Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
♕ Wymiana gotówki: Ty Skrill / SkyCash , Ja przelew bankowy ♕

Autor Wiadomość
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #181
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Sprawdź:
Na razie zero kontaktu z ich strony. Sprawa stoi w miejscu. I tak do końca będę walczyć o wyjaśnienie tej sprawy. Jeżeli Paypal będzie miał nadal takie podejście jakie ma, skontaktuję się z swoim prawnikiem. Obecnie cierpliwie zaczekam, nie chcę stwarzać pozorów nie cierpliwej Smile. Poczekam ile będzie trzeba tym bardziej, że jestem uczciwą osobą i nie mam nic do ukrycia.
Glosy: Kamilmm (+1), Krissu (+1)
26-02-2018 21:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Krissu Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,244
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 1413 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 37.44
Post: #182
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Kolejny dzień, także kolejne nadzieja na wyjaśnienie tego wszystkiego :/ jak sytuacja wygląda? Informuj nas na bieżąco!
Glosy: Artinesse (+3)
27-02-2018 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #183
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Mam pozakładane kolejne spory. Konto mam obciążone na prawie 4k zł. Kontaktowałam się z Paypalem wysłałam im dowody. Kontaktowałam się także z laroxisem, pisałam do niego maila. Ma ultimatum z mojej strony aby do końca tygodnia skontaktował się z Paypalem i anulował spory. Jeżeli tego nie zrobi a sytuacja nadal się nie zmieni udam się do prawnika i podejmę kroki prawne. Na pewno w przyszły poniedziałek będą podjęte już takie kroki. Czekam do piątku na rozwój sytuacji.
27-02-2018 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krissu Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,244
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 1413 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 37.44
Post: #184
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Oj, czyli nic się nie zmienia oprócz kwoty, która stale rośnie :/ co na to winowajca? Jest z nim jakiś kontakt, próbuje współpracować?

Trzymam kciuki za rozstrzygnięcie po Twojej myśli!
27-02-2018 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #185
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Winowajca ma jakiś swój plan i próbuje go realizować. Zakładając spory podał jako powód nie autoryzowana transakcja. W odpowiedzi od niego otrzymałam tłumaczenie, że to nie on pozakładał spory, że niby kontaktował się z Paypalem a to oni nie odpowiadają. Ja w każdym razie dałam ultimatum. Jeżeli sprawa się nie wyjaśni w tym tygodniu, udam się w poniedziałek z tą sprawą do prawnika. Ktoś na pewno za to beknie i to nie będę ja. Jeżeli wykonałam usługę i mam na to potwierdzenia przelewu oraz dowody, to przepraszam bardzo na jakiej podstawie obciąża się uczciwą osobę ponownie tymi samymi kwotami pieniędzy do oddania? Jest to bezprawne i to jest zwykłe złodziejstwo.

Paypal skontaktował się ze mną. Wspólnie ja wraz z Paypalem odwołaliśmy się do instytucji zajmującej się transferami płatności z karty. Otrzymałam od nich pisemne poparcie mojej nie winy oraz wsparcie w tej kwestii. Ponieważ oszust przelewał pieniądze z karty. Sprawę mam na wygranej pozycji. Kwestia jest teraz tego komu winowajca będzie musiał zwrócić koszty tych sporów. Myślę, że Paypal będzie to egzekwował. Raczej mnie zwrócą całość pieniędzy. A jeżeli nie, to ja będę wnioskować o zwrot kosztów i obciążenie oszusta tymi kosztami.

Pisałam ponownie do laroxisa, aby uświadomić go w przekonaniu, że już nic nie uzyska. Radząc mu najzwyczajniej w świecie anulować te spory i dogadać się jakoś ze mną w sprawie zwrotu kosztów.
Jeżeli jednak nie uzyskam od niego odpowiedzi koszty będę egzekwować drogą formalną.
Mnie pozostało czekać na zwrot pieniędzy... Wink
Glosy: Krissu (+1)
27-02-2018 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #186
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Obecnie podjęłam kroki formalne, być może podejmę także kroki prawne. Kantorek został zamknięty do odwołania.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2018 20:11 przez Artinesse.)
04-03-2018 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #187
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Jestem skłonna uruchomić kantorek na nowo. Dodałam także nowe zasady, które będą obowiązywać przy wymianie ze mną. Z zasadami można zapoznać się w pierwszym poście.

Zanim jednak wrócę do wymian, muszę wiedzieć czy są chętni na takie wymiany i na ile będzie uczciwych osób chętnych do stałych wymian.

Proszę o opinie i wypowiedzi w tym temacie. Z góry dziękuję Smile.
20-05-2018 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
saiken Offline
Żałosny OSZUST
*

Liczba postów: 82
Dołączył: May 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #188
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Co prawda nie mam 50 postów ale mam zbędne 89 zł na paypal da radę wymienić się?
20-05-2018 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #189
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
saiken na razie zbieram opinie, aby wiedzieć czy jest sens uruchamiać ten kantorek.
20-05-2018 19:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #190
RE: Wymiana gotówki: Ty Paypal , Ja przelew bankowy
Kantorek zostaje ponownie otwarty. Proszę jednak przed wymianą ze mną, o zapoznanie się z zasadami.
Zasady można znaleźć w pierwszym poście. Nie zależnie od sytuacji nie będzie ustępstw. Zasady obowiązują każdego bez wyjątku.

Zapraszam.
21-05-2018 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wymiana przelewu 300zł Skrill na konto bankowe Itzan92 1 97 09-04-2024 17:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Skrill - szybkie 5€ + do 25€ z poleceń michal7840 6 1,814 28-07-2022 13:13
Ostatni post: Hybrid1990
  Zagraj w Keno za 20zł i otrzymaj zwrot gotówki! Zordi 5 1,159 17-11-2021 10:33
Ostatni post: Hybrid1990
  Przelew z chaturbate na payoner makoospe 1 838 11-10-2021 08:53
Ostatni post: Hybrid1990
  FIVERR - szukam osób zainteresowanych wspólną wymianą recenzji kamil0071 1 1,057 28-09-2021 17:02
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości