wink
Glosy: Zax93 (+1)
20-12-2017 01:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #73
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(20-12-2017 01:59)Xanter98 napisał(a):  Masz kilkaset tysięcy, a pracujesz za niecałe 3k - kosztem czasu, zdrowia? Nie rozumiem trochę tego jak ludzie są przywiązani do etatu. Nie uważasz, że więcej byś zarobił, gdybyś odłożył sobie na życie na rok chociażby, a resztę próbował pomnażać "na pełny etat"? Mając tyle czasu mógłbyś zrobić dokładniejszy research i zainwestować w lepsze krypto, wychwycić okazje na short term, sprzedać przy nagłym wzroście, a ile miałbyś czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół? Mógłbyś rozwinąć się w jakiejś dziedzinie, by po tym roku nawet na etacie dostać kilka tysięcy więcej. Ale po co Ci etat, miałbyś pieniądze i czas, a wiedzę masz na tym i kilku innych forach, w rok spokojnie rozwiniesz internetowy biznes do takiego poziomu, że będziesz się mógł z tego utrzymać.

Według mnie tracisz czas, by zyskać marne pieniądze w porównaniu do tego, co masz. Ja osobiście zarabiam po to, by mieć czas, nie musieć pracować 8h dziennie, a 2h, zarabiając takie same albo i lepsze pieniądze. Gdybym miał nawet pracować za 10k na etacie, to zawsze będę w pewien sposób ograniczony, mimo dużej ilości pieniędzy. Pieniądze nie są po to, by móc kupić dom, samochód, telefon, cokolwiek... tylko, żeby mieć czas i móc ten czas fajnie spędzić, bo tego w życiu jest ograniczona ilość. Wink

Dokładnie się z Tobą zgadzam, tylko jeszcze kilka miesięcy temu miałem 70 tys zł i cieszyłem się z 3 tys zarobionych na etacie, teraz pojawia mi się uśmiech na twarzy
( nie radość a śmiech jak kierownik mówi : dostaniesz premię 200zł cieszysz się ?). Nie jestem przywiązany do etatu, bardziej chodzi o postanowienie postanowiłem sobie, że odejdę mając okrągły milion w inwestycjach lub w marcu 2018r. Praca uczy charakteru, w obecnej chwili nie chodzę tam dla pieniędzy, sądzę, że w przyszłości pozwoli mi to zachować chłodną głowę do pieniędzy aby nie zachłysnąć się dorobkiem. Xanter jaki jesteś rocznik ? 98 ?
20-12-2017 23:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #74
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Tak Smile

Może coś w tym jest, ale ja już w liceum zrezygnowałem z charakteru "etatowca" mając 50% frekwencji. Niestety systematyczny nie jestem, ale motywacja mnie na ten moment napędza, oby mi jej nigdy nie zabrakło.
21-12-2017 00:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
18-19-20.12.2017r

zarobek
BCC 71$ 41$ i 18$
( spada BTC spada cena BCC i słaby % dzienny normalna sytuacja, zamieniłem 920$ na 2.21 BCC poczekam na odbicie kursu)

sapphire7 (15/22) Chyba jednak scam, wypłaty nie dotarły do teraz. Szkoda, wiązałem większe nadzieje z tym programem podobał mi się graficznie miał potencjał, niestety chciwość admina wygrała Undecided W programie wyszedłem na minimalnym minusie lub plusie
( zależy czy liczymy ilość BTC czy $ ) ze względu na małą kwotę różnicy program zamykam jako 0.

Poly Network 4,8$ 4,4$ 4,4$ i 1,76$ 1,61$ 1,61$ z nazbieranych $ założyłem nowy depozyt za 100$ stąd dodatkowe naliczenia.

Pandex 46,5$ Powstają nowe biura, kolejne konferencje wygląda na to, że program jeszcze pośmiga Wink

porfitable morrows 9$ 9$ 9$ płaci nadal dodali płatność BTC ( oby się admin nie połakomił przed świętami Wink

Hextra 13$ 8$ i 12,5$


Wynik
łącznie ok 255$

Co jeszcze ?
Zaczynam trejdować na bittrexie z wyników jestem zadowolony
15.12 posiadałem :
1.51122767 BTC / 26724.36 USD

w chwili pisania posta posiadam
2.69624314 BTC / 44291.13 USD od 15.12 dorzuciłem na giełdę LTC 2.06500000 (650$) i DASH 2.25959039 (3500$)

w 6 dni z 26 700$ udało się zrobić 40 140$ ( wzrost trochę ponad 50%) wiadomo trading swoją drogą wzrost cen krypto swoją ale na początek myślę, że nie jest źle Wink
Wrzucam kilka screenów monet na których min udało mi się zarobić, jak dalej utrzymam ciekawy wzrost i ktoś z was będzie chciał to od stycznia będę dodawał krypto które będę kupował.




[Obrazek: dgb.jpg]

[Obrazek: kmd.jpg]

[Obrazek: nxt.jpg]
21-12-2017 01:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #76
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
21.12.2017r

zarobek
BCC 102$
Poly Network 4.12$ i 1,51$
Pandex 15.7$
porfitable morrows 9$
Hextra 14.8$


Wynik
łącznie ok 147$

Na giełdzie korekta wszystko leci w dół a mój zarobek dzienny z programów bez zmian, dlatego tak je lubie Wink
22-12-2017 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #77
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
Na krypto już chyba końcówka, ba, może to i dobrze. Będzie stabilniej Wink
22-12-2017 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #78
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
To tylko większa korekta Wink wszystko wróci i zaczną się pojawiać nowe ATH Big Grin
22-12-2017 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hufsmoke Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 332
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.10
Post: #79
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(22-12-2017 22:20)Zax93 napisał(a):  To tylko większa korekta Wink wszystko wróci i zaczną się pojawiać nowe ATH Big Grin
Strasznie dużo osób mówi, że już koniec itp. Moim zdaniem to wszystko przez tą nagonkę od kmf i telewizji
22-12-2017 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zax93 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 140
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93
(22-12-2017 22:28)hufsmoke napisał(a):  
(22-12-2017 22:20)Zax93 napisał(a):  To tylko większa korekta Wink wszystko wróci i zaczną się pojawiać nowe ATH Big Grin
Strasznie dużo osób mówi, że już koniec itp. Moim zdaniem to wszystko przez tą nagonkę od kmf i telewizji

Tego nie da się zatrzymać Wink Państwa mogą blokować kryptowaluty, ICO, ludzie mogą sprzedawać swoje kryptowaluty kurs może spaść o 99% ale wszystko prędzej czy później wróci Wink kryptowaluty to przyszłość i nawet banki to wiedzą dlatego rośnie kurs Ripple Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2017 22:37 przez Zax93.)
22-12-2017 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice KuriozalnyPrezes 3 1,060 03-10-2023 15:19
Ostatni post: antykt
Lightbulb Własna firma, motywacja oraz zarabianie w internecie. Rokes 12 7,002 14-04-2019 00:04
Ostatni post: qwertybsk
  Zarobek w internecie oraz inne cele poboczne ! gwizdek1 60 11,196 21-09-2017 21:53
Ostatni post: Miedziany
  Sprzedaż internetowa oraz realna :) alussk8 28 5,883 26-08-2016 20:15
Ostatni post: iPlusOfficial
  Jedyny taki - rozwój serwerów minecraft oraz cs go! BartekHelp 43 9,739 27-02-2016 19:54
Ostatni post: BartekHelp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości