Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzetelny Dziennik

Autor Wiadomość
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Rzetelny Dziennik
Sprawdź:
PODSUMOWANIE 2017 ROKU - POSTANOWIENIA NA ROK 2018

Bezpowrotnie minął 2017 rok. Dla jednych był lepszy, dla innych gorszy. Ja nie potrafie wciąż ostatecznie się określić. Pewne jest to, że niesamowicie dojrzałem psychicznie względem ostatnich lat, uzyskałem niezależność umysłową i teraz pracuje nad kolejnym typem niezależności. Każdy się chyba domyśla jakim. I to wciąż jest cel tego dziennika. Pomimo braków większych osiągnieć zyskałem potężną dawkę wiedzy i motywacji. Kto czyta dziennik z uwagą lub zna mnie osobiście wie, że nie chce być bogatym, wpływowym czy sławnym. Chce mieć piękne wspomnienia i świadomość, że coś w ten świat wniosłem. W tym krótkim wstępie chciałem podziękować wszystkim, którzy czytali mój marny dziennik i tym którzy może nawet mi kibicowali. Zarabiam.com to w wybitnej większości wspaniali i pełni pasji ludzie, którym na ten nowy rok życze wszystkiego co najlepsze.

CO OSIĄGNĄŁEM W 2017?
  • Ogrom wiedzy w przeróżnych dziedzinach
  • Zapoznałem się z modelami zarobku w sieci
  • Wpadłem w sidła SCAMÓW i dostałem nauczkę
  • Zbudowałem mały kapitał inwestycjny tylko w internecie, który systematycznie pomnażam
  • Spełniłem swoje założone cele na siłowni, zdrowo się odżywiam
  • Stałem się niezależny względem innych
  • Zniwelowałem uciążliwe zjawisko prokrastynacji
  • Wiele innych, o których zapomniałem lub uznałem za mało istotne

CO ZAMIERZAM OSIĄGNĄĆ W 2018?
  • Jeszcze większą dawkę wiedzy (głównie analiza matematyczna, algebra liniowa, fizyka współczesna)
  • Opanowanie kolejnych modeli zarabiania internetowego
  • Zwiększenie umiejętności generowania ruchu na WWW
  • Kolejne progi na siłowni/Jeszcze zdrowsze odżywianie
  • Zniwelowanie prokrastynację do minimum
  • Pojechać gdzieś daleko i zapalić duńskie cygaro
  • Sukcesywnie pomnażać majątek na rzecz "wyjścia na swoje"
  • Lepsze wyniki na studiach

Tak niewiele, a pewnie tak wiele. Widzimy się za rok. Pozdro!



30-12-2017 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Rzetelny Dziennik
Tak więc zaczynamy 2k18! Temat przewodni - CPA i kryptowaluty. Dziś reaktywowałem swojego starego instagrama, którego podpiąłem pod content locker, postaram się go jakoś atrakcyjnie prowadzić. W bio jest link do oferty CPA. Profil jest czysty, schludny i skierowany w tematykę, która niejako wymusza korzystanie z oferty w cl. Aby ten dziennik był przyjemniejszy w czytaniu i bardziej dla mnie motywujący będe tutaj przedstawiał statystyki profilu na ig, które to bez wątpienia przełożą się na kliki i daj (szczęśliwy losie) konwersję. Statystyki rysują się następująco.

Obserwujących: 3233
Postów: 17

Dodatkowo w trakcie kolejnych wpisów w dzienniku, powyższe statystyki okraszone będą bilansem dobowym.
Ten rok musi być lepszy niż poprzedni. Pozdro!

PS. Zaopatrzyłem się w LSK w dołku.
01-01-2018 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Rzetelny Dziennik
Trochę pracy nad instagramem dziś. Przedewszystkim jakościowo a nie ilościowo podchodzę do obserwujących. Świetną okazuje się być apka Instfollowers, pozwala ona na dokładne śledzenie statystyk profilu na IG. Postanowiłem, żę obecnie nie będe podpinał, żadnych CL'ów pod ten profil. Po prostu go mocno wypromuje. Będzie to takie konto matka. Przystaje na Instagramie jeśli chodzi o CPA z jednego prostego względu. Świetnie konwertuje i łatwo się tam szuka odpowiednich odbiorców.

Obserwujących: 3252 (+19)
Postów: 19 (+2)
Like/Post: 27.3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2018 15:33 przez jackbriggs.)
05-01-2018 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Rzetelny Dziennik
Stworzyłem wczoraj kolejne konto na Instagramie pod które CL już podpiąłem. Mile się zaskoczyłem bo wpadły pierwsze dolary. W sumie mógłbym wyciągać fajne kwoty na krypto, ale postanowiłem, że moją specjalizacją będzie CPA, a krypto to taka poboczna zajawka. Nię będe tutaj pisał statystyk konta z CL bo jest duża szansa, że może paść. W przeciwieństwie do głównego, które dość dobrze zabezpieczam.

Obserwujących: 3325 (+73)
Postów: 22 (+3)
Like/Post: 42.7 (+15.4)

Nie używam żadnych apek do followów bo jest to bezcelowe. Szukam potencjalnych odbiorców na kontach o tematyce mojego konta. Duży wzrost relacji Like/Post spowodowany jest obraniem świeżo znalezionej metody, co do ilości like'ów. W najbliższym czasie planuje trochę zwiększyć średnią jakość odbiorców kasując ghost konta i boty. Pozdro.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2018 11:23 przez jackbriggs.)
06-01-2018 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Rzetelny Dziennik
Dziś skalowanie Instagrama i podpięcie CL pod mniejsze konto. Bez szału. No ale cały czas należy próbować. CPA, a w szczególności CPI to coś co mnie cieszy i pomimo tego, że lepiej zarobiłbym na krypto to wole coś w czym się w miare spełniam Wink

Obserwujących: 3390 (+65)
Postów: 24 (+2)
Like/Post: 42.7 (+16.3)

Efekt podpięcia CL do jednego z kont poniżej wciąż czekam na 10k followerów na głównym koncie zanim podepnę CL. Stay tuned.


[Obrazek: jhjk.png]
07-01-2018 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Tonn Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Rzetelny Dziennik
Działasz w White Hat czy może Black Hat?
Życzę powodzenia! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2018 20:00 przez Tonn.)
Glosy: jackbriggs (+1)
07-01-2018 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Rzetelny Dziennik
W sumie jedno i drugie. Dzięki!
07-01-2018 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Rzetelny Dziennik
Mały progres na Instagramie, na testowym CL wpadają jakieś grosze prawie na automacie. Bardzo mnie to cieszy i zarazem motywuje. Jak widać po wpisie noworocznym nie założyłem sobie żadnego określonego celu pieniężnego. Preferuje raczej ciągły progres w dniówkach. Potem skupimy się na ogólnych kwotach. We wakacje wymieniam auto, więc na pewno przydadzą się jakieś fundusze.

Obserwujących: 3430 (+40)
Postów: 26 (+2)
Like/Post: 69.0 (+26.3)

Sesje się zbliżają będzie mniej czasu. Postaram się to jakoś ustawić, żeby to w miarę na automacie jechało. Poniżej dzisiejsze wojaże w Ogads.


[Obrazek: hkjh.png]
08-01-2018 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Rzetelny Dziennik
Pierwsza wiadomość na dziś to fakt, że dostałem bana na koncie testowym pod CL. Czy mnie to martwi? Nie. Dziś też wyjątkowo nie wklejam statystyk głównego konta IG z tego względu, że po czystkach jakich dokonałem stan jest praktycznie taki sam jak na wczoraj. Jakość nie ilość. Właśnie rozkręciłem snapa i podpiąłem pod mystory CL ten, który był wcześniej pod zbanowanym IG i ... jestem zaskoczony feedbackiem. Zobaczymy co to będzie, bo Ogads jak pogoda w Tatrach jeśli chodzi o zliczanie leadów Big Grin Wieczorkiem zawsze owocniej w PPI także czekamy.



09-01-2018 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Rzetelny Dziennik
I wracamy do statystyk z Instagrama. Wróciłem do aktywnej promocji i są efekty. Przebiłem upragniony próg 3.5 k obserwujących. Ilość like'ów pod postami wzrasta, coraz lepszy feedback. Pokombinuje coś ze shotoutami z innymi kontami, to może być rewolucja.

Obserwujących: 3519 (+89)
Postów: 29 (+3) [wrzucam systematycznie trzy posty dziennie, ale ostatnio zrobiłem czystki jakościowe]
Like/Post: 86.7 (+17.7)

Pomimo tego, że konto pod testowy CL padło to rozwinąłem snapa i tam też podpiąłem CL'a, na full automacie wpadły jakieś grosze. Kminię również ostatnio SEO i ogólnie tworzenie stron z czym nie mam raczej większego problemu. Z dnia na dzień coraz bardziej się zagłębiam w Digital Marketing, a CPA (no w sumie póki co CPI) sprawia mi ogromną frajdę. To nie jest to samo co beznadziejne klikacze. Tu naprawdę liczy się spryt i przenikliwy umysł, a satysfakcja jest ogromna. Poniżej screen z tego co się działo do południa. Dzisiaj zrobiłem moim zdaniem świetną konfigurację CL pod snapa, która przez noc może dać nieliche efekty.

[Obrazek: hgf.png]

EDIT 20:47

[Obrazek: image.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2018 20:46 przez jackbriggs.)
10-01-2018 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości