Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu

Autor Wiadomość
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #51
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
Sprawdź:
07.06.2017 - dziś kiepsko, bo tylko dniówka na serwerze i nic nie popisałem (tekstów było mało i na głupie tematy, więc nie mogłem się zmusić), warte odnotowania jest natomiast to, że kupiłem ruch na stronę ero od 2 nowych ludzi i teraz czekam na zaakceptowanie, jak ruszy to napiszę coś więcej.

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
07-06-2017 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #52
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
08.06.2017 - dziś w sumie dobra wiadomość i zła, z czego niestety ta druga bardziej mnie dobija, niż pierwsza cieszy. Z dobrych wieści to, że całkiem sporo dziś popisałem tekstów, bo za 31 zł i w sumie pisało się całkiem przyjemnie (w międzyczasie zrobiłem też dniówkę na serwerze). Sporym zawodem jest dla mnie natomiast to, że ruszyło dostarczanie ruchu na moją stronę ero i... nie ma żadnych efektów. Dostałem linka do monitorowania ruchu i ten ruch niby jest (nawet sporo większy niż miał być), ale w żaden sposób się nie przekłada na zarobki w programach, w których jestem zarejestrowany. Najbardziej liczyłem na zyski z popunders i mobile redirects, a tutaj zero, jakby w ogóle nic nie było. Podejrzewam, że ten ruch jest jakiś lewy (z jakichś surfbarów bądź ero buxów, o ile jest takie coś), no ale co zrobić. Wychodzi chyba niestety na to, że jak sam sobie nie nagonię ruchu na stronę przez social media (co jest ekstremalnie trudne, z tego co widzę), to nikt tego nie zrobi za mnie.

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
08-06-2017 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #53
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
09.06.2017 - dziś leniwy dzień, muszę się przyznać, poza dniówką na serwerze niewiele zrobiłem. Pisać nie było czego, a i specjalnie nie szukałem, tylko zrobiłem 2 ankiety i trochę zmian testowych na stronie ero. Pozytywna informacja to to, że przyszedł mi dziś zwrot podatku z US - 330 zł (całkiem konkretne pieniądze), a i zapomniałem wspomnieć że 2 dni temu dostałem wypłatę z GC - 121 zł.

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
09-06-2017 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smagi1709 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 56
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
Zapytam, bo działasz w tym serwisie i piszesz, że dostałeś wypłatę.

Jak działa weryfikacja tekstów na GoodContent?

Dziewczyna napisała tam tekst próbny, który, jeżeli jej go zaakceptują, to będzie mogła pisać dalej... no i w sumie już tak chyba tydzień czasu ten tekst wisi i czeka na weryfikację a ona nie może nic na stronce pisać. Jakieś pomysły czemu tak jest?

smagi1709, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
10-06-2017 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #55
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
W GoodContent zacząłem pisać we wrześniu zeszłego roku, na równi z Textbookers. Z wypłatami nigdy nie było żadnych problemów, a do tego przychodziły szybko. Akceptacja tekstu próbnego może się niestety trochę przeciągać, sam nie pamiętam już ile czekałem, ale kilka dni na pewno. Jakby minęły z 2 tygodnie i dalej nie było odzewu, to można wysłać maila na [email protected] - powinni wyjaśnić sprawę (sam do nich pisałem w kilku innych kwestiach i odpisywali).

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
10-06-2017 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #56
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
10.06.2017 - wczoraj wieczorem już zapomniałem napisać, ale dziś nadrabiam. W sumie poza dniówką na serwerze to tylko na TB 2 precle za 3 zł i trochę zmian/testów na stronie ero. Co do tego kupionego ruchu to jakieś tam grosze (centy) wpadają za wyświetlanie bannerów, dlatego też naładowałem na stronę sporo tych najlepiej płatnych w CPM (wyświetlenia, bo ludzie i tak nie klikają) i może jak będę miał szczęście, to mi się chociaż inwestycja tych 8$ w miesięczny ruch zwróci Tongue.

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
11-06-2017 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #57
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
11.06.2017 - dziś nie było nic do pisania, więc ograniczyłem się do dniówki na serwerze i monitorowania ruchu na stronie ero - tutaj muszę przyznać, że zaczynam wychodzić na maluteńki plus (ale to centowe sprawy), ciekawe czy to się w ogóle utrzyma (kasa praktycznie tylko z wyświetlania bannerów, których pełno naładowałem, bez kliknięć).

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
11-06-2017 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #58
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
12.06.2017 - dziś, jak zawsze 12-go na AdSense informacja o zarobkach z YT z zeszłego miesiąca i z maja wyszło mi 76 zł - ni to mało, ni dużo, jest lekka poprawa po kwietniowym kryzysie, ale chciałoby się więcej. W każdym razie do pułapu wypłaty jeszcze brakuje. Na TB popisałem teksty za 11 zł, nawet miałem motywację, by pisać więcej, ale po prostu więcej dziś nie było. Do tego dniówka na serwerze i 1 ankieta na Clixsense (chyba 2 czy 3 dopiero w tym miesiącu - tragedia).

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
12-06-2017 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #59
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
13.06.2017 - pisanie to dziś porażka, bo na TB jedynie 2 precle za 3 zł (więcej po prostu nie było). Za to zająłem się innymi rzeczami i wreszcie wziąłem się za to, by stworzyć konta dla mojego kanału muzycznego na YT - na razie na Twitterze i Tumblr. Zacząłem tam postować stare wrzutki (nie wiem jak to zrobić automatycznie i czy w ogóle się da), dziennie planuję wrzucać po trochu, by przez kilkanaście dni wyjść na "czysto". Potem będę chciał sprawę zautomatyzować poprzez auto postowanie za pomocą strony IFTTT (if this then that), lub innego podobnego rozwiązania, jeżeli takie znajdę. Cały czas monitoruję też zarobli na stronie ero i niestety, ale wydają się one spadać, to chyba przez nieklikalność na bannery, bo CPM idzie w dół. Cóż, ten miesiąc, na który ruch mam wykupiony będzie takim testowym, bo i tak kasa już wydana, potem przemyślę, czy ma w ogóle sens dalsze kupowanie. Oprócz tego zrobiona dniówka na serwerze i to wszystko na dziś.

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
13-06-2017 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marek_____ Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 31 +

Forum Gold: 350.00
Post: #60
RE: Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu
14.06.2017 - niewiele się dziś działo, pisać nie było czego, bo precle same długie i głupie, coraz gorzej to wygląda. Dniówka na serwerze, trochę porobione przy stronach związanych z YT (już 2 razy mi konto blokowali na Twitterze za zbyt dużo dodawanych obserwowanych, nie wiem czy jakiegoś shadowbana nie wyłapałem), musiałem też interweniować bo stanął ruch na stronę ero (w dodatku miałem rację i ten ruch idzie z wymieniarki ruchu 10khits.com, a więc jest bardzo kiepski).

marek_____, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
14-06-2017 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  moja kilkuletnia przygoda z ankietami 11natinka11 3,337 571,784 19-03-2021 11:42
Ostatni post: Hybrid1990
Wink Kryptowaluty,akcje,kraniki, boty do giełd wszystkiego po trochu mystikk 25 8,028 06-09-2020 12:26
Ostatni post: Swiss
  Niezależny KulturKa - ja i moja droga KulturKa 52 17,943 16-02-2020 16:16
Ostatni post: KulturKa
  Dobrze że nie masz pieniędzy, bo wydałbyś wszystko na ciuchy Patek 65 16,304 01-02-2019 21:16
Ostatni post: patttson
  Batmat - moja droga na szczyt z samego dołu batmat1903 14 8,216 08-03-2018 21:13
Ostatni post: batmat1903

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości