Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
100 tyś z internetów w 2017 roku ;)

Autor Wiadomość
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #11
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
Sprawdź:
(07-02-2017 19:30)trybulski napisał(a):  Z tym spacerem, to dobry pomysł. Fajnie tak od czasu do czasu wyjść gdzieś samemu tylko po to, baby sobie pochodzić i przemyśleć. Dla mnie taką odskocznią jest klinika jak już wiem, że muszę coś zmienić.

Hehe dokładnie, takie spacery, są dobre i często dzięki nim wpada wiele ciekawych pomysłów + dawka motywacji do działania, a myślałem że tylko na mnie tak działają Big Grin

Podsumowanie: 7.02.2017
- napisany wzór i dodane ogłoszenie wieczorem (na obecną chwilę już jest ponad 30 odpowiedzi)
- poprawa tekstów na pierwszej stronie www, teraz są bardziej przejrzyste i lepiej napisane
- Wczorajszy dzień opierał się głównie na 'doszkalaniu się' - znalazłem ciekawą stronkę pod autoresponder, newsletter i która pomoże przy tworzeniu efektywnego mailingu (wszystko na 1 stronie), obejrzałem do tego ok 1h filmik jak się po tym poruszać i jak to działa, jak dla mnie będzie bomba, bardzo ciekawe narzędzie i ułatwi robotę, a przy okazji maile będą wyglądały bardzo przejrzyście Smile

Teraz lecę na siłkę i jak wrócę to biorę się za stworzenie szablonu i wzoru pod pierwszą odpowiedź na ogłoszenie, a dodatkowo dzisiaj jeszcze umieszczę to samo ogłoszenie w kilku różnych miejscach i zobaczymy jaki będzie tego skutek. Smile
Glosy: trybulski (+1)
08-02-2017 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mfss Offline
Banned
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
Keep doing your shit!
Dodaję do subskrybowanych tematów, bo widzę, że z tego może być niezły dziennik Smile
08-02-2017 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ciekma Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 733
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
No nieźle się zapowiada będę śledził i trzymam kciuki Wink
09-02-2017 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #14
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
Podsumowanie: 8.02.2017/09.02.2017
-Inwestycja w reklamę - promowanie posta FP 50zł na 3dni
-Promowanie ogłoszeń 50zł
-Zarejestrowana nowa 1 osoba do puli 500, czyli jest obecnie 10/500 osób (muszę się trochę sprężyć i obmyślić lepszą i sprawniejszą strategię promocji)
-2 Rozmowy telefoniczne z Comperialead i z M2M - dzięki temu wiem jak sytuacja wygląda i że do M2M nie ma sensu wracać budować grupy, lepiej zostać przy Comperialead

Dzisiaj pół dnia spędziłem na spotkaniu z nowo poznaną dziewczyną Huh, także się opierdzielałem nieźle i praktycznie nic dzisiaj nie zrobiłem - jedynie odpowiedziałem na wczorajsze e-maile i odpisałem tym co do mnie pisali na priv i na facebooku, zaraz jeszcze dodam kolejne ogłoszenie i lecę spać, mam już kilka pomysłów na dodatkową promocję i myślę że przejdą - ale jak wiadomo pomysł to 10% realizacja to 90%, także przyszły tydzień pokaże efektywność nowego pomysłu (lub też jej brak) Big Grin
Glosy: muniek11 (+1), trybulski (+1)
09-02-2017 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prololex Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 211 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.00
Post: #15
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
"Nauczyć 150 osób zarabiać w internecie po 3 miesiącach działań minimum 2 000zł miesięcznie"

O co chodzi z tym nauczaniem? Mogę zostać twoim uczniem jak uczysz czegoś sensownego Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2017 12:03 przez prololex.)
12-02-2017 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #16
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
(12-02-2017 12:02)prololex napisał(a):  "Nauczyć 150 osób zarabiać w internecie po 3 miesiącach działań minimum 2 000zł miesięcznie"

O co chodzi z tym nauczaniem? Mogę zostać twoim uczniem jak uczysz czegoś sensownego Big Grin

Hehe, a uczę po prostu tego co sam osiągnąłem po 3 miesiącach działania w Programach Partnerskich (czyli polecanie kont bankowych i pożyczek pozabankowych - buduję grupę ludzi i Ci co są najbardziej zaangażowania to im pomagam, nikomu nic nie narzucam, a tym co chcą serio działać i zarabiać lepszy hajs niż kilka stówek pomagam jak potrafię najlepiej.
Od czasu jak w tym działam czyli obecnie już ok 4miesiące, średnia zarobków miesięcznie wynosi min 2000zł i takim osobom po prostu przekazuję to co sam robię (chociaż szczerze mówiąc nieźle się opierdzielam i nie robię zbyt wiele, ale te 2000zł z tych programów wyciągam - nie pracuję na etacie, więc jest motywacja by tą podstawe mieć - oczywiście dążę obecnie do wyższych kwot i sprawdzam różne sposoby, szukam czegoś skutecznego, bo trzeba przyznać, że 'polaczkowość narodowa' potrafi skutecznie zabijać ludzi zarabiających przez internet, zresztą Ci co tutaj działają lub działali z ludźmi to sami wiedzą jak wygląda Polski target i jak chętny jest na współpracę, nawet jeśli musi wykonać tylko kilka prostych czynności, to większości się i tak tego nie chce robić, uważają, że to nie dla nich, wolą 'bezpieczny' etat Big Grin
------------------------------
Podsumowanie 10/11/12.02.2017
W sumie to nic nie zrobiłem, bo byłem jednego dnia na imprezie, w sobote na szkoleniu medycznym i meczu Wisełki, a w Niedziele komputer może na 30min włączyłem, bo to dla mnie zawsze jest dzień odpoczynku i staram się jak najmniej przed komputerem siedzieć.
-Dzisiaj zarejestrowana nowa osoba do Programu Partnerskiego do puli 500, czyli obecnie jest 12/500
-Do wczoraj miałem promowanie na facebooku posta z pożyczkami, było bardzo dużo kliknięc bo ok 200 w linki, myślę że przynajmniej za kase wyłożoną na reklame coś się zwróci, okaże się ok 20 marca dopiero.. Smile
-Zakupiłem nowy karnet na siłkę i podjąłem decyzje, że dopinam moje treningi i diete na 100% (czyli na siłce będę spędzał ok 2,5h, bo robię cardio po 50minut + trening każde ćwiczenie po 4 serie), a jeśli chodzi o dietę, to ograniczam do wielkiego minimum jedzenie tego co mam w domu i sam będę wszystko kupował i sobie gotował codziennie rano posiłki na cały dzień (tzn 3 obiady, bo śniadanie i kolacje zawsze jem inną) do tego masa warzywa będzie szła, więc trochę kasy ta dieta będzie kosztować bo warzywa drogie, ale cóż - na zdrowiu się nie oszczędza, a co mi z posiadania milionów na koncie, jeśli zdrowie będzie do dupy. Smile
-Czekam na cieplejsze dni i wracam na treningi Kick Boxingu
-Obecnie dalej reinwestuje w TAT, program ma dopiero 4 miesiące, a ma lepsze ustawienia, niż programy typu mx, tm, także myślę że spokojnie ten rok pociągnie, więc jeszcze spokojnie można jakieś 2-3 miesiące reinwestować, jeśli admini nic nie odwalą to zysk to tylko formalność.. Smile
Glosy: trybulski (+1)
13-02-2017 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
prololex Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,239
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 211 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 42.00
Post: #17
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
Jak możesz to napisz na PW coś więcej o tym jak zacząć działać na polecany tych produktów bankowych itp.

Co do ćwiczeń i diety itp. życzę powodzenia. A warzywa wcale nie są drogie (oprucz świeżych brokułów które teraz widuję po 10zł), a o tej porze możesz mrożonki dobrej jakości dorzucić + warzywa korzeniowe (marchew, seler, pietruszka i inne).
Glosy: adrian018 (+1)
14-02-2017 08:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adamcio99922 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 325 +

Forum Gold: 53.01
Post: #18
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
Jakie książki planujesz/przeczytałeś? Jerk2
Bo nie często się widuje taki cel tutaj^^

Co tam za ciekawe tytuły wyłuskałeś? Standard - DeMarco, Hill i Ferriss? Z miłą chęcią wymienię się informacjami co warto przeczytać Big Grin
Glosy: trybulski (+1), adrian018 (+1)
14-02-2017 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Floyd Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
Najważniejsze to wiedzieć co chce się osiągnąć i do tego dążyć. No i żeby motywacja nie spadła ale kasa chyba każdego motywuje Big Grin
14-02-2017 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Richlook Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 50.00
Post: #20
RE: 100 tyś z internetów w 2017 roku ;)
Jest z Tobą jakiś inny kontakt poza pw forumowym? Smile
14-02-2017 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kup Taniej Sprzedaj Drożej - Typowy Handlarzyna z Internetów Kicrebor 14 4,026 23-12-2021 14:44
Ostatni post: Kicrebor
Its My Birthday! 21 lat Dropshipping + Własna agencja reklamowa.500 tys. w rok? joter52 60 30,798 14-06-2021 10:16
Ostatni post: gangsterparty
  Cel : z 20tysięcy wolnych środków, 100 tysięcy do końca roku Arturebiznes 2 3,984 18-05-2020 22:09
Ostatni post: GoldsteinEm
  Powtórka z 2017, dniówka 100zł przez 6 miesięcy aptek 10 3,959 06-01-2019 02:50
Ostatni post: KamilFA
  Za dwa dni 19 urodziny ... 50 tys. w rok KrzysieeQ 15 6,836 08-01-2018 13:30
Ostatni post: KrzysieeQ

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości