Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 35 Głosów - 4.09 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moja kilkuletnia przygoda z ankietami » jedna z najdłużej działających w tej branży :) (od 2009 roku)

Autor Wiadomość
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,724
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 453 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #2481
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Sprawdź:
Ja wczoraj napisałem maila do zymetrii czemu nie mam wypłaty odpisali mi o 23:53 a o 23:54 kasa była na paypal Big Grin

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
16-04-2019 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kamys0 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2482
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Właśnie otrzymałam informację, że moje konta celowo zostały zablokowane. Dziwne to jest w Polsce, że zawsze gdy zgłaszam brak uregulowania płatności to zamiast normalnie podjąć rozmowę blokuje się konta. W innych krajach to jest nie do pojęcia. Tylko w Polsce tak jest. I znów zostałam oszukana, bo niepotrzebnie straciłam czas na to 4-dniowe badanie o bankowości. Lepiej zarabiać w obcej walucie, bo w PL to człowieka traktują jak śmiecia.
16-04-2019 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Agusek76 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 55
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 9 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2483
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Mam nadzieję, że tego tak nie zostawisz. Dla samej zasady powalcz o swoje.

Agusek76, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2019.
16-04-2019 08:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamys0 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2484
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
@Agusek76 generalnie to jest często walka z wiatrakami, bo nie ma podstawy umowy cywilno-prawnej zawartej między panelistą, a takim panelem. Jest tylko Regulamin. A z tego, co już zauważyłam przez te pół roku dużo polskich paneli nie przestrzega swojego regulaminu i gdy próbuje się uzyskać zaległą (niekiedy z 2 miesięcznym opóźnieniem) należność finansową to robią bach!! i blokada konta. Tak miałam z zamkniętą społecznością Elektrolux, gdzie też poszło o plagiat ze strony innego użytkownika i dopiero po ponad miesiącu walki z nimi odzyskałam [śmieszne] pieniądze za ankietę bo 12 zł. Z kolei Zymetria już dawno mi się nie widziała, bo na ich forum czytałam, jak ludzie pisali, że jeszcze z lutego nie dostali zaległych ankiet rozliczeniowych. Nie wiem, według jakich warunków i tradycji się tutaj zarabia, ale tam gdzie ja się urodziłam wypłaca się ludziom pieniądze na czas i traktuje z szacunkiem. Dlatego powoli wycofuję się już tych ankiet. Bo to strata czasu. Lepiej zarobię na innych rzeczach, a co do ankiet to na pewno nie bawiłabym się w polskie panele. Nie przy takim traktowaniu. Z obcą walutą nigdy nie miałam problemu w zarobkach i żadnych opóźnień, czy łamania regulaminu. Na Zachodzie to jest nie do pomyślenia takie zachowanie.
16-04-2019 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Korali Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2485
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Przy próbie cytowania wyskakuje mi błąd; poczynię więc taki myk:

„(…) jak nie poprawicie się (…) Poprawimy się” Smile

Roześmiałam się czytając Twoją korespondencję Natinka; na głos i pozytywnie Smile Wizualizacja: stojący przed Tobą - Surveyo24 - na baczność, ze spuszczonym spojrzeniem Wink Załatwiłaś sprawę stanowczo i grzecznie. Uznanie. Super Strateg i Szefowa Smile. Doświadczeniem i rozwagą pokazujesz, że nie warto zbyt szybko skreślać paneli. Mogą przechodzić okresowe problemy. Pospieszne i „głośne” oskarżenia nie sprzyjają żadnej ze stron. My dla nich, oni dla nas Wink

Pozdrawiam serdecznie

W temacie Zymetrii. Mam śladowe doświadczenie. Po przeczytaniu wypowiedzi na forum zamkniętym dość szybko można zorientować się, że panelowi od kilku lat zdarzają się opóźnienia w opłatach (bywa, że spore). Powodów może być wiele. Istotne, że finalnie płaci. Standard: wyrazów niezadowolenia sporo, sprostowań – na lekarstwo (po pozytywnym rozwiązaniu – zapominamy o temacie). Do Zymetrii przekonał mnie fakt, że nie usuwa negatywnych opinii (co zdarza się znanemu panelowi z JuEsEj).

Obserwujemy, wyciągamy wnioski. Do każdego z osobna należy decyzja – akceptuję, a może nie. Dziwi logika schematu:
1) wiem o tym
2) nie akceptuję
3) burzę się i ostrzegam innych
4) lecę jak ćma do ognia i nadal wypełniam ankiety w ‘be-panelu’ Wink

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2019 12:45 przez Korali.)
Glosy: Marta. (+1), ggusiaja (+1)
16-04-2019 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kamys0 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2486
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
@Korali ja nie wypełniam ankiet tam, gdzie nie zadowala mnie traktowanie. Szkoda mojego czasu. Ograniczyłam się już tylko do 3 paneli zagranicznych. Zymetria, jak widać usuwa negatywne opinie (vide blokada mojego konta).
16-04-2019 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #2487
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Może często też sposób w jaki się do paneli pisze z jakąś uwaga odgrywa duża rolę.
Kamys może Ty za ostro piszesz do paneli i wtedy takie efekty są. Ja się staram na spokojnie wszystko załatwiać, a też już nieraz pisałam do paneli ale mnie nie blokowali, jeszcze żaden mnie nie zablokował a zdarzało się pisać z jakimiś uwagami.
Glosy: Korali (+1), Marta. (+1), ggusiaja (+1), Kryspin (+1)
16-04-2019 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ggusiaja Online
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,172
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 546 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #2488
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-04-2019 14:54)11natinka11 napisał(a):  Może często też sposób w jaki się do paneli pisze z jakąś uwaga odgrywa duża rolę.
Kamys może Ty za ostro piszesz do paneli i wtedy takie efekty są. Ja się staram na spokojnie wszystko załatwiać, a też już nieraz pisałam do paneli ale mnie nie blokowali, jeszcze żaden mnie nie zablokował a zdarzało się pisać z jakimiś uwagami.

Zgadzam się w 100% z Twoimi słowamiSmile Dodam jeszcze od siebie że zbyt duża częstotliwość wysyłania takich pytań i ponagleń również wpływa negatywnie na odbiór takich wiadomości ze strony róznych stron i paneli badawczych.

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
16-04-2019 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
xScigajx Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 159
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2489
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
Ja także nie dostałem jeszcze wypłaty z Zymetri.Ale wieczorem do nich napiszę i zobaczymy co odpiszą.W takin razie mozna zapisać sie do synopanel i nie ma zadnego problemu jak ma sie konto Synorewards.Czy jak to wygląda?
16-04-2019 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #2490
RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami
(16-04-2019 16:22)xScigajx napisał(a):  Ja także nie dostałem jeszcze wypłaty z Zymetri.Ale wieczorem do nich napiszę i zobaczymy co odpiszą.W takin razie mozna zapisać sie do synopanel i nie ma zadnego problemu jak ma sie konto Synorewards.Czy jak to wygląda?

W sumie miałam na razie jedna ankiete na email i mam za nia 1,60zł i pokazywałam jak to wygląda na screenach.
Na razie jeszcze tam nie uzupełniłam profilu. Jak uzupełnię to moze bedzie wiecej ankiet.
16-04-2019 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Początek przygody z ankietami (i nie tylko) Pawloss 8 4,781 23-11-2021 19:44
Ostatni post: adam_per
  Niezależny KulturKa - ja i moja droga KulturKa 52 17,932 16-02-2020 16:16
Ostatni post: KulturKa
  Moja praca i poszukiwania - wszystko po trochu marek_____ 103 24,191 15-10-2019 09:52
Ostatni post: fakefejk
  Jak Zacząć ? Przygoda z Ankietami ! prorex3h7 47 13,422 07-01-2019 21:01
Ostatni post: prorex3h7
Information Świetlista przygoda z G2A MrocznyKILL 163 33,613 14-03-2018 00:35
Ostatni post: 11natinka11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości