Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy Grubego - PPI

Autor Wiadomość
Noozer Offline
Król Konkursów
*

Liczba postów: 4,772
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 2469 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 63.45
Post: #331
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Sprawdź:
Bardzo ładnie, cały czas rozwój !
Glosy: Grubykesz (+1)
07-12-2016 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #332
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(07-12-2016 22:26)Noozer napisał(a):  Bardzo ładnie, cały czas rozwój !

Dzieny! Big Grin

Dzień 72

Cześć, krótko i na temat o wczorajszym dniu. Big Grin Póki co wszystko utrzymuje się na dobrym, równym poziomie i to mi się podoba najbardziej! Wyświetlenia na blogu praktycznie takie same jak dzień wcześniej, czyli ponad 1300, leadów wpadło około 130. Ile udało mi się zarobić? Prawie identycznie jak wczoraj, lekko przebiłem granicę ośmiu dolarów. Big Grin Na eForsie wczoraj straszna lipa, nawet jeden lead nie wpadł, szczerze to nie wiem czemu - wcześniej miałem około 30-40 wyświetleń dziennie i zawsze jakiś tam lead wpadał, a wczoraj było ponad 70 wyświetleń i nawet jednego leada, no cóż może dzisiaj będzie lepiej. Smile

Zarobki: $8,1

Cel: $97,16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016 08:37 przez Grubykesz.)
08-12-2016 08:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #333
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
login może budzić "euforie" na temat zarobku ale czy 8$ dziennie to gruby kesz Tongue ??
Dla mnie nie, dla Cb może tak no ale kwestia gustu Smile

W każdym bądź razie życzę rozwoju, wzrostu zarobków no i na prawdę zarabiania grubego keszu w przyszłości dalszej, lub bliższej a kiedy to nastąpi zależy tylko i wyłącznie od Cb
Glosy: Grubykesz (+1)
08-12-2016 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #334
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(08-12-2016 08:48)mikuss napisał(a):  login może budzić "euforie" na temat zarobku ale czy 8$ dziennie to gruby kesz Tongue ??
Dla mnie nie, dla Cb może tak no ale kwestia gustu Smile

W każdym bądź razie życzę rozwoju, wzrostu zarobków no i na prawdę zarabiania grubego keszu w przyszłości dalszej, lub bliższej a kiedy to nastąpi zależy tylko i wyłącznie od Cb

Nie uważam, że moje zarobki są jakieś wielkie, ale póki co nie narzekam, bo jeszcze jakiś czas temu nie potrafiłem zarobić praktycznie nic. Cały czas się uczę czegoś nowego i mam nadzieję, że w przyszłości to zaprocentuje. Smile
Glosy: Crausher (+1), przeCinek19 (+1)
08-12-2016 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #335
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 73

Czas na kolejne podsumowanie! Jak zawsze zacznę od wyświetleń na blogu, które znowu poszły w górę i było ich prawie 1400, więc można powiedzieć, że to całkiem okazały wynik. Big Grin Wpadło trochę więcej leadów niż wcześniejszego dnia, ale tylko trochę więcej. Big Grin W sumie zarobiłem ponad osiem dolarów, więc przez trzy ostatnie dni dniówka utrzymuje się praktycznie na takim samym poziomie, oby tak dalej. Big Grin Dodatkowo wpadły dwa leady na eForsie i zarobiłem 16,5zł, więc tutaj także jestem bardzo zadowolony. Smile

Zarobki: $8,01

Cel: $105,17
09-12-2016 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #336
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 74

Cześć! Wczoraj trochę pobawiłem się z PPI, bo dawno już nie dodawałem wpisów na moje blogi, więc trzeba było to zmienić. Big Grin Wyświetlenia znowu skoczyły w górę i było ich ponad 1400. Smile Jeżeli chodzi o leady, to podobna ilość co dnia wcześniejszego, utrzymuje się na dobrym poziomie. Smile Zarobki, zarobki - wpadło trochę mniej niż w ostatnie dni, aczkolwiek suma i tak mnie zadowala, bo zarobiłem równe siedem dolarów na PPI. Big Grin

Dodatkowo wpadły 4 leady na eForsie i zarobiłem 33zł, czyli jedna z moich najlepszych dniówek na subach jak do tej pory, mam nadzieję, że będę one coraz wyższe. Big Grin

Zarobki (PPI): $7

Cel: $112,17/$200
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 08:49 przez Grubykesz.)
Glosy: Miedziany (+1), przeCinek19 (+1)
10-12-2016 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AlphaStalker Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 148 +

Forum Gold: 203.00
Post: #337
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
jestem nowy ale bede zagladal Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 20:13 przez AlphaStalker.)
Glosy: Grubykesz (+1)
10-12-2016 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #338
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(10-12-2016 20:11)AlphaStalker napisał(a):  jestem nowy ale bede zagladal Smile

Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy przy PPI, to zapraszam na PW. Postaram się pomóc w miarę własnych możliwości. Wink
10-12-2016 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #339
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 75

Cześć, przyszedł weekend i statystyka na blogu skoczyła trochę w górę. Nabiło prawie 1700 wyświetleń, powoli zbliża się do 2000 i mam nadzieję, że niedługo się to stanie Big Grin Jeżeli chodzi o leady, to wpadło ich około 150. Zarobki? Też całkiem ładne! Znowu udało się osiągnąć granicę dziesięciu dolarów, oby tak dalej!

Wpadło także 3 leady na eForsie i zarobiłem 27zł, takie dnióweczki to mi się podobają i to bardzo. Big Grin

Zarobki (PPI): $10,11

Cel: $122,28
11-12-2016 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #340
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 76

Krótko i na temat - wczoraj niedziela, więc odpocząłem trochę, uczyłem znajomego podstaw zarabiania w PPI. Wink Jeżeli chodzi o wyświetlenia na blogu, to było ich ponad 1700, wpadło przy tym ponad 170 leadów! Moim zdaniem to dobry wynik, więc cieszę się bardzo. Udało się zarobić znowu ponad dziesięć dolarów, więc plan w stu procentach wykonany. Smile

Dorzucam do tego 4 leady, które wpadły wczoraj na eForsie i zarobione 39,5zł, więc dzień tym bardziej można zaliczyć do tych bardzoooooo udanych. Smile

Zarobki (PPI): $10,04

Cel: $132,32/$200
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2016 08:29 przez Grubykesz.)
12-12-2016 08:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,167 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,187 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,744 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,922 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,347 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości